Bus Karlsruhe: Rozkład jazdy PKS

PKS Karlsruhe - Porównaj wszystkie autobusy i znajdź najlepsze połączenie

swap
Dorośli
1
Dzieci
0
Podróżujesz grupą?
Wypożycz autobus tutaj!
2094 Firm - 4 291 084 Połączeń
Najlepsze ofertyZaoszczędź średnio 70 %
Z myślą o TobieOferty z całego świata
Prosto i wygodnieWyszukaj jednym kliknięciem
Karlsruhe - tanie bilety autobusowe do punktu
  • BlaBlaBus
    11:40
    Stuttgart Lotnisko SAB
    Czas jazdy 1h 0m
    12:40
    Karlsruhe - Dworzec Główny
    od17,86 zł
  • FlixBus
    17:15
    Kornwestheim - Dworzec Autobusowy
    Czas jazdy 1h 10m
    18:25
    Karlsruhe - Dworzec Główny
    od17,86 zł
  • FlixBus
    05:45
    Tybinga - Dworzec Glówny
    Czas jazdy 2h 30m
    08:15
    Karlsruhe - Dworzec Główny
    od22,33 zł
  • FlixBus
    07:15
    Stuttgart - Vaihingen Dworzec PKP
    Czas jazdy 1h 0m
    08:15
    Karlsruhe - Dworzec Główny
    od22,33 zł
  • FlixBus
    12:55
    Frankfurt nad Menem Lotnisko
    Czas jazdy 1h 55m
    14:50
    Karlsruhe - Dworzec Główny
    od26,81 zł
  • BlaBlaBus
    07:00
    Frankfurt nad Menem - Dworzec Główny Area A
    Czas jazdy 2h 15m
    09:15
    Karlsruhe - Dworzec Główny
    od26,81 zł
  • FlixBus
    07:55
    Darmstadt - Bus Stop Zweifalltorweg Central Station
    Czas jazdy 1h 20m
    09:15
    Karlsruhe - Dworzec Główny
    od44,71 zł
  • FlixBus
    22:25
    Bochum - Dworzec Główny
    Czas jazdy 6h 15m
    04:40
    Karlsruhe - Dworzec Główny
    od89,46 zł
  • FlixBus
    06:30
    Essen - Dworzec Autobusowy (Freiheit)
    Czas jazdy 6h 10m
    12:40
    Karlsruhe - Dworzec Główny
    od89,46 zł

Karlsruhe - tanie bilety kolejowe do punktu
  • Deutsche Bahn
    06:16
    Lotnisko Karlsruhe/Baden-Baden
    Czas jazdy 0h 15m
    06:31
    Karlsruhe
    od45,20 zł
  • Deutsche Bahn
    02:01
    Kirchheim unter Teck
    Czas jazdy 1h 32m
    03:33
    Karlsruhe
    od78,32 zł
  • Deutsche Bahn
    23:57
    Lörrach
    Czas jazdy 6h 34m
    06:31
    Karlsruhe
    od78,32 zł
1984 Autobusowe
1 Przystanek autobusowy
26 Przewoźnicy
8,91 zł Najtańszy przejazd
Znajdź i porównaj wszystkie dostępne autokary z i do miasta: Karlsruhe! Wybierz po prostu połączenie wpisz dzień i i kliknij znajdź teraz! Na CheckMyBus widzisz wszystkie przystanki z mapą i dokładny adres, a także szczegółowe odcinki jazdy. Sprawdź czas trwania podróży, ceny i czas jazdy jak i wyposażenie autokarów Upewnij się gdzie się dokładnie zatrzymuje Twój autobus, na Karlsruhe - Dworzec Główny, Karlsruhe - Goethestrasse albo Karlsruhe - Kriegsstrasse. Wybrałeś jazde autobusem? Za pomocą jednego kliknięcia jesteś na sieci web od Buscenter.it, Viaggi Di Maio albo FlixBus gdzie można kupić bilet online.
Karlsruhe w skrócie
Niemcy
283 799
Euro

Karlsruhe - wszystkie stacje pośrednie

Stacje
Hinterm Hauptbahnhof 6, 76137 Karlsruhe (Niemcy)

Odkryj nowe kierunki

Karlsruhe - najpopularniejsze połączenia autobusowe

Dla podróżnych - Karlsruhe

Transport publiczny
Karlsruhe - transport publiczny
Lokalny bilet w jedną stronę10,74 zł
Bilet miesięczny262,93 zł
Autobusem lub tramwajem50 %
Taksówką lub samochodem
Taxi krótki dystans18,57 zł
Taxi średni dystans33,33 zł
Taxi długi dystans84,99 zł
Paliwo5,82 zł
Jedzenie i Napoje
W restauracji lub kawiarni
Niedrogi posiłek53,70 zł
Menu trzydaniowe114,12 zł
Małe cappuccino12,17 zł
Duże piwo beczkowe14,54 zł
Zakupy w markecie i samodzielne gotowanie
Posiłek wegetariański8,15 zł
Dania mięsne13,69 zł
Butelka wody0,85 zł
Butelka wina (średnia półka)17,34 zł

Trasy autobusów Karlsruhe: Przegląd najpopularniejszych połączeń

Oto przegląd najczęciej wybieranych połączeń ze stacji lub przystanku Karlsruhe. Wystarczy kliknąć wybrane połączenie, aby zobaczyć wszystkie szczegóły trasy!

Miasta w pobliżu Karlsruhe: sprawdź pozostałe dostępne miejsca docelowe
Kilka miejscowości w pobliżu Karlsruhe znajduje się w zasięgu krajowych lub międzypaństwowych sieci połączeń autokarowych. Jeżeli chcesz uwzględnić w wynikach takie miasta, jak Stuttgart, Mannheim albo Strasburg, zwiększ zakres wyszukiwań, a zobaczysz trasy okolicznych autobusów i pociągów. Możesz sprawdzić połączenia autokarowe łączące Karlsruhe z lokalnym transportem publicznym albo autobusami międzymiastowymi w Heidelberg, Heilbronn, Pforzheim i innych miejscowościach. Szukasz przejazdu na lotnisko? Pomożemy Ci znaleźć połączenia do i z okolicznych portów lotniczych, takich jak Lotnisko Stuttgart. Dla miejscowości, gdzie rozkład jazdy jest dostępny, zaproponujemy dodatkowe opcje skorzystania z lokalnej sieci połączeń transportowych.
Trusted shop
Aplikacja CheckMyBus
Darmowe pobieranie
GPDR CheckMyBus shield

Szanujemy Twoja prywatnosc!

W celu zaprezentowania najlepszych ofert na przejazdy autobusowe, zbieramy pewne informacje na temat tego, jak korzystasz z CheckMyBus. Zapamietujemy anonimowe szczególy aby ulepszyc nasze uslugi i dostarczyc Ci spersonalizowane doswiadczenie z serwisu.