✈ Autobus Port lotniczy Katowice (KTW) - Wrocław

Znajdź tanie bilety na przejazd autobusowy z lotniska Port lotniczy Katowice do miasta Wrocław
Najlepsze oferty Zaoszczędź średnio 70%
Z myślą o Tobie Oferty z całego świata
Prosto i wygodnie Wyszukaj jednym kliknięciem

Fakty dotyczące autobusów wahadłowych z lotniska Port lotniczy Katowice (KTW) do miasta Wrocław

Porównaj wszystkich dostawców, takich jak Neobus i FlixBus, którzy podróżują 3 razy każdego dnia autobusem wahadłowym z lotniska Port lotniczy Katowice do miasta Wrocław jednym kliknięciem! Zarezerwuj bilet z lotniska Port lotniczy Katowice miasta Wrocław już od 20 zł!

Najtańsze połączenie 20 zł
Najszybsze połączenie 2h 20m
Najwcześniejszy odjazd 04:55
Najpóźniejszy odjazd 22:00
Codzienne połączenia 3 Ø
Dystans 159,7 km
Firmy autobusowe Neobus i FlixBus

Najtańsze połączenia wahadłowe z lotniska Port lotniczy Katowice do miasta Wrocław

Każdego dnia, 3 autobusy wahadłowe z 2 firm autobusowych odjeżdżają z lotniska Port lotniczy Katowice do miasta Wrocław: w poniższej tabeli znajdziesz najtańsze ceny za autobus wahadłowy na tej trasie, począwszy od 2024-02-26 i na kolejne dni.

poniedziałek
wtorek
środa
czwartek
piątek
sobota
niedziela
poniedziałek 26.02
27 zł
wtorek 27.02
21 zł
środa 28.02
43 zł
czwartek 29.02
piątek 01.03
35 zł
sobota 02.03
33 zł
niedziela 03.03
20 zł
poniedziałek 04.03
21 zł
wtorek 05.03
42 zł
środa 06.03
20 zł
czwartek 07.03
20 zł
piątek 08.03
20 zł
sobota 09.03
20 zł
niedziela 10.03
20 zł
poniedziałek 11.03
20 zł
wtorek 12.03
17 zł
środa 13.03
48 zł
czwartek 14.03
20 zł
piątek 15.03
35 zł
sobota 16.03
52 zł
niedziela 17.03
19 zł
poniedziałek 18.03
35 zł
wtorek 19.03
17 zł
środa 20.03
20 zł
czwartek 21.03
20 zł
piątek 22.03
sobota 23.03
21 zł
niedziela 24.03

Najtańszy czas podróży z lotniska Port lotniczy Katowice do miasta Wrocław.

Sprawdź tutaj, w którym dniu i o której godzinie możesz znaleźć najtańszy bilet z lotniska Port lotniczy Katowice do miasta Wrocław, na najbliższe 30 dni.
Z ceną zaczynającą się od 20 zł, środa jest najtańszym dniem dla autobusu wahadłowego z lotniska Port lotniczy Katowice do miasta Wrocław. Zamiast tego piątek jest najdroższym dniem z cenami zaczynającymi się od 35 zł.
Najtańsza pora dnia na bilety autobusowe z lotniska Port lotniczy Katowice do miasta Wrocław jest rano, z 20 zł. To najdroższa pora dnia z cenami zaczynającymi się od 20 zł jest rano.

Jak zaoszczędzić pieniądze podróżując z lotniska Port lotniczy Katowice do miasta Wrocław?

Podróże mogą być drogie, ale nie muszą! Czy chcesz uniknąć płacenia strasznej ceny za swoją podróż? Wykonaj te szybkie kroki, aby zaoszczędzić pieniądze:

Zarezerwuj bilet z lotniska Port lotniczy Katowice do miasta Wrocław z wyprzedzeniem! Im wcześniej dokonasz rezerwacji, tym niższa będzie zazwyczaj cena. Ponadto będziesz mieć pewność, że będziesz mieć miejsce w autobusie wahadłowym z lotniska Port lotniczy Katowice do miasta Wrocław, w porównaniu do sytuacji, gdy kupisz go w ostatniej chwili lub bezpośrednio na stacji.

Jeśli możesz, unikaj podróżowania w godzinach szczytu. Zamiast w weekend, spróbuj podróżować w ciągu tygodnia. Podróżowanie wieczorem lub w nocy jest również tańsze, a późniejsze autobusy wahadłowe z lotniska Port lotniczy Katowice do miasta Wrocław są również bardziej puste.

Porównaj wszystkie rozkłady jazdy autobusów wahadłowych z lotniska Port lotniczy Katowice do miasta Wrocław.

