✈ Autokar z Szczecin do Lotnisko Berlin Schönefeld (SXF)

Znajdź tanie bilety na przejazd autobusowy z Szczecin do Lotnisko Berlin Schönefeld

swap
Dorośli
1
Dzieci
0
Podróżujesz grupą?
Wypożycz autobus tutaj!
Wyszukaj nocleg na stronie Booking.com
Najlepsze ofertyZaoszczędź średnio 70 %
Z myślą o TobieOferty z całego świata
Prosto i wygodnieWyszukaj jednym kliknięciem
Jaki jest najtańszy bilet autobusowy z Szczecin do Lotnisko Berlin Schönefeld. Którym autobusem podróż będzie najszybsza? Porównaj wszystkie połączenia i firmy autokarowe dla trasy z Szczecin do Lotnisko Berlin Schönefeld. Znajdź wszystkie rozkłady autobusowe jednym kliknięciem!

Szczecin – Lotnisko Berlin Schönefeld (SXF) informacje o połączeniu

Najtańsze połączenie87,31 zł
Najszybsze połączenie2h 30m
Najwcześniejszy odjazd13:00
Najpóźniejszy odjazd13:00
Codzienne połączenia1 Ø
Dystans135,4 km
Firmy autobusoweFollow Me
Czy chcesz pojechać autobusem z Szczecin do Lotnisko Berlin Schönefeld?
CheckMyBus Ci pomoże! Porównujemy wszystkie dostępne połączenia z Szczecin do Lotnisko Berlin Schönefeld, pokazujemy godziny wyjazdu i przyjazdu na miejsce, dokładne przystanki, czas podróży, a także najniższe ceny biletów. Pokażemy Ci bilety autobusowe takich firm obsługujacych tę trasę, jak Follow Me. Pokażemy Ci również informacje o wszystkich udogodnieniach na pokładzie autokarów. Sprawdź czy autobus ma dostęp do Wi-Fi, posiada gniazdka elektryczne i klimatyzację
Na tej stronie zobaczysz najtańsze połączenia z Szczecin do Lotnisko Berlin Schönefeld na najbliższe dni. Znajdziesz też informacje o przystankach międzymiastowych w Szczecin i Lotnisko Berlin Schönefeld, które pomogą Ci w organizacji wyjazdu. Prezentujemy również najtańsze opcje dalszej podróży z Szczecin, a także alternatywne kierunki wyjazdu z Lotnisko Berlin Schönefeld.

Najtańsze połączenia kolejowe z Szczecin do Lotnisko Berlin Schönefeld

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów kolejowych.

 • Deutsche Bahn
  18:45
  Szczecin
  Czas jazdy 3h 42m
  22:27
  Lotnisko Berlin Schönefeld
  od91,44 zł

Jakie są najtańsze połączenia autobusowe na trasie z Szczecin do Lotnisko Berlin Schönefeld, które zazwyczaj znajdujesz?

Rozkłady jazdy autobusów mogą ulec zmianie. Poniżej znajdziesz firmy autokarowe, które zazwyczaj obsługują trasę z Szczecin do Lotnisko Berlin Schönefeld, ale obecnie nie kursują.
 • Follow Me
  13:00
  Szczecin
  Czas jazdy 2h 30m
  15:30
  Lotnisko Berlin Schönefeld
  od87,31 zł
  Czasowo niedostępne: ostatnio znaleziono 2021-04-03

Autobus z Szczecin do Lotnisko Berlin Schönefeld: pozostałe informacje

Chcesz dostosować wyniki swojego wyszukiwania?
W wynikach wyszukiwania znajdziesz już Szczecin, jako swoje miejsce wyjazdu oraz Lotnisko Berlin Schönefeld, jako miejsce docelowe swojej podróży. Jeśli przejazd do Lotnisko Berlin Schönefeld z Szczecin ma odbyć się w odwrotnym kierunku, naciśnij strzałki przy miejscu wyjazdu.
Podaliśmy już domyślną datę wyjazdu. Zazwyczaj użytkownicy rezerwują przejazd z wyprzedzeniem od trzech do siedmiu dni. Jeśli chcesz ustawić konkretną datę, to wybierz ją z kalendarza przy pasku wyszukiwania.
Wiesz już kiedy będziesz wracać z Lotnisko Berlin Schönefeld do Szczecin? Sprawdź dostępne opcje powrotu, które wyświetlą się po wskazaniu daty podróży.
Podróżujesz z innymi osobami? Wskaż ile osób jedzie z Tobą i kontynuuj wyszukiwanie przejazdów.
Po otrzymaniu wyników wyszukiwania możesz porównać wszystkie autobusy na trasie z Szczecin do Lotnisko Berlin Schönefeld i rozważyć wiele czynników zanim zarezewujesz swoją podróż. Najtańsze bilety autobusowe oferuje Follow Me za 87,31 zł, natomiast najszybsze połączenie zajmuje 2h 30m. Ty zdecydujesz czy wybierzesz najtańszy bilet, najszybszą podróż czy autobus z największą liczbą udogodnień. Niezależnie czego szukasz możemy pomóc Ci w znalezieniu oferty najlepiej spełniającej Twoje potrzeby!
Wyniki wyszukiwania możesz sortować według ceny, czasu wyjazdu i powrotu, a także filtrować je według przewoźnika lub miejsc postoju, dzięki czemu na pewno nie spóźnisz się na swój lot.
Dla połączeń z Szczecin do Lotnisko Berlin Schönefeld staramy się wskazać dodatkowe opcje transportowe, takie jak kolej, loty czy podróże samochodowe.

