✈ Autobus Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika (WRO) - Krynica-Zdrój

Znajdź tanie bilety na przejazd autobusowy z lotniska Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika do miasta Krynica-Zdrój
Najlepsze oferty Zaoszczędź średnio 70%
Z myślą o Tobie Oferty z całego świata
Prosto i wygodnie Wyszukaj jednym kliknięciem

Porównaj wszystkie rozkłady jazdy autobusów wahadłowych z lotniska Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika do miasta Krynica-Zdrój.

Oto wybór najtańszych przejazdów wahadłowych z rozkładu jazdy z lotniska Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika do miasta Krynica-Zdrój od różnych operatorów autobusowych, takich jak INTER Sp. z o.o. na następne dni.
dzisiaj
jutro
od 120 zł
poniedziałek
od 90 zł
wtorek
środa
od 80 zł
czwartek
od 90 zł
piątek

Najtańsze przejazdy autobusem w jutro

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • INTER Sp. z o.o.
    8h 0m
    10:45
    Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika
    Lotnisko Wrocław
    18:45
    Krynica-Zdrój
    Dworzec Glówny Autobusowy
    INTER Sp. z o.o.
    Ekonomiczna
    120 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w poniedziałek

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • INTER Sp. z o.o.
    8h 0m
    10:45
    Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika
    Lotnisko Wrocław
    18:45
    Krynica-Zdrój
    Dworzec Glówny Autobusowy
    INTER Sp. z o.o.
    Ekonomiczna
    90 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w środa

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • INTER Sp. z o.o.
    8h 0m
    10:45
    Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika
    Lotnisko Wrocław
    18:45
    Krynica-Zdrój
    Dworzec Glówny Autobusowy
    INTER Sp. z o.o.
    Ekonomiczna
    80 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w czwartek

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • INTER Sp. z o.o.
    8h 0m
    10:45
    Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika
    Lotnisko Wrocław
    18:45
    Krynica-Zdrój
    Dworzec Glówny Autobusowy
    INTER Sp. z o.o.
    Ekonomiczna
    90 zł

Fakty dotyczące autobusów wahadłowych z lotniska Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika (WRO) do miasta Krynica-Zdrój

Porównaj wszystkich dostawców, takich jak INTER Sp. z o.o., którzy podróżują 1 razy każdego dnia autobusem wahadłowym z lotniska Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika do miasta Krynica-Zdrój jednym kliknięciem! Zarezerwuj bilet z lotniska Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika miasta Krynica-Zdrój już od 80 zł!

Najtańsze połączenie 80 zł
Najszybsze połączenie 8h 0m
Najwcześniejszy odjazd 10:45
Najpóźniejszy odjazd 10:45
Codzienne połączenia 1 Ø
Dystans 344,9 km
Firmy autobusowe INTER Sp. z o.o.

Najtańsze połączenia wahadłowe z lotniska Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika do miasta Krynica-Zdrój

Każdego dnia, 1 autobusy wahadłowe z 1 firm autobusowych odjeżdżają z lotniska Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika do miasta Krynica-Zdrój: w poniższej tabeli znajdziesz najtańsze ceny za autobus wahadłowy na tej trasie, począwszy od 2024-04-20 i na kolejne dni.

poniedziałek
wtorek
środa
czwartek
piątek
sobota
niedziela
poniedziałek 15.04
wtorek 16.04
środa 17.04
czwartek 18.04
piątek 19.04
sobota 20.04
niedziela 21.04
120 zł
poniedziałek 22.04
90 zł
wtorek 23.04
środa 24.04
80 zł
czwartek 25.04
90 zł
piątek 26.04
sobota 27.04
120 zł
niedziela 28.04
poniedziałek 29.04
wtorek 30.04
90 zł
środa 01.05
czwartek 02.05
piątek 03.05
sobota 04.05
90 zł
niedziela 05.05
poniedziałek 06.05
wtorek 07.05
środa 08.05
czwartek 09.05
piątek 10.05
sobota 11.05
niedziela 12.05

Jak zaoszczędzić pieniądze podróżując z lotniska Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika do miasta Krynica-Zdrój?

