Autokary do Lubeka

Sprawdź wszystkie połączenia do Lubeka i znajdź najtańsze bilety autobusowe

swap
Dorośli
1
Dzieci
0
Podróżujesz grupą?
Wypożycz autobus tutaj!
Najlepsze ofertyZaoszczędź średnio 70 %
Z myślą o TobieOferty z całego świata
Prosto i wygodnieWyszukaj jednym kliknięciem
Lubeka - tanie bilety autobusowe do punktu
  • FlixBus
    11:30
    Schwerin Dworzec Główny
    Czas jazdy 1h 15m
    12:45
    Lubeka - Dworzec Główny/ZOB
    od22,84 zł
  • FlixBus
    10:40
    Wismar - Central bus station
    Czas jazdy 1h 0m
    11:40
    Lubeka - Dworzec Główny/ZOB
    od45,72 zł
  • FlixBus
    15:25
    Brema - Dworzec Glówny Autobusowy
    Czas jazdy 2h 55m
    18:20
    Lubeka - Dworzec Główny/ZOB
    od54,87 zł
  • FlixBus
    05:55
    Hanower - Dworzec Główny Autobusowy
    Czas jazdy 3h 30m
    09:25
    Lubeka - Dworzec Główny/ZOB
    od64,03 zł
  • FlixBus
    14:50
    Delmenhorst (Riedeweg)
    Czas jazdy 3h 30m
    18:20
    Lubeka - Dworzec Główny/ZOB
    od64,03 zł
  • FlixBus
    04:55
    Malmö Dworzec Główny
    Czas jazdy 5h 45m
    10:40
    Lubeka - Dworzec Główny/ZOB
    od77,76 zł
  • FlixBus
    04:00
    Helsingborg - Knutpunkten Bussterminal
    Czas jazdy 6h 40m
    10:40
    Lubeka - Dworzec Główny/ZOB
    od91,49 zł
  • Eurolines Germany
    19:00
    Nysa - Dworzec Autobusowy
    Czas jazdy 12h 0m
    07:00
    Lubeka - Dworzec Główny/ZOB
    od173,91 zł

Lubeka - tanie bilety kolejowe do punktu
  • Deutsche Bahn
    12:38
    Hamburg
    Czas jazdy 0h 51m
    13:29
    Lubeka
    od70,48 zł
  • Deutsche Bahn
    12:19
    Lotnisko Hamburg
    Czas jazdy 0h 42m
    13:01
    Lubeka
    od70,48 zł
  • Deutsche Bahn
    04:23
    Wismar
    Czas jazdy 2h 1m
    06:24
    Lubeka
    od74,60 zł
  • Deutsche Bahn
    20:37
    Schwerin
    Czas jazdy 1h 19m
    21:56
    Lubeka
    od78,72 zł
  • Deutsche Bahn
    11:32
    Brema
    Czas jazdy 1h 57m
    13:29
    Lubeka
    od80,09 zł
576 Autobusowe
3 Przystanki autobusowe
4 Przewoźnicy
22,84 zł Najtańszy przejazd
Lubeka w skrócie
Niemcy
212 207
Euro
Czy chcesz pojechać autobusem do Lubeka?
CheckMyBus Ci pomoże! Porównujemy wszystkie dostępne połączenia do Lubeka oraz pokazujemy godziny wyjazdu i przyjazdu na miejsce, dokładne przystanki, czas podróży oraz oczywiście najlepsze ceny biletów. Znajdziesz tu również wszystkie informacje i udogodnieniach na pokładzie. Sprawdź, kto oferuje dostęp do Wi-Fi, gniazdek elektrycznych i klimatyzacji.
Na stronie pokażemy również najtańsze połączenia do Lubeka dla najbliższych dni.. Sprawdź także listę przystanków dla połączeń międzymiastowych w Lubeka – pomoże Ci to odnaleźć się na miejscu. Mamy też dla Ciebie najpopularniejsze połączenia autobusowe do Lubeka.
Nie widzisz swojej trasy? W pasku wyszukiwania zobaczysz miejsce wyjazdu. Musisz tylko podać swoje miejsce docelowe. Jeśli chcesz pojechać do Lubeka, naciśnij na strzałki, aby zmienić kierunek.
Ustawiliśmy już docelową datę podróży. Większość użytkowników rezerwuje połączenia od trzech do siedmiu dni przed wyjazdem. Jeśli chcesz sprawdzić konkretną datę, ustaw datę w kalendarzu i kontynuuj wyszukiwanie. Wiesz już kiedy będziesz wracać z Lubeka? Po prostu ustaw datę podróży powrotnej w kalendarzu przy polu wyszukiwania.
Podróżujesz z innymi? Wskaż, ile osób do Ciebie dołączy i kontynuuj wyszukiwanie. Wyniki wyszukiwania możesz sortować po cenie, czasie wyjazdu i powrotu, a także używać filtrów dotyczących przewoźników i miejsc postojowych. Nie wahaj się dostosować wszystkiego do swoich potrzeb.
Jeśli to możliwe, pokażemy Ci różne opcje przejazdów, takie jak pociągi, autobusy czy samochody, tak aby łatwo było Ci dotrzeć do i z Lubeka.

