calendar
Więcej opcji wyszukiwania
413 Firm - 901 566 Połączeń

Bus Duisburg: Rozkład jazdy PKS

PKS Duisburg - Porównaj wszystkie autobusy i znajdź najlepsze połączenie

Opłaca się podróżować autobusem - odkryj wszystkie korzyści! Na CheckMyBus masz przegląd wszystkich dostępnych firm autobusowych. Ponadto możemy Ci pokazać najlepsze i najszybsze firmy autobusowe i dokładny adres wszystkich przystanków łącznie z mapami. W mieście: Duisburg odjeżdżają autokary z przystanków Duisburg Dwoerzec Główny. Firmy jak Postbus, HKX i Autotrans mają oczywiście te miasto w ich rozkładach jazdy. Bez względu co jest dla Ciebie ważne - wyposażenie, cena, czas odjazdu lub czas trwania podróży , na CheckMyBus decydujesz Ty, z którym autobusem będziesz podróżował. Wystarczy wybrać trasę, dzień podróży i kliknij na "Znajdź teraz"

Autobusy z
Duisburg

Rozkład jazdy dla Duisburg
Odjazd: 26 września 2016

 Godzina wyjazduPrzystanekAutobus doPrzewoźnik 
 
07:40
Duisburg Dwoerzec Główny
Bruksela
FlixBus
 
 
Stacje:
Duisburg → Bruksela
 
  
 
08:15
Duisburg Dwoerzec Główny
Bruksela
Eurolines Germany
 
 
Stacje:
Duisburg → Bruksela
 
  
 
08:45
Duisburg Dwoerzec Główny
Bruksela
FlixBus
 
 
Stacje:
Duisburg → Bruksela
 
  
 
08:55
Duisburg Dwoerzec Główny
Frankfurt Lotnisko
FlixBus
 
 
Stacje:
Duisburg → Frankfurt Lotnisko
 
  
 
09:45
Duisburg Dwoerzec Główny
Vöhl
FlixBus
 
 
Stacje:
Duisburg → Vöhl
 
  
 póżniej 

Autobusy do
Duisburg

Rozklad jazdy dla Duisburg
Przyjazd: 26 września 2016

 PzyjazdPrzystanekAutobus zPrzewoźnik 
 
11:50
Duisburg Dwoerzec Główny
Amsterdam
FlixBus
 
 
Stacje:
Amsterdam → Duisburg
 
  
 
13:05
Duisburg Dwoerzec Główny
Utrecht
FlixBus
 
 
Stacje:
Utrecht → Duisburg
 
  
 
16:00
Duisburg Dwoerzec Główny
Rotterdam
FlixBus
 
 
Stacje:
Rotterdam → Duisburg
 
  
 
16:25
Duisburg Dwoerzec Główny
Trewir
FlixBus
 
 
Stacje:
Trewir → Duisburg
 
  
 
16:35
Duisburg Dwoerzec Główny
Trewir
FlixBus
 
 
Stacje:
Trewir → Duisburg
 
  
 póżniej 

Duisburg: Przystanki i Dworzec Autobusowy / Dworzec PKS

  • Duisburg Dwoerzec Główny
    Otto-Keller-Straße 17, 47057 Duisburg
    Duisburg Dwoerzec Główny

Rozkład jazdy dla Duisburg: Popularne połączenia autobusowe

W tabeli poniżej znajdziesz 30 najpopularniejszych połączeń pomiędzy Duisburg i innymi miastami, a także ilość kursów i firm obsługujących daną trasę. Kliknij w połączenie, aby dowiedzieć się więcej na temat interesującej Cię trasy.

Połączenia autobusowe (Niemcy)
Liczba połączeń
Przewoźnicy
Cena
38
6
od 81,75 zł w FlixBus
32
6
od 64,54 zł w FlixBus
20
8
od 47,33 zł w FlixBus
20
7
od 42,60 zł w Postbus
18
5
od 94,66 zł w Postbus
22
6
od 27,97 zł w Postbus
12
6
od 38,73 zł w Eurolines Germany
12
4
od 98,96 zł w FlixBus
12
5
od 86,06 zł w MeinFernbus FlixBus
12
5
od 165,66 zł w FlixBus
10
5
od 25,82 zł w FlixBus
12
4
od 81,75 zł w MeinFernbus
12
3
od 51,63 zł w Postbus
12
4
od 72,72 zł w Postbus
8
4
od 64,54 zł w OneBus
10
4
od 81,75 zł w Postbus
10
3
od 77,45 zł w HKX
14
3
od 43,03 zł w HKX
10
3
od 86,06 zł w FlixBus
8
3
od 111,87 zł w FlixBus
8
3
od 47,80 zł w Postbus

Międzynarodowe połączenia autokarowe
Liczba połączeń
Przewoźnicy
Cena
20
6
od 55,94 zł w Eurolines Germany
12
5
od 193,63 zł w Eurolines Germany
14
4
od 251,71 zł w FlixBus
14
6
od 47,33 zł w FlixBus
10
3
od 38,73 zł w Eurolines Germany
6
3
od 305,93 zł w Eurolines Germany