Najlepsze oferty od 5000+ przewoźników!

Autobus Gdańsk - Hamburg i z powrotem od 161 zł

Porównaj 2 przewoźników autobusowych i znajdź najlepszą cenę z CheckMyBus
Najlepsze oferty Zaoszczędź średnio 70%
Z myślą o Tobie Oferty z całego świata
Prosto i wygodnie Wyszukaj jednym kliknięciem

Porównaj wszystkie rozkłady jazdy autobusów z miasta Gdańsk do miasta Hamburg.

Oto wybór najtańszych przejazdów autobusowych z rozkładu jazdy z miasta Gdańsk do miasta Hamburg od różnych operatorów autobusowych, takich jak FlixBus albo Sindbad na następne dni.
dzisiaj
od 171 zł
jutro
od 285 zł
sobota
od 187 zł
niedziela
od 199 zł
poniedziałek
od 166 zł
wtorek
od 161 zł
środa
od 161 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w dzisiaj

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • FlixBus
    12h 55m
    23:45
    Gdańsk
    PKS Dworzec Autobusowy
    12:40
    Hamburg
    Dworzec Główny Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    171 zł
  • Sindbad
    16h 0m
    14:00
    Gdańsk
    PKS Dworzec Autobusowy
    06:00
    Hamburg
    Dworzec Główny Autobusowy
    Sindbad
    Ekonomiczna
    234 zł
  • Sindbad
    16h 0m
    14:00
    Gdańsk
    PKS Dworzec Autobusowy
    06:00
    Hamburg
    Dworzec Główny Autobusowy
    Sindbad
    Ekonomiczna
    234 zł
  • FlixBus
    19h 35m
    17:00
    Gdańsk
    Hala Olivia
    12:35
    Hamburg
    Harburg Rathaus Dworzec Kolejowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    236 zł
  • FlixBus
    19h 20m
    17:15
    Gdańsk
    PKS Dworzec Autobusowy
    12:35
    Hamburg
    Harburg Rathaus Dworzec Kolejowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    240 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w jutro

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • FlixBus
    12h 55m
    23:45
    Gdańsk
    PKS Dworzec Autobusowy
    12:40
    Hamburg
    Dworzec Główny Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    285 zł
  • Sindbad
    16h 0m
    14:00
    Gdańsk
    PKS Dworzec Autobusowy
    06:00
    Hamburg
    Dworzec Główny Autobusowy
    Sindbad
    Ekonomiczna
    294 zł
  • Sindbad
    16h 0m
    14:00
    Gdańsk
    PKS Dworzec Autobusowy
    06:00
    Hamburg
    Dworzec Główny Autobusowy
    Sindbad
    Ekonomiczna
    294 zł
  • FlixBus
    13h 45m
    12:20
    Gdańsk
    PKS Dworzec Autobusowy
    02:05
    Hamburg
    Dworzec Główny Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    313 zł
  • Sindbad
    16h 0m
    14:00
    Gdańsk
    PKS Dworzec Autobusowy
    06:00
    Hamburg
    Sindbad
    Ekonomiczna
    324 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w sobota

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • FlixBus
    12h 55m
    23:45
    Gdańsk
    PKS Dworzec Autobusowy
    12:40
    Hamburg
    Dworzec Główny Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    187 zł
  • FlixBus
    16h 5m
    19:55
    Gdańsk
    PKS Dworzec Autobusowy
    12:00
    Hamburg
    Dworzec Główny Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    231 zł
  • FlixBus
    14h 25m
    21:35
    Gdańsk
    Hala Olivia
    12:00
    Hamburg
    Dworzec Główny Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    232 zł
  • Sindbad
    16h 0m
    14:00
    Gdańsk
    PKS Dworzec Autobusowy
    06:00
    Hamburg
    Dworzec Główny Autobusowy
    Sindbad
    Ekonomiczna
    316 zł
  • Sindbad
    16h 0m
    14:00
    Gdańsk
    PKS Dworzec Autobusowy
    06:00
    Hamburg
    Dworzec Główny Autobusowy
    Sindbad
    Ekonomiczna
    316 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w niedziela

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • FlixBus
    12h 55m
    23:45
    Gdańsk
    PKS Dworzec Autobusowy
    12:40
    Hamburg
    Dworzec Główny Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    199 zł
  • FlixBus
    19h 35m
    17:00
    Gdańsk
    Hala Olivia
    12:35
    Hamburg
    Harburg Rathaus Dworzec Kolejowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    236 zł
  • FlixBus
    16h 5m
    19:55
    Gdańsk
    PKS Dworzec Autobusowy
    12:00
    Hamburg
    Dworzec Główny Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    239 zł
  • Sindbad
    16h 0m
    14:00
    Gdańsk
    PKS Dworzec Autobusowy
    06:00
    Hamburg
    Dworzec Główny Autobusowy
    Sindbad
    Ekonomiczna
    285 zł
  • Sindbad
    16h 0m
    14:00
    Gdańsk
    PKS Dworzec Autobusowy
    06:00
    Hamburg
    Dworzec Główny Autobusowy
    Sindbad
    Ekonomiczna
    285 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w poniedziałek

