calendar
Więcej opcji wyszukiwania
487 Firm - 1 073 780 Połączeń

Bus Halle: Rozkład jazdy PKS

PKS Halle - Porównaj wszystkie autobusy i znajdź najlepsze połączenie

Szukasz odpowiedni autobus ,który Ci najlepiej odpowiada? Jeden który możesz tanio rezerwować? CheckMyBus może Ci pomóc! Pokażemy Państwu nie tylko najlepsze oferty z i do miasta: Halle, lecz również wszystkie przystanki autokarów, jak: Halle Dworzec Główny Autobusowy. Proszę tylko odcinek wybrać, podaj dzień podróży i kliknij tylko na "Znajdź teraz!" Otrzymasz przegląd wszystkich dostępnych autokarów i wszystkie dane jak: czas wyjazdu, wyposażenie, czas trwania podróży lub cena. Zdecyduj sam, czy wybierasz Busbud, Eurolines Germany albo Deutsche Bahn i rezerwujesz Twoje bilety autobusowe bezpośrednio online!

Autobusy z
Halle

Rozkład jazdy dla Halle
Odjazd: 11 grudnia 2016

 Godzina wyjazduPrzystanekAutobus doPrzewoźnik 
 
05:00
Halle Dworzec Główny Autobusowy
Berlin
FlixBus
 
 
Stacje:
Halle → Berlin
 
  
 
06:10
Halle Dworzec Główny Autobusowy
Praga
FlixBus
 
 
Stacje:
Halle → Praga
 
  
 
08:05
Halle Dworzec Główny Autobusowy
Magdeburg
FlixBus
 
 
Stacje:
Halle → Magdeburg
 
  
 
08:10
Halle Dworzec Główny Autobusowy
Drezno
FlixBus
 
 
Stacje:
Halle → Drezno
 
  
 
09:35
Halle Dworzec Główny Autobusowy
Gelsenkirchen
FlixBus
 
 
Stacje:
Halle → Gelsenkirchen
 
  
 póżniej 

Autobusy do
Halle

Rozklad jazdy dla Halle
Przyjazd: 11 grudnia 2016

 PzyjazdPrzystanekAutobus zPrzewoźnik 
 
11:00
Halle Dworzec Główny Autobusowy
Brunszwik
FlixBus
 
 
Stacje:
Brunszwik → Halle
 
  
 
11:55
Halle Dworzec Główny Autobusowy
Drezno
FlixBus
 
 
Stacje:
Drezno → Halle
 
  
 
12:40
Halle Dworzec Główny Autobusowy
Drezno
FlixBus
 
 
Stacje:
Drezno → Halle
 
  
 
13:30
Halle Dworzec Główny Autobusowy
Gera
FlixBus
 
 
Stacje:
Gera → Halle
 
  
 
13:40
Halle Dworzec Główny Autobusowy
Bayreuth
FlixBus
 
 
Stacje:
Bayreuth → Halle
 
  
 póżniej 

Halle: Przystanki i Dworzec Autobusowy / Dworzec PKS

  • Halle Dworzec Główny Autobusowy
    Ernst-Kamieth-Str. Halle
    Halle Dworzec Główny Autobusowy