Autobus Rzeszów - Warszawa i z powrotem

Znajdź najtańsze bilety z miasta Rzeszów do miasta Warszawa i z powrotem
Najlepsze oferty Zaoszczędź średnio 70%
Z myślą o Tobie Oferty z całego świata
Prosto i wygodnie Wyszukaj jednym kliknięciem

Porównaj wszystkie rozkłady jazdy autobusów z miasta Rzeszów do miasta Warszawa.

Oto wybór najtańszych przejazdów autobusowych z rozkładu jazdy z miasta Rzeszów do miasta Warszawa od różnych operatorów autobusowych, takich jak Neobus, FlixBus albo Luna Trans na następne dni.
dzisiaj
od 22 zł
jutro
od 1 zł
niedziela
od 20 zł
poniedziałek
od 1 zł
wtorek
od 29 zł
środa
od 19 zł
czwartek
od 42 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w dzisiaj

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • Neobus
    4h 0m
    07:30
    Rzeszów
    Dworzec Autobusowy
    11:30
    Warszawa
    Dworzec Zachodni
    Neobus
    Ekonomiczna
    22 zł
  • Neobus
    4h 5m
    07:30
    Rzeszów
    Dworzec Autobusowy
    11:35
    Warszawa
    Dworzec Zachodni
    Neobus
    Ekonomiczna
    22 zł
  • FlixBus
    4h 50m
    09:30
    Rzeszów
    Dworzec Autobusowy
    14:20
    Warszawa
    Dworzec Zachodni
    FlixBus
    Ekonomiczna
    30 zł
  • FlixBus
    4h 55m
    00:50
    Rzeszów
    Dworzec Autobusowy
    05:45
    Warszawa
    Dworzec Zachodni
    FlixBus
    Ekonomiczna
    40 zł
  • Luna Trans
    5h 18m
    03:00
    Rzeszów
    Dworzec Główny
    08:18
    Warszawa
    Dworzec Główny
    Luna Trans
    Ekonomiczna
    65 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w jutro

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • Neobus
    4h 0m
    11:00
    Rzeszów
    Dworzec Autobusowy
    15:00
    Warszawa
    Dworzec Zachodni
    Neobus
    Ekonomiczna
    1 zł
  • Neobus
    4h 5m
    11:00
    Rzeszów
    Dworzec Autobusowy
    15:05
    Warszawa
    Dworzec Zachodni
    Neobus
    Ekonomiczna
    1 zł
  • FlixBus
    4h 54m
    19:05
    Rzeszów
    Dworzec Autobusowy
    23:59
    Warszawa
    Dworzec Zachodni
    FlixBus
    Ekonomiczna
    30 zł
  • FlixBus
    4h 55m
    00:50
    Rzeszów
    Dworzec Autobusowy
    05:45
    Warszawa
    Dworzec Zachodni
    FlixBus
    Ekonomiczna
    40 zł
  • Luna Trans
    5h 24m
    03:00
    Rzeszów
    08:24
    Warszawa
    Luna Trans
    Ekonomiczna
    65 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w niedziela

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • Neobus
    4h 40m
    01:30
    Rzeszów
    06:10
    Warszawa
    Neobus
    Ekonomiczna
    20 zł
  • Neobus
    4h 50m
    01:30
    Rzeszów
    06:20
    Warszawa
    Neobus
    Ekonomiczna
    20 zł
  • FlixBus
    4h 55m
    06:45
    Rzeszów
    Dworzec Autobusowy
    11:40
    Warszawa
    Dworzec Zachodni
    FlixBus
    Ekonomiczna
    30 zł
  • FlixBus
    4h 50m
    09:30
    Rzeszów
    Dworzec Autobusowy
    14:20
    Warszawa
    Dworzec Zachodni
    FlixBus
    Ekonomiczna
    30 zł
  • Luna Trans
    5h 28m
    10:30
    Rzeszów
    15:58
    Warszawa
    Luna Trans
    Ekonomiczna
    64 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w poniedziałek

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • Neobus
    4h 5m
    07:30
    Rzeszów
    Dworzec Autobusowy
    11:35
    Warszawa
    Dworzec Zachodni
    Neobus
    Ekonomiczna
    1 zł
  • Neobus
    4h 0m
    07:30
    Rzeszów
    Dworzec Autobusowy
    11:30
    Warszawa
    Dworzec Zachodni
    Neobus
    Ekonomiczna
    1 zł
  • FlixBus
    4h 55m
    06:45
    Rzeszów
    Dworzec Autobusowy
    11:40
    Warszawa
    Dworzec Zachodni
    FlixBus
    Ekonomiczna
    30 zł
  • FlixBus
    4h 50m
    09:30
    Rzeszów
    Dworzec Autobusowy
    14:20
    Warszawa
    Dworzec Zachodni
    FlixBus
    Ekonomiczna
    30 zł
  • Luna Trans
    5h 18m
    03:00
    Rzeszów
    Dworzec Główny
    08:18
    Warszawa
    Dworzec Główny
    Luna Trans
    Ekonomiczna
    65 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w wtorek