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • FlixBus
    12h 55m
    23:45
    Gdańsk
    PKS Dworzec Autobusowy
    12:40
    Hamburg
    Dworzec Główny Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    166 zł
  • FlixBus
    14h 25m
    21:35
    Gdańsk
    Hala Olivia
    12:00
    Hamburg
    Dworzec Główny Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    202 zł
  • FlixBus
    16h 5m
    19:55
    Gdańsk
    PKS Dworzec Autobusowy
    12:00
    Hamburg
    Dworzec Główny Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    204 zł
  • Sindbad
    16h 0m
    14:00
    Gdańsk
    PKS Dworzec Autobusowy
    06:00
    Hamburg
    Dworzec Główny Autobusowy
    Sindbad
    Ekonomiczna
    268 zł
  • Sindbad
    16h 0m
    14:00
    Gdańsk
    PKS Dworzec Autobusowy
    06:00
    Hamburg
    Dworzec Główny Autobusowy
    Sindbad
    Ekonomiczna
    268 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w wtorek

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • FlixBus
    12h 55m
    23:45
    Gdańsk
    PKS Dworzec Autobusowy
    12:40
    Hamburg
    Dworzec Główny Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    161 zł
  • FlixBus
    14h 45m
    07:50
    Gdańsk
    PKS Dworzec Autobusowy
    22:35
    Hamburg
    Dworzec Główny Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    184 zł
  • FlixBus
    13h 45m
    12:20
    Gdańsk
    PKS Dworzec Autobusowy
    02:05
    Hamburg
    Dworzec Główny Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    184 zł
  • Sindbad
    16h 0m
    14:00
    Gdańsk
    PKS Dworzec Autobusowy
    06:00
    Hamburg
    Dworzec Główny Autobusowy
    Sindbad
    Ekonomiczna
    268 zł
  • Sindbad
    16h 0m
    14:00
    Gdańsk
    PKS Dworzec Autobusowy
    06:00
    Hamburg
    Dworzec Główny Autobusowy
    Sindbad
    Ekonomiczna
    268 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w środa

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • FlixBus
    12h 55m
    23:45
    Gdańsk
    PKS Dworzec Autobusowy
    12:40
    Hamburg
    Dworzec Główny Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    161 zł
  • FlixBus
    14h 25m
    21:35
    Gdańsk
    Hala Olivia
    12:00
    Hamburg
    Dworzec Główny Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    177 zł
  • FlixBus
    16h 5m
    19:55
    Gdańsk
    PKS Dworzec Autobusowy
    12:00
    Hamburg
    Dworzec Główny Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    183 zł
  • Sindbad
    16h 0m
    14:00
    Gdańsk
    PKS Dworzec Autobusowy
    06:00
    Hamburg
    Dworzec Główny Autobusowy
    Sindbad
    Ekonomiczna
    268 zł
  • Sindbad
    16h 0m
    14:00
    Gdańsk
    PKS Dworzec Autobusowy
    06:00
    Hamburg
    Dworzec Główny Autobusowy
    Sindbad
    Ekonomiczna
    275 zł

Częstotliwość połączeń autobusowych między miastami Gdańsk i Hamburg.

Zobacz tutaj, jak częste są połączenia między miastami Gdańsk i Hamburg w różnych godzinach i dniach tygodnia.
Najbardziej ruchliwym dniem jest niedziela, z ponad 14 autobusami dziennie z miasta Gdańsk do miasta Hamburg. Natomiast ma poniedziałek najmniej połączeń, z zaledwie 9 autobusów dziennie między miastami Gdańsk i Hamburg.
Najbardziej ruchliwą porą dnia jest popołudnie, z 50 autobusami z miasta Gdańsk do miasta Hamburg, podczas gdy rano widzi najmniej połączeń między miastami Gdańsk i Hamburg, z ofertami 6.

Fakty dotyczące autobusów z miasta Gdańsk do miasta Hamburg

Porównaj wszystkich dostawców, takich jak FlixBus i Sindbad, którzy podróżują 11 razy każdego dnia autobusem z miasta Gdańsk do miasta Hamburg jednym kliknięciem! Zarezerwuj bilet autobusowy z miasta Gdańsk do miasta Hamburg już od 161 zł!

