Autobus Katowice - Polańczyk i z powrotem

Znajdź najtańsze bilety z miasta Katowice do miasta Polańczyk i z powrotem
Najlepsze oferty Zaoszczędź średnio 70%
Z myślą o Tobie Oferty z całego świata
Prosto i wygodnie Wyszukaj jednym kliknięciem

Fakty dotyczące autobusów z miasta Katowice do miasta Polańczyk

Porównaj wszystkich dostawców, takich jak Neobus, którzy podróżują 5 razy każdego dnia autobusem z miasta Katowice do miasta Polańczyk jednym kliknięciem! Zarezerwuj bilet autobusowy z miasta Katowice do miasta Polańczyk już od 29 zł!

Najtańsze połączenie 29 zł
Najszybsze połączenie 6h 49m
Najwcześniejszy odjazd 00:50
Najpóźniejszy odjazd 00:50
Codzienne połączenia 5 Ø
Dystans 263,6 km
Firmy autobusowe Neobus

Najtańsze połączenia autobusowe z miasta Katowice do miasta Polańczyk

Każdego dnia, 5 autobusy z 1 firm autobusowych odjeżdżają z miasta Katowice do miasta Polańczyk: w poniższej tabeli znajdziesz najtańsze ceny za autobus na tej trasie, począwszy od 2024-02-26 i na kolejne dni.

poniedziałek
wtorek
środa
czwartek
piątek
sobota
niedziela
poniedziałek 26.02
94 zł
wtorek 27.02
88 zł
środa 28.02
88 zł
czwartek 29.02
29 zł
piątek 01.03
69 zł
sobota 02.03
69 zł
niedziela 03.03
59 zł
poniedziałek 04.03
69 zł
wtorek 05.03
69 zł
środa 06.03
29 zł
czwartek 07.03
29 zł
piątek 08.03
69 zł
sobota 09.03
93 zł
niedziela 10.03
58 zł
poniedziałek 11.03
69 zł
wtorek 12.03
88 zł
środa 13.03
19 zł
czwartek 14.03
piątek 15.03
sobota 16.03
69 zł
niedziela 17.03
29 zł
poniedziałek 18.03
69 zł
wtorek 19.03
19 zł
środa 20.03
29 zł
czwartek 21.03
29 zł
piątek 22.03
69 zł
sobota 23.03
19 zł
niedziela 24.03

Jak zaoszczędzić pieniądze podróżując z miasta Katowice do miasta Polańczyk?

Podróże mogą być drogie, ale nie muszą! Czy chcesz uniknąć płacenia strasznej ceny za swoją podróż? Wykonaj te szybkie kroki, aby zaoszczędzić pieniądze:

Zarezerwuj bilet z miasta Katowice do miasta Polańczyk z wyprzedzeniem! Im wcześniej dokonasz rezerwacji, tym niższa będzie zazwyczaj cena. Ponadto będziesz mieć pewność, że będziesz mieć miejsce w autobusie z miasta Katowice do miasta Polańczyk, w porównaniu do sytuacji, gdy kupisz go w ostatniej chwili lub bezpośrednio na stacji.

Jeśli możesz, unikaj podróżowania w godzinach szczytu. Zamiast w weekend, spróbuj podróżować w ciągu tygodnia. Podróżowanie wieczorem lub w nocy jest również tańsze, a późniejsze autobusy z miasta Katowice do miasta Polańczyk są również bardziej puste.

Porównaj wszystkie rozkłady jazdy autobusów z miasta Katowice do miasta Polańczyk.