Podróże mogą być drogie, ale nie muszą! Czy chcesz uniknąć płacenia strasznej ceny za swoją podróż? Wykonaj te szybkie kroki, aby zaoszczędzić pieniądze:

Zarezerwuj bilet z lotniska Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika do miasta Krynica-Zdrój z wyprzedzeniem! Im wcześniej dokonasz rezerwacji, tym niższa będzie zazwyczaj cena. Ponadto będziesz mieć pewność, że będziesz mieć miejsce w autobusie wahadłowym z lotniska Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika do miasta Krynica-Zdrój, w porównaniu do sytuacji, gdy kupisz go w ostatniej chwili lub bezpośrednio na stacji.

Jeśli możesz, unikaj podróżowania w godzinach szczytu. Zamiast w weekend, spróbuj podróżować w ciągu tygodnia. Podróżowanie wieczorem lub w nocy jest również tańsze, a późniejsze autobusy wahadłowe z lotniska Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika do miasta Krynica-Zdrój są również bardziej puste.

Wszystkie dworce autobusowe i przystanki na lotnisku Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika i w mieście Krynica-Zdrój.

Poniższa mapa pokazuje, gdzie znajdziesz wszystkie dworce autobusowe lotnisku Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika i w mieściena Krynica-Zdrój.

Obsługa i komfort w autobusie wahadłowym z lotniska Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika do miasta Krynica-Zdrój

Chcesz wiedzieć, jakie klasy miejsc są dostępne w autobusach wahadłowych na trasie z lotniska Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika do miasta Krynica-Zdrój? Lub którzy przewoźnicy obsługują trasę z lotniska Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika do miasta Krynica-Zdrój? Poniżej znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania.

Często zadawane pytania dotyczące trase z lotniska Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika do miasta Krynica-Zdrój

Ile kosztuje podróż wahadłowa z lotniska Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika do miasta Krynica-Zdrój?

To zależy, między innymi, od dnia i czasu podróży. Najtańszy przejazd wahadłowy jest dostępny od 80 zł i trwa 8h 0m do osiagnięcia celu do miasta Krynica-Zdrój. Porównuj oferty i oszczędzaj!

Ile mogę zaoszczędzić porównując ceny autobusów wahadłowych na trasie z lotniska Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika do miasta Krynica-Zdrój?

Liczba firm autokarowych obsługujących to połączenie wynosi: 1. Ceny biletów zawierają się w przedziale od 80 zł do 120 zł. Radzimy rezerwować Twój bilet jak najwcześniej jest to możliwe, co zapewni Ci najtańszą podróż do miasta Krynica-Zdrój.

Średnio dziennie ile połączeń jest dostępnych z lotniska Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika do miasta Krynica-Zdrój?

Liczba dziennych połączeń wahadłowych obsługujących trasę z lotniska Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika do miasta Krynica-Zdrój wynosi: 1. Za pomocą naszego wyszukiwania możesz porównać rozkłady jazdy autobusów wahadłowych i znaleźć idealne połączenie dla Ciebie.

Jak długo trwa podróż wahadłowa z lotniska Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika do miasta Krynica-Zdrój?

Najszybsze połączenie wahadłowe z lotniska Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika do miasta Krynica-Zdrój oferuje INTER Sp. z o.o. a podróż trwa 8h 0m. Najtańsze bilety wahadłowe na tym połączeniu kosztują 80 zł. Pamiętaj, że podróż może trwać dłużej z powodu wzmożonego ruchu drogowego na trasie przejazdu.

O której odjeżdża pierwszy autobus wahadłowy z lotniska Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika do miasta Krynica-Zdrój?

