Autokary do Kilonia

Sprawdź wszystkie połączenia do Kilonia i znajdź najtańsze bilety autobusowe

swap
Wyszukaj nocleg na stronie Booking.com
Najlepsze oferty Zaoszczędź średnio 70 %
Z myślą o Tobie Oferty z całego świata
Prosto i wygodnie Wyszukaj jednym kliknięciem
Kilonia w skrócie
Czas Lokalny
Kraj Niemcy
Ludność 232 758
Waluta Euro
Autobusowe 611
Przystanki Autobusowe 11
Przewoźnicy 6
Najtańszy Przejazd 13,81 zł
Czy chcesz pojechać autobusem do Kilonia?
CheckMyBus Ci pomoże! Porównujemy wszystkie dostępne połączenia do Kilonia oraz pokazujemy godziny wyjazdu i przyjazdu na miejsce, dokładne przystanki, czas podróży oraz oczywiście najlepsze ceny biletów. Znajdziesz tu również wszystkie informacje i udogodnieniach na pokładzie. Sprawdź, kto oferuje dostęp do Wi-Fi, gniazdek elektrycznych i klimatyzacji.
Na stronie pokażemy również najtańsze połączenia do Kilonia dla najbliższych dni.. Sprawdź także listę przystanków dla połączeń międzymiastowych w Kilonia – pomoże Ci to odnaleźć się na miejscu. Mamy też dla Ciebie najpopularniejsze połączenia autobusowe do Kilonia.
Nie widzisz swojej trasy? W pasku wyszukiwania zobaczysz miejsce wyjazdu. Musisz tylko podać swoje miejsce docelowe. Jeśli chcesz pojechać do Kilonia, naciśnij na strzałki, aby zmienić kierunek.
Ustawiliśmy już docelową datę podróży. Większość użytkowników rezerwuje połączenia od trzech do siedmiu dni przed wyjazdem. Jeśli chcesz sprawdzić konkretną datę, ustaw datę w kalendarzu i kontynuuj wyszukiwanie. Wiesz już kiedy będziesz wracać z Kilonia? Po prostu ustaw datę podróży powrotnej w kalendarzu przy polu wyszukiwania.
Podróżujesz z innymi? Wskaż, ile osób do Ciebie dołączy i kontynuuj wyszukiwanie. Wyniki wyszukiwania możesz sortować po cenie, czasie wyjazdu i powrotu, a także używać filtrów dotyczących przewoźników i miejsc postojowych. Nie wahaj się dostosować wszystkiego do swoich potrzeb.
Jeśli to możliwe, pokażemy Ci różne opcje przejazdów, takie jak pociągi, autobusy czy samochody, tak aby łatwo było Ci dotrzeć do i z Kilonia.

Wszystkie przystanki międzymiastowe w Kilonia

Stacje
Kilonia - Dworzec Glówny Autobusowy
Auguste-Viktoria-Str. 8, 24103  Kilonia  (Niemcy)
Kilonia - Ellerbek
Kilonia  (Niemcy)
Kilonia - Elmschenhagen
Kilonia  (Niemcy)
Kilonia - Hassee CITTI-PARK
Kilonia  (Niemcy)
Kilonia - Norwegenkai
Norwegenkai 1, 24143  Kilonia  (Niemcy)
Kilonia - Oppendorf
Kilonia  (Niemcy)
Kilonia - Russee
Kilonia  (Niemcy)
Kilonia - Schulen am Langsee
Kilonia  (Niemcy)
Kilonia - Schwedenkai
Schwedenkai , 24103  Kilonia  (Niemcy)
Kilonia - Suchsdorf
Kilonia  (Niemcy)
Kilonia Dworzec Główny
Kilonia  (Niemcy)

Odkryj inne kierunki

Najczęstsze połączenia autobusowe z i do Kilonia

Oto przegląd najczęciej wybieranych połączeń ze stacji lub przystanku Kilonia. Wystarczy kliknąć wybrane połączenie, aby zobaczyć wszystkie szczegóły trasy!
Połączenia autobusowe
Popularne transfery na lotnisko

Miasta w pobliżu Kilonia: sprawdź pozostałe dostępne miejsca docelowe

Kilka miejscowości w pobliżu Kilonia znajduje się w zasięgu krajowych lub międzypaństwowych sieci połączeń autokarowych. Jeżeli chcesz uwzględnić w wynikach takie miasta, jak Lubeka, Flensburg albo Neumünster, zwiększ zakres wyszukiwań, a zobaczysz trasy okolicznych autobusów i pociągów. Możesz sprawdzić połączenia autokarowe łączące Kilonia z lokalnym transportem publicznym albo autobusami międzymiastowymi w Elmshorn, Itzehoe, Rendsburg i innych miejscowościach. Szukasz przejazdu na lotnisko? Pomożemy Ci znaleźć połączenia do i z okolicznych portów lotniczych, takich jak Lotnisko Hamburg, Lotnisko Lubeka. Dla miejscowości, gdzie rozkład jazdy jest dostępny, zaproponujemy dodatkowe opcje skorzystania z lokalnej sieci połączeń transportowych.

Tanie i wygodne połączenia autobusowe do innych miast

Trusted shop
Aplikacja CheckMyBus
Darmowe pobieranie
Idź do sklepu
GPDR CheckMyBus shield

Szanujemy Twoja prywatnosc!

W celu zaprezentowania najlepszych ofert na przejazdy autobusowe, zbieramy pewne informacje na temat tego, jak korzystasz z CheckMyBus. Zapamietujemy anonimowe szczególy aby ulepszyc nasze uslugi i dostarczyc Ci spersonalizowane doswiadczenie z serwisu.