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • Neobus
    3h 50m
    07:30
    Rzeszów
    Dworzec Autobusowy
    11:20
    Warszawa
    Wschodnia Dworzec Kolejowy
    Neobus
    Ekonomiczna
    29 zł
  • FlixBus
    4h 55m
    06:45
    Rzeszów
    Dworzec Autobusowy
    11:40
    Warszawa
    Dworzec Zachodni
    FlixBus
    Ekonomiczna
    30 zł
  • FlixBus
    4h 50m
    09:30
    Rzeszów
    Dworzec Autobusowy
    14:20
    Warszawa
    Dworzec Zachodni
    FlixBus
    Ekonomiczna
    30 zł
  • Neobus
    5h 0m
    04:40
    Rzeszów
    09:40
    Warszawa
    Neobus
    Ekonomiczna
    42 zł
  • Luna Trans
    5h 15m
    03:03
    Rzeszów
    Dworzec Główny
    08:18
    Warszawa
    Dworzec Główny
    Luna Trans
    Ekonomiczna
    65 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w środa

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • Neobus
    4h 5m
    07:30
    Rzeszów
    Dworzec Autobusowy
    11:35
    Warszawa
    Dworzec Zachodni
    Neobus
    Ekonomiczna
    19 zł
  • Neobus
    4h 0m
    07:30
    Rzeszów
    Dworzec Autobusowy
    11:30
    Warszawa
    Śródmieście
    Neobus
    Ekonomiczna
    19 zł
  • FlixBus
    4h 55m
    06:45
    Rzeszów
    Dworzec Autobusowy
    11:40
    Warszawa
    Dworzec Zachodni
    FlixBus
    Ekonomiczna
    50 zł
  • FlixBus
    4h 30m
    07:45
    Rzeszów
    Dworzec Autobusowy
    12:15
    Warszawa
    Dworzec Zachodni
    FlixBus
    Ekonomiczna
    50 zł
  • Luna Trans
    5h 18m
    03:00
    Rzeszów
    08:18
    Warszawa
    Luna Trans
    Ekonomiczna
    65 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w czwartek

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • Neobus
    5h 30m
    06:10
    Rzeszów
    11:40
    Warszawa
    Neobus
    Ekonomiczna
    42 zł
  • Neobus
    5h 20m
    08:40
    Rzeszów
    14:00
    Warszawa
    Neobus
    Ekonomiczna
    42 zł
  • FlixBus
    4h 54m
    19:05
    Rzeszów
    Dworzec Autobusowy
    23:59
    Warszawa
    Dworzec Zachodni
    FlixBus
    Ekonomiczna
    50 zł
  • FlixBus
    4h 50m
    20:20
    Rzeszów
    Dworzec Autobusowy
    01:10
    Warszawa
    Dworzec Zachodni
    FlixBus
    Ekonomiczna
    50 zł
  • Luna Trans
    5h 18m
    03:00
    Rzeszów
    08:18
    Warszawa
    Luna Trans
    Ekonomiczna
    68 zł

Częstotliwość połączeń autobusowych między miastami Rzeszów i Warszawa.

Zobacz tutaj, jak częste są połączenia między miastami Rzeszów i Warszawa w różnych godzinach i dniach tygodnia.
Najbardziej ruchliwym dniem jest sobota, z ponad 128 autobusami dziennie z miasta Rzeszów do miasta Warszawa. Natomiast ma czwartek najmniej połączeń, z zaledwie 79 autobusów dziennie między miastami Rzeszów i Warszawa.
Najbardziej ruchliwą porą dnia jest rano, z 287 autobusami z miasta Rzeszów do miasta Warszawa, podczas gdy wieczór widzi najmniej połączeń między miastami Rzeszów i Warszawa, z ofertami 125.

Fakty dotyczące autobusów z miasta Rzeszów do miasta Warszawa

Porównaj wszystkich dostawców, takich jak Neobus, FlixBus i Luna Trans, którzy podróżują 104 razy każdego dnia autobusem z miasta Rzeszów do miasta Warszawa jednym kliknięciem! Zarezerwuj bilet autobusowy z miasta Rzeszów do miasta Warszawa już od 1 zł!

