Autokar z Zakopane do Kielce i z powrotem

Znajdź najtańsze bilety z Zakopane do Kielce i z powrotem

swap
Dorośli
1
Dzieci
0
Podróżujesz grupą?
Wypożycz autobus tutaj!
Najlepsze ofertyZaoszczędź średnio 70 %
Z myślą o TobieOferty z całego świata
Prosto i wygodnieWyszukaj jednym kliknięciem
Jakie bilety są najtańsze na połączeniu autobusowym z Zakopane do Kielce. Którym autobusem podróż będzie najszybsza? Porównaj wszystkie połączenia i firmy autokarowe szukając tras z Zakopane do Kielce. Znajdż wszystkie rozkłady autobusowe jednym kliknięciem!

Zakopane do Kielce – informacje autokarowe

Najtańsze połączenie39,99 zł
Najszybsze połączenie4h 1m
Najwcześniejszy odjazd07:30
Najpóźniejszy odjazd23:59
Codzienne połączenia2 Ø
Dystans180,4 km
Firmy autobusoweFlixBus, PKS Polonus, INTER Sp. z o.o., Neobus
Czy chcesz pojechać autobusem z Zakopane do Kielce albo z powrotem?
CheckMyBus Ci pomoże! Porównujemy wszystkie dostępne połączenia autobusowe pomiędzy Zakopane a Kielce i wskazujemy czasy wyjazdu oraz dojazdu na miejsce, dokładne lokalizacje przystanków, czas podróży, a także najniższe ceny biletów. Dzięki naszej wyszukiwarce znajdziesz bilety autobusowe takich firm obsługujących tę trasę, jak FlixBus, PKS Polonus albo INTER Sp. z o.o.. Znajdziesz tu również informacje o wyposażeniu autokarów. Sprawdź czy autobus ma dostęp do Wi-Fi, klimatyzacji oraz gniazdek elektrycznych.
Na tej stronie prezentujemy również najtańsze połączenia z Zakopane do Kielce na najbliższe dni. Znajdziesz tu też informacje o przystankach międzymiastowych w Zakopane i Kielce, co pozwoli Ci lepiej przygotować się do podróży. Znajdziemy też dla Ciebie opcje powrotu do Zakopane, alternatywne kierunki dla wyjazdu z Kielce, a także najpopularniejsze transfery lotniskowe z Zakopane i Kielce.

Najtańsze połączenie z Zakopane do Kielce

Dzisiaj
Jutro
18.09
od 35,00 zł
19.09
od 35,00 zł
20.09
21.09
od 34,99 zł

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów autobusowych.

  • FlixBus
    15:45
    Zakopane - Przystanek Autobusowy
    Czas jazdy 4h 15m
    20:00
    Kielce Zytnia
    od39,99 zł
  • FlixBus
    23:00
    Zakopane - Przystanek Autobusowy
    Czas jazdy 4h 10m
    03:10
    Kielce Zytnia
    od39,99 zł
  • FlixBus
    16:20
    Zakopane - Przystanek Autobusowy
    Czas jazdy 4h 20m
    20:40
    Kielce Zytnia
    od39,99 zł
  • FlixBus
    23:59
    Zakopane - Przystanek Autobusowy
    Czas jazdy 4h 1m
    04:00
    Kielce Zytnia
    od39,99 zł
  • FlixBus
    07:30
    Zakopane - Przystanek Autobusowy
    Czas jazdy 4h 30m
    12:00
    Kielce Zytnia
    od49,99 zł
  • FlixBus
    10:35
    Zakopane - Przystanek Autobusowy
    Czas jazdy 4h 25m
    15:00
    Kielce Zytnia
    od69,99 zł

Jakie są najtańsze połączenia autobusowe na trasie z Zakopane do Kielce, które zazwyczaj znajdujesz?

