calendar
Dalsze opcje
314 Firm - 694 380 Połączeń

Bus Norymberga: Rozkład jazdy PKS

PKS Norymberga - Porównaj wszystkie autobusy i znajdź najlepsze połączenie

Szukasz odpowiedni autobus ,który Ci najlepiej odpowiada? Jeden który możesz tanio rezerwować? CheckMyBus może Ci pomóc! Pokażemy Państwu nie tylko najszybszy autokar z i do miasta: Norymberga, lecz również wszystkie przystanki autobusów, jak: Norymberga Le Meridien Grand Hotel, Norymberga Hilton, Norymberga Rothenburgerstr., Norymberga Dworzec Główny Autobusowy, Nuremberg Breslauer street, Norymberga Dworzec Główny or Norymberga - Feucht. Proszę tylko połączenie autobusowe wybrać, podaj dzień podróży i kliknij tylko na "Znajdź teraz!" Otrzymasz przegląd wszystkich dostępnych autobusów i wszystkie dane jak: wyposażenie, cena, czas odjazdu lub czas trwania podróży . Zdecyduj sam, czy wybierasz ALSA, Ulusoy or Eurolines UK i rezerwujesz Twoje bilety autobusowe bezpośrednio online!

Autobusy z
Norymberga

Rozkład jazdy dla Norymberga
Odjazd: 30 maja 2016

  Wyjazd Przystanek Bus do Dostawca  
 
03:30
Norymberga Dworzec Główny Autobusowy
Hamburg
FlixBus
 
 
Stacje:
Norymberga → Hamburg
 
   
 
03:45
Norymberga Dworzec Główny Autobusowy
Monachium
megabus
 
 
Stacje:
Norymberga → Monachium
 
   
 
04:00
Norymberga Dworzec Główny Autobusowy
Praga
FlixBus
 
 
Stacje:
Norymberga → Praga
 
   
 
04:15
Norymberga Dworzec Główny Autobusowy
Tybinga
FlixBus
 
 
Stacje:
Norymberga → Tybinga
 
   
 
04:30
Norymberga Dworzec Główny Autobusowy
Monachium
Postbus
 
 
Stacje:
Norymberga → Monachium
 
   
  póżniej  

Autobusy do
Norymberga

Rozklad jazdy dla Norymberga
Przyjazd: 30 maja 2016

  Pzyjazd Przystanek Bus z Dostawca  
 
08:20
Norymberga Dworzec Główny Autobusowy
Leverkusen
FlixBus
 
 
Stacje:
Leverkusen → Norymberga
 
   
 
09:05
Norymberga Dworzec Główny Autobusowy
Monachium
FlixBus
 
 
Stacje:
Monachium → Norymberga
 
   
 
09:25
Norymberga Dworzec Główny Autobusowy
Monachium Lotnisko
Postbus
 
 
Stacje:
Monachium Lotnisko → Norymberga
 
   
 
11:05
Norymberga Dworzec Główny Autobusowy
Monachium
FlixBus
 
 
Stacje:
Monachium → Norymberga
 
   
 
11:10
Norymberga Dworzec Główny Autobusowy
Monachium
FlixBus
 
 
Stacje:
Monachium → Norymberga
 
   
  póżniej  

Norymberga: Przystanki i Dworzec Autobusowy / Dworzec PKS

  • Norymberga - Feucht
    Feuchter Forst, 90537 Norymberga
  • Norymberga Dworzec Główny
  • Norymberga Dworzec Główny Autobusowy
    Willy-Brandt-Platz/Bahnhofstr. 11, 90402 Norymberga
  • Norymberga Hilton
    Valznerweiherstraße 200 Norymberga
  • Norymberga Le Meridien Grand Hotel
    Bahnhofstraße 1-3 Norymberga
  • Norymberga Rothenburgerstr.
    Schlachthofstr. 11, 90439 Norymberga
  • Nuremberg Breslauer street
    Breslauer Str. 304, 90471 Norymberga

Rozkład jazdy dla Norymberga: Popularne połączenia autobusowe

W tabeli poniżej znajdziesz 30 najpopularniejszych połączeń pomiędzy Norymberga i innymi miastami, a także ilość kursów i firm obsługujących daną trasę. Kliknij w połączenie, aby dowiedzieć się więcej na temat interesującej Cię trasy.

Połączenia autobusowe (Niemcy)
Liczba połączeń
Operator autobusów
Cena
62
10
od 11,52 zł w megabus
44
6
od 39,52 zł w Eurolines Germany
34
4
od 69,11 zł w megabus
24
5
od 40,32 zł w megabus
20
5
od 28,80 zł w megabus
34
5
od 21,96 zł w FlixBus
16
4
od 57,09 zł w FlixBus
12
5
od 39,52 zł w IC Bus
16
5
od 28,80 zł w megabus
16
5
od 61,48 zł w STUDENT AGENCY
12
4
od 92,22 zł w FlixBus
16
3
od 79,04 zł w STUDENT AGENCY
16
4
od 57,59 zł w megabus
14
4
od 28,80 zł w megabus
12
4
od 65,87 zł w FlixBus
14
3
od 48,30 zł w MeinFernbus FlixBus
20
6
od 65,87 zł w Postbus
12
4
od 39,52 zł w IC Bus
12
3
od 83,43 zł w MeinFernbus
10
3
od 83,43 zł w FlixBus
12
4
od 83,43 zł w FlixBus
12
3
od 21,96 zł w FlixBus
10
4
od 39,52 zł w IC Bus
8
3
od 30,74 zł w MeinFernbus

Międzynarodowe połączenia autobusowe
Liczba połączeń
Operator autobusów
Cena
34
8
od 61,48 zł w IC Bus
14
6
od 87,82 zł w FlixBus
22
5
od 109,34 zł w FlixBus
16
5
od 83,43 zł w IC Bus
12
4
od 83,43 zł w IC Bus
10
4
od 307,38 zł w Eurolines Germany
18
4
od 355,69 zł w SAPS S.r.l. (Busweb)
10
3
od 118,56 zł w FlixBus
10
3
od 109,78 zł w Eurolines Germany
10
3
od 127,34 zł w FlixBus