Oto wybór najtańszych przejazdów autobusowych z rozkładu jazdy z miasta Katowice do miasta Polańczyk od różnych operatorów autobusowych, takich jak Neobus na następne dni.
  • Neobus
    6h 52m
    00:50
    Katowice
    Dworzec Glówny Autobusowy
    07:42
    Polańczyk
    Przystanek autobusowy
    Neobus
    Ekonomiczna
    od 29 zł
  • Neobus
    6h 49m
    00:50
    Katowice
    07:39
    Polańczyk
    Skrzyżowanie ul. Zdrojowa
    Neobus
    Ekonomiczna
    od 30 zł
  • Neobus
    6h 49m
    00:50
    Katowice
    07:39
    Polańczyk
    Skrzyżowanie ul. Zdrojowa
    Neobus
    Ekonomiczna
    od 31 zł
  • Neobus
    6h 52m
    00:50
    Katowice
    Dworzec Glówny Autobusowy
    07:42
    Polańczyk
    Przystanek autobusowy
    Neobus
    Ekonomiczna
    od 59 zł
  • Neobus
    6h 49m
    00:50
    Katowice
    Dworzec Glówny Autobusowy
    07:39
    Polańczyk
    Skrzyżowanie ul. Zdrojowa
    Neobus
    Ekonomiczna
    od 68 zł
  • Neobus
    6h 49m
    00:50
    Katowice
    Dworzec Glówny Autobusowy
    07:39
    Polańczyk
    Przystanek autobusowy
    Neobus
    Ekonomiczna
    od 69 zł
  • Neobus
    6h 52m
    00:50
    Katowice
    07:42
    Polańczyk
    Przystanek autobusowy
    Neobus
    Ekonomiczna
    od 74 zł
  • Neobus
    6h 49m
    00:50
    Katowice
    Dworzec Glówny Autobusowy
    07:39
    Polańczyk
    Polanczyk - Zdrojowa 04/03
    Neobus
    Ekonomiczna
    od 79 zł
  • Neobus
    6h 52m
    00:50
    Katowice
    Dworzec Glówny Autobusowy
    07:42
    Polańczyk
    Przystanek autobusowy
    Neobus
    Ekonomiczna
    od 88 zł
  • Neobus
    6h 49m
    00:50
    Katowice
    Dworzec Glówny Autobusowy
    07:39
    Polańczyk
    Polanczyk - Zdrojowa 04/03
    Neobus
    Ekonomiczna
    od 101 zł

Inni przewoźnicy autobusowi zazwyczaj dostępni dla trasy Katowice - Polańczyk

Rozkłady jazdy autobusów ulegają ciągłym zmianom. Poniższe oferty nie są już dostępne dla autobusów z miasta Katowice do miasta Polańczyk, ale mogą powrócić w przyszłości. Miej na nie oko!

  • INTER Sp. z o.o.
    6h 12m
    05:30
    Katowice
    Dworzec Glówny Autobusowy
    11:42
    Polańczyk
    Polanczyk - Wolkowyja
    INTER Sp. z o.o.
    Czasowo niedostępne: ostatnio znaleziono 2023-06-28
    Ekonomiczna
    od 55 zł

Ukochani przewoźnicy autobusowi z miasta Katowice do miasta Polańczyk

Oto najczęściej rezerwowane przez naszych użytkowników połączenia pomiędzy miastami Katowice a Polańczyk.

Wszystkie dworce autobusowe i przystanki w miastach Katowice i Polańczyk.

Poniższa mapa pokazuje, gdzie znajdziesz wszystkie dworce autobusowe w miastach Katowice i Polańczyk.

Obsługa i komfort w autobusie z miasta Katowice do miasta Polańczyk

Chcesz wiedzieć, jakie klasy miejsc są dostępne w autobusach na trasie od miasta Katowice do miasta Polańczyk? Lub którzy przewoźnicy obsługują trasę z miasta Katowice do miasta Polańczyk? Poniżej znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania.

Często zadawane pytania dotyczące trase z miasta Katowice do miasta Polańczyk

Ile kosztuje podróż autobusowa z miasta Katowice do miasta Polańczyk?

To zależy, między innymi, od dnia i czasu podróży. Najtańszy przejazd jest dostępny od 29 zł i trwa 6h 52m do osiagnięcia celu w mieście Polańczyk. Porównuj oferty i oszczędzaj!

Ile mogę zaoszczędzić porównując ceny autobusów na trasie z miasta Katowice do miasta Polańczyk?

Liczba firm autokarowych obsługujących to połączenie wynosi: 1. Ceny biletów zawierają się w przedziale od 29 zł do 101 zł. Radzimy rezerwować Twój bilet jak najwcześniej jest to możliwe, co zapewni Ci najtańszą podróż do miasta Polańczyk.

Średnio dziennie ile połączeń jest dostępnych z miasta Katowice do miasta Polańczyk?

