✈ Autobus Port lotniczy Warszawa Modlin (WMI) - Kielce

Znajdź tanie bilety na przejazd autobusowy z lotniska Port lotniczy Warszawa Modlin do miasta Kielce
Najlepsze oferty Zaoszczędź średnio 70%
Z myślą o Tobie Oferty z całego świata
Prosto i wygodnie Wyszukaj jednym kliknięciem

Fakty dotyczące autobusów wahadłowych z lotniska Port lotniczy Warszawa Modlin (WMI) do miasta Kielce

Porównaj wszystkich dostawców, takich jak FlixBus, którzy podróżują 3 razy każdego dnia autobusem wahadłowym z lotniska Port lotniczy Warszawa Modlin do miasta Kielce jednym kliknięciem! Zarezerwuj bilet z lotniska Port lotniczy Warszawa Modlin miasta Kielce już od 40 zł!

Najtańsze połączenie 40 zł
Najszybsze połączenie 3h 45m
Najwcześniejszy odjazd 11:05
Najpóźniejszy odjazd 22:35
Codzienne połączenia 3 Ø
Dystans 175,7 km
Firmy autobusowe FlixBus

Najtańsze połączenia wahadłowe z lotniska Port lotniczy Warszawa Modlin do miasta Kielce

Każdego dnia, 3 autobusy wahadłowe z 1 firm autobusowych odjeżdżają z lotniska Port lotniczy Warszawa Modlin do miasta Kielce: w poniższej tabeli znajdziesz najtańsze ceny za autobus wahadłowy na tej trasie, począwszy od 2024-02-26 i na kolejne dni.

poniedziałek
wtorek
środa
czwartek
piątek
sobota
niedziela
poniedziałek 26.02
50 zł
wtorek 27.02
50 zł
środa 28.02
45 zł
czwartek 29.02
piątek 01.03
50 zł
sobota 02.03
50 zł
niedziela 03.03
55 zł
poniedziałek 04.03
45 zł
wtorek 05.03
środa 06.03
40 zł
czwartek 07.03
piątek 08.03
40 zł
sobota 09.03
40 zł
niedziela 10.03
40 zł
poniedziałek 11.03
wtorek 12.03
środa 13.03
40 zł
czwartek 14.03
piątek 15.03
sobota 16.03
50 zł
niedziela 17.03
55 zł
poniedziałek 18.03
50 zł
wtorek 19.03
środa 20.03
czwartek 21.03
piątek 22.03
sobota 23.03
50 zł
niedziela 24.03

Najtańszy czas podróży z lotniska Port lotniczy Warszawa Modlin do miasta Kielce.

Sprawdź tutaj, w którym dniu i o której godzinie możesz znaleźć najtańszy bilet z lotniska Port lotniczy Warszawa Modlin do miasta Kielce, na najbliższe 30 dni.
Z ceną zaczynającą się od 40 zł, środa jest najtańszym dniem dla autobusu wahadłowego z lotniska Port lotniczy Warszawa Modlin do miasta Kielce. Zamiast tego niedziela jest najdroższym dniem z cenami zaczynającymi się od 55 zł.
Najtańsza pora dnia na bilety autobusowe z lotniska Port lotniczy Warszawa Modlin do miasta Kielce jest rano, z 40 zł. To najdroższa pora dnia z cenami zaczynającymi się od 60 zł jest popołudnie.

Jak zaoszczędzić pieniądze podróżując z lotniska Port lotniczy Warszawa Modlin do miasta Kielce?

Podróże mogą być drogie, ale nie muszą! Czy chcesz uniknąć płacenia strasznej ceny za swoją podróż? Wykonaj te szybkie kroki, aby zaoszczędzić pieniądze:

Zarezerwuj bilet z lotniska Port lotniczy Warszawa Modlin do miasta Kielce z wyprzedzeniem! Im wcześniej dokonasz rezerwacji, tym niższa będzie zazwyczaj cena. Ponadto będziesz mieć pewność, że będziesz mieć miejsce w autobusie wahadłowym z lotniska Port lotniczy Warszawa Modlin do miasta Kielce, w porównaniu do sytuacji, gdy kupisz go w ostatniej chwili lub bezpośrednio na stacji.

