calendar
Więcej opcji wyszukiwania
487 Firm - 1 054 016 Połączeń

Bus Chemnitz: Rozkład jazdy PKS

PKS Chemnitz - Porównaj wszystkie autobusy i znajdź najlepsze połączenie

Opłaca się podróżować autobusem - odkryj wszystkie korzyści! Na CheckMyBus masz przegląd wszystkich dostępnych firm autobusowych. Ponadto możemy Ci pokazać najlepsze i najszybsze firmy autobusowe i dokładny adres wszystkich przystanków łącznie z mapami. W mieście: Chemnitz odjeżdżają autobusy z przystanków Chemnitz, Chemnitz Dworzec, Chemnitz Clausstraße, Chemnitz Etap, Chemnitz Moritzstraße i Chemnitz Mitte. Firmy jak FlixBus, Deutsche Bahn i Postbus mają oczywiście te miasto w ich rozkładach jazdy. Obojętnie co jest dla Ciebie ważne - czas wyjazdu, wyposażenie, czas trwania podróży lub cena, na CheckMyBus decydujesz Ty, z którym autobusem będziesz podróżował. Wystarczy wybrać trasę, dzień podróży i kliknij na "Znajdź teraz"

Autobusy z
Chemnitz

Rozkład jazdy dla Chemnitz
Odjazd: 8 grudnia 2016

 Godzina wyjazduPrzystanekAutobus doPrzewoźnik 
 
07:35
Chemnitz
Berlin
FlixBus
 
 
Stacje:
Chemnitz → Berlin
 
  
 
08:45
Chemnitz
Reutlingen
FlixBus
 
 
Stacje:
Chemnitz → Reutlingen
 
  
 
09:25
Chemnitz
Darmstadt
FlixBus
 
 
Stacje:
Chemnitz → Darmstadt
 
  
 
09:50
Chemnitz
Dortmund
FlixBus
 
 
Stacje:
Chemnitz → Dortmund
 
  
 
10:15
Chemnitz
Reutlingen
FlixBus
 
 
Stacje:
Chemnitz → Reutlingen
 
  
 póżniej 

Autobusy do
Chemnitz

Rozklad jazdy dla Chemnitz
Przyjazd: 8 grudnia 2016

 PzyjazdPrzystanekAutobus zPrzewoźnik 
 
10:45
Chemnitz
Gera
FlixBus
 
 
Stacje:
Gera → Chemnitz
 
  
 
12:30
Chemnitz
Praga
FlixBus
 
 
Stacje:
Praga → Chemnitz
 
  
 
13:15
Chemnitz
Monachium
FlixBus
 
 
Stacje:
Monachium → Chemnitz
 
  
 
14:45
Chemnitz
Jena
FlixBus
 
 
Stacje:
Jena → Chemnitz
 
  
 
16:00
Chemnitz
Würzburg
FlixBus
 
 
Stacje:
Würzburg → Chemnitz
 
  
 póżniej 

Chemnitz: Przystanki i Dworzec Autobusowy / Dworzec PKS

  • Chemnitz
    Straße der Nationen 33 Chemnitz
    Chemnitz
  • Chemnitz Clausstraße
    Clausstraße 66, 09126 Chemnitz
    Chemnitz Clausstraße
  • Chemnitz Dworzec
    Bahnhofstraße 8, 09111 Chemnitz
    Chemnitz Dworzec
  • Chemnitz Etap
    Carl-Hamel-Straße 7A Chemnitz
    Chemnitz Etap
  • Chemnitz Mitte
    Siedlungsweg, 09247 Chemnitz
    Chemnitz Mitte
  • Chemnitz Moritzstraße
    Moritzstraße 22, 09111 Chemnitz
    Chemnitz Moritzstraße