Najtańsze połączenie 1 zł
Najszybsze połączenie 3h 50m
Najwcześniejszy odjazd 00:50
Najpóźniejszy odjazd 23:30
Codzienne połączenia 104 Ø
Dystans 252,9 km
Firmy autobusowe Neobus, FlixBus, Luna Trans i Royal Company

Najtańsze połączenia autobusowe z miasta Rzeszów do miasta Warszawa

Każdego dnia, 104 autobusy z 4 firm autobusowych odjeżdżają z miasta Rzeszów do miasta Warszawa: w poniższej tabeli znajdziesz najtańsze ceny za autobus na tej trasie, począwszy od 2024-05-24 i na kolejne dni.

poniedziałek
wtorek
środa
czwartek
piątek
sobota
niedziela
poniedziałek 20.05
wtorek 21.05
środa 22.05
czwartek 23.05
piątek 24.05
30 zł
sobota 25.05
30 zł
niedziela 26.05
39 zł
poniedziałek 27.05
29 zł
wtorek 28.05
29 zł
środa 29.05
19 zł
czwartek 30.05
39 zł
piątek 31.05
19 zł
sobota 01.06
29 zł
niedziela 02.06
30 zł
poniedziałek 03.06
29 zł
wtorek 04.06
19 zł
środa 05.06
19 zł
czwartek 06.06
19 zł
piątek 07.06
29 zł
sobota 08.06
29 zł
niedziela 09.06
20 zł
poniedziałek 10.06
19 zł
wtorek 11.06
19 zł
środa 12.06
19 zł
czwartek 13.06
19 zł
piątek 14.06
19 zł
sobota 15.06
19 zł
niedziela 16.06

Najtańszy czas podróży z miasta Rzeszów do miasta Warszawa.

Sprawdź tutaj, w którym dniu i o której godzinie możesz znaleźć najtańszy bilet autobusowy z miasta Rzeszów do miasta Warszawa, na najbliższe 30 dni.
Z ceną zaczynającą się od 1 zł, poniedziałek jest najtańszym dniem dla autobusu z miasta Rzeszów do miasta Warszawa. Zamiast tego czwartek jest najdroższym dniem z cenami zaczynającymi się od 42 zł.
Najtańsza pora dnia na bilety autobusowe z miasta Rzeszów do miasta Warszawa jest rano, z 1 zł. To najdroższa pora dnia z cenami zaczynającymi się od 22 zł jest popołudnie.

Jak zaoszczędzić pieniądze podróżując z miasta Rzeszów do miasta Warszawa?

Podróże mogą być drogie, ale nie muszą! Czy chcesz uniknąć płacenia strasznej ceny za swoją podróż? Wykonaj te szybkie kroki, aby zaoszczędzić pieniądze:

Zarezerwuj bilet z miasta Rzeszów do miasta Warszawa z wyprzedzeniem! Im wcześniej dokonasz rezerwacji, tym niższa będzie zazwyczaj cena. Ponadto będziesz mieć pewność, że będziesz mieć miejsce w autobusie z miasta Rzeszów do miasta Warszawa, w porównaniu do sytuacji, gdy kupisz go w ostatniej chwili lub bezpośrednio na stacji.

Jeśli możesz, unikaj podróżowania w godzinach szczytu. Zamiast w weekend, spróbuj podróżować w ciągu tygodnia. Podróżowanie wieczorem lub w nocy jest również tańsze, a późniejsze autobusy z miasta Rzeszów do miasta Warszawa są również bardziej puste.

Ukochani przewoźnicy autobusowi z miasta Rzeszów do miasta Warszawa

Oto najczęściej rezerwowane przez naszych użytkowników połączenia pomiędzy miastami Rzeszów a Warszawa.

Wszystkie dworce autobusowe i przystanki w miastach Rzeszów i Warszawa.

Poniższa mapa pokazuje, gdzie znajdziesz wszystkie dworce autobusowe w miastach Rzeszów i Warszawa.

Obsługa i komfort w autobusie z miasta Rzeszów do miasta Warszawa

Chcesz wiedzieć, jakie klasy miejsc są dostępne w autobusach na trasie od miasta Rzeszów do miasta Warszawa? Lub którzy przewoźnicy obsługują trasę z miasta Rzeszów do miasta Warszawa? Poniżej znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania.

Często zadawane pytania dotyczące trase z miasta Rzeszów do miasta Warszawa

Ile kosztuje podróż autobusowa z miasta Rzeszów do miasta Warszawa?

To zależy, między innymi, od dnia i czasu podróży. Najtańszy przejazd jest dostępny od 1 zł i trwa 4h 0m do osiagnięcia celu w mieście Warszawa. Porównuj oferty i oszczędzaj!

Ile mogę zaoszczędzić porównując ceny autobusów na trasie z miasta Rzeszów do miasta Warszawa?

Liczba firm autokarowych obsługujących to połączenie wynosi: 4. Ceny biletów zawierają się w przedziale od 1 zł do 135 zł. Radzimy rezerwować Twój bilet jak najwcześniej jest to możliwe, co zapewni Ci najtańszą podróż do miasta Warszawa.