Jeśli możesz, unikaj podróżowania w godzinach szczytu. Zamiast w weekend, spróbuj podróżować w ciągu tygodnia. Podróżowanie wieczorem lub w nocy jest również tańsze, a późniejsze autobusy wahadłowe z lotniska Port lotniczy Warszawa Modlin do miasta Kielce są również bardziej puste.

Porównaj wszystkie rozkłady jazdy autobusów wahadłowych z lotniska Port lotniczy Warszawa Modlin do miasta Kielce.

Oto wybór najtańszych przejazdów wahadłowych z rozkładu jazdy z lotniska Port lotniczy Warszawa Modlin do miasta Kielce od różnych operatorów autobusowych, takich jak FlixBus na następne dni.
  • FlixBus
    3h 45m
    11:05
    Port lotniczy Warszawa Modlin
    Lotnisko Warszawa Modlin
    14:50
    Kielce
    Zytnia
    FlixBus
    Ekonomiczna
    od 40 zł
  • FlixBus
    3h 45m
    11:05
    Port lotniczy Warszawa Modlin
    Lotnisko Warszawa Modlin
    14:50
    Kielce
    Zytnia
    FlixBus
    Ekonomiczna
    od 45 zł
  • FlixBus
    3h 45m
    11:05
    Port lotniczy Warszawa Modlin
    Lotnisko Warszawa Modlin
    14:50
    Kielce
    Zytnia
    FlixBus
    Ekonomiczna
    od 50 zł
  • FlixBus
    3h 45m
    11:05
    Port lotniczy Warszawa Modlin
    Lotnisko Warszawa Modlin
    14:50
    Kielce
    Zytnia
    FlixBus
    Ekonomiczna
    od 55 zł
  • FlixBus
    5h 0m
    16:05
    Port lotniczy Warszawa Modlin
    Lotnisko Warszawa Modlin
    21:05
    Kielce
    Zytnia
    FlixBus
    Ekonomiczna
    od 60 zł
  • FlixBus
    5h 0m
    16:05
    Port lotniczy Warszawa Modlin
    Lotnisko Warszawa Modlin
    21:05
    Kielce
    Zytnia
    FlixBus
    Ekonomiczna
    od 65 zł
  • FlixBus
    4h 45m
    17:30
    Port lotniczy Warszawa Modlin
    Lotnisko Warszawa Modlin
    22:15
    Kielce
    Zytnia
    FlixBus
    Ekonomiczna
    od 67 zł
  • FlixBus
    5h 0m
    16:05
    Port lotniczy Warszawa Modlin
    Lotnisko Warszawa Modlin
    21:05
    Kielce
    Zytnia
    FlixBus
    Ekonomiczna
    od 70 zł
  • FlixBus
    4h 25m
    17:30
    Port lotniczy Warszawa Modlin
    Lotnisko Warszawa Modlin
    21:55
    Kielce
    Zytnia
    FlixBus
    Ekonomiczna
    od 72 zł
  • FlixBus
    3h 45m
    11:05
    Port lotniczy Warszawa Modlin
    Lotnisko Warszawa Modlin
    14:50
    Kielce
    Zytnia
    FlixBus
    Ekonomiczna
    od 80 zł
  • FlixBus
    4h 25m
    17:30
    Port lotniczy Warszawa Modlin
    Lotnisko Warszawa Modlin
    21:55
    Kielce
    Zytnia
    FlixBus
    Ekonomiczna
    od 87 zł

Częstotliwość połączeń wahadłowych między miastem Port lotniczy Warszawa Modlin i lotniskiem Kielce