Oto wybór najtańszych przejazdów wahadłowych z rozkładu jazdy z lotniska Port lotniczy Katowice do miasta Wrocław od różnych operatorów autobusowych, takich jak Neobus albo FlixBus na następne dni.
  • Neobus
    2h 30m
    04:55
    Port lotniczy Katowice
    07:25
    Wrocław
    Dworzec Glówny Autobusowy
    Neobus
    Ekonomiczna
    od 20 zł
  • Neobus
    2h 30m
    04:55
    Port lotniczy Katowice
    07:25
    Wrocław
    Dworzec Glówny Autobusowy
    Neobus
    Ekonomiczna
    od 21 zł
  • FlixBus
    4h 35m
    04:55
    Port lotniczy Katowice
    Przystanek Autobusowy
    09:30
    Wrocław
    Dworzec Glówny Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    od 32 zł
  • FlixBus
    4h 35m
    04:55
    Port lotniczy Katowice
    Przystanek Autobusowy
    09:30
    Wrocław
    Dworzec Glówny Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    od 33 zł
  • FlixBus
    5h 15m
    04:15
    Port lotniczy Katowice
    Przystanek Autobusowy
    09:30
    Wrocław
    Dworzec Glówny Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    od 35 zł
  • FlixBus
    4h 50m
    14:50
    Port lotniczy Katowice
    Przystanek Autobusowy
    19:40
    Wrocław
    Dworzec Glówny Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    od 42 zł
  • FlixBus
    5h 15m
    12:25
    Port lotniczy Katowice
    Przystanek Autobusowy
    17:40
    Wrocław
    Dworzec Glówny Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    od 43 zł
  • FlixBus
    5h 15m
    12:25
    Port lotniczy Katowice
    Przystanek Autobusowy
    17:40
    Wrocław
    Dworzec Glówny Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    od 48 zł
  • FlixBus
    5h 15m
    12:25
    Port lotniczy Katowice
    Przystanek Autobusowy
    17:40
    Wrocław
    Dworzec Glówny Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    od 63 zł
  • FlixBus
    5h 15m
    12:25
    Port lotniczy Katowice
    Przystanek Autobusowy
    17:40
    Wrocław
    Dworzec Glówny Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    od 83 zł

Częstotliwość połączeń wahadłowych między miastem Port lotniczy Katowice i lotniskiem Wrocław

Zobacz tutaj, jak częste są połączenia między miastem Port lotniczy Katowice i lotniskiem Wrocław w różnych godzinach i dniach tygodnia.
Najbardziej ruchliwym dniem jest wtorek, z ponad 6 autobusami wahadłowymi dziennie z miasta Port lotniczy Katowice na lotnisko Wrocław. Natomiast ma piątek najmniej połączeń, z zaledwie 3 autobusów wahadłowych dziennie między miastem Port lotniczy Katowice i lotniskiem Wrocław.
Najbardziej ruchliwą porą dnia jest popołudnie, z 13 autobusami wahadłowymi z miasta Port lotniczy Katowice na lotnisko Wrocław, podczas gdy rano widzi najmniej połączeń między miastem Port lotniczy Katowice i lotniskiem Wrocław, z ofertami 3.

Ukochani przewoźnicy autobusowi z lotniska Port lotniczy Katowice do miasta Wrocław

Oto najczęściej rezerwowane przez naszych użytkowników połączenia pomiędzy lotniskiem Port lotniczy Katowice a miastem Wrocław.

Wszystkie dworce autobusowe i przystanki na lotnisku Port lotniczy Katowice i w mieście Wrocław.

Poniższa mapa pokazuje, gdzie znajdziesz wszystkie dworce autobusowe lotnisku Port lotniczy Katowice i w mieściena Wrocław.

Obsługa i komfort w autobusie wahadłowym z lotniska Port lotniczy Katowice do miasta Wrocław

Chcesz wiedzieć, jakie klasy miejsc są dostępne w autobusach wahadłowych na trasie z lotniska Port lotniczy Katowice do miasta Wrocław? Lub którzy przewoźnicy obsługują trasę z lotniska Port lotniczy Katowice do miasta Wrocław? Poniżej znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania.

Często zadawane pytania dotyczące trase z lotniska Port lotniczy Katowice do miasta Wrocław

Ile kosztuje podróż wahadłowa z lotniska Port lotniczy Katowice do miasta Wrocław?

To zależy, między innymi, od dnia i czasu podróży. Najtańszy przejazd wahadłowy jest dostępny od 20 zł i trwa 2h 30m do osiagnięcia celu do miasta Wrocław. Porównuj oferty i oszczędzaj!

Ile mogę zaoszczędzić porównując ceny autobusów wahadłowych na trasie z lotniska Port lotniczy Katowice do miasta Wrocław?

Liczba firm autokarowych obsługujących to połączenie wynosi: 2. Ceny biletów zawierają się w przedziale od 20 zł do 83 zł. Radzimy rezerwować Twój bilet jak najwcześniej jest to możliwe, co zapewni Ci najtańszą podróż do miasta Wrocław.

Średnio dziennie ile połączeń jest dostępnych z lotniska Port lotniczy Katowice do miasta Wrocław?

