calendar
Dalsze opcje
314 Firm - 639 360 Połączeń

Bus Bielefeld: Rozkład jazdy PKS

PKS Bielefeld - Porównaj wszystkie autobusy i znajdź najlepsze połączenie

Opłaca się podróżować autokarem. Z CheckMyBus znajdziesz najtańsze i najszybsze firmy autobusowe za pomocą jednego kliknięcia! Chcesz pojechać z przystanku: Bielefeld - Brackwede or Bielefeld Dworzec Główny - w naszych rozkładach jazdy widzisz czas odjazdu na wszystkich przystankach autobusów dalekobierznych w mieście: Bielefeld. Porównaj oferty z firm Eurolines Spain, Eurolines UK and Deutsche Bahn i i znajdz odpowiedni autobus do Twojej podróży. Obecnie są dostępne 996 połączenia autobusowe.

Autobusy z
Bielefeld

Rozkład jazdy dla Bielefeld
Odjazd: 1 lipca 2016

 WyjazdPrzystanekBus doDostawca 
 
05:00
Bielefeld - Brackwede
Pasawa
FlixBus
 
 
Stacje:
Bielefeld → Pasawa
 
  
 
05:30
Bielefeld Dworzec Główny
Amsterdam
EuroTicket
 
 
Stacje:
Bielefeld → Amsterdam
 
  
 
07:05
Bielefeld - Brackwede
Berlin
FlixBus
 
 
Stacje:
Bielefeld → Berlin
 
  
 
07:10
Bielefeld - Brackwede
Lipsk
FlixBus
 
 
Stacje:
Bielefeld → Lipsk
 
  
 
10:10
Bielefeld - Brackwede
Gießen
FlixBus
 
 
Stacje:
Bielefeld → Gießen
 
  
 póżniej 

Autobusy do
Bielefeld

Rozklad jazdy dla Bielefeld
Przyjazd: 1 lipca 2016

 PzyjazdPrzystanekBus zDostawca 
 
10:30
Bielefeld - Brackwede
Münster
Distribusion
 
 
Stacje:
Münster → Bielefeld
 
  
 
10:50
Bielefeld - Brackwede
Kilonia
FlixBus
 
 
Stacje:
Kilonia → Bielefeld
 
  
 
11:05
Bielefeld - Brackwede
Frankfurt nad Menem
FlixBus
 
 
Stacje:
Frankfurt nad Menem → Bielefeld
 
  
 
12:15
Bielefeld - Brackwede
Hannover
Eurolines Germany
 
 
Stacje:
Hannover → Bielefeld
 
  
 
12:55
Bielefeld - Brackwede
Schortens
FlixBus
 
 
Stacje:
Schortens → Bielefeld
 
  
 póżniej 

Bielefeld: Przystanki i Dworzec Autobusowy / Dworzec PKS

  • Bielefeld - Brackwede
    Eisenbahnstr. 42 Bielefeld
    Bielefeld - Brackwede
  • Bielefeld Dworzec Główny
    Am Bahnhof 1B, 33602 Bielefeld
    Bielefeld Dworzec Główny

Rozkład jazdy dla Bielefeld: Popularne połączenia autobusowe

W tabeli poniżej znajdziesz 30 najpopularniejszych połączeń pomiędzy Bielefeld i innymi miastami, a także ilość kursów i firm obsługujących daną trasę. Kliknij w połączenie, aby dowiedzieć się więcej na temat interesującej Cię trasy.

Połączenia autobusowe (Niemcy)
Liczba połączeń
Operator autobusów
Cena
32
5
od 79,68 zł w Distribusion
20
6
od 26,56 zł w Distribusion
20
6
od 28,77 zł w Eurolines Germany
16
5
od 39,84 zł w Eurolines Germany
20
5
od 22,13 zł w Eurolines Germany
16
6
od 59,76 zł w Eurolines Germany
12
5
od 48,69 zł w Distribusion
10
3
od 84,10 zł w FlixBus
10
4
od 39,84 zł w Eurolines Germany
12
4
od 28,77 zł w Eurolines Germany
8
4
od 39,84 zł w Eurolines Germany
8
3
od 61,97 zł w FlixBus
10
3
od 39,84 zł w FlixBus
8
4
od 39,84 zł w FlixBus
8
4
od 22,13 zł w Distribusion
12
3
od 53,12 zł w FlixBus
14
2
od 39,84 zł w FlixBus
10
5
od 79,68 zł w FlixBus
10
2
od 137,22 zł w FlixBus
8
3
od 106,24 zł w FlixBus
6
2
od 97,38 zł w MeinFernbus FlixBus
6
2
od 84,10 zł w MeinFernbus FlixBus

Międzynarodowe połączenia autobusowe
Liczba połączeń
Operator autobusów
Cena
12
4
od 150,00 zł w EuroTicket
10
4
od 84,10 zł w FlixBus
10
2
od 526,76 zł w Movelia
10
4
od 88,53 zł w FlixBus
10
3
od 252,31 zł w Eurolines Germany
10
3
od 234,61 zł w Eurolines Germany
6
3
od 128,37 zł w Berlin Linien Bus
10
2
od 212,48 zł w FlixBus