Liczba dziennych połączeń autobusowych obsługujących trasę z miasta Katowice do miasta Polańczyk wynosi: 5. Za pomocą naszego wyszukiwania możesz porównać rozkłady jazdy autobusów i znaleźć idealne połączenie dla Ciebie.

Jak długo trwa podróż z miasta Katowice do miasta Polańczyk?

Najszybsze połączenie autobusowe z miasta Katowice do miasta Polańczyk oferuje Neobus a podróż trwa 6h 49m. Najtańsze bilety autobusowe na tym połączeniu kosztują 68 zł. Pamiętaj, że podróż może trwać dłużej z powodu wzmożonego ruchu drogowego na trasie przejazdu.

O której odjeżdża pierwszy autobus z miasta Katowice do miasta Polańczyk?

Najwcześniejszy autobus do miasta Polańczyk odjeżdża z miasta Katowice o 00:50. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Najprościej znajdziesz dokładne godziny i zaplanujesz podróż używając naszego wyszukiwania.

Kiedy odjeżdza ostatni autobus z miasta Katowice do miasta Polańczyk?

Ostatni autobus z miasta Katowice do miasta Polańczyk wyrusza o 00:50. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Wystarczy użyć naszego wyszukiwania do znalezienia dokładnego rozkładu i zaplanowania Twojej podróży.

Która firma autokarowa obsługuje połączenie z miasta Katowice do miasta Polańczyk?

Podróżując autobusem z miasta Katowice do miasta Polańczyk, pasażerowie mogą wybrać Neobus. Dzięki naszemu wyszukiwaniu możesz porównać wszystkie dostępne bilety autobusowe i zarezerwować te które Ci najbardziej pasują.

Czy istnieje bezpośrednia magistrala między miastami Katowice i Polańczyk?

Możesz sprawdzić wszystkie bezpośrednie połączenia pomiędzy miastami Katowice i Polańczyk używając naszej wyszukiwarki i patrząc na sekcję Zmiany w naszych filtrach. Oto niektóre z firm oferujących bezpośrednie połączenia autobusowe: Neobus.

Co mogę zabrać ze sobą do autobusu na trasie z miasta Katowice do miasta Polańczyk?

Rzeczy, które możesz zabrać ze sobą do autobusu zależą od wybranej firmy autokarowej. Zazwyczaj na trasie z miasta Katowice do miasta Polańczyk możesz bez opłat zabrać walizkę i bagaż podręczny. Najprościej to sprawdzić używając naszego wyszukiwania, która pozwoli znaleźć Ci najbardziej pasujące połączenie autobusowe w dniu planowanej podróży.

Jakie wyposażenie posiadają autobusy obsługujące trasę z miasta Katowice do miasta Polańczyk?

Wyposażenie autobusów różni się w zależności od wybranej firmy autokarowej. Niemniej, wiele dalekobieżnych autobusów posiada dostęp do Wi-Fi, dzięki czemu możesz w takcie podróży informować swoich przyjaciół, w którym miejscu się znajdujesz. Z kolei klimatyzacja oferowana na pokładach autokarów sprawia, że podróżowanie jest jeszcze bardziej przyjemne. Najlepiej użyj naszego wyszukiwania do znalezienia dokładnych informacji o wyposażeniu autobusu na trasie z miasta Katowice do miasta Polańczyk w dniu zaplanowanej przez Ciebie podróży.

Dostępne klasy miejsc, które są oferowane na trasie Katowice - Polańczyk

.
Ekonomiczna
Economy

Najtańsza opcja dostępna dla Twojego biletu, zazwyczaj posiada rozkładane fotele i klimatyzację.

Więcej tras autobusowych z miasta Katowice i miasta Polańczyk.

Oto przegląd najpopularniejszych tras autobusowych z miasta Katowice oraz z miasta Polańczyk. Po prostu kliknij na wybrane połączenie, a znajdziesz wszystkie szczegóły dotyczące Twojej trasy autobusowej!

Aplikacja CheckMyBus

Darmowe pobieranie

App Store
CheckMyBus App
Zamknij
GPDR CheckMyBus shield

Cenimy Twoją prywatność

Aby pokazać ci najlepsze oferty autobusowe, my i nasi partnerzy używamy technicznych, analitycznych i marketingowych plików cookie do personalizacji reklam. Zapamiętujemy twoje anonimowe dane, by zapewnić ci spersonalizowane doświadczenie.