calendar
Więcej opcji wyszukiwania
509 Firm - 1 167 183 Połączeń

Bus Erlangen: Rozkład jazdy PKS

PKS Erlangen - Porównaj wszystkie autobusy i znajdź najlepsze połączenie

Obojętnie czy chcesz jechać z albo do miasta: Erlangen. Podróżuj autobusem niedrogo! Eurolines Germany, Bus and Fly i Deutsche Bahn, są operatorami autobusów, z których można podróżowac zawsze niedrogo z przystanku: Erlangen Dworzec Główny. CheckMyBus to portal porównania autokarów gdzie znajdą Państwo nie tylko wszystkie linie autobusowe, ale także najtańszy autobus. Znajdź wszystkie firmy autobusowe na pierwszy rzut oka.

Autobusy z
Erlangen

Rozkład jazdy dla Erlangen
Odjazd: 23 stycznia 2017

 Godzina wyjazduPrzystanekAutobus doPrzewoźnik 
 
11:50
Erlangen Dworzec Główny
Kilonia
FlixBus
 
 
Stacje:
Erlangen → Kilonia
 
  
 
12:30
Erlangen Dworzec Główny
Leverkusen
FlixBus
 
 
Stacje:
Erlangen → Leverkusen
 
  
 
13:05
Erlangen Dworzec Główny
Szczecin
FlixBus
 
 
Stacje:
Erlangen → Szczecin
 
  
 
13:20
Erlangen Dworzec Główny
Merano
FlixBus
 
 
Stacje:
Erlangen → Merano
 
  
 
14:10
Erlangen Dworzec Główny
Garmisch-Partenkirchen
FlixBus
 
 
Stacje:
Erlangen → Garmisch-Partenkirchen
 
  
 póżniej 

Autobusy do
Erlangen

Rozklad jazdy dla Erlangen
Przyjazd: 23 stycznia 2017

 PzyjazdPrzystanekAutobus zPrzewoźnik 
 
15:15
Erlangen Dworzec Główny
Frankfurt nad Menem
FlixBus
 
 
Stacje:
Frankfurt nad Menem → Erlangen
 
  
 
16:20
Erlangen Dworzec Główny
Regensburg
FlixBus
 
 
Stacje:
Regensburg → Erlangen
 
  
 
16:30
Erlangen Dworzec Główny
Kempten
FlixBus
 
 
Stacje:
Kempten → Erlangen
 
  
 
17:25
Erlangen Dworzec Główny
Monachium
FlixBus
 
 
Stacje:
Monachium → Erlangen
 
  
 
18:50
Erlangen Dworzec Główny
Coburg
FlixBus
 
 
Stacje:
Coburg → Erlangen
 
  
 póżniej 

Erlangen: Przystanki i Dworzec Autobusowy / Dworzec PKS

  • Erlangen Dworzec Główny
    Parkplatzstr. Erlangen
    Erlangen Dworzec Główny