calendar
Więcej opcji wyszukiwania
342 Firm - 732 314 Połączeń

Bus Lipsk: Rozkład jazdy PKS

PKS Lipsk - Porównaj wszystkie autobusy i znajdź najlepsze połączenie

Bez względu jeśli chcesz jechać do lub z Berlina, autobusem dotrzesz wszędzie i najlepszymi cenami! megabus, SemiTimeS and FlixBus - są operatorami z którymi podróżujesz wygodnie z Lipsk Dworzec Główny or Leipzig Targi. Z CheckMyBus wyszukiwarką do autobusów, znajdziesz zawsze najtańsze połączenia. Możesz kupić bilet tutaj zaraz online!

Autobusy z
Lipsk

Rozkład jazdy dla Lipsk
Odjazd: 30 lipca 2016

 Godzina wyjazduPrzystanekAutobus doPrzewoźnik 
 
01:00
Lipsk Dworzec Główny
Norymberga
Distribusion
 
 
Stacje:
Lipsk → Norymberga
 
  
 
01:00
Lipsk Dworzec Główny
Paryż
FlixBus
 
 
Stacje:
Lipsk → Paryż
 
  
 
01:15
Lipsk Dworzec Główny
Meersburg
FlixBus
 
 
Stacje:
Lipsk → Meersburg
 
  
 
01:45
Lipsk Dworzec Główny
Gießen
Distribusion
 
 
Stacje:
Lipsk → Gießen
 
  
 
01:55
Lipsk Dworzec Główny
Frankfurt nad Menem
Postbus
 
 
Stacje:
Lipsk → Frankfurt nad Menem
 
  
 póżniej 

Autobusy do
Lipsk

Rozklad jazdy dla Lipsk
Przyjazd: 30 lipca 2016

 PzyjazdPrzystanekAutobus zPrzewoźnik 
 
04:05
Lipsk Dworzec Główny
Bayreuth
Postbus
 
 
Stacje:
Bayreuth → Lipsk
 
  
 
05:10
Lipsk Dworzec Główny
Würzburg
FlixBus
 
 
Stacje:
Würzburg → Lipsk
 
  
 
05:45
Lipsk Dworzec Główny
Würzburg
Distribusion
 
 
Stacje:
Würzburg → Lipsk
 
  
 
06:50
Lipsk Dworzec Główny
Hannover
FlixBus
 
 
Stacje:
Hannover → Lipsk
 
  
 
09:30
Lipsk Dworzec Główny
Erfurt
Postbus
 
 
Stacje:
Erfurt → Lipsk
 
  
 póżniej 

Lipsk: Przystanki i Dworzec Autobusowy / Dworzec PKS

  • Leipzig Targi
    Merkurpromenade Lipsk
    Leipzig Targi
  • Lipsk Dworzec Główny
    Willy-Brandt-Platz 5-7 Lipsk
    Lipsk Dworzec Główny

Rozkład jazdy dla Lipsk: Popularne połączenia autobusowe

W tabeli poniżej znajdziesz 30 najpopularniejszych połączeń pomiędzy Lipsk i innymi miastami, a także ilość kursów i firm obsługujących daną trasę. Kliknij w połączenie, aby dowiedzieć się więcej na temat interesującej Cię trasy.

Połączenia autobusowe (Niemcy)
Liczba połączeń
Przewoźnicy
Cena
78
6
od 20,72 zł w megabus
28
5
od 25,90 zł w megabus
18
4
od 68,91 zł w FlixBus
16
5
od 65,42 zł w FlixBus
12
6
od 78,50 zł w Distribusion
24
3
od 21,81 zł w FlixBus
12
5
od 82,86 zł w Postbus
16
4
od 25,90 zł w megabus
16
6
od 61,06 zł w Postbus
10
5
od 78,50 zł w Distribusion
10
3
od 61,06 zł w FlixBus
14
5
od 21,81 zł w Postbus
16
4
od 39,25 zł w Postbus
8
3
od 39,25 zł w OneBus
8
4
od 80,68 zł w Postbus
10
3
od 39,25 zł w FlixBus
10
3
od 82,86 zł w Deutsche Bahn
10
4
od 82,86 zł w FlixBus
10
4
od 30,53 zł w MeinFernbus
10
4
od 26,17 zł w MeinFernbus FlixBus
10
4
od 82,86 zł w Postbus
6
3
od 56,70 zł w OneBus
6
2
od 82,86 zł w FlixBus
8
3
od 141,74 zł w FlixBus
10
2
od 82,86 zł w FlixBus

Międzynarodowe połączenia autokarowe
Liczba połączeń
Przewoźnicy
Cena
20
5
od 47,97 zł w OneBus
8
4
od 126,48 zł w FlixBus
10
3
od 104,67 zł w FlixBus