✈ Autobus Port lotniczy Katowice (KTW) - Poznań

Znajdź tanie bilety na przejazd autobusowy z lotniska Port lotniczy Katowice do miasta Poznań
Najlepsze oferty Zaoszczędź średnio 70%
Z myślą o Tobie Oferty z całego świata
Prosto i wygodnie Wyszukaj jednym kliknięciem

Porównaj wszystkie rozkłady jazdy autobusów wahadłowych z lotniska Port lotniczy Katowice do miasta Poznań.

Oto wybór najtańszych przejazdów wahadłowych z rozkładu jazdy z lotniska Port lotniczy Katowice do miasta Poznań od różnych operatorów autobusowych, takich jak FlixBus na następne dni.
dzisiaj
jutro
poniedziałek
od 90 zł
wtorek
środa
czwartek
piątek
od 108 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w poniedziałek

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
 • FlixBus
  8h 0m
  00:50
  Port lotniczy Katowice
  Przystanek Autobusowy
  08:50
  Poznań
  Dworzec Główny Autobusowy PKS
  FlixBus
  Ekonomiczna
  90 zł
 • FlixBus
  8h 40m
  15:55
  Port lotniczy Katowice
  Przystanek Autobusowy
  00:35
  Poznań
  Dworzec Główny Autobusowy PKS
  FlixBus
  Ekonomiczna
  145 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w piątek

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
 • FlixBus
  9h 20m
  00:50
  Port lotniczy Katowice
  Przystanek Autobusowy
  10:10
  Poznań
  Dworzec Główny Autobusowy PKS
  FlixBus
  Ekonomiczna
  108 zł
 • FlixBus
  8h 40m
  15:55
  Port lotniczy Katowice
  Przystanek Autobusowy
  00:35
  Poznań
  Dworzec Główny Autobusowy PKS
  FlixBus
  Ekonomiczna
  145 zł

Częstotliwość połączeń wahadłowych między miastem Port lotniczy Katowice i lotniskiem Poznań

Zobacz tutaj, jak częste są połączenia między miastem Port lotniczy Katowice i lotniskiem Poznań w różnych godzinach i dniach tygodnia.
Najbardziej ruchliwym dniem jest poniedziałek, z ponad 2 autobusami wahadłowymi dziennie z miasta Port lotniczy Katowice na lotnisko Poznań. Natomiast ma poniedziałek najmniej połączeń, z zaledwie 2 autobusów wahadłowych dziennie między miastem Port lotniczy Katowice i lotniskiem Poznań.
Najbardziej ruchliwą porą dnia jest popołudnie, z 2 autobusami wahadłowymi z miasta Port lotniczy Katowice na lotnisko Poznań, podczas gdy popołudnie widzi najmniej połączeń między miastem Port lotniczy Katowice i lotniskiem Poznań, z ofertami 2.

Fakty dotyczące autobusów wahadłowych z lotniska Port lotniczy Katowice (KTW) do miasta Poznań

Porównaj wszystkich dostawców, takich jak FlixBus, którzy podróżują 2 razy każdego dnia autobusem wahadłowym z lotniska Port lotniczy Katowice do miasta Poznań jednym kliknięciem! Zarezerwuj bilet z lotniska Port lotniczy Katowice miasta Poznań już od 90 zł!

Najtańsze połączenie 90 zł
Najszybsze połączenie 8h 0m
Najwcześniejszy odjazd 00:50
Najpóźniejszy odjazd 15:55
Codzienne połączenia 2 Ø
Dystans 261,6 km
Firmy autobusowe FlixBus

Najtańsze połączenia wahadłowe z lotniska Port lotniczy Katowice do miasta Poznań

Każdego dnia, 2 autobusy wahadłowe z 1 firm autobusowych odjeżdżają z lotniska Port lotniczy Katowice do miasta Poznań: w poniższej tabeli znajdziesz najtańsze ceny za autobus wahadłowy na tej trasie, począwszy od 2024-04-20 i na kolejne dni.

poniedziałek
wtorek
środa
czwartek
piątek
sobota
niedziela
poniedziałek 15.04
wtorek 16.04
środa 17.04
czwartek 18.04
piątek 19.04
sobota 20.04
niedziela 21.04
poniedziałek 22.04
90 zł
wtorek 23.04
środa 24.04
czwartek 25.04
piątek 26.04
108 zł
sobota 27.04
95 zł
niedziela 28.04
poniedziałek 29.04
110 zł
wtorek 30.04
środa 01.05
czwartek 02.05
piątek 03.05
sobota 04.05
niedziela 05.05
poniedziałek 06.05
wtorek 07.05
środa 08.05
czwartek 09.05
piątek 10.05
sobota 11.05
niedziela 12.05

Najtańszy czas podróży z lotniska Port lotniczy Katowice do miasta Poznań.

