✈ Autobus Port lotniczy Katowice (KTW) - Gdańsk

Znajdź tanie bilety na przejazd autobusowy z lotniska Port lotniczy Katowice do miasta Gdańsk
Najlepsze oferty Zaoszczędź średnio 70%
Z myślą o Tobie Oferty z całego świata
Prosto i wygodnie Wyszukaj jednym kliknięciem

Porównaj wszystkie rozkłady jazdy autobusów wahadłowych z lotniska Port lotniczy Katowice do miasta Gdańsk.

Oto wybór najtańszych przejazdów wahadłowych z rozkładu jazdy z lotniska Port lotniczy Katowice do miasta Gdańsk od różnych operatorów autobusowych, takich jak FlixBus na następne dni.
dzisiaj
jutro
od 110 zł
poniedziałek
od 100 zł
wtorek
środa
czwartek
piątek

Najtańsze przejazdy autobusem w jutro

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • FlixBus
    7h 45m
    13:55
    Port lotniczy Katowice
    Przystanek Autobusowy
    21:40
    Gdańsk
    PKS Dworzec Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    110 zł
  • FlixBus
    7h 5m
    00:50
    Port lotniczy Katowice
    Przystanek Autobusowy
    07:55
    Gdańsk
    Hala Olivia
    FlixBus
    Ekonomiczna
    150 zł
  • FlixBus
    6h 50m
    00:50
    Port lotniczy Katowice
    Przystanek Autobusowy
    07:40
    Gdańsk
    PKS Dworzec Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    150 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w poniedziałek

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • FlixBus
    7h 45m
    13:55
    Port lotniczy Katowice
    Przystanek Autobusowy
    21:40
    Gdańsk
    PKS Dworzec Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    100 zł
  • FlixBus
    7h 5m
    00:50
    Port lotniczy Katowice
    Przystanek Autobusowy
    07:55
    Gdańsk
    Hala Olivia
    FlixBus
    Ekonomiczna
    180 zł
  • FlixBus
    6h 50m
    00:50
    Port lotniczy Katowice
    Przystanek Autobusowy
    07:40
    Gdańsk
    PKS Dworzec Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    180 zł

Częstotliwość połączeń wahadłowych między miastem Port lotniczy Katowice i lotniskiem Gdańsk

Zobacz tutaj, jak częste są połączenia między miastem Port lotniczy Katowice i lotniskiem Gdańsk w różnych godzinach i dniach tygodnia.
Najbardziej ruchliwym dniem jest poniedziałek, z ponad 3 autobusami wahadłowymi dziennie z miasta Port lotniczy Katowice na lotnisko Gdańsk. Natomiast ma poniedziałek najmniej połączeń, z zaledwie 3 autobusów wahadłowych dziennie między miastem Port lotniczy Katowice i lotniskiem Gdańsk.
Najbardziej ruchliwą porą dnia jest noc, z 4 autobusami wahadłowymi z miasta Port lotniczy Katowice na lotnisko Gdańsk, podczas gdy popołudnie widzi najmniej połączeń między miastem Port lotniczy Katowice i lotniskiem Gdańsk, z ofertami 2.

Fakty dotyczące autobusów wahadłowych z lotniska Port lotniczy Katowice (KTW) do miasta Gdańsk

Porównaj wszystkich dostawców, takich jak FlixBus, którzy podróżują 3 razy każdego dnia autobusem wahadłowym z lotniska Port lotniczy Katowice do miasta Gdańsk jednym kliknięciem! Zarezerwuj bilet z lotniska Port lotniczy Katowice miasta Gdańsk już od 100 zł!

Najtańsze połączenie 100 zł
Najszybsze połączenie 6h 50m
Najwcześniejszy odjazd 00:50
Najpóźniejszy odjazd 13:55
Codzienne połączenia 3 Ø
Dystans 432,3 km
Firmy autobusowe FlixBus

Najtańsze połączenia wahadłowe z lotniska Port lotniczy Katowice do miasta Gdańsk

Każdego dnia, 3 autobusy wahadłowe z 1 firm autobusowych odjeżdżają z lotniska Port lotniczy Katowice do miasta Gdańsk: w poniższej tabeli znajdziesz najtańsze ceny za autobus wahadłowy na tej trasie, począwszy od 2024-04-20 i na kolejne dni.

poniedziałek
wtorek
środa
czwartek
piątek
sobota
niedziela
poniedziałek 15.04
wtorek 16.04
środa 17.04
czwartek 18.04
piątek 19.04
sobota 20.04
niedziela 21.04
110 zł
poniedziałek 22.04
100 zł
wtorek 23.04
środa 24.04
czwartek 25.04
piątek 26.04
sobota 27.04
120 zł
niedziela 28.04
poniedziałek 29.04
wtorek 30.04
środa 01.05
czwartek 02.05
piątek 03.05
sobota 04.05
niedziela 05.05
poniedziałek 06.05
wtorek 07.05
środa 08.05
czwartek 09.05
piątek 10.05
sobota 11.05
niedziela 12.05

Najtańszy czas podróży z lotniska Port lotniczy Katowice do miasta Gdańsk.

