calendar
Więcej opcji wyszukiwania
413 Firm - 895 350 Połączeń

Bus Essen: Rozkład jazdy PKS

PKS Essen - Porównaj wszystkie autobusy i znajdź najlepsze połączenie

Szukasz odpowiedni autobus ,który Ci najlepiej odpowiada? Jeden który możesz niedrogo rezerwować? CheckMyBus może Ci pomóc! Pokażemy Państwu nie tylko najszybszy autokar z i do miasta: Essen, lecz również wszystkie przystanki autokarów, jak: Essen Dworzec Autobusowy. Proszę tylko odcinek wybrać, podaj dzień podróży i kliknij tylko na "Znajdź teraz!" Otrzymasz przegląd wszystkich dostępnych autokarów i wszystkie dane jak: wyposażenie, cena, czas trwania podróży lub czas wyjazdu. Zdecyduj sam, czy wybierasz Postbus, PolskiBus albo Eurolines Germany i rezerwujesz Twoje bilety autobusowe bezpośrednio online!

Autobusy z
Essen

Rozkład jazdy dla Essen
Odjazd: 28 września 2016

 Godzina wyjazduPrzystanekAutobus doPrzewoźnik 
 
16:10
Essen Dworzec Autobusowy
Monachium
FlixBus
 
 
Stacje:
Essen → Monachium
 
  
 
16:15
Essen Dworzec Autobusowy
Berlin
FlixBus
 
 
Stacje:
Essen → Berlin
 
  
 
16:30
Essen Dworzec Autobusowy
Antwerpia
Eurolines Germany
 
 
Stacje:
Essen → Antwerpia
 
  
 
16:30
Essen Dworzec Autobusowy
Kolonia/Bonn Lotnisko
Postbus
 
 
Stacje:
Essen → Kolonia/Bonn Lotnisko
 
  
 
18:00
Essen Dworzec Autobusowy
Bruksela
FlixBus
 
 
Stacje:
Essen → Bruksela
 
  
 póżniej 

Autobusy do
Essen

Rozklad jazdy dla Essen
Przyjazd: 28 września 2016

 PzyjazdPrzystanekAutobus zPrzewoźnik 
 
18:25
Essen Dworzec Autobusowy
Kolonia/Bonn Lotnisko
Eurolines Germany
 
 
Stacje:
Kolonia/Bonn Lotnisko → Essen
 
  
 
19:25
Essen Dworzec Autobusowy
Montabaur
Postbus
 
 
Stacje:
Montabaur → Essen
 
  
 
21:35
Essen Dworzec Autobusowy
Hamburg
FlixBus
 
 
Stacje:
Hamburg → Essen
 
  
 
22:15
Essen Dworzec Autobusowy
Würzburg
FlixBus
 
 
Stacje:
Würzburg → Essen
 
  
 
22:45
Essen Dworzec Autobusowy
Karlsruhe
FlixBus
 
 
Stacje:
Karlsruhe → Essen
 
  
 póżniej 

Essen: Przystanki i Dworzec Autobusowy / Dworzec PKS

  • Essen Dworzec Autobusowy
    Am Hauptbahnhof 5 Essen
    Essen Dworzec Autobusowy

Rozkład jazdy dla Essen: Popularne połączenia autobusowe

W tabeli poniżej znajdziesz 30 najpopularniejszych połączeń pomiędzy Essen i innymi miastami, a także ilość kursów i firm obsługujących daną trasę. Kliknij w połączenie, aby dowiedzieć się więcej na temat interesującej Cię trasy.

Połączenia autobusowe (Niemcy)
Liczba połączeń
Przewoźnicy
Cena
46
6
od 72,40 zł w Postbus
34
8
od 42,41 zł w Postbus
32
7
od 64,26 zł w FlixBus
32
8
od 42,41 zł w Postbus
32
6
od 81,39 zł w FlixBus
30
6
od 21,42 zł w Postbus
22
5
od 59,55 zł w Postbus
16
7
od 38,55 zł w Eurolines Germany
22
5
od 72,40 zł w Postbus
20
6
od 21,42 zł w Postbus
20
5
od 34,27 zł w OneBus
14
5
od 51,41 zł w Postbus
14
5
od 59,55 zł w Postbus
14
5
od 59,97 zł w Postbus
14
4
od 81,39 zł w MeinFernbus
12
4
od 107,10 zł w MeinFernbus
18
4
od 21,42 zł w Postbus
12
4
od 81,39 zł w FlixBus
12
5
od 59,55 zł w Postbus
12
4
od 59,97 zł w HKX
14
4
od 81,39 zł w FlixBus
14
3
od 81,39 zł w FlixBus
10
4
od 29,99 zł w Eurolines Germany
10
4
od 42,84 zł w OneBus

Międzynarodowe połączenia autokarowe
Liczba połączeń
Przewoźnicy
Cena
18
5
od 167,07 zł w FlixBus
16
4
od 81,39 zł w Eurolines Germany
16
5
od 47,12 zł w Eurolines Germany
16
4
od 38,55 zł w Eurolines Germany
14
4
od 137,08 zł w OneBus
14
4
od 235,61 zł w Eurolines Germany
16
5
od 479,79 zł w SAPS S.r.l. (Busweb)
10
5
od 47,12 zł w FlixBus