Sprawdź tutaj, w którym dniu i o której godzinie możesz znaleźć najtańszy bilet z lotniska Port lotniczy Katowice do miasta Poznań, na najbliższe 30 dni.
Z ceną zaczynającą się od 90 zł, poniedziałek jest najtańszym dniem dla autobusu wahadłowego z lotniska Port lotniczy Katowice do miasta Poznań. Zamiast tego piątek jest najdroższym dniem z cenami zaczynającymi się od 108 zł.
Najtańsza pora dnia na bilety autobusowe z lotniska Port lotniczy Katowice do miasta Poznań jest noc, z 90 zł. To najdroższa pora dnia z cenami zaczynającymi się od 144 zł jest popołudnie.

Jak zaoszczędzić pieniądze podróżując z lotniska Port lotniczy Katowice do miasta Poznań?

Podróże mogą być drogie, ale nie muszą! Czy chcesz uniknąć płacenia strasznej ceny za swoją podróż? Wykonaj te szybkie kroki, aby zaoszczędzić pieniądze:

Zarezerwuj bilet z lotniska Port lotniczy Katowice do miasta Poznań z wyprzedzeniem! Im wcześniej dokonasz rezerwacji, tym niższa będzie zazwyczaj cena. Ponadto będziesz mieć pewność, że będziesz mieć miejsce w autobusie wahadłowym z lotniska Port lotniczy Katowice do miasta Poznań, w porównaniu do sytuacji, gdy kupisz go w ostatniej chwili lub bezpośrednio na stacji.

Jeśli możesz, unikaj podróżowania w godzinach szczytu. Zamiast w weekend, spróbuj podróżować w ciągu tygodnia. Podróżowanie wieczorem lub w nocy jest również tańsze, a późniejsze autobusy wahadłowe z lotniska Port lotniczy Katowice do miasta Poznań są również bardziej puste.

Ukochani przewoźnicy autobusowi z lotniska Port lotniczy Katowice do miasta Poznań

Oto najczęściej rezerwowane przez naszych użytkowników połączenia pomiędzy lotniskiem Port lotniczy Katowice a miastem Poznań.

Wszystkie dworce autobusowe i przystanki na lotnisku Port lotniczy Katowice i w mieście Poznań.

Poniższa mapa pokazuje, gdzie znajdziesz wszystkie dworce autobusowe lotnisku Port lotniczy Katowice i w mieściena Poznań.

Obsługa i komfort w autobusie wahadłowym z lotniska Port lotniczy Katowice do miasta Poznań

Chcesz wiedzieć, jakie klasy miejsc są dostępne w autobusach wahadłowych na trasie z lotniska Port lotniczy Katowice do miasta Poznań? Lub którzy przewoźnicy obsługują trasę z lotniska Port lotniczy Katowice do miasta Poznań? Poniżej znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania.

Często zadawane pytania dotyczące trase z lotniska Port lotniczy Katowice do miasta Poznań

Ile kosztuje podróż wahadłowa z lotniska Port lotniczy Katowice do miasta Poznań?

To zależy, między innymi, od dnia i czasu podróży. Najtańszy przejazd wahadłowy jest dostępny od 90 zł i trwa 8h 0m do osiagnięcia celu do miasta Poznań. Porównuj oferty i oszczędzaj!

Ile mogę zaoszczędzić porównując ceny autobusów wahadłowych na trasie z lotniska Port lotniczy Katowice do miasta Poznań?

Liczba firm autokarowych obsługujących to połączenie wynosi: 1. Ceny biletów zawierają się w przedziale od 90 zł do 145 zł. Radzimy rezerwować Twój bilet jak najwcześniej jest to możliwe, co zapewni Ci najtańszą podróż do miasta Poznań.

Średnio dziennie ile połączeń jest dostępnych z lotniska Port lotniczy Katowice do miasta Poznań?

Liczba dziennych połączeń wahadłowych obsługujących trasę z lotniska Port lotniczy Katowice do miasta Poznań wynosi: 2. Za pomocą naszego wyszukiwania możesz porównać rozkłady jazdy autobusów wahadłowych i znaleźć idealne połączenie dla Ciebie.

Jak długo trwa podróż wahadłowa z lotniska Port lotniczy Katowice do miasta Poznań?