Rozkłady jazdy autobusów mogą ulec zmianie. Poniżej znajdziesz firmy autokarowe, które zazwyczaj obsługują trasę z Zakopane do Kielce, ale obecnie nie kursują
  • PKS Polonus
    15:15
    Zakopane - Przystanek Autobusowy
    Czas jazdy 4h 15m
    19:30
    Kielce
    od17,50 zł
    Czasowo niedostępne: ostatnio znaleziono 2021-05-26
  • INTER Sp. z o.o.
    12:30
    Zakopane - Przystanek Autobusowy
    Czas jazdy 4h 36m
    17:06
    Kielce Zytnia
    od34,99 zł
    Czasowo niedostępne: ostatnio znaleziono 2021-09-14
  • Neobus
    11:15
    Zakopane
    Czas jazdy 3h 59m
    15:14
    Kielce
    od35,00 zł
    Czasowo niedostępne: ostatnio znaleziono 2021-08-11

Autobus z Zakopane do Kielce: pozostałe informacje

Chcesz dostosować wyniki wyszukiwania do Twoich potrzeb?
Domyślnie ustawiliśmy Zakopane jako Twoje miejsce wyjazdu oraz Kielce jako kierunek docelowy Twojej podróży. Jeśli chcesz odbyć podróż w przeciwnym kierunku, czyli z Kielce do Zakopane wystarczy, że klikniesz strzałki przy miejscu wyjzadu.
Ustawiliśmy też domyślną datę podróży. Zazwyczaj użytkownicy rezerwują przejazd z wyprzedzeniem od trzech do siedmiu dni. Jeśli chcesz sprawdzić konkretną datę, ustaw ją w kalendarzu, a wyniki wyszukiwania zostaną zaktualizowane.
Wiesz już, kiedy nastąpi Twój powrót? Sprawdź połączenia powrotne i ustaw preferowaną datę wyjazdu z Kielce do Zakopane.
Podróżujesz z innymi osobami? Wskaż, ilu pasażerów pojedzie z Tobą i zaktualizuj wyniki wyszukiwania.
Kiedy otrzymasz wyniki wyszukiwania będziesz mógł porównać wszystkie dostępne połączenia autobusowe z Zakopane do Kielce i rozważyć wiele czynników przed zarezerowaniem podróży. Najtańszy bilet autokarowy oferuje PKS Polonus za 17,50 zł, natomiast najszybszy przejazd trwa 4h 1m. Niezależnie czy wolisz najtańszy bilet czy najszybszą podróż lub autobus z największą liczbą udogodnień, nasza wyszukiwarka pomoże Ci znaleźć najlepszą ofertą dla Twojej podróży!
Wyniki wyszukiwania możesz sortować według ceny, czasu wyjazdu i przyjazdu, a także filtrować je ze względu na przewoźników i miejsca przystanków. Nie wahaj się dostosować wszystkiego do swoich potrzeb.
Dla trasy Zakopane - Kielce, prezentujemy również alternatywne opcje transportowe, takie jak samoloty, pociągi czy samochody.
Życzymy Ci udanego przejazdu z Zakopane do Kielce!

Przystanki w Zakopane i Kielce

Stacje
Kielce
Ogrodowa 35, 25-406  Kielce  (Polska)
Kielce Dworzec Główny
Kielce  (Polska)
Kielce Zytnia
Żytnia 1, 25-018  Kielce  (Polska)

Autobus Zakopane Kielce: Najczęściej zadawane pytania (FAQ) o trasach autobusowych

Ile kosztuje bilet autobusowy na trasie z Zakopane do Kielce?

To zależy od wielu czynników, takich jak dzień czy czas podróży. Najtańszy przejazd na tej trasie kosztuje 39,99 zł i trwa 4h 15m. Porównuj oferty i oszczędzaj!

Ile mogę zaoszczędzić porównując połączenia autobusowe z Zakopane do Kielce?

Liczba firm autokarowych oferujących to połączenie wynosi: 4. Ceny biletów zawierają się w przedziale od 17,50 zł do 69,99 zł. A zatem radzimy rezerwować podróż jak naszybciej, żebyś miał możliwość skorzystania z najtańszego biletu autobusowego do Kielce.