Najtańsze połączenie 161 zł
Najszybsze połączenie 12h 55m
Najwcześniejszy odjazd 12:20
Najpóźniejszy odjazd 23:45
Codzienne połączenia 11 Ø
Dystans 572,8 km
Firmy autobusowe FlixBus i Sindbad

Najtańsze połączenia autobusowe z miasta Gdańsk do miasta Hamburg

Każdego dnia, 11 autobusy z 2 firm autobusowych odjeżdżają z miasta Gdańsk do miasta Hamburg: w poniższej tabeli znajdziesz najtańsze ceny za autobus na tej trasie, począwszy od 2024-06-20 i na kolejne dni.

poniedziałek
wtorek
środa
czwartek
piątek
sobota
niedziela
poniedziałek 17.06
wtorek 18.06
środa 19.06
czwartek 20.06
171 zł
piątek 21.06
285 zł
sobota 22.06
316 zł
niedziela 23.06
199 zł
poniedziałek 24.06
166 zł
wtorek 25.06
268 zł
środa 26.06
161 zł
czwartek 27.06
212 zł
piątek 28.06
187 zł
sobota 29.06
176 zł
niedziela 30.06
285 zł
poniedziałek 01.07
152 zł
wtorek 02.07
147 zł
środa 03.07
268 zł
czwartek 04.07
143 zł
piątek 05.07
171 zł
sobota 06.07
161 zł
niedziela 07.07
285 zł
poniedziałek 08.07
152 zł
wtorek 09.07
143 zł
środa 10.07
143 zł
czwartek 11.07
143 zł
piątek 12.07
156 zł
sobota 13.07
316 zł
niedziela 14.07

Najtańszy czas podróży z miasta Gdańsk do miasta Hamburg.

Sprawdź tutaj, w którym dniu i o której godzinie możesz znaleźć najtańszy bilet autobusowy z miasta Gdańsk do miasta Hamburg, na najbliższe 30 dni.
Z ceną zaczynającą się od 161 zł, wtorek jest najtańszym dniem dla autobusu z miasta Gdańsk do miasta Hamburg. Zamiast tego piątek jest najdroższym dniem z cenami zaczynającymi się od 285 zł.
Najtańsza pora dnia na bilety autobusowe z miasta Gdańsk do miasta Hamburg jest wieczór, z 161 zł. To najdroższa pora dnia z cenami zaczynającymi się od 184 zł jest rano.

Jak zaoszczędzić pieniądze podróżując z miasta Gdańsk do miasta Hamburg?

Podróże mogą być drogie, ale nie muszą! Czy chcesz uniknąć płacenia strasznej ceny za swoją podróż? Wykonaj te szybkie kroki, aby zaoszczędzić pieniądze:

Zarezerwuj bilet z miasta Gdańsk do miasta Hamburg z wyprzedzeniem! Im wcześniej dokonasz rezerwacji, tym niższa będzie zazwyczaj cena. Ponadto będziesz mieć pewność, że będziesz mieć miejsce w autobusie z miasta Gdańsk do miasta Hamburg, w porównaniu do sytuacji, gdy kupisz go w ostatniej chwili lub bezpośrednio na stacji.

Jeśli możesz, unikaj podróżowania w godzinach szczytu. Zamiast w weekend, spróbuj podróżować w ciągu tygodnia. Podróżowanie wieczorem lub w nocy jest również tańsze, a późniejsze autobusy z miasta Gdańsk do miasta Hamburg są również bardziej puste.

Ukochani przewoźnicy autobusowi z miasta Gdańsk do miasta Hamburg

Oto najczęściej rezerwowane przez naszych użytkowników połączenia pomiędzy miastami Gdańsk a Hamburg.

Wszystkie dworce autobusowe i przystanki w miastach Gdańsk i Hamburg.

Poniższa mapa pokazuje, gdzie znajdziesz wszystkie dworce autobusowe w miastach Gdańsk i Hamburg.

Obsługa i komfort w autobusie z miasta Gdańsk do miasta Hamburg

Chcesz wiedzieć, jakie klasy miejsc są dostępne w autobusach na trasie od miasta Gdańsk do miasta Hamburg? Lub którzy przewoźnicy obsługują trasę z miasta Gdańsk do miasta Hamburg? Poniżej znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania.

Często zadawane pytania dotyczące trase z miasta Gdańsk do miasta Hamburg

Ile kosztuje podróż autobusowa z miasta Gdańsk do miasta Hamburg?

To zależy, między innymi, od dnia i czasu podróży. Najtańszy przejazd jest dostępny od 161 zł i trwa 12h 55m do osiagnięcia celu w mieście Hamburg. Porównuj oferty i oszczędzaj!

Ile mogę zaoszczędzić porównując ceny autobusów na trasie z miasta Gdańsk do miasta Hamburg?