Sprawdź tutaj, w którym dniu i o której godzinie możesz znaleźć najtańszy bilet z lotniska Port lotniczy Katowice do miasta Gdańsk, na najbliższe 30 dni.
Z ceną zaczynającą się od 100 zł, poniedziałek jest najtańszym dniem dla autobusu wahadłowego z lotniska Port lotniczy Katowice do miasta Gdańsk. Zamiast tego niedziela jest najdroższym dniem z cenami zaczynającymi się od 110 zł.
Najtańsza pora dnia na bilety autobusowe z lotniska Port lotniczy Katowice do miasta Gdańsk jest popołudnie, z 100 zł. To najdroższa pora dnia z cenami zaczynającymi się od 150 zł jest noc.

Jak zaoszczędzić pieniądze podróżując z lotniska Port lotniczy Katowice do miasta Gdańsk?

Podróże mogą być drogie, ale nie muszą! Czy chcesz uniknąć płacenia strasznej ceny za swoją podróż? Wykonaj te szybkie kroki, aby zaoszczędzić pieniądze:

Zarezerwuj bilet z lotniska Port lotniczy Katowice do miasta Gdańsk z wyprzedzeniem! Im wcześniej dokonasz rezerwacji, tym niższa będzie zazwyczaj cena. Ponadto będziesz mieć pewność, że będziesz mieć miejsce w autobusie wahadłowym z lotniska Port lotniczy Katowice do miasta Gdańsk, w porównaniu do sytuacji, gdy kupisz go w ostatniej chwili lub bezpośrednio na stacji.

Jeśli możesz, unikaj podróżowania w godzinach szczytu. Zamiast w weekend, spróbuj podróżować w ciągu tygodnia. Podróżowanie wieczorem lub w nocy jest również tańsze, a późniejsze autobusy wahadłowe z lotniska Port lotniczy Katowice do miasta Gdańsk są również bardziej puste.

Wszystkie dworce autobusowe i przystanki na lotnisku Port lotniczy Katowice i w mieście Gdańsk.

Poniższa mapa pokazuje, gdzie znajdziesz wszystkie dworce autobusowe lotnisku Port lotniczy Katowice i w mieściena Gdańsk.

Obsługa i komfort w autobusie wahadłowym z lotniska Port lotniczy Katowice do miasta Gdańsk

Chcesz wiedzieć, jakie klasy miejsc są dostępne w autobusach wahadłowych na trasie z lotniska Port lotniczy Katowice do miasta Gdańsk? Lub którzy przewoźnicy obsługują trasę z lotniska Port lotniczy Katowice do miasta Gdańsk? Poniżej znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania.

Często zadawane pytania dotyczące trase z lotniska Port lotniczy Katowice do miasta Gdańsk

Ile kosztuje podróż wahadłowa z lotniska Port lotniczy Katowice do miasta Gdańsk?

To zależy, między innymi, od dnia i czasu podróży. Najtańszy przejazd wahadłowy jest dostępny od 100 zł i trwa 7h 45m do osiagnięcia celu do miasta Gdańsk. Porównuj oferty i oszczędzaj!

Ile mogę zaoszczędzić porównując ceny autobusów wahadłowych na trasie z lotniska Port lotniczy Katowice do miasta Gdańsk?

Liczba firm autokarowych obsługujących to połączenie wynosi: 1. Ceny biletów zawierają się w przedziale od 100 zł do 180 zł. Radzimy rezerwować Twój bilet jak najwcześniej jest to możliwe, co zapewni Ci najtańszą podróż do miasta Gdańsk.

Średnio dziennie ile połączeń jest dostępnych z lotniska Port lotniczy Katowice do miasta Gdańsk?

Liczba dziennych połączeń wahadłowych obsługujących trasę z lotniska Port lotniczy Katowice do miasta Gdańsk wynosi: 3. Za pomocą naszego wyszukiwania możesz porównać rozkłady jazdy autobusów wahadłowych i znaleźć idealne połączenie dla Ciebie.

Jak długo trwa podróż wahadłowa z lotniska Port lotniczy Katowice do miasta Gdańsk?