Zobacz tutaj, jak częste są połączenia między miastem Port lotniczy Warszawa Modlin i lotniskiem Kielce w różnych godzinach i dniach tygodnia.
Najbardziej ruchliwym dniem jest niedziela, z ponad 6 autobusami wahadłowymi dziennie z miasta Port lotniczy Warszawa Modlin na lotnisko Kielce. Natomiast ma wtorek najmniej połączeń, z zaledwie 2 autobusów wahadłowych dziennie między miastem Port lotniczy Warszawa Modlin i lotniskiem Kielce.
Najbardziej ruchliwą porą dnia jest popołudnie, z 10 autobusami wahadłowymi z miasta Port lotniczy Warszawa Modlin na lotnisko Kielce, podczas gdy wieczór widzi najmniej połączeń między miastem Port lotniczy Warszawa Modlin i lotniskiem Kielce, z ofertami 5.

Ukochani przewoźnicy autobusowi z lotniska Port lotniczy Warszawa Modlin do miasta Kielce

Oto najczęściej rezerwowane przez naszych użytkowników połączenia pomiędzy lotniskiem Port lotniczy Warszawa Modlin a miastem Kielce.

Wszystkie dworce autobusowe i przystanki na lotnisku Port lotniczy Warszawa Modlin i w mieście Kielce.

Poniższa mapa pokazuje, gdzie znajdziesz wszystkie dworce autobusowe lotnisku Port lotniczy Warszawa Modlin i w mieściena Kielce.

Obsługa i komfort w autobusie wahadłowym z lotniska Port lotniczy Warszawa Modlin do miasta Kielce

Chcesz wiedzieć, jakie klasy miejsc są dostępne w autobusach wahadłowych na trasie z lotniska Port lotniczy Warszawa Modlin do miasta Kielce? Lub którzy przewoźnicy obsługują trasę z lotniska Port lotniczy Warszawa Modlin do miasta Kielce? Poniżej znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania.

Często zadawane pytania dotyczące trase z lotniska Port lotniczy Warszawa Modlin do miasta Kielce

Ile kosztuje podróż wahadłowa z lotniska Port lotniczy Warszawa Modlin do miasta Kielce?

To zależy, między innymi, od dnia i czasu podróży. Najtańszy przejazd wahadłowy jest dostępny od 40 zł i trwa 3h 45m do osiagnięcia celu do miasta Kielce. Porównuj oferty i oszczędzaj!

Ile mogę zaoszczędzić porównując ceny autobusów wahadłowych na trasie z lotniska Port lotniczy Warszawa Modlin do miasta Kielce?

Liczba firm autokarowych obsługujących to połączenie wynosi: 1. Ceny biletów zawierają się w przedziale od 40 zł do 87 zł. Radzimy rezerwować Twój bilet jak najwcześniej jest to możliwe, co zapewni Ci najtańszą podróż do miasta Kielce.

Średnio dziennie ile połączeń jest dostępnych z lotniska Port lotniczy Warszawa Modlin do miasta Kielce?

Liczba dziennych połączeń wahadłowych obsługujących trasę z lotniska Port lotniczy Warszawa Modlin do miasta Kielce wynosi: 3. Za pomocą naszego wyszukiwania możesz porównać rozkłady jazdy autobusów wahadłowych i znaleźć idealne połączenie dla Ciebie.

Jak długo trwa podróż wahadłowa z lotniska Port lotniczy Warszawa Modlin do miasta Kielce?

Najszybsze połączenie wahadłowe z lotniska Port lotniczy Warszawa Modlin do miasta Kielce oferuje FlixBus a podróż trwa 3h 45m. Najtańsze bilety wahadłowe na tym połączeniu kosztują 50 zł. Pamiętaj, że podróż może trwać dłużej z powodu wzmożonego ruchu drogowego na trasie przejazdu.

O której odjeżdża pierwszy autobus wahadłowy z lotniska Port lotniczy Warszawa Modlin do miasta Kielce?

Najwcześniejszy autobus wahadłowy do miasta Kielce odjeżdża z lotniska Port lotniczy Warszawa Modlin o 11:05. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Najprościej znajdziesz dokładne godziny i zaplanujesz podróż używając naszego wyszukiwania.

