✈ Autokar z Szczecin do Lotnisko Berlin Schönefeld (SXF)

Znajdź tanie bilety na przejazd autobusowy z Szczecin do Lotnisko Berlin Schönefeld

swap
Dorośli
1
Dzieci
0
Podróżujesz grupą?
Wypożycz autobus tutaj!
Wyszukaj nocleg na stronie Booking.com
Najlepsze ofertyZaoszczędź średnio 70 %
Z myślą o TobieOferty z całego świata
Prosto i wygodnieWyszukaj jednym kliknięciem
Jaki jest najtańszy bilet autobusowy z Szczecin do Lotnisko Berlin Schönefeld Którym autobusem podróż jest najszybsza? Porównaj wszystkie połączenia i firmy autokarowe dla trasy Szczecin Lotnisko Berlin Schönefeld. Znajdź wszystkie rozkłady autobusowe jednym kliknięciem!

Szczecin – Lotnisko Berlin Schönefeld (SXF) informacje o połączeniu

Najtańsze połączenie86,49 zł
Najszybsze połączenie2h 20m
Najwcześniejszy przejazd02:00
Najpóźniejszy pojazd15:10
Codzienne połączenia4 Ø
Dystans135,4 km
Firmy autobusoweFollow Me
Czy chcesz pojechać autobusem z Szczecin do Lotnisko Berlin Schönefeld?
CheckMyBus Ci pomoże! Porównujemy wszystkie dostępne połączenia z Szczecin do Lotnisko Berlin Schönefeld, pokazujemy godziny wyjazdu i przyjazdu na miejsce, dokładne przystanki, czas podróży, a także najlepsze ceny biletów. Pokażemy Ci również informacje o wszystkich udogodnieniach na pokładzie. Sprawdź czy autokar ma dostęp do Wi-Fi, posiada gniazdka elektryczne i klimatyzację
Na tej stronie zobaczysz najtańsze połączenia z Szczecin do Lotnisko Berlin Schönefeld dla najbliższych dni. Znajdziesz też informacje o przystankach międzymiastowych w Szczecin i Lotnisko Berlin Schönefeld, które pomogą Ci w organizacji wyjazdu. Prezentujemy również najtańsze opcje dalsza podróż Szczecin, a także alternatywne kierunki wyjazdu z Lotnisko Berlin Schönefeld.

Najtańsze połączenie z Szczecin do Lotnisko Berlin Schönefeld

Dzisiaj
Jutro
od 86,49 zł
12.05
13.05
14.05
od 86,49 zł
15.05

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów autobusowych.

  • Follow Me
    02:00
    Szczecin
    Czas jazdy 2h 30m
    04:30
    Lotnisko Berlin Schönefeld
    od86,49 zł
  • Follow Me
    11:00
    Szczecin
    Czas jazdy 2h 30m
    13:30
    Lotnisko Berlin Schönefeld
    od86,49 zł
  • Follow Me
    11:10
    Szczecin
    Czas jazdy 2h 20m
    13:30
    Lotnisko Berlin Schönefeld
    od86,49 zł
  • Follow Me
    15:00
    Szczecin
    Czas jazdy 2h 30m
    17:30
    Lotnisko Berlin Schönefeld
    od86,49 zł
  • Follow Me
    15:10
    Szczecin
    Czas jazdy 2h 20m
    17:30
    Lotnisko Berlin Schönefeld
    od86,49 zł
  • Follow Me
    02:10
    Szczecin
    Czas jazdy 2h 20m
    04:30
    Lotnisko Berlin Schönefeld
    od86,49 zł
  • Follow Me
    05:00
    Szczecin
    Czas jazdy 2h 30m
    07:30
    Lotnisko Berlin Schönefeld
    od86,49 zł
  • Follow Me
    05:10
    Szczecin
    Czas jazdy 2h 20m
    07:30
    Lotnisko Berlin Schönefeld
    od86,49 zł

Najtańsze połączenia kolejowe z Szczecin do Lotnisko Berlin Schönefeld

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów kolejowych.

  • Deutsche Bahn
    13:29
    Szczecin
    Czas jazdy 4h 58m
    18:27
    Lotnisko Berlin Schönefeld
    od90,59 zł
  • Deutsche Bahn
    19:51
    Szczecin
    Czas jazdy 2h 36m
    22:27
    Lotnisko Berlin Schönefeld
    od113,80 zł

Autobus z Szczecin do Lotnisko Berlin Schönefeld: dalsze informacje

Chcesz dostosować wyniki swojego wyszukiwania?
W wynikach wyszukiwania znajdziesz już Szczecin, jako swoje miejsce wyjazdu oraz Lotnisko Berlin Schönefeld, jako miejsce docelowe swojej podróży. Jeśli przejazd z Lotnisko Berlin Schönefeld do Szczecin powinien być odwrotny, naciśnij strzałki, a miejsca zamienią się ze sobą.
Podaliśmy już domyślną datę wyjazdu. Zazwyczaj użytkownicy rezerwują przejazd na od trzech do siedmiu dni do przodu. Jeśli chcesz ustawić konkretną datę, to wybierz ją z kalendarza przy pasku wyszukiwania.
Wiesz już kiedy będziesz wracać z Lotnisko Berlin Schönefeld do Szczecin? Sprawdź dostępne opcje powrotu, które wyświetlą się po wskazaniu daty podróży.
Podróżujesz z innymi? Wskaż ile osób jedzie z Tobą i kontynuuj wyszukiwanie przejazdów.
Wyniki wyszukiwania możesz sortować według ceny, czasu wyjazdu i powrotu, a także filtrować je według przewoźnika lub miejsc postoju, dzięki czemu na pewno nie spóźnisz się na swój lot.
Dla połączeń z Szczecin do Lotnisko Berlin Schönefeld staramy się wskazać dodatkowe opcje transportowe, takie jak pociągi, loty czy samochody.

Przystanki autobusowe w Szczecin i Lotnisko Berlin Schönefeld

Stacje
12529 Lotnisko Berlin Schönefeld (Niemcy)

Połączenia autobusowe z Szczecin oraz z Lotnisko Berlin Schönefeld

Trusted shop
Aplikacja CheckMyBus
Darmowe pobieranie
GPDR CheckMyBus shield

Szanujemy Twoja prywatnosc!

W celu zaprezentowania najlepszych ofert na przejazdy autobusowe, zbieramy pewne informacje na temat tego, jak korzystasz z CheckMyBus. Zapamietujemy anonimowe szczególy aby ulepszyc nasze uslugi i dostarczyc Ci spersonalizowane doswiadczenie z serwisu.