Wszystkie przystanki międzymiastowe w Lubeka

Stacje
Beim Retteich , 23558 Lubeka (Niemcy)
Holstentorplatz , 23552 Lubeka (Niemcy)
Ratzeburger Allee 160, 23562 Lubeka (Niemcy)

Odkryj inne kierunki

Informacja podróżna: odwiedź Lubeka

Transport publiczny
Lubeka - transport publiczny
Lokalny bilet w jedną stronę14,65 zł
Bilet miesięczny269,11 zł
Taksówką lub samochodem
Taxi krótki dystans22,43 zł
Taxi średni dystans37,99 zł
Taxi długi dystans92,45 zł
Paliwo6,86 zł
Jedzenie i Napoje
W restauracji lub kawiarni
Niedrogi posiłek38,90 zł
Menu trzydaniowe108,69 zł
Małe cappuccino13,73 zł
Duże piwo beczkowe17,16 zł
Zakupy w markecie i samodzielne gotowanie
Posiłek wegetariański0,98 zł
Dania mięsne0,98 zł
Butelka wody0,87 zł
Butelka wina (średnia półka)18,31 zł

Najczęstsze połączenia autobusowe z i do Lubeka

Oto przegląd najczęciej wybieranych połączeń ze stacji lub przystanku Lubeka. Wystarczy kliknąć wybrane połączenie, aby zobaczyć wszystkie szczegóły trasy!

Miasta w pobliżu Lubeka: sprawdź pozostałe dostępne miejsca docelowe
Kilka miejscowości w pobliżu Lubeka znajduje się w zasięgu krajowych lub międzypaństwowych sieci połączeń autokarowych. Jeżeli chcesz uwzględnić w wynikach takie miasta, jak Hamburg, Kilonia albo Schwerin, zwiększ zakres wyszukiwań, a zobaczysz trasy okolicznych autobusów i pociągów. Możesz sprawdzić połączenia autokarowe łączące Lubeka z lokalnym transportem publicznym albo autobusami międzymiastowymi w Neumünster, Lüneburg, Elmshorn i innych miejscowościach. Szukasz przejazdu na lotnisko? Pomożemy Ci znaleźć połączenia do i z okolicznych portów lotniczych, takich jak Lotnisko Hamburg, Lotnisko Lubeka. Dla miejscowości, gdzie rozkład jazdy jest dostępny, zaproponujemy dodatkowe opcje skorzystania z lokalnej sieci połączeń transportowych.
Trusted shop
Aplikacja CheckMyBus
Darmowe pobieranie
GPDR CheckMyBus shield

Szanujemy Twoja prywatnosc!

W celu zaprezentowania najlepszych ofert na przejazdy autobusowe, zbieramy pewne informacje na temat tego, jak korzystasz z CheckMyBus. Zapamietujemy anonimowe szczególy aby ulepszyc nasze uslugi i dostarczyc Ci spersonalizowane doswiadczenie z serwisu.