Liczba firm autokarowych obsługujących to połączenie wynosi: 2. Ceny biletów zawierają się w przedziale od 161 zł do 482 zł. Radzimy rezerwować Twój bilet jak najwcześniej jest to możliwe, co zapewni Ci najtańszą podróż do miasta Hamburg.

Średnio dziennie ile połączeń jest dostępnych z miasta Gdańsk do miasta Hamburg?

Liczba dziennych połączeń autobusowych obsługujących trasę z miasta Gdańsk do miasta Hamburg wynosi: 11. Za pomocą naszego wyszukiwania możesz porównać rozkłady jazdy autobusów i znaleźć idealne połączenie dla Ciebie.

Jak długo trwa podróż z miasta Gdańsk do miasta Hamburg?

Najszybsze połączenie autobusowe z miasta Gdańsk do miasta Hamburg oferuje FlixBus a podróż trwa 12h 55m. Najtańsze bilety autobusowe na tym połączeniu kosztują 171 zł. Pamiętaj, że podróż może trwać dłużej z powodu wzmożonego ruchu drogowego na trasie przejazdu.

O której odjeżdża pierwszy autobus z miasta Gdańsk do miasta Hamburg?

Najwcześniejszy autobus do miasta Hamburg odjeżdża z miasta Gdańsk o 12:20. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Najprościej znajdziesz dokładne godziny i zaplanujesz podróż używając naszego wyszukiwania.

Kiedy odjeżdza ostatni autobus z miasta Gdańsk do miasta Hamburg?

Ostatni autobus z miasta Gdańsk do miasta Hamburg wyrusza o 23:45. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Wystarczy użyć naszego wyszukiwania do znalezienia dokładnego rozkładu i zaplanowania Twojej podróży.

Która firma autokarowa obsługuje połączenie z miasta Gdańsk do miasta Hamburg?

Podróżując autobusem z miasta Gdańsk do miasta Hamburg, pasażerowie mogą wybrać FlixBus i Sindbad. Dzięki naszemu wyszukiwaniu możesz porównać wszystkie dostępne bilety autobusowe i zarezerwować te które Ci najbardziej pasują.

Czy istnieje bezpośrednia magistrala między miastami Gdańsk i Hamburg?

Możesz sprawdzić wszystkie bezpośrednie połączenia pomiędzy miastami Gdańsk i Hamburg używając naszej wyszukiwarki i patrząc na sekcję Zmiany w naszych filtrach. Oto niektóre z firm oferujących bezpośrednie połączenia autobusowe: FlixBus i Sindbad.

Co mogę zabrać ze sobą do autobusu na trasie z miasta Gdańsk do miasta Hamburg?

Rzeczy, które możesz zabrać ze sobą do autobusu zależą od wybranej firmy autokarowej. Zazwyczaj na trasie z miasta Gdańsk do miasta Hamburg możesz bez opłat zabrać walizkę i bagaż podręczny. Najprościej to sprawdzić używając naszego wyszukiwania, która pozwoli znaleźć Ci najbardziej pasujące połączenie autobusowe w dniu planowanej podróży.

Jakie wyposażenie posiadają autobusy obsługujące trasę z miasta Gdańsk do miasta Hamburg?

Wyposażenie autobusów różni się w zależności od wybranej firmy autokarowej. Niemniej, wiele dalekobieżnych autobusów posiada dostęp do Wi-Fi, dzięki czemu możesz w takcie podróży informować swoich przyjaciół, w którym miejscu się znajdujesz. Z kolei klimatyzacja oferowana na pokładach autokarów sprawia, że podróżowanie jest jeszcze bardziej przyjemne. Najlepiej użyj naszego wyszukiwania do znalezienia dokładnych informacji o wyposażeniu autobusu na trasie z miasta Gdańsk do miasta Hamburg w dniu zaplanowanej przez Ciebie podróży.

Dostępne klasy miejsc, które są oferowane na trasie Gdańsk - Hamburg

.
Ekonomiczna
Economy

Najtańsza opcja dostępna dla Twojego biletu, zazwyczaj posiada rozkładane fotele i klimatyzację.

Więcej tras autobusowych z miasta Gdańsk i miasta Hamburg.

Oto przegląd najpopularniejszych tras autobusowych z miasta Gdańsk oraz z miasta Hamburg. Po prostu kliknij na wybrane połączenie, a znajdziesz wszystkie szczegóły dotyczące Twojej trasy autobusowej!

Aplikacja CheckMyBus

Darmowe pobieranie

App Store
CheckMyBus App
Zamknij
GPDR CheckMyBus shield

Cenimy Twoją prywatność

Aby pokazać ci najlepsze oferty autobusowe, my i nasi partnerzy używamy technicznych, analitycznych i marketingowych plików cookie do personalizacji reklam. Zapamiętujemy twoje anonimowe dane, by zapewnić ci spersonalizowane doświadczenie.