Kiedy odjeżdza ostatni autobus wahadłowy z lotniska Port lotniczy Warszawa Modlin do miasta Kielce?

Ostatni autobus wahadłowy z lotniska Port lotniczy Warszawa Modlin do miasta Kielce wyrusza o 22:35. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Wystarczy użyć naszego wyszukiwania do znalezienia dokładnego rozkładu i zaplanowania Twojej podróży.

Która firma autokarowa obsługuje połączenie wahadłowe z lotniska Port lotniczy Warszawa Modlin do miasta Kielce?

Podróżując autobusem wahadłowym z lotniska Port lotniczy Warszawa Modlin do miasta Kielce, pasażerowie mogą wybrać FlixBus. Dzięki naszemu wyszukiwaniu możesz porównać wszystkie dostępne bilety wahadłowe i zarezerwować te które Ci najbardziej pasują.

Czy istnieje bezpośrednia magistrala między lotniskiem Port lotniczy Warszawa Modlin i miastem Kielce?

Możesz sprawdzić wszystkie bezpośrednie połączenia pomiędzy lotniskiem Port lotniczy Warszawa Modlin i miastem Kielce używając naszej wyszukiwarki i patrząc na sekcję Zmiany w naszych filtrach. Oto niektóre z firm oferujących bezpośrednie połączenia wahadłowe: FlixBus.

Co mogę zabrać ze sobą do autobusu wahadłowego na trasie z lotniska Port lotniczy Warszawa Modlin do miasta Kielce?

Rzeczy, które możesz zabrać ze sobą do autobusu wahadłowego zależą od wybranej firmy autokarowej. Zazwyczaj na trasie z lotniska Port lotniczy Warszawa Modlin do miasta Kielce możesz bez opłat zabrać walizkę i bagaż podręczny. Najprościej to sprawdzić używając naszego wyszukiwania, która pozwoli znaleźć Ci najbardziej pasujące połączenie wahadłowe w dniu planowanej podróży.

Jakie wyposażenie posiadają autobusy wahadłowe obsługujące trasę z lotniska Port lotniczy Warszawa Modlin do miasta Kielce?

Wyposażenie autobusów wahadłowych różni się w zależności od wybranej firmy autokarowej. Niemniej, wiele autobusów wahadłowych posiada dostęp do Wi-Fi, dzięki czemu możesz w takcie podróży informować swoich przyjaciół, w którym miejscu się znajdujesz. Z kolei klimatyzacja oferowana na pokładach autokarów sprawia, że podróżowanie jest jeszcze bardziej przyjemne. Najlepiej użyj naszego wyszukiwania do znalezienia dokładnych informacji o wyposażeniu autobusu wahadłowego na trasie z lotniska Port lotniczy Warszawa Modlin do miasta Kielce w dniu zaplanowanej przez Ciebie podróży.

Dostępne klasy miejsc, które są oferowane na trasie Port lotniczy Warszawa Modlin - Kielce

.
Ekonomiczna
Economy

Najtańsza opcja dostępna dla Twojego biletu, zazwyczaj posiada rozkładane fotele i klimatyzację.

Więcej tras autobusowych z lotniska Port lotniczy Warszawa Modlin i miasta Kielce.

Oto przegląd najpopularniejszych tras autobusowych z lotniska Port lotniczy Warszawa Modlin oraz z miasta Kielce. Po prostu kliknij na wybrane połączenie, a znajdziesz wszystkie szczegóły dotyczące Twojej trasy autobusowej!

Aplikacja CheckMyBus

Darmowe pobieranie

App Store
CheckMyBus App
Zamknij
GPDR CheckMyBus shield

Cenimy Twoją prywatność

Aby pokazać ci najlepsze oferty autobusowe, my i nasi partnerzy używamy technicznych, analitycznych i marketingowych plików cookie do personalizacji reklam. Zapamiętujemy twoje anonimowe dane, by zapewnić ci spersonalizowane doświadczenie.