Przystanki autobusowe w Szczecin i Lotnisko Berlin Schönefeld

Stacje
Lotnisko Berlin Schönefeld
12529  Lotnisko Berlin Schönefeld  (Niemcy)

Najczęściej zadawane pytania (FAQ) na temat trasy z Szczecin do Lotnisko Berlin Schönefeld

Ile kosztuje podróż autobusowa z Szczecindo Lotnisko Berlin Schönefeld?

To zależy, między innymi, od dnia i czasu podróży. Najtańszy bilet kosztuje 87,31 zł a przejazd do Lotnisko Berlin Schönefeld trwa 2h 30m. Porównuj oferty i oszczędzaj!

Ile mogę zaoszczędzić porównując ceny autobusów z Szczecin do Lotnisko Berlin Schönefeld?

Liczba firm autokarowych obsługujących tę trasę wynosi: 1. Ceny zawierają się w przedziale od 87,31 zł do 87,31 zł. Radzimy Ci rezerwować bilet, najwcześniej jak to tylko możliwe, co zapewni Ci najtańszą cenę na trasie do Lotnisko Berlin Schönefeld.

Ile średnio dziennie dotepnych jest połączeń z Szczecin do Lotnisko Berlin Schönefeld?

Liczba dziennych połączeń autobusowych obsługiwanych z Szczecin do Lotnisko Berlin Schönefeld wynosi: 1. Dzięki naszej wyszukiwarce możesz porównać rozkłady autobusowe i znaleźć podróż idealną dla Ciebie.

Jak długo trwa podróż autobusowa z Szczecin do Lotnisko Berlin Schönefeld?

Najszybsze połączenie z Szczecin do Lotnisko Berlin Schönefeld oferuje Follow Me a czas jego trwania wynosi 2h 30m. Najtańszy bilet autobusowy na tej trasie kosztuje 87,31 zł. Pamiętaj, że podróż może trwać dłużej z uwagi na wzmożony ruch drogowy na trasie przejazdu.

Kiedy odjeżdża pierwszy autobus z Szczecin do Lotnisko Berlin Schönefeld?

Pierwszy autobus do Lotnisko Berlin Schönefeld z Szczecin odjeżdża o 13:00. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Najprościej znajdziesz dokładny rozkłąd w dniu Twojej podróży korzystając z naszej wyszukiwarki.

Kiedy odjeżdża ostatni autobus z Szczecin do Lotnisko Berlin Schönefeld?

Ostatni autobus z Szczecin do Lotnisko Berlin Schönefeld odjeżdża o 13:00. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Użyj naszej wyszukiwarki do znalezienie dokładnego rozkładu odpowiadającemu zaplanowanej przez Ciebie podróży.

Która firma autokarowa obsługuje trasę z Szczecin do Lotnisko Berlin Schönefeld?

Podróżując z Szczecin do Lotnisko Berlin Schönefeld, pasażerowie mogą wybrać Follow Me. Dzięki naszej wyszukiwarce możesz porównać wszystkie dostępne bilety autobusowe i zarezerwować ten, który pasuje Ci najbardziej.

Czy jest bezpośredni autobus z Szczecin do Lotnisko Berlin Schönefeld?

Jeśli szukasz bezpośredniego połączenia z Szczecin do Lotnisko Berlin Schönefeld, aktualnie liczba porównywanych połączeń autobusowych przez CheckMyBus wynosi: 0 .

Co mogę zabrać ze sobą do autobusu na trasę z Szczecin do Lotnisko Berlin Schönefeld?

To co możesz ze sobą zabrać zależy od firmy autokarowej. Zazwyczaj, bezpłatnie możesz wziąć walizkę i bagaż podręczny w podróż z Szczecin do Lotnisko Berlin Schönefeld. Najprościej jest skorzytstać z nasej wyszukiwarki, która umożliwi Ci wybranie najlepszej opcji podróży dopasowanej do Twoich potrzeb.

Jakie wyposażenie jest dostepne w autobusach na trasie z Szczecindo Lotnisko Berlin Schönefeld?

Wyposażenie autobusów różni się w zależniości od wybranej firmy autokarowej. Niemniej, wiele dalekobieżnych autobusów jest wyposażonych w Wi-Fi, więc możesz stale przekazywać przyjaciołom swoje położenie w trakcie pdoróży. Z kolei klimatyzacja zapewnia wyższy komfort podróżowania. Najlepiej zrobisz używając naszej wyszukiwarki do znalezienia dokładnej informacji o wyposażeniu autobusów na trasie z Szczecin do Lotnisko Berlin Schönefeld w dniu Twojej podróży.

Połączenia autobusowe z Szczecin oraz z Lotnisko Berlin Schönefeld

Trusted shop
Aplikacja CheckMyBus
Darmowe pobieranie
Idź do sklepu
GPDR CheckMyBus shield

Szanujemy Twoja prywatnosc!

W celu zaprezentowania najlepszych ofert na przejazdy autobusowe, zbieramy pewne informacje na temat tego, jak korzystasz z CheckMyBus. Zapamietujemy anonimowe szczególy aby ulepszyc nasze uslugi i dostarczyc Ci spersonalizowane doswiadczenie z serwisu.