Autobus Rzeszów - Koszyce

Znajdź najtańsze bilety na trasie Rzeszów - Koszyce
Najlepsze oferty Zaoszczędź średnio 70%
Z myślą o Tobie Oferty z całego świata
Prosto i wygodnie Wyszukaj jednym kliknięciem

Porównaj wszystkie rozkłady jazdy autobusów z miasta Rzeszów do miasta Koszyce.

Oto wybór najtańszych przejazdów autobusowych z rozkładu jazdy z miasta Rzeszów do miasta Koszyce od różnych operatorów autobusowych, takich jak FlixBus na następne dni.
dzisiaj
jutro
od 87 zł
poniedziałek
wtorek
środa
od 80 zł
czwartek
piątek

Najtańsze przejazdy autobusem w jutro

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • FlixBus
    14h 10m
    23:05
    Rzeszów
    Dworzec Autobusowy
    13:15
    Koszyce
    Dworzec Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    87 zł
  • FlixBus
    10h 15m
    05:05
    Rzeszów
    Dworzec Autobusowy
    15:20
    Koszyce
    Dworzec Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    90 zł
  • FlixBus
    8h 10m
    18:10
    Rzeszów
    Dworzec Autobusowy
    02:20
    Koszyce
    Dworzec Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    90 zł
  • FlixBus
    9h 20m
    11:30
    Rzeszów
    Dworzec Autobusowy
    20:50
    Koszyce
    Dworzec Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    145 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w środa

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • FlixBus
    10h 15m
    05:05
    Rzeszów
    Dworzec Autobusowy
    15:20
    Koszyce
    Dworzec Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    80 zł
  • FlixBus
    8h 10m
    18:10
    Rzeszów
    Dworzec Autobusowy
    02:20
    Koszyce
    Dworzec Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    80 zł
  • FlixBus
    9h 20m
    11:30
    Rzeszów
    Dworzec Autobusowy
    20:50
    Koszyce
    Dworzec Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    85 zł
  • FlixBus
    14h 10m
    23:05
    Rzeszów
    Dworzec Autobusowy
    13:15
    Koszyce
    Dworzec Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    87 zł

Częstotliwość połączeń autobusowych między miastami Rzeszów i Koszyce.

Zobacz tutaj, jak częste są połączenia między miastami Rzeszów i Koszyce w różnych godzinach i dniach tygodnia.
Najbardziej ruchliwym dniem jest środa, z ponad 4 autobusami dziennie z miasta Rzeszów do miasta Koszyce. Natomiast ma środa najmniej połączeń, z zaledwie 4 autobusów dziennie między miastami Rzeszów i Koszyce.
Najbardziej ruchliwą porą dnia jest wieczór, z 4 autobusami z miasta Rzeszów do miasta Koszyce, podczas gdy rano widzi najmniej połączeń między miastami Rzeszów i Koszyce, z ofertami 2.

Fakty dotyczące autobusów z miasta Rzeszów do miasta Koszyce

Porównaj wszystkich dostawców, takich jak FlixBus, którzy podróżują 4 razy każdego dnia autobusem z miasta Rzeszów do miasta Koszyce jednym kliknięciem! Zarezerwuj bilet autobusowy z miasta Rzeszów do miasta Koszyce już od 80 zł!

Najtańsze połączenie 80 zł
Najszybsze połączenie 8h 10m
Najwcześniejszy odjazd 05:05
Najpóźniejszy odjazd 23:05
Codzienne połączenia 4 Ø
Dystans 156,6 km
Firmy autobusowe FlixBus

Najtańsze połączenia autobusowe z miasta Rzeszów do miasta Koszyce

Każdego dnia, 4 autobusy z 1 firm autobusowych odjeżdżają z miasta Rzeszów do miasta Koszyce: w poniższej tabeli znajdziesz najtańsze ceny za autobus na tej trasie, począwszy od 2024-04-20 i na kolejne dni.

poniedziałek
wtorek
środa
czwartek
piątek
sobota
niedziela
poniedziałek 15.04
wtorek 16.04
środa 17.04
czwartek 18.04
piątek 19.04
sobota 20.04
niedziela 21.04
87 zł
poniedziałek 22.04
wtorek 23.04
środa 24.04
80 zł
czwartek 25.04
piątek 26.04
sobota 27.04
87 zł
niedziela 28.04
poniedziałek 29.04
100 zł
wtorek 30.04
środa 01.05
czwartek 02.05
piątek 03.05
sobota 04.05
niedziela 05.05
poniedziałek 06.05
wtorek 07.05
środa 08.05
czwartek 09.05
piątek 10.05
sobota 11.05
niedziela 12.05

Najtańszy czas podróży z miasta Rzeszów do miasta Koszyce.

Sprawdź tutaj, w którym dniu i o której godzinie możesz znaleźć najtańszy bilet autobusowy z miasta Rzeszów do miasta Koszyce, na najbliższe 30 dni.
Z ceną zaczynającą się od 80 zł, środa jest najtańszym dniem dla autobusu z miasta Rzeszów do miasta Koszyce. Zamiast tego niedziela jest najdroższym dniem z cenami zaczynającymi się od 87 zł.
Najtańsza pora dnia na bilety autobusowe z miasta Rzeszów do miasta Koszyce jest wieczór, z 80 zł. To najdroższa pora dnia z cenami zaczynającymi się od 85 zł jest rano.

Jak zaoszczędzić pieniądze podróżując z miasta Rzeszów do miasta Koszyce?

Podróże mogą być drogie, ale nie muszą! Czy chcesz uniknąć płacenia strasznej ceny za swoją podróż? Wykonaj te szybkie kroki, aby zaoszczędzić pieniądze:

Zarezerwuj bilet z miasta Rzeszów do miasta Koszyce z wyprzedzeniem! Im wcześniej dokonasz rezerwacji, tym niższa będzie zazwyczaj cena. Ponadto będziesz mieć pewność, że będziesz mieć miejsce w autobusie z miasta Rzeszów do miasta Koszyce, w porównaniu do sytuacji, gdy kupisz go w ostatniej chwili lub bezpośrednio na stacji.

Jeśli możesz, unikaj podróżowania w godzinach szczytu. Zamiast w weekend, spróbuj podróżować w ciągu tygodnia. Podróżowanie wieczorem lub w nocy jest również tańsze, a późniejsze autobusy z miasta Rzeszów do miasta Koszyce są również bardziej puste.

Ukochani przewoźnicy autobusowi z miasta Rzeszów do miasta Koszyce

Oto najczęściej rezerwowane przez naszych użytkowników połączenia pomiędzy miastami Rzeszów a Koszyce.

Wszystkie dworce autobusowe i przystanki w miastach Rzeszów i Koszyce.

Poniższa mapa pokazuje, gdzie znajdziesz wszystkie dworce autobusowe w miastach Rzeszów i Koszyce.

Obsługa i komfort w autobusie z miasta Rzeszów do miasta Koszyce

Chcesz wiedzieć, jakie klasy miejsc są dostępne w autobusach na trasie od miasta Rzeszów do miasta Koszyce? Lub którzy przewoźnicy obsługują trasę z miasta Rzeszów do miasta Koszyce? Poniżej znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania.

Często zadawane pytania dotyczące trase z miasta Rzeszów do miasta Koszyce

Ile kosztuje podróż autobusowa z miasta Rzeszów do miasta Koszyce?

To zależy, między innymi, od dnia i czasu podróży. Najtańszy przejazd jest dostępny od 80 zł i trwa 10h 15m do osiagnięcia celu w mieście Koszyce. Porównuj oferty i oszczędzaj!

Ile mogę zaoszczędzić porównując ceny autobusów na trasie z miasta Rzeszów do miasta Koszyce?

Liczba firm autokarowych obsługujących to połączenie wynosi: 1. Ceny biletów zawierają się w przedziale od 80 zł do 145 zł. Radzimy rezerwować Twój bilet jak najwcześniej jest to możliwe, co zapewni Ci najtańszą podróż do miasta Koszyce.

Średnio dziennie ile połączeń jest dostępnych z miasta Rzeszów do miasta Koszyce?

Liczba dziennych połączeń autobusowych obsługujących trasę z miasta Rzeszów do miasta Koszyce wynosi: 4. Za pomocą naszego wyszukiwania możesz porównać rozkłady jazdy autobusów i znaleźć idealne połączenie dla Ciebie.

Jak długo trwa podróż z miasta Rzeszów do miasta Koszyce?

Najszybsze połączenie autobusowe z miasta Rzeszów do miasta Koszyce oferuje FlixBus a podróż trwa 8h 10m. Najtańsze bilety autobusowe na tym połączeniu kosztują 80 zł. Pamiętaj, że podróż może trwać dłużej z powodu wzmożonego ruchu drogowego na trasie przejazdu.

O której odjeżdża pierwszy autobus z miasta Rzeszów do miasta Koszyce?

Najwcześniejszy autobus do miasta Koszyce odjeżdża z miasta Rzeszów o 05:05. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Najprościej znajdziesz dokładne godziny i zaplanujesz podróż używając naszego wyszukiwania.

Kiedy odjeżdza ostatni autobus z miasta Rzeszów do miasta Koszyce?

Ostatni autobus z miasta Rzeszów do miasta Koszyce wyrusza o 23:05. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Wystarczy użyć naszego wyszukiwania do znalezienia dokładnego rozkładu i zaplanowania Twojej podróży.

Która firma autokarowa obsługuje połączenie z miasta Rzeszów do miasta Koszyce?

Podróżując autobusem z miasta Rzeszów do miasta Koszyce, pasażerowie mogą wybrać FlixBus. Dzięki naszemu wyszukiwaniu możesz porównać wszystkie dostępne bilety autobusowe i zarezerwować te które Ci najbardziej pasują.

Czy istnieje bezpośrednia magistrala między miastami Rzeszów i Koszyce?

Możesz sprawdzić wszystkie bezpośrednie połączenia pomiędzy miastami Rzeszów i Koszyce używając naszej wyszukiwarki i patrząc na sekcję Zmiany w naszych filtrach. Oto niektóre z firm oferujących bezpośrednie połączenia autobusowe: FlixBus.

Co mogę zabrać ze sobą do autobusu na trasie z miasta Rzeszów do miasta Koszyce?

Rzeczy, które możesz zabrać ze sobą do autobusu zależą od wybranej firmy autokarowej. Zazwyczaj na trasie z miasta Rzeszów do miasta Koszyce możesz bez opłat zabrać walizkę i bagaż podręczny. Najprościej to sprawdzić używając naszego wyszukiwania, która pozwoli znaleźć Ci najbardziej pasujące połączenie autobusowe w dniu planowanej podróży.

Jakie wyposażenie posiadają autobusy obsługujące trasę z miasta Rzeszów do miasta Koszyce?

Wyposażenie autobusów różni się w zależności od wybranej firmy autokarowej. Niemniej, wiele dalekobieżnych autobusów posiada dostęp do Wi-Fi, dzięki czemu możesz w takcie podróży informować swoich przyjaciół, w którym miejscu się znajdujesz. Z kolei klimatyzacja oferowana na pokładach autokarów sprawia, że podróżowanie jest jeszcze bardziej przyjemne. Najlepiej użyj naszego wyszukiwania do znalezienia dokładnych informacji o wyposażeniu autobusu na trasie z miasta Rzeszów do miasta Koszyce w dniu zaplanowanej przez Ciebie podróży.

Dostępne klasy miejsc, które są oferowane na trasie Rzeszów - Koszyce

.
Ekonomiczna
Economy

Najtańsza opcja dostępna dla Twojego biletu, zazwyczaj posiada rozkładane fotele i klimatyzację.

Więcej tras autobusowych z miasta Rzeszów i miasta Koszyce.

Oto przegląd najpopularniejszych tras autobusowych z miasta Rzeszów oraz z miasta Koszyce. Po prostu kliknij na wybrane połączenie, a znajdziesz wszystkie szczegóły dotyczące Twojej trasy autobusowej!

Aplikacja CheckMyBus

Darmowe pobieranie

App Store
CheckMyBus App
Zamknij
GPDR CheckMyBus shield

Cenimy Twoją prywatność

Aby pokazać ci najlepsze oferty autobusowe, my i nasi partnerzy używamy technicznych, analitycznych i marketingowych plików cookie do personalizacji reklam. Zapamiętujemy twoje anonimowe dane, by zapewnić ci spersonalizowane doświadczenie.