Autobus Gdańsk - Białystok

Znajdź najtańsze bilety na trasie Gdańsk - Białystok
Najlepsze oferty Zaoszczędź średnio 70%
Z myślą o Tobie Oferty z całego świata
Prosto i wygodnie Wyszukaj jednym kliknięciem

Fakty dotyczące autobusów z miasta Gdańsk do miasta Białystok

Porównaj wszystkich dostawców, takich jak FlixBus i Toks, którzy podróżują 4 razy każdego dnia autobusem z miasta Gdańsk do miasta Białystok jednym kliknięciem! Zarezerwuj bilet autobusowy z miasta Gdańsk do miasta Białystok już od 81 zł!

Najtańsze połączenie 81 zł
Najszybsze połączenie 9h 5m
Najwcześniejszy odjazd 14:20
Najpóźniejszy odjazd 23:59
Codzienne połączenia 4 Ø
Dystans 326,8 km
Firmy autobusowe FlixBus i Toks

Najtańsze połączenia autobusowe z miasta Gdańsk do miasta Białystok

Każdego dnia, 4 autobusy z 2 firm autobusowych odjeżdżają z miasta Gdańsk do miasta Białystok: w poniższej tabeli znajdziesz najtańsze ceny za autobus na tej trasie, począwszy od 2024-02-26 i na kolejne dni.

poniedziałek
wtorek
środa
czwartek
piątek
sobota
niedziela
poniedziałek 26.02
87 zł
wtorek 27.02
87 zł
środa 28.02
92 zł
czwartek 29.02
piątek 01.03
sobota 02.03
280 zł
niedziela 03.03
93 zł
poniedziałek 04.03
81 zł
wtorek 05.03
81 zł
środa 06.03
czwartek 07.03
piątek 08.03
sobota 09.03
niedziela 10.03
poniedziałek 11.03
wtorek 12.03
środa 13.03
czwartek 14.03
105 zł
piątek 15.03
sobota 16.03
niedziela 17.03
102 zł
poniedziałek 18.03
wtorek 19.03
środa 20.03
czwartek 21.03
piątek 22.03
sobota 23.03
niedziela 24.03

Najtańszy czas podróży z miasta Gdańsk do miasta Białystok.

Sprawdź tutaj, w którym dniu i o której godzinie możesz znaleźć najtańszy bilet autobusowy z miasta Gdańsk do miasta Białystok, na najbliższe 30 dni.
Z ceną zaczynającą się od 81 zł, poniedziałek jest najtańszym dniem dla autobusu z miasta Gdańsk do miasta Białystok. Zamiast tego niedziela jest najdroższym dniem z cenami zaczynającymi się od 93 zł.
Najtańsza pora dnia na bilety autobusowe z miasta Gdańsk do miasta Białystok jest wieczór, z 81 zł. To najdroższa pora dnia z cenami zaczynającymi się od 84 zł jest popołudnie.

Jak zaoszczędzić pieniądze podróżując z miasta Gdańsk do miasta Białystok?

Podróże mogą być drogie, ale nie muszą! Czy chcesz uniknąć płacenia strasznej ceny za swoją podróż? Wykonaj te szybkie kroki, aby zaoszczędzić pieniądze:

Zarezerwuj bilet z miasta Gdańsk do miasta Białystok z wyprzedzeniem! Im wcześniej dokonasz rezerwacji, tym niższa będzie zazwyczaj cena. Ponadto będziesz mieć pewność, że będziesz mieć miejsce w autobusie z miasta Gdańsk do miasta Białystok, w porównaniu do sytuacji, gdy kupisz go w ostatniej chwili lub bezpośrednio na stacji.

Jeśli możesz, unikaj podróżowania w godzinach szczytu. Zamiast w weekend, spróbuj podróżować w ciągu tygodnia. Podróżowanie wieczorem lub w nocy jest również tańsze, a późniejsze autobusy z miasta Gdańsk do miasta Białystok są również bardziej puste.

Porównaj wszystkie rozkłady jazdy autobusów z miasta Gdańsk do miasta Białystok.