Najszybsze połączenie wahadłowe z lotniska Port lotniczy Katowice do miasta Poznań oferuje FlixBus a podróż trwa 8h 0m. Najtańsze bilety wahadłowe na tym połączeniu kosztują 90 zł. Pamiętaj, że podróż może trwać dłużej z powodu wzmożonego ruchu drogowego na trasie przejazdu.

O której odjeżdża pierwszy autobus wahadłowy z lotniska Port lotniczy Katowice do miasta Poznań?

Najwcześniejszy autobus wahadłowy do miasta Poznań odjeżdża z lotniska Port lotniczy Katowice o 00:50. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Najprościej znajdziesz dokładne godziny i zaplanujesz podróż używając naszego wyszukiwania.

Kiedy odjeżdza ostatni autobus wahadłowy z lotniska Port lotniczy Katowice do miasta Poznań?

Ostatni autobus wahadłowy z lotniska Port lotniczy Katowice do miasta Poznań wyrusza o 15:55. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Wystarczy użyć naszego wyszukiwania do znalezienia dokładnego rozkładu i zaplanowania Twojej podróży.

Która firma autokarowa obsługuje połączenie wahadłowe z lotniska Port lotniczy Katowice do miasta Poznań?

Podróżując autobusem wahadłowym z lotniska Port lotniczy Katowice do miasta Poznań, pasażerowie mogą wybrać FlixBus. Dzięki naszemu wyszukiwaniu możesz porównać wszystkie dostępne bilety wahadłowe i zarezerwować te które Ci najbardziej pasują.

Czy istnieje bezpośrednia magistrala między lotniskiem Port lotniczy Katowice i miastem Poznań?

Możesz sprawdzić wszystkie bezpośrednie połączenia pomiędzy lotniskiem Port lotniczy Katowice i miastem Poznań używając naszej wyszukiwarki i patrząc na sekcję Zmiany w naszych filtrach. Oto niektóre z firm oferujących bezpośrednie połączenia wahadłowe: FlixBus.

Co mogę zabrać ze sobą do autobusu wahadłowego na trasie z lotniska Port lotniczy Katowice do miasta Poznań?

Rzeczy, które możesz zabrać ze sobą do autobusu wahadłowego zależą od wybranej firmy autokarowej. Zazwyczaj na trasie z lotniska Port lotniczy Katowice do miasta Poznań możesz bez opłat zabrać walizkę i bagaż podręczny. Najprościej to sprawdzić używając naszego wyszukiwania, która pozwoli znaleźć Ci najbardziej pasujące połączenie wahadłowe w dniu planowanej podróży.

Jakie wyposażenie posiadają autobusy wahadłowe obsługujące trasę z lotniska Port lotniczy Katowice do miasta Poznań?

Wyposażenie autobusów wahadłowych różni się w zależności od wybranej firmy autokarowej. Niemniej, wiele autobusów wahadłowych posiada dostęp do Wi-Fi, dzięki czemu możesz w takcie podróży informować swoich przyjaciół, w którym miejscu się znajdujesz. Z kolei klimatyzacja oferowana na pokładach autokarów sprawia, że podróżowanie jest jeszcze bardziej przyjemne. Najlepiej użyj naszego wyszukiwania do znalezienia dokładnych informacji o wyposażeniu autobusu wahadłowego na trasie z lotniska Port lotniczy Katowice do miasta Poznań w dniu zaplanowanej przez Ciebie podróży.

Dostępne klasy miejsc, które są oferowane na trasie Port lotniczy Katowice - Poznań

.
Ekonomiczna
Economy

Najtańsza opcja dostępna dla Twojego biletu, zazwyczaj posiada rozkładane fotele i klimatyzację.

Więcej tras autobusowych z lotniska Port lotniczy Katowice i miasta Poznań.

Oto przegląd najpopularniejszych tras autobusowych z lotniska Port lotniczy Katowice oraz z miasta Poznań. Po prostu kliknij na wybrane połączenie, a znajdziesz wszystkie szczegóły dotyczące Twojej trasy autobusowej!

Aplikacja CheckMyBus

Darmowe pobieranie

App Store
CheckMyBus App
Zamknij
GPDR CheckMyBus shield

Cenimy Twoją prywatność

Aby pokazać ci najlepsze oferty autobusowe, my i nasi partnerzy używamy technicznych, analitycznych i marketingowych plików cookie do personalizacji reklam. Zapamiętujemy twoje anonimowe dane, by zapewnić ci spersonalizowane doświadczenie.