calendar
Więcej opcji wyszukiwania
413 Firm - 887 645 Połączeń

Bus Ulm: Rozkład jazdy PKS

PKS Ulm - Porównaj wszystkie autobusy i znajdź najlepsze połączenie

Z CheckMyBus, wyszukiwarki dla autobusów, znajdziesz najlepsze oferty szybko i bez problemu! Z którymi operatorami chcesz jechać: Bokolina, FlixBus albo ECOLINES? Oni odjeżdżają w mieście: Ulm z przystanku: Ulm Eberhard-Finckh-Straße, Ulm Dworzec Główny Autobusowy, Ulm Neue Straße i Ulm Einsteinstr. - dokładny adres znajdziesz w wynikach wyszukiwania. Wyposażenie autobusów i czas wyjazdu, wyposażenie, czas trwania podróży lub cena znajdziesz również na naszej stronie. Wypróbuj! Po prostu wybierz dzień , połączenie autobusowe i porównaj oferty.

Autobusy z
Ulm

Rozkład jazdy dla Ulm
Odjazd: 27 sierpnia 2016

 Godzina wyjazduPrzystanekAutobus doPrzewoźnik 
 
12:25
Ulm Eberhard-Finckh-Straße
Monachium
FlixBus
 
 
Stacje:
Ulm → Monachium
 
  
 
12:40
Ulm Eberhard-Finckh-Straße
Wiedeń
FlixBus
 
 
Stacje:
Ulm → Wiedeń
 
  
 
13:35
Ulm Eberhard-Finckh-Straße
Stuttgart Lotnisko
DeinBus.de
 
 
Stacje:
Ulm → Stuttgart Lotnisko
 
  
 
13:45
Ulm Eberhard-Finckh-Straße
Tybinga
FlixBus
 
 
Stacje:
Ulm → Tybinga
 
  
 
14:05
Ulm Eberhard-Finckh-Straße
Monachium
Postbus
 
 
Stacje:
Ulm → Monachium
 
  
 póżniej 

Autobusy do
Ulm

Rozklad jazdy dla Ulm
Przyjazd: 27 sierpnia 2016

 PzyjazdPrzystanekAutobus zPrzewoźnik 
 
14:30
Ulm Eberhard-Finckh-Straße
Monachium
FlixBus
 
 
Stacje:
Monachium → Ulm
 
  
 
14:40
Ulm Eberhard-Finckh-Straße
Stuttgart Lotnisko
FlixBus
 
 
Stacje:
Stuttgart Lotnisko → Ulm
 
  
 
15:25
Ulm Eberhard-Finckh-Straße
Stuttgart Lotnisko
FlixBus
 
 
Stacje:
Stuttgart Lotnisko → Ulm
 
  
 
15:30
Ulm Eberhard-Finckh-Straße
Monachium
DeinBus.de
 
 
Stacje:
Monachium → Ulm
 
  
 
16:05
Ulm Eberhard-Finckh-Straße
Tybinga
FlixBus
 
 
Stacje:
Tybinga → Ulm
 
  
 póżniej 

Ulm: Przystanki i Dworzec Autobusowy / Dworzec PKS

  • Ulm Dworzec Główny Autobusowy
    Friedrich-Ebert-Straße 7 Ulm
    Ulm Dworzec Główny Autobusowy
  • Ulm Eberhard-Finckh-Straße
    Eberhard-Finckh-Straße 34 Ulm
    Ulm Eberhard-Finckh-Straße
  • Ulm Einsteinstr.
    Einsteinstrasse 25 Ulm
    Ulm Einsteinstr.
  • Ulm Neue Straße
    Neue Straße 86, 89073 Ulm
    Ulm Neue Straße

Rozkład jazdy dla Ulm: Popularne połączenia autobusowe

W tabeli poniżej znajdziesz 30 najpopularniejszych połączeń pomiędzy Ulm i innymi miastami, a także ilość kursów i firm obsługujących daną trasę. Kliknij w połączenie, aby dowiedzieć się więcej na temat interesującej Cię trasy.

Połączenia autobusowe (Niemcy)
Liczba połączeń
Przewoźnicy
Cena
54
10
od 25,98 zł w DeinBus.de
32
7
od 64,96 zł w FlixBus
44
8
od 21,65 zł w FlixBus
26
6
od 30,32 zł w Eurolines Germany
24
6
od 47,64 zł w FlixBus
30
5
od 21,65 zł w FlixBus
12
2
od 82,28 zł w FlixBus
12
4
od 82,28 zł w FlixBus
10
3
od 147,25 zł w FlixBus
16
4
od 47,64 zł w FlixBus
14
4
od 21,65 zł w Eurolines Germany
16
4
od 36,81 zł w DeinBus.de
8
4
od 64,92 zł w MeinFernbus
8
3
od 82,28 zł w FlixBus
8
3
od 129,92 zł w FlixBus
8
3
od 30,32 zł w MeinFernbus
6
3
od 160,24 zł w MeinFernbus
8
3
od 47,64 zł w MeinFernbus

Międzynarodowe połączenia autokarowe
Liczba połączeń
Przewoźnicy
Cena
26
5
od 112,60 zł w Eurolines Germany
16
5
od 134,25 zł w FlixBus
18
4
od 151,58 zł w Eurolines Germany
24
7
od 197,05 zł w SemiTimeS
10
5
od 255,52 zł w Eurolines Germany
16
5
od 204,41 zł w SemiTimeS
12
5
od 368,12 zł w Eurolines Germany
10
4
od 160,24 zł w Eurolines Germany