calendar
Więcej opcji wyszukiwania
541 Firm - 1 113 630 Połączeń

Bus Lipsk: Rozkład jazdy PKS

PKS Lipsk - Porównaj wszystkie autobusy i znajdź najlepsze połączenie

Bez względu jeśli chcesz jechać do lub z Berlina, autobusem dotrzesz wszędzie i najlepszymi cenami! SemiTimeS, Eurolines UK i Eurolines Germany - są operatorami z którymi podróżujesz wygodnie z Lipsk Dworzec Główny albo Lipsk Targi. Z CheckMyBus wyszukiwarką do autobusów, znajdziesz zawsze najtańsze połączenia. Możesz kupić bilet tutaj zaraz online!

Autobusy z
Lipsk

Rozkład jazdy dla Lipsk
Odjazd: 22 lutego 2017

 Godzina wyjazduPrzystanekAutobus doPrzewoźnik 
 
04:45
Lipsk Dworzec Główny
Drezno
FlixBus
 
 
Stacje:
Lipsk → Drezno
 
  
 
05:35
Lipsk Dworzec Główny
Wuppertal-Oberbarmen
FlixBus
 
 
Stacje:
Lipsk → Wuppertal-Oberbarmen
 
  
 
05:45
Lipsk Dworzec Główny
Berlin
FlixBus
 
 
Stacje:
Lipsk → Berlin
 
  
 
07:00
Lipsk Dworzec Główny
Saarbrücken
FlixBus
 
 
Stacje:
Lipsk → Saarbrücken
 
  
 
07:20
Lipsk Dworzec Główny
Seesen
FlixBus
 
 
Stacje:
Lipsk → Seesen
 
  
 póżniej 

Autobusy do
Lipsk

Rozklad jazdy dla Lipsk
Przyjazd: 22 lutego 2017

 PzyjazdPrzystanekAutobus zPrzewoźnik 
 
09:45
Lipsk Dworzec Główny
Drezno
FlixBus
 
 
Stacje:
Drezno → Lipsk
 
  
 
10:05
Lipsk Dworzec Główny
Drezno
FlixBus
 
 
Stacje:
Drezno → Lipsk
 
  
 
11:05
Lipsk Dworzec Główny
Drezno
FlixBus
 
 
Stacje:
Drezno → Lipsk
 
  
 
12:00
Lipsk Targi
Berlin
FlixBus
 
 
Stacje:
Berlin → Lipsk
 
  
 
12:10
Lipsk Dworzec Główny
Berlin
FlixBus
 
 
Stacje:
Berlin → Lipsk
 
  
 póżniej 

Lipsk: Przystanki i Dworzec Autobusowy / Dworzec PKS

  • Lipsk Dworzec Główny
    Willy-Brandt-Platz 5-7 Lipsk
  • Lipsk Targi
    Merkurpromenade Lipsk