Autokar z Szczecin do Hamburg i z powrotem

Znajdź najtańsze bilety z Szczecin do Hamburg i z powrotem

swap
Dorośli
1
Dzieci
0
Podróżujesz grupą?
Wypożycz autobus tutaj!
Wyszukaj nocleg na stronie Booking.com
Najlepsze ofertyZaoszczędź średnio 70 %
Z myślą o TobieOferty z całego świata
Prosto i wygodnieWyszukaj jednym kliknięciem

Szczecin do Hamburg – informacje autokarowe

Najtańsze połączenie71,30 zł
Najszybsze połączenie6h 35m
Najwcześniejszy przejazd02:00
Najpóźniejszy pojazd20:30
Codzienne połączenia7 Ø
Dystans301,9 km
Firmy autobusoweFlixBus, Eurolines Germany, Sindbad
Czy chcesz pojechać autobusem z Szczecin do Hamburg albo z powrotem?
CheckMyBus Ci pomoże! Porównujemy wszystkie dostępne połączenia autobusowe pomiędzy Szczecin a Hamburg i show wskazujemy czasy wyjazdu oraz dojazdu na miejsce, dokładne lokalizacje przystanków, czas podróży, a także najlepsze ceny biletów. Znajdziesz tu również informacje o wyposażeniu autokarów. Sprawdź czy autobus ma dostęp do Wi-Fi, klimatyzacji oraz gniazdek elektrycznych.
Na tej stronie prezentujemy również najtańsze połączenia z Szczecin do Hamburg dla najbliższych dni. Znajdziesz tu też informacje o przystankach międzymiastowych w Szczecin i Hamburg, co pozwoli Ci lepiej przygotować się do podróży. Znajdziemy też dla Ciebie opcje powrotu z Szczecin, alternatywne kierunki dla wyjazdu z Hamburg, a także najpopularniejsze transfery lotniskowe z Szczecin i Hamburg.

Najtańsze połączenie z Szczecin do Hamburg

Dzisiaj
Jutro
28.11
29.11
od 98,07 zł
30.11
01.12

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów autobusowych.

  • FlixBus
    09:00
    Szczecin Dworzec
    Czas jazdy 7h 0m
    16:00
    Hamburg - Dworzec Główny Autobusowy
    od71,30 zł
  • FlixBus
    09:10
    Szczecin - Warzymice Osiedle Kresy
    Czas jazdy 6h 50m
    16:00
    Hamburg - Dworzec Główny Autobusowy
    od71,30 zł
  • FlixBus
    15:00
    Szczecin Dworzec
    Czas jazdy 8h 0m
    23:00
    Hamburg - Dworzec Główny Autobusowy
    od71,30 zł
  • FlixBus
    15:10
    Szczecin - Warzymice Osiedle Kresy
    Czas jazdy 7h 50m
    23:00
    Hamburg - Dworzec Główny Autobusowy
    od71,30 zł
  • FlixBus
    11:00
    Szczecin Dworzec
    Czas jazdy 7h 0m
    18:00
    Hamburg - Dworzec Główny Autobusowy
    od80,22 zł
  • FlixBus
    13:00
    Szczecin Dworzec
    Czas jazdy 7h 0m
    20:00
    Hamburg - Dworzec Główny Autobusowy
    od80,22 zł
  • FlixBus
    02:00
    Szczecin Dworzec
    Czas jazdy 8h 0m
    10:00
    Hamburg - Dworzec Główny Autobusowy
    od89,14 zł
  • FlixBus
    02:10
    Szczecin - Warzymice Osiedle Kresy
    Czas jazdy 9h 35m
    11:45
    Hamburg - Dworzec Główny Autobusowy
    od89,14 zł
  • FlixBus
    20:10
    Szczecin - Warzymice Osiedle Kresy
    Czas jazdy 9h 55m
    06:05
    Hamburg - Dworzec Główny Autobusowy
    od98,07 zł
  • FlixBus
    11:10
    Szczecin - Warzymice Osiedle Kresy
    Czas jazdy 9h 50m
    21:00
    Hamburg - Dworzec Główny Autobusowy
    od102,53 zł
  • FlixBus
    06:10
    Szczecin Dworzec
    Czas jazdy 6h 35m
    12:45
    Hamburg - Dworzec Główny Autobusowy
    od124,88 zł
  • FlixBus
    19:00
    Szczecin Dworzec
    Czas jazdy 9h 30m
    04:30
    Hamburg - Dworzec Główny Autobusowy
    od129,30 zł
  • Eurolines Germany
    20:30
    Szczecin Dworzec
    Czas jazdy 9h 30m
    06:00
    Hamburg - Dworzec Główny Autobusowy
    od142,77 zł
  • Sindbad
    20:30
    Szczecin
    Czas jazdy 9h 30m
    06:00
    Hamburg
    od142,77 zł

Najtańsze połączenia kolejowe z Szczecin do Hamburg

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów kolejowych.