Liczba dziennych połączeń wahadłowych obsługujących trasę z lotniska Port lotniczy Katowice do miasta Wrocław wynosi: 3. Za pomocą naszego wyszukiwania możesz porównać rozkłady jazdy autobusów wahadłowych i znaleźć idealne połączenie dla Ciebie.

Jak długo trwa podróż wahadłowa z lotniska Port lotniczy Katowice do miasta Wrocław?

Najszybsze połączenie wahadłowe z lotniska Port lotniczy Katowice do miasta Wrocław oferuje Neobus a podróż trwa 2h 20m. Najtańsze bilety wahadłowe na tym połączeniu kosztują 21 zł. Pamiętaj, że podróż może trwać dłużej z powodu wzmożonego ruchu drogowego na trasie przejazdu.

O której odjeżdża pierwszy autobus wahadłowy z lotniska Port lotniczy Katowice do miasta Wrocław?

Najwcześniejszy autobus wahadłowy do miasta Wrocław odjeżdża z lotniska Port lotniczy Katowice o 04:55. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Najprościej znajdziesz dokładne godziny i zaplanujesz podróż używając naszego wyszukiwania.

Kiedy odjeżdza ostatni autobus wahadłowy z lotniska Port lotniczy Katowice do miasta Wrocław?

Ostatni autobus wahadłowy z lotniska Port lotniczy Katowice do miasta Wrocław wyrusza o 22:00. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Wystarczy użyć naszego wyszukiwania do znalezienia dokładnego rozkładu i zaplanowania Twojej podróży.

Która firma autokarowa obsługuje połączenie wahadłowe z lotniska Port lotniczy Katowice do miasta Wrocław?

Podróżując autobusem wahadłowym z lotniska Port lotniczy Katowice do miasta Wrocław, pasażerowie mogą wybrać Neobus i FlixBus. Dzięki naszemu wyszukiwaniu możesz porównać wszystkie dostępne bilety wahadłowe i zarezerwować te które Ci najbardziej pasują.

Czy istnieje bezpośrednia magistrala między lotniskiem Port lotniczy Katowice i miastem Wrocław?

Możesz sprawdzić wszystkie bezpośrednie połączenia pomiędzy lotniskiem Port lotniczy Katowice i miastem Wrocław używając naszej wyszukiwarki i patrząc na sekcję Zmiany w naszych filtrach. Oto niektóre z firm oferujących bezpośrednie połączenia wahadłowe: Neobus i FlixBus.

Co mogę zabrać ze sobą do autobusu wahadłowego na trasie z lotniska Port lotniczy Katowice do miasta Wrocław?

Rzeczy, które możesz zabrać ze sobą do autobusu wahadłowego zależą od wybranej firmy autokarowej. Zazwyczaj na trasie z lotniska Port lotniczy Katowice do miasta Wrocław możesz bez opłat zabrać walizkę i bagaż podręczny. Najprościej to sprawdzić używając naszego wyszukiwania, która pozwoli znaleźć Ci najbardziej pasujące połączenie wahadłowe w dniu planowanej podróży.

Jakie wyposażenie posiadają autobusy wahadłowe obsługujące trasę z lotniska Port lotniczy Katowice do miasta Wrocław?

Wyposażenie autobusów wahadłowych różni się w zależności od wybranej firmy autokarowej. Niemniej, wiele autobusów wahadłowych posiada dostęp do Wi-Fi, dzięki czemu możesz w takcie podróży informować swoich przyjaciół, w którym miejscu się znajdujesz. Z kolei klimatyzacja oferowana na pokładach autokarów sprawia, że podróżowanie jest jeszcze bardziej przyjemne. Najlepiej użyj naszego wyszukiwania do znalezienia dokładnych informacji o wyposażeniu autobusu wahadłowego na trasie z lotniska Port lotniczy Katowice do miasta Wrocław w dniu zaplanowanej przez Ciebie podróży.

Dostępne klasy miejsc, które są oferowane na trasie Port lotniczy Katowice - Wrocław

.
Ekonomiczna
Economy

Najtańsza opcja dostępna dla Twojego biletu, zazwyczaj posiada rozkładane fotele i klimatyzację.

Więcej tras autobusowych z lotniska Port lotniczy Katowice i miasta Wrocław.

Oto przegląd najpopularniejszych tras autobusowych z lotniska Port lotniczy Katowice oraz z miasta Wrocław. Po prostu kliknij na wybrane połączenie, a znajdziesz wszystkie szczegóły dotyczące Twojej trasy autobusowej!

Aplikacja CheckMyBus

Darmowe pobieranie

App Store
CheckMyBus App
Zamknij
GPDR CheckMyBus shield

Cenimy Twoją prywatność

Aby pokazać ci najlepsze oferty autobusowe, my i nasi partnerzy używamy technicznych, analitycznych i marketingowych plików cookie do personalizacji reklam. Zapamiętujemy twoje anonimowe dane, by zapewnić ci spersonalizowane doświadczenie.