Średnio dziennie ile połączeń jest dostępnych z miasta Rzeszów do miasta Warszawa?

Liczba dziennych połączeń autobusowych obsługujących trasę z miasta Rzeszów do miasta Warszawa wynosi: 104. Za pomocą naszego wyszukiwania możesz porównać rozkłady jazdy autobusów i znaleźć idealne połączenie dla Ciebie.

Jak długo trwa podróż z miasta Rzeszów do miasta Warszawa?

Najszybsze połączenie autobusowe z miasta Rzeszów do miasta Warszawa oferuje Neobus a podróż trwa 3h 50m. Najtańsze bilety autobusowe na tym połączeniu kosztują 88 zł. Pamiętaj, że podróż może trwać dłużej z powodu wzmożonego ruchu drogowego na trasie przejazdu.

O której odjeżdża pierwszy autobus z miasta Rzeszów do miasta Warszawa?

Najwcześniejszy autobus do miasta Warszawa odjeżdża z miasta Rzeszów o 00:50. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Najprościej znajdziesz dokładne godziny i zaplanujesz podróż używając naszego wyszukiwania.

Kiedy odjeżdza ostatni autobus z miasta Rzeszów do miasta Warszawa?

Ostatni autobus z miasta Rzeszów do miasta Warszawa wyrusza o 23:30. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Wystarczy użyć naszego wyszukiwania do znalezienia dokładnego rozkładu i zaplanowania Twojej podróży.

Która firma autokarowa obsługuje połączenie z miasta Rzeszów do miasta Warszawa?

Podróżując autobusem z miasta Rzeszów do miasta Warszawa, pasażerowie mogą wybrać Neobus, FlixBus i Luna Trans. Dzięki naszemu wyszukiwaniu możesz porównać wszystkie dostępne bilety autobusowe i zarezerwować te które Ci najbardziej pasują.

Czy istnieje bezpośrednia magistrala między miastami Rzeszów i Warszawa?

Możesz sprawdzić wszystkie bezpośrednie połączenia pomiędzy miastami Rzeszów i Warszawa używając naszej wyszukiwarki i patrząc na sekcję Zmiany w naszych filtrach. Oto niektóre z firm oferujących bezpośrednie połączenia autobusowe: Neobus, FlixBus i Luna Trans.

Co mogę zabrać ze sobą do autobusu na trasie z miasta Rzeszów do miasta Warszawa?

Rzeczy, które możesz zabrać ze sobą do autobusu zależą od wybranej firmy autokarowej. Zazwyczaj na trasie z miasta Rzeszów do miasta Warszawa możesz bez opłat zabrać walizkę i bagaż podręczny. Najprościej to sprawdzić używając naszego wyszukiwania, która pozwoli znaleźć Ci najbardziej pasujące połączenie autobusowe w dniu planowanej podróży.

Jakie wyposażenie posiadają autobusy obsługujące trasę z miasta Rzeszów do miasta Warszawa?

Wyposażenie autobusów różni się w zależności od wybranej firmy autokarowej. Niemniej, wiele dalekobieżnych autobusów posiada dostęp do Wi-Fi, dzięki czemu możesz w takcie podróży informować swoich przyjaciół, w którym miejscu się znajdujesz. Z kolei klimatyzacja oferowana na pokładach autokarów sprawia, że podróżowanie jest jeszcze bardziej przyjemne. Najlepiej użyj naszego wyszukiwania do znalezienia dokładnych informacji o wyposażeniu autobusu na trasie z miasta Rzeszów do miasta Warszawa w dniu zaplanowanej przez Ciebie podróży.

Dostępne klasy miejsc, które są oferowane na trasie Rzeszów - Warszawa

.
Ekonomiczna
Economy

Najtańsza opcja dostępna dla Twojego biletu, zazwyczaj posiada rozkładane fotele i klimatyzację.

Więcej tras autobusowych z miasta Rzeszów i miasta Warszawa.

Oto przegląd najpopularniejszych tras autobusowych z miasta Rzeszów oraz z miasta Warszawa. Po prostu kliknij na wybrane połączenie, a znajdziesz wszystkie szczegóły dotyczące Twojej trasy autobusowej!

Aplikacja CheckMyBus

Darmowe pobieranie

App Store
CheckMyBus App
Zamknij
GPDR CheckMyBus shield

Cenimy Twoją prywatność

Aby pokazać ci najlepsze oferty autobusowe, my i nasi partnerzy używamy technicznych, analitycznych i marketingowych plików cookie do personalizacji reklam. Zapamiętujemy twoje anonimowe dane, by zapewnić ci spersonalizowane doświadczenie.