Najwcześniejszy autobus wahadłowy do miasta Krynica-Zdrój odjeżdża z lotniska Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika o 10:45. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Najprościej znajdziesz dokładne godziny i zaplanujesz podróż używając naszego wyszukiwania.

Kiedy odjeżdza ostatni autobus wahadłowy z lotniska Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika do miasta Krynica-Zdrój?

Ostatni autobus wahadłowy z lotniska Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika do miasta Krynica-Zdrój wyrusza o 10:45. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Wystarczy użyć naszego wyszukiwania do znalezienia dokładnego rozkładu i zaplanowania Twojej podróży.

Która firma autokarowa obsługuje połączenie wahadłowe z lotniska Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika do miasta Krynica-Zdrój?

Podróżując autobusem wahadłowym z lotniska Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika do miasta Krynica-Zdrój, pasażerowie mogą wybrać INTER Sp. z o.o.. Dzięki naszemu wyszukiwaniu możesz porównać wszystkie dostępne bilety wahadłowe i zarezerwować te które Ci najbardziej pasują.

Czy istnieje bezpośrednia magistrala między lotniskiem Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika i miastem Krynica-Zdrój?

Możesz sprawdzić wszystkie bezpośrednie połączenia pomiędzy lotniskiem Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika i miastem Krynica-Zdrój używając naszej wyszukiwarki i patrząc na sekcję Zmiany w naszych filtrach. Oto niektóre z firm oferujących bezpośrednie połączenia wahadłowe: INTER Sp. z o.o..

Co mogę zabrać ze sobą do autobusu wahadłowego na trasie z lotniska Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika do miasta Krynica-Zdrój?

Rzeczy, które możesz zabrać ze sobą do autobusu wahadłowego zależą od wybranej firmy autokarowej. Zazwyczaj na trasie z lotniska Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika do miasta Krynica-Zdrój możesz bez opłat zabrać walizkę i bagaż podręczny. Najprościej to sprawdzić używając naszego wyszukiwania, która pozwoli znaleźć Ci najbardziej pasujące połączenie wahadłowe w dniu planowanej podróży.

Jakie wyposażenie posiadają autobusy wahadłowe obsługujące trasę z lotniska Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika do miasta Krynica-Zdrój?

Wyposażenie autobusów wahadłowych różni się w zależności od wybranej firmy autokarowej. Niemniej, wiele autobusów wahadłowych posiada dostęp do Wi-Fi, dzięki czemu możesz w takcie podróży informować swoich przyjaciół, w którym miejscu się znajdujesz. Z kolei klimatyzacja oferowana na pokładach autokarów sprawia, że podróżowanie jest jeszcze bardziej przyjemne. Najlepiej użyj naszego wyszukiwania do znalezienia dokładnych informacji o wyposażeniu autobusu wahadłowego na trasie z lotniska Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika do miasta Krynica-Zdrój w dniu zaplanowanej przez Ciebie podróży.

Dostępne klasy miejsc, które są oferowane na trasie Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika - Krynica-Zdrój

.
Ekonomiczna
Economy

Najtańsza opcja dostępna dla Twojego biletu, zazwyczaj posiada rozkładane fotele i klimatyzację.

Więcej tras autobusowych z lotniska Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika i miasta Krynica-Zdrój.

Oto przegląd najpopularniejszych tras autobusowych z lotniska Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika oraz z miasta Krynica-Zdrój. Po prostu kliknij na wybrane połączenie, a znajdziesz wszystkie szczegóły dotyczące Twojej trasy autobusowej!

Aplikacja CheckMyBus

Darmowe pobieranie

App Store
CheckMyBus App
Zamknij
GPDR CheckMyBus shield

Cenimy Twoją prywatność

Aby pokazać ci najlepsze oferty autobusowe, my i nasi partnerzy używamy technicznych, analitycznych i marketingowych plików cookie do personalizacji reklam. Zapamiętujemy twoje anonimowe dane, by zapewnić ci spersonalizowane doświadczenie.