Oto wybór najtańszych przejazdów autobusowych z rozkładu jazdy z miasta Gdańsk do miasta Białystok od różnych operatorów autobusowych, takich jak FlixBus albo Toks na następne dni.
  • FlixBus
    11h 25m
    23:40
    Gdańsk
    Hala Olivia
    11:05
    Białystok
    B.M.Cassino/Dworzec PKS
    FlixBus
    Ekonomiczna
    od 81 zł
  • FlixBus
    9h 25m
    14:20
    Gdańsk
    Hala Olivia
    23:45
    Białystok
    B.M.Cassino/Dworzec PKS
    FlixBus
    Ekonomiczna
    od 84 zł
  • FlixBus
    10h 40m
    14:20
    Gdańsk
    Hala Olivia
    01:00
    Białystok
    B.M.Cassino/Dworzec PKS
    FlixBus
    Ekonomiczna
    od 87 zł
  • FlixBus
    9h 5m
    14:40
    Gdańsk
    PKS Dworzec Autobusowy
    23:45
    Białystok
    B.M.Cassino/Dworzec PKS
    FlixBus
    Ekonomiczna
    od 90 zł
  • FlixBus
    11h 25m
    23:40
    Gdańsk
    Hala Olivia
    11:05
    Białystok
    B.M.Cassino/Dworzec PKS
    FlixBus
    Ekonomiczna
    od 92 zł
  • FlixBus
    11h 25m
    23:40
    Gdańsk
    Hala Olivia
    11:05
    Białystok
    B.M.Cassino/Dworzec PKS
    FlixBus
    Ekonomiczna
    od 93 zł
  • FlixBus
    10h 20m
    14:40
    Gdańsk
    PKS Dworzec Autobusowy
    01:00
    Białystok
    B.M.Cassino/Dworzec PKS
    FlixBus
    Ekonomiczna
    od 97 zł
  • FlixBus
    10h 40m
    14:20
    Gdańsk
    Hala Olivia
    01:00
    Białystok
    B.M.Cassino/Dworzec PKS
    FlixBus
    Ekonomiczna
    od 100 zł
  • FlixBus
    11h 25m
    23:40
    Gdańsk
    Hala Olivia
    11:05
    Białystok
    B.M.Cassino/Dworzec PKS
    FlixBus
    Ekonomiczna
    od 105 zł
  • FlixBus
    10h 20m
    14:40
    Gdańsk
    PKS Dworzec Autobusowy
    01:00
    Białystok
    B.M.Cassino/Dworzec PKS
    FlixBus
    Ekonomiczna
    od 110 zł
  • FlixBus
    11h 6m
    23:59
    Gdańsk
    PKS Dworzec Autobusowy
    11:05
    Białystok
    B.M.Cassino/Dworzec PKS
    FlixBus
    Ekonomiczna
    od 111 zł
  • FlixBus
    9h 25m
    14:20
    Gdańsk
    Hala Olivia
    23:45
    Białystok
    B.M.Cassino/Dworzec PKS
    FlixBus
    Ekonomiczna
    od 112 zł
  • Toks
    25h 40m
    19:00
    Gdańsk
    PKS Dworzec Autobusowy
    20:40
    Białystok
    B.M.Cassino/Dworzec PKS
    Toks
    Ekonomiczna
    od 280 zł
  • Toks
    25h 40m
    19:00
    Gdańsk
    PKS Dworzec Autobusowy
    20:40
    Białystok
    B.M.Cassino/Dworzec PKS
    Toks
    Ekonomiczna
    od 287 zł

Inni przewoźnicy autobusowi zazwyczaj dostępni dla trasy Gdańsk - Białystok

Rozkłady jazdy autobusów ulegają ciągłym zmianom. Poniższe oferty nie są już dostępne dla autobusów z miasta Gdańsk do miasta Białystok, ale mogą powrócić w przyszłości. Miej na nie oko!

  • PKP Intercity
    6h 46m
    05:57
    Gdańsk
    Dworzec Główny
    12:43
    Białystok
    Dworzec Główny
    PKP Intercity
    Czasowo niedostępne: ostatnio znaleziono 2023-07-02
    Ekonomiczna
    od 211 zł

Częstotliwość połączeń autobusowych między miastami Gdańsk i Białystok.

Zobacz tutaj, jak częste są połączenia między miastami Gdańsk i Białystok w różnych godzinach i dniach tygodnia.
Najbardziej ruchliwym dniem jest poniedziałek, z ponad 6 autobusami dziennie z miasta Gdańsk do miasta Białystok. Natomiast ma środa najmniej połączeń, z zaledwie 4 autobusów dziennie między miastami Gdańsk i Białystok.
Najbardziej ruchliwą porą dnia jest wieczór, z 14 autobusami z miasta Gdańsk do miasta Białystok, podczas gdy popołudnie widzi najmniej połączeń między miastami Gdańsk i Białystok, z ofertami 10.

Ukochani przewoźnicy autobusowi z miasta Gdańsk do miasta Białystok

Oto najczęściej rezerwowane przez naszych użytkowników połączenia pomiędzy miastami Gdańsk a Białystok.

Wszystkie dworce autobusowe i przystanki w miastach Gdańsk i Białystok.

Poniższa mapa pokazuje, gdzie znajdziesz wszystkie dworce autobusowe w miastach Gdańsk i Białystok.

Obsługa i komfort w autobusie z miasta Gdańsk do miasta Białystok

Chcesz wiedzieć, jakie klasy miejsc są dostępne w autobusach na trasie od miasta Gdańsk do miasta Białystok? Lub którzy przewoźnicy obsługują trasę z miasta Gdańsk do miasta Białystok? Poniżej znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania.

Często zadawane pytania dotyczące trase z miasta Gdańsk do miasta Białystok

Ile kosztuje podróż autobusowa z miasta Gdańsk do miasta Białystok?

To zależy, między innymi, od dnia i czasu podróży. Najtańszy przejazd jest dostępny od 81 zł i trwa 11h 25m do osiagnięcia celu w mieście Białystok. Porównuj oferty i oszczędzaj!