  • Deutsche Bahn
    15:22
    Szczecin
    Czas jazdy 6h 2m
    21:24
    Hamburg
    od287,33 zł
  • Deutsche Bahn
    05:00
    Szczecin
    Czas jazdy 5h 15m
    10:15
    Hamburg
    od296,26 zł
  • Deutsche Bahn
    09:00
    Szczecin
    Czas jazdy 5h 32m
    14:32
    Hamburg
    od296,26 zł
  • Deutsche Bahn
    07:00
    Szczecin
    Czas jazdy 5h 16m
    12:16
    Hamburg
    od300,27 zł

Najtańsze połączenia carpooling z Szczecin do Hamburg

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych połączeń carpooling.

  • BlaBlaCar
    11:00
    Szczecin
    Czas jazdy 4h 10m
    15:10
    Hamburg
    od40,16 zł
  • BlaBlaCar
    18:50
    Szczecin
    Czas jazdy 3h 50m
    22:40
    Hamburg
    od62,46 zł
  • BlaBlaCar
    15:00
    Szczecin
    Czas jazdy 4h 10m
    19:10
    Hamburg
    od66,93 zł
  • BlaBlaCar
    15:40
    Szczecin
    Czas jazdy 4h 10m
    19:50
    Hamburg
    od66,93 zł

Chcesz iść w drugą stronę? Sprawdź wszystkie oferty z Hamburg do Szczecin

Autobus z Szczecin do Hamburg: dalsze informacje

Chcesz dostosować pod siebie wyniki wyszukiwania?
Domyślnie ustawiliśmy Szczecin jako Twoje miejsce wyjazdu oraz Hamburg jako kierunek Twojej podróży. Jeśli chcesz ustawić odwrotną trasę z Hamburg do Szczecin, wystarczy że klikniesz strzałki przy kierunkach.
Ustawiliśmy też domyślną datę podróży. Zazwyczaj użytkownicy rezerwują przejazd na od trzech do siedmiu dni do przodu. Jeśli chcesz sprawdzić konkretną datę, ustaw ją w kalendarzu, a wyniki wyszukiwania zostaną zaktualizowane.
Wiesz już, kiedy nastąpi Twój powrót? Sprawdź połączenia powrotne i ustaw preferowaną datę wyjazdu z Hamburg do Szczecin.
Podróżujesz z innymi osobami? Wskaż, ile pasażerów pojedzie ze sobą i zaktualizuj wyniki wyszukiwania.
Wyniki wyszukiwania możesz sortować według ceny, czasu wyjazdu i przyjazdu, a także filtrować je ze względu na przewoźników i miejsca przystanków. Nie wahaj się dostosować wszystkiego do swoich potrzeb.
Dla trasy Szczecin - Hamburg, prezentujemy również alternatywne opcje transportowe, takie jak samoloty, pociągi czy samochody.
Życzymy Ci udanego przejazdu z Szczecin do Hamburg!

Przystanki w Szczecin i Hamburg

Stacje
Scheel-Plessen-Str. 17, 22765 Hamburg (Niemcy)
Hachmannplatz 16, 20099 Hamburg (Niemcy)
Adenauerallee 74-78, 20097 Hamburg (Niemcy)
Hannoversche Str. 85, 21079 Hamburg (Niemcy)
22041 Hamburg (Niemcy)

Porównaj Szczecin i Hamburg

5,99 zł
23,20 zł
Szczecin
Hamburg
Przejazd taksówką w lokalizacji: Szczecin jest 75% tańszy niż w lokalizacji: Hamburg.
3,00 zł
13,39 zł
Szczecin
Hamburg
Przejazd autobusem w lokalizacji: Szczecin jest 78% tańszy niż w lokalizacji: Hamburg.
4,00 zł
15,62 zł
Szczecin
Hamburg
Duży kufel piwa w lokalizacji: Szczecin jest 75% tańszy niż w lokalizacji: Hamburg.
1,74 zł
1,89 zł
Szczecin
Hamburg
1 litr wody w lokalizacji: Szczecin jest 8% tańszy niż w lokalizacji: Hamburg.
21,33 zł
46,41 zł
Szczecin
Hamburg
Pełny posiłek w lokalizacji: Szczecin jest 55% tańszy niż w lokalizacji: Hamburg.

Kontynuuj swoją podróż da Szczecin i Hamburg

Trusted shop
Aplikacja CheckMyBus
Darmowe pobieranie
GPDR CheckMyBus shield

Szanujemy Twoja prywatnosc!

W celu zaprezentowania najlepszych ofert na przejazdy autobusowe, zbieramy pewne informacje na temat tego, jak korzystasz z CheckMyBus. Zapamietujemy anonimowe szczególy aby ulepszyc nasze uslugi i dostarczyc Ci spersonalizowane doswiadczenie z serwisu.