calendar
Dalsze opcje
314 Firm - 694 380 Połączeń

Bus Bayreuth: Rozkład jazdy PKS

PKS Bayreuth - Porównaj wszystkie autobusy i znajdź najlepsze połączenie

Opłaca się podróżować autokarem - odkryj wszystkie korzyści! Na CheckMyBus masz przegląd wszystkich dostępnych firm autobusowych. Ponadto możemy Ci pokazać najtańsze i najszybsze firmy autobusowe i dokładny adres wszystkich przystanków łącznie z mapami. W mieście: Bayreuth odjeżdżają autobusy z przystanków Bayreuth Dworzec Główny, Bayreuth Uniwersytet and Bayreuth Goethestraße. Firmy jak Deutsche Bahn, FlixBus and ECOLINES mają oczywiście te miasto w ich rozkładach jazdy. Obojętnie co jest dla Ciebie ważne - wyposażenie, cena, czas odjazdu lub czas trwania podróży , na CheckMyBus decydujesz Ty, z którym autokarem będziesz podróżował. Wystarczy wybrać trasę, dzień podróży i kliknij na "Znajdź teraz"

Autobusy z
Bayreuth

Rozkład jazdy dla Bayreuth
Odjazd: 30 maja 2016

  Wyjazd Przystanek Bus do Dostawca  
 
01:50
Bayreuth Dworzec Główny
Lipsk
Postbus
 
 
Stacje:
Bayreuth → Lipsk
 
   
 
04:15
Bayreuth Dworzec Główny
Stuttgart Lotnisko
Postbus
 
 
Stacje:
Bayreuth → Stuttgart Lotnisko
 
   
 
04:15
Bayreuth Dworzec Główny
Ulm
FlixBus
 
 
Stacje:
Bayreuth → Ulm
 
   
 
07:05
Bayreuth Dworzec Główny
Praga
FlixBus
 
 
Stacje:
Bayreuth → Praga
 
   
 
07:10
Bayreuth Dworzec Główny
Ulm
FlixBus
 
 
Stacje:
Bayreuth → Ulm
 
   
  póżniej  

Autobusy do
Bayreuth

Rozklad jazdy dla Bayreuth
Przyjazd: 30 maja 2016

  Pzyjazd Przystanek Bus z Dostawca  
 
10:55
Bayreuth Dworzec Główny
Berlin
Postbus
 
 
Stacje:
Berlin → Bayreuth
 
   
 
12:15
Bayreuth Dworzec Główny
Berlin
FlixBus
 
 
Stacje:
Berlin → Bayreuth
 
   
 
13:45
Bayreuth Dworzec Główny
Frankfurt nad Menem
FlixBus
 
 
Stacje:
