Autobus Lublin - Przemyśl i z powrotem

Znajdź najtańsze bilety z miasta Lublin do miasta Przemyśl i z powrotem
Najlepsze oferty Zaoszczędź średnio 70%
Z myślą o Tobie Oferty z całego świata
Prosto i wygodnie Wyszukaj jednym kliknięciem

Porównaj wszystkie rozkłady jazdy autobusów z miasta Lublin do miasta Przemyśl.

Oto wybór najtańszych przejazdów autobusowych z rozkładu jazdy z miasta Lublin do miasta Przemyśl od różnych operatorów autobusowych, takich jak FlixBus na następne dni.
dzisiaj
jutro
od 50 zł
poniedziałek
wtorek
środa
od 48 zł
czwartek
piątek

Najtańsze przejazdy autobusem w jutro

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • FlixBus
    5h 0m
    12:40
    Lublin
    Dworzec Glówny Autobusowy
    17:40
    Przemyśl
    PKS. Dworzec autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    50 zł
  • FlixBus
    3h 35m
    18:45
    Lublin
    Dworzec Glówny Autobusowy
    22:20
    Przemyśl
    PKS. Dworzec autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    50 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w środa

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • FlixBus
    5h 0m
    12:40
    Lublin
    Dworzec Glówny Autobusowy
    17:40
    Przemyśl
    PKS. Dworzec autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    48 zł
  • FlixBus
    3h 45m
    02:45
    Lublin
    Dworzec Glówny Autobusowy
    06:30
    Przemyśl
    PKS. Dworzec autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    50 zł

Częstotliwość połączeń autobusowych między miastami Lublin i Przemyśl.

Zobacz tutaj, jak częste są połączenia między miastami Lublin i Przemyśl w różnych godzinach i dniach tygodnia.
Najbardziej ruchliwym dniem jest środa, z ponad 2 autobusami dziennie z miasta Lublin do miasta Przemyśl. Natomiast ma środa najmniej połączeń, z zaledwie 2 autobusów dziennie między miastami Lublin i Przemyśl.
Najbardziej ruchliwą porą dnia jest popołudnie, z 2 autobusami z miasta Lublin do miasta Przemyśl, podczas gdy wieczór widzi najmniej połączeń między miastami Lublin i Przemyśl, z ofertami 1.

Fakty dotyczące autobusów z miasta Lublin do miasta Przemyśl

Porównaj wszystkich dostawców, takich jak FlixBus, którzy podróżują 2 razy każdego dnia autobusem z miasta Lublin do miasta Przemyśl jednym kliknięciem! Zarezerwuj bilet autobusowy z miasta Lublin do miasta Przemyśl już od 48 zł!

Najtańsze połączenie 48 zł
Najszybsze połączenie 3h 35m
Najwcześniejszy odjazd 12:40
Najpóźniejszy odjazd 12:40
Codzienne połączenia 2 Ø
Dystans 163,9 km
Firmy autobusowe FlixBus

Najtańsze połączenia autobusowe z miasta Lublin do miasta Przemyśl

Każdego dnia, 2 autobusy z 1 firm autobusowych odjeżdżają z miasta Lublin do miasta Przemyśl: w poniższej tabeli znajdziesz najtańsze ceny za autobus na tej trasie, począwszy od 2024-04-20 i na kolejne dni.

poniedziałek
wtorek
środa
czwartek
piątek
sobota
niedziela
poniedziałek 15.04
wtorek 16.04
środa 17.04
czwartek 18.04
piątek 19.04
sobota 20.04
niedziela 21.04
50 zł
poniedziałek 22.04
wtorek 23.04
środa 24.04
48 zł
czwartek 25.04
piątek 26.04
sobota 27.04
niedziela 28.04
poniedziałek 29.04
wtorek 30.04
środa 01.05
czwartek 02.05
piątek 03.05
sobota 04.05
niedziela 05.05
poniedziałek 06.05
wtorek 07.05
środa 08.05
czwartek 09.05
piątek 10.05
sobota 11.05
niedziela 12.05

Najtańszy czas podróży z miasta Lublin do miasta Przemyśl.

Sprawdź tutaj, w którym dniu i o której godzinie możesz znaleźć najtańszy bilet autobusowy z miasta Lublin do miasta Przemyśl, na najbliższe 30 dni.
Z ceną zaczynającą się od 48 zł, środa jest najtańszym dniem dla autobusu z miasta Lublin do miasta Przemyśl. Zamiast tego niedziela jest najdroższym dniem z cenami zaczynającymi się od 50 zł.
Najtańsza pora dnia na bilety autobusowe z miasta Lublin do miasta Przemyśl jest popołudnie, z 48 zł. To najdroższa pora dnia z cenami zaczynającymi się od 49 zł jest wieczór.

Jak zaoszczędzić pieniądze podróżując z miasta Lublin do miasta Przemyśl?

Podróże mogą być drogie, ale nie muszą! Czy chcesz uniknąć płacenia strasznej ceny za swoją podróż? Wykonaj te szybkie kroki, aby zaoszczędzić pieniądze:

Zarezerwuj bilet z miasta Lublin do miasta Przemyśl z wyprzedzeniem! Im wcześniej dokonasz rezerwacji, tym niższa będzie zazwyczaj cena. Ponadto będziesz mieć pewność, że będziesz mieć miejsce w autobusie z miasta Lublin do miasta Przemyśl, w porównaniu do sytuacji, gdy kupisz go w ostatniej chwili lub bezpośrednio na stacji.

Jeśli możesz, unikaj podróżowania w godzinach szczytu. Zamiast w weekend, spróbuj podróżować w ciągu tygodnia. Podróżowanie wieczorem lub w nocy jest również tańsze, a późniejsze autobusy z miasta Lublin do miasta Przemyśl są również bardziej puste.

Ukochani przewoźnicy autobusowi z miasta Lublin do miasta Przemyśl

Oto najczęściej rezerwowane przez naszych użytkowników połączenia pomiędzy miastami Lublin a Przemyśl.

Wszystkie dworce autobusowe i przystanki w miastach Lublin i Przemyśl.

Poniższa mapa pokazuje, gdzie znajdziesz wszystkie dworce autobusowe w miastach Lublin i Przemyśl.

Obsługa i komfort w autobusie z miasta Lublin do miasta Przemyśl

Chcesz wiedzieć, jakie klasy miejsc są dostępne w autobusach na trasie od miasta Lublin do miasta Przemyśl? Lub którzy przewoźnicy obsługują trasę z miasta Lublin do miasta Przemyśl? Poniżej znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania.

Często zadawane pytania dotyczące trase z miasta Lublin do miasta Przemyśl

Ile kosztuje podróż autobusowa z miasta Lublin do miasta Przemyśl?

To zależy, między innymi, od dnia i czasu podróży. Najtańszy przejazd jest dostępny od 48 zł i trwa 5h 0m do osiagnięcia celu w mieście Przemyśl. Porównuj oferty i oszczędzaj!

Ile mogę zaoszczędzić porównując ceny autobusów na trasie z miasta Lublin do miasta Przemyśl?

Liczba firm autokarowych obsługujących to połączenie wynosi: 1. Ceny biletów zawierają się w przedziale od 48 zł do 50 zł. Radzimy rezerwować Twój bilet jak najwcześniej jest to możliwe, co zapewni Ci najtańszą podróż do miasta Przemyśl.

Średnio dziennie ile połączeń jest dostępnych z miasta Lublin do miasta Przemyśl?

Liczba dziennych połączeń autobusowych obsługujących trasę z miasta Lublin do miasta Przemyśl wynosi: 2. Za pomocą naszego wyszukiwania możesz porównać rozkłady jazdy autobusów i znaleźć idealne połączenie dla Ciebie.

Jak długo trwa podróż z miasta Lublin do miasta Przemyśl?

