calendar
Więcej opcji wyszukiwania
541 Firm - 1 108 264 Połączeń

Bus Augsburg: Rozkład jazdy PKS

PKS Augsburg - Porównaj wszystkie autobusy i znajdź najlepsze połączenie

Znajdź autobus do (lub) z Berlina, który najbardziej Ci odpowiada! Sprawdź wszystkie dostępne połączenie autokarowe i wszystkie przystanki. Masz wybór, podróżuj od Augsburg Parking P+R Biberbachstr, Augsburg North, Augsburg Ratusz albo Augsburg Dworzec Główny. Co jest dla Ciebie ważne? Czy czas wyjazdu, cena, czas trwania podróży lub wyposażenie. Porównaj na CheckMyBus połączenie od FlixBus, Movelia i ALSA i zdecyduj sam, z którym autokarem chcesz jechać.

Autobusy z
Augsburg

Rozkład jazdy dla Augsburg
Odjazd: 25 lutego 2017

 Godzina wyjazduPrzystanekAutobus doPrzewoźnik 
 
09:00
Augsburg Parking P+R Biberbachstr
Lwow
Distribusion
 
 
Stacje:
Augsburg → Lwow
 
  
 
10:00
Augsburg Parking P+R Biberbachstr
Hannover
FlixBus
 
 
Stacje:
Augsburg → Hannover
 
  
 
10:20
Augsburg Parking P+R Biberbachstr
Würzburg
FlixBus
 
 
Stacje:
Augsburg → Würzburg
 
  
 
11:50
Augsburg Parking P+R Biberbachstr
Leverkusen
FlixBus
 
 
Stacje:
Augsburg → Leverkusen
 
  
 
12:45
Augsburg Parking P+R Biberbachstr
Bratysława Lotnisko
FlixBus
 
 
Stacje:
Augsburg → Bratysława Lotnisko
 
  
 póżniej 

Autobusy do
Augsburg

Rozklad jazdy dla Augsburg
Przyjazd: 25 lutego 2017

 PzyjazdPrzystanekAutobus zPrzewoźnik 
 
13:00
Augsburg Parking P+R Biberbachstr
Tybinga
FlixBus
 
 
Stacje:
Tybinga → Augsburg
 
  
 
13:25
Augsburg Parking P+R Biberbachstr
Ludwigshafen
FlixBus
 
 
Stacje:
Ludwigshafen → Augsburg
 
  
 
14:15
Augsburg Parking P+R Biberbachstr
Braunau am Inn
FlixBus
 
 
Stacje:
Braunau am Inn → Augsburg
 
  
 
16:02
Augsburg North
Noci
Marino Autolinee
 
 
Stacje:
Noci → Augsburg
 
  
 
16:03
Augsburg North
Canosa
Marino Autolinee
 
 
Stacje:
Canosa → Augsburg
 
  
 póżniej 

Augsburg: Przystanki i Dworzec Autobusowy / Dworzec PKS

  • Augsburg Dworzec Główny
    Halderstraße 29 c Augsburg
  • Augsburg North
    Donauwörther Straße 284, 8615 Augsburg
  • Augsburg Parking P+R Biberbachstr
    Biberbachstr. Augsburg
  • Augsburg Ratusz
    Rathausplatz 2 Augsburg