Ile średnio dziennie jest dostępnych połączeń autobusowych z Zakopane do Kielce?

Dzienna liczba połączeń autobusowych na trasie z Zakopane do Kielce wynosi: 2. Dzięki naszej wyszukiwarce możesz znaleźć i porównać rozkłady jazdy autokarów niezbędne dla Twojej podróży.

Jak długo trwa przejazd autobusem z Zakopane do Kielce?

Najszybsza podróż autokarem z Zakopane do Kielce trwa 4h 1m i jest oferowana przez Neobus. Najtańsze bilety autobusowe na tej trasie kosztują 35,00 zł. Pamiętaj, że podróż może trwać dłużej z powodu na wzmożony ruch drogowy na trasie przejazdu.

Czy jest bezpośrednie połączenie autokarowe z Zakopane do Kielce?

Jeśli szukasz bezpośredniego połączenia autobusowego z Zakopane do Kielce, aktualnie liczba tras porównywanych przez CheckMyBus wynosi: 1. Przejazd oferuje FlixBus, PKS Polonus i Neobus

Kiedy odjeżdża pierwszy autobus z Zakopane do Kielce?

Pierwszy autobus z Zakopane do Kielce odjeżdża o 07:30. Pamiętaj, że godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Po prostu użyj naszej wyszukiwarki, aby znaleźć dokładny rozkład w dniu Twojej podróży.

Kiedy odjeżdża ostatni autobus z Zakopane do Kielce?

Ostatni autobus z Zakopane do Kielce odjeżdża o 23:59. Zwróć uwagę, że godziny odjazdów w weekedny i święta mogą być inne. Skorzystaj z naszej wyszukiwarki i znajdź dokładny rozkład w dniu Twojej podróży.

Która firma autokarowa oferuje połączenia na trasie z Zakopane do Kielce?

Podróżując z Zakopane do Kielce możesz skorzystać z FlixBus, PKS Polonus i INTER Sp. z o.o.. Dzięki naszej wyszukiwarce porównasz wszystkie dostepne oferty dla wielu firm autobusowych. Znajdź połączenie, które najbardziej Ci pasuje!

Co mogę zabrać ze sobą do autobusu na trasie z Zakopane do Kielce?

Firmy autokarowe mają różne zasady dotyczące rzeczy, które możesz zabrać w podróż. Zazwyczaj na trasie z Zakopane do Kielce możesz bez opłat zabrać walizkę i bagaż podręczny. Dzięki naszej wyszukiwarce znajdź połączenie autobusowe, które najlepiej odpowiada potrzebom Twojej podróży.

Jakie wyposażenie posiadają autobusy obsługujące trasę z Zakopane do Kielce?

Rodzaje wyposażenia w autobusach zależą od wybranych firm autokarowych. Niemniej, wiele dalekobieżnych autobusów posiada dostęp do Wi-Fi, co umożliwia pozostanie w kontakcie z przyjaciółmi i przekazanie im informacji o Twojej lokalizacji w trakcie podróży. Klimatyzacja dostępna w autobusach powoduje, że podróżowanie jest bardziej komfortowe. Użyj naszej wyszukiwarki w celu otrzymania dokładnej informacji o wyposażeniu autobusu obsługującego trasę z Zakopane do Kielce w dniu Twojej podróży.

Porównaj Zakopane i Kielce

Kontynuuj swoją podróż do Zakopane i Kielce

Trusted shop
Aplikacja CheckMyBus
Darmowe pobieranie
Idź do sklepu
GPDR CheckMyBus shield

Szanujemy Twoja prywatnosc!

W celu zaprezentowania najlepszych ofert na przejazdy autobusowe, zbieramy pewne informacje na temat tego, jak korzystasz z CheckMyBus. Zapamietujemy anonimowe szczególy aby ulepszyc nasze uslugi i dostarczyc Ci spersonalizowane doswiadczenie z serwisu.