Najszybsze połączenie autobusowe z miasta Lublin do miasta Przemyśl oferuje FlixBus a podróż trwa 3h 35m. Najtańsze bilety autobusowe na tym połączeniu kosztują 50 zł. Pamiętaj, że podróż może trwać dłużej z powodu wzmożonego ruchu drogowego na trasie przejazdu.

O której odjeżdża pierwszy autobus z miasta Lublin do miasta Przemyśl?

Najwcześniejszy autobus do miasta Przemyśl odjeżdża z miasta Lublin o 12:40. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Najprościej znajdziesz dokładne godziny i zaplanujesz podróż używając naszego wyszukiwania.

Kiedy odjeżdza ostatni autobus z miasta Lublin do miasta Przemyśl?

Ostatni autobus z miasta Lublin do miasta Przemyśl wyrusza o 12:40. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Wystarczy użyć naszego wyszukiwania do znalezienia dokładnego rozkładu i zaplanowania Twojej podróży.

Która firma autokarowa obsługuje połączenie z miasta Lublin do miasta Przemyśl?

Podróżując autobusem z miasta Lublin do miasta Przemyśl, pasażerowie mogą wybrać FlixBus. Dzięki naszemu wyszukiwaniu możesz porównać wszystkie dostępne bilety autobusowe i zarezerwować te które Ci najbardziej pasują.

Czy istnieje bezpośrednia magistrala między miastami Lublin i Przemyśl?

Możesz sprawdzić wszystkie bezpośrednie połączenia pomiędzy miastami Lublin i Przemyśl używając naszej wyszukiwarki i patrząc na sekcję Zmiany w naszych filtrach. Oto niektóre z firm oferujących bezpośrednie połączenia autobusowe: FlixBus.

Co mogę zabrać ze sobą do autobusu na trasie z miasta Lublin do miasta Przemyśl?

Rzeczy, które możesz zabrać ze sobą do autobusu zależą od wybranej firmy autokarowej. Zazwyczaj na trasie z miasta Lublin do miasta Przemyśl możesz bez opłat zabrać walizkę i bagaż podręczny. Najprościej to sprawdzić używając naszego wyszukiwania, która pozwoli znaleźć Ci najbardziej pasujące połączenie autobusowe w dniu planowanej podróży.

Jakie wyposażenie posiadają autobusy obsługujące trasę z miasta Lublin do miasta Przemyśl?

Wyposażenie autobusów różni się w zależności od wybranej firmy autokarowej. Niemniej, wiele dalekobieżnych autobusów posiada dostęp do Wi-Fi, dzięki czemu możesz w takcie podróży informować swoich przyjaciół, w którym miejscu się znajdujesz. Z kolei klimatyzacja oferowana na pokładach autokarów sprawia, że podróżowanie jest jeszcze bardziej przyjemne. Najlepiej użyj naszego wyszukiwania do znalezienia dokładnych informacji o wyposażeniu autobusu na trasie z miasta Lublin do miasta Przemyśl w dniu zaplanowanej przez Ciebie podróży.

Dostępne klasy miejsc, które są oferowane na trasie Lublin - Przemyśl

.
Ekonomiczna
Economy

Najtańsza opcja dostępna dla Twojego biletu, zazwyczaj posiada rozkładane fotele i klimatyzację.

Więcej tras autobusowych z miasta Lublin i miasta Przemyśl.

Oto przegląd najpopularniejszych tras autobusowych z miasta Lublin oraz z miasta Przemyśl. Po prostu kliknij na wybrane połączenie, a znajdziesz wszystkie szczegóły dotyczące Twojej trasy autobusowej!

Aplikacja CheckMyBus

Darmowe pobieranie

App Store
CheckMyBus App
Zamknij
GPDR CheckMyBus shield

Cenimy Twoją prywatność

Aby pokazać ci najlepsze oferty autobusowe, my i nasi partnerzy używamy technicznych, analitycznych i marketingowych plików cookie do personalizacji reklam. Zapamiętujemy twoje anonimowe dane, by zapewnić ci spersonalizowane doświadczenie.