Najszybsze połączenie wahadłowe z lotniska Port lotniczy Katowice do miasta Gdańsk oferuje FlixBus a podróż trwa 6h 50m. Najtańsze bilety wahadłowe na tym połączeniu kosztują 150 zł. Pamiętaj, że podróż może trwać dłużej z powodu wzmożonego ruchu drogowego na trasie przejazdu.

O której odjeżdża pierwszy autobus wahadłowy z lotniska Port lotniczy Katowice do miasta Gdańsk?

Najwcześniejszy autobus wahadłowy do miasta Gdańsk odjeżdża z lotniska Port lotniczy Katowice o 00:50. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Najprościej znajdziesz dokładne godziny i zaplanujesz podróż używając naszego wyszukiwania.

Kiedy odjeżdza ostatni autobus wahadłowy z lotniska Port lotniczy Katowice do miasta Gdańsk?

Ostatni autobus wahadłowy z lotniska Port lotniczy Katowice do miasta Gdańsk wyrusza o 13:55. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Wystarczy użyć naszego wyszukiwania do znalezienia dokładnego rozkładu i zaplanowania Twojej podróży.

Która firma autokarowa obsługuje połączenie wahadłowe z lotniska Port lotniczy Katowice do miasta Gdańsk?

Podróżując autobusem wahadłowym z lotniska Port lotniczy Katowice do miasta Gdańsk, pasażerowie mogą wybrać FlixBus. Dzięki naszemu wyszukiwaniu możesz porównać wszystkie dostępne bilety wahadłowe i zarezerwować te które Ci najbardziej pasują.

Czy istnieje bezpośrednia magistrala między lotniskiem Port lotniczy Katowice i miastem Gdańsk?

Możesz sprawdzić wszystkie bezpośrednie połączenia pomiędzy lotniskiem Port lotniczy Katowice i miastem Gdańsk używając naszej wyszukiwarki i patrząc na sekcję Zmiany w naszych filtrach. Oto niektóre z firm oferujących bezpośrednie połączenia wahadłowe: FlixBus.

Co mogę zabrać ze sobą do autobusu wahadłowego na trasie z lotniska Port lotniczy Katowice do miasta Gdańsk?

Rzeczy, które możesz zabrać ze sobą do autobusu wahadłowego zależą od wybranej firmy autokarowej. Zazwyczaj na trasie z lotniska Port lotniczy Katowice do miasta Gdańsk możesz bez opłat zabrać walizkę i bagaż podręczny. Najprościej to sprawdzić używając naszego wyszukiwania, która pozwoli znaleźć Ci najbardziej pasujące połączenie wahadłowe w dniu planowanej podróży.

Jakie wyposażenie posiadają autobusy wahadłowe obsługujące trasę z lotniska Port lotniczy Katowice do miasta Gdańsk?

Wyposażenie autobusów wahadłowych różni się w zależności od wybranej firmy autokarowej. Niemniej, wiele autobusów wahadłowych posiada dostęp do Wi-Fi, dzięki czemu możesz w takcie podróży informować swoich przyjaciół, w którym miejscu się znajdujesz. Z kolei klimatyzacja oferowana na pokładach autokarów sprawia, że podróżowanie jest jeszcze bardziej przyjemne. Najlepiej użyj naszego wyszukiwania do znalezienia dokładnych informacji o wyposażeniu autobusu wahadłowego na trasie z lotniska Port lotniczy Katowice do miasta Gdańsk w dniu zaplanowanej przez Ciebie podróży.

Dostępne klasy miejsc, które są oferowane na trasie Port lotniczy Katowice - Gdańsk

.
Ekonomiczna
Economy

Najtańsza opcja dostępna dla Twojego biletu, zazwyczaj posiada rozkładane fotele i klimatyzację.

Więcej tras autobusowych z lotniska Port lotniczy Katowice i miasta Gdańsk.

Oto przegląd najpopularniejszych tras autobusowych z lotniska Port lotniczy Katowice oraz z miasta Gdańsk. Po prostu kliknij na wybrane połączenie, a znajdziesz wszystkie szczegóły dotyczące Twojej trasy autobusowej!

Aplikacja CheckMyBus

Darmowe pobieranie

App Store
CheckMyBus App
Zamknij
GPDR CheckMyBus shield

Cenimy Twoją prywatność

Aby pokazać ci najlepsze oferty autobusowe, my i nasi partnerzy używamy technicznych, analitycznych i marketingowych plików cookie do personalizacji reklam. Zapamiętujemy twoje anonimowe dane, by zapewnić ci spersonalizowane doświadczenie.