Ile mogę zaoszczędzić porównując ceny autobusów na trasie z miasta Gdańsk do miasta Białystok?

Liczba firm autokarowych obsługujących to połączenie wynosi: 2. Ceny biletów zawierają się w przedziale od 81 zł do 287 zł. Radzimy rezerwować Twój bilet jak najwcześniej jest to możliwe, co zapewni Ci najtańszą podróż do miasta Białystok.

Średnio dziennie ile połączeń jest dostępnych z miasta Gdańsk do miasta Białystok?

Liczba dziennych połączeń autobusowych obsługujących trasę z miasta Gdańsk do miasta Białystok wynosi: 4. Za pomocą naszego wyszukiwania możesz porównać rozkłady jazdy autobusów i znaleźć idealne połączenie dla Ciebie.

Jak długo trwa podróż z miasta Gdańsk do miasta Białystok?

Najszybsze połączenie autobusowe z miasta Gdańsk do miasta Białystok oferuje FlixBus a podróż trwa 9h 5m. Najtańsze bilety autobusowe na tym połączeniu kosztują 90 zł. Pamiętaj, że podróż może trwać dłużej z powodu wzmożonego ruchu drogowego na trasie przejazdu.

O której odjeżdża pierwszy autobus z miasta Gdańsk do miasta Białystok?

Najwcześniejszy autobus do miasta Białystok odjeżdża z miasta Gdańsk o 14:20. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Najprościej znajdziesz dokładne godziny i zaplanujesz podróż używając naszego wyszukiwania.

Kiedy odjeżdza ostatni autobus z miasta Gdańsk do miasta Białystok?

Ostatni autobus z miasta Gdańsk do miasta Białystok wyrusza o 23:59. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Wystarczy użyć naszego wyszukiwania do znalezienia dokładnego rozkładu i zaplanowania Twojej podróży.

Która firma autokarowa obsługuje połączenie z miasta Gdańsk do miasta Białystok?

Podróżując autobusem z miasta Gdańsk do miasta Białystok, pasażerowie mogą wybrać FlixBus i Toks. Dzięki naszemu wyszukiwaniu możesz porównać wszystkie dostępne bilety autobusowe i zarezerwować te które Ci najbardziej pasują.

Czy istnieje bezpośrednia magistrala między miastami Gdańsk i Białystok?

Możesz sprawdzić wszystkie bezpośrednie połączenia pomiędzy miastami Gdańsk i Białystok używając naszej wyszukiwarki i patrząc na sekcję Zmiany w naszych filtrach. Oto niektóre z firm oferujących bezpośrednie połączenia autobusowe: FlixBus i Toks.

Co mogę zabrać ze sobą do autobusu na trasie z miasta Gdańsk do miasta Białystok?

Rzeczy, które możesz zabrać ze sobą do autobusu zależą od wybranej firmy autokarowej. Zazwyczaj na trasie z miasta Gdańsk do miasta Białystok możesz bez opłat zabrać walizkę i bagaż podręczny. Najprościej to sprawdzić używając naszego wyszukiwania, która pozwoli znaleźć Ci najbardziej pasujące połączenie autobusowe w dniu planowanej podróży.

Jakie wyposażenie posiadają autobusy obsługujące trasę z miasta Gdańsk do miasta Białystok?

Wyposażenie autobusów różni się w zależności od wybranej firmy autokarowej. Niemniej, wiele dalekobieżnych autobusów posiada dostęp do Wi-Fi, dzięki czemu możesz w takcie podróży informować swoich przyjaciół, w którym miejscu się znajdujesz. Z kolei klimatyzacja oferowana na pokładach autokarów sprawia, że podróżowanie jest jeszcze bardziej przyjemne. Najlepiej użyj naszego wyszukiwania do znalezienia dokładnych informacji o wyposażeniu autobusu na trasie z miasta Gdańsk do miasta Białystok w dniu zaplanowanej przez Ciebie podróży.

Dostępne klasy miejsc, które są oferowane na trasie Gdańsk - Białystok

.
Ekonomiczna
Economy

Najtańsza opcja dostępna dla Twojego biletu, zazwyczaj posiada rozkładane fotele i klimatyzację.

Więcej tras autobusowych z miasta Gdańsk i miasta Białystok.

Oto przegląd najpopularniejszych tras autobusowych z miasta Gdańsk oraz z miasta Białystok. Po prostu kliknij na wybrane połączenie, a znajdziesz wszystkie szczegóły dotyczące Twojej trasy autobusowej!

Aplikacja CheckMyBus

Darmowe pobieranie

App Store
CheckMyBus App
Zamknij
GPDR CheckMyBus shield

Cenimy Twoją prywatność

Aby pokazać ci najlepsze oferty autobusowe, my i nasi partnerzy używamy technicznych, analitycznych i marketingowych plików cookie do personalizacji reklam. Zapamiętujemy twoje anonimowe dane, by zapewnić ci spersonalizowane doświadczenie.