calendar
Więcej opcji wyszukiwania
541 Firm - 1 187 627 Połączeń

Bus Augsburg: Rozkład jazdy PKS

PKS Augsburg - Porównaj wszystkie autobusy i znajdź najlepsze połączenie

Znajdź autobus do (lub) z Berlina, który najbardziej Ci odpowiada! Sprawdź wszystkie dostępne połączenie autokarowe i wszystkie przystanki. Masz wybór, podróżuj od Augsburg Parking P+R Biberbachstr, Augsburg North, Augsburg Ratusz albo Augsburg Dworzec Główny. Co jest dla Ciebie ważne? Czy czas wyjazdu, cena, czas trwania podróży lub wyposażenie. Porównaj na CheckMyBus połączenie od ibus, Busbud i FlixBus i zdecyduj sam, z którym autokarem chcesz jechać.

Autobusy z
Augsburg

Rozkład jazdy dla Augsburg
Odjazd: 23 marca 2017

 Godzina wyjazduPrzystanekAutobus doPrzewoźnik 
 
06:15
Augsburg Parking P+R Biberbachstr
Irun
Eurolines Germany
 
 
Stacje:
Augsburg → Irun
 
  
 
06:15
Augsburg Ratusz
Irun
Movelia
 
 
Stacje:
Augsburg → Irun
 
  
 
06:30
Augsburg Parking P+R Biberbachstr
Paryż
FlixBus
 
 
Stacje:
Augsburg → Paryż
 
  
 
08:20
Augsburg Parking P+R Biberbachstr
Düsseldorf
FlixBus
 
 
Stacje:
Augsburg → Düsseldorf
 
  
 
08:55
Augsburg Parking P+R Biberbachstr
Diemrich
FlixBus
 
 
Stacje:
Augsburg → Diemrich
 
  
 póżniej 

Autobusy do
Augsburg

Rozklad jazdy dla Augsburg
Przyjazd: 23 marca 2017

 PzyjazdPrzystanekAutobus zPrzewoźnik 
 
10:25
Augsburg Parking P+R Biberbachstr
Karlsruhe
FlixBus
 
 
Stacje:
Karlsruhe → Augsburg
 
  
 
12:40
Augsburg Parking P+R Biberbachstr
Stuttgart Lotnisko
FlixBus
 
 
Stacje:
Stuttgart Lotnisko → Augsburg
 
  
 
13:45
Augsburg Parking P+R Biberbachstr
Merklingen
FlixBus
 
 
Stacje:
Merklingen → Augsburg
 
  
 
14:15
Augsburg Parking P+R Biberbachstr
Bratysława
FlixBus
 
 
Stacje:
Bratysława → Augsburg
 
  
 
16:00
Augsburg North
Altamura
Marino Autolinee
 
 
Stacje:
Altamura → Augsburg
 
  
 póżniej 

Augsburg: Przystanki i Dworzec Autobusowy / Dworzec PKS

  • Augsburg Dworzec Główny
    Halderstraße 29 c Augsburg
  • Augsburg North
    Donauwörther Straße 284, 8615 Augsburg
  • Augsburg Parking P+R Biberbachstr
    Biberbachstr. Augsburg
  • Augsburg Ratusz
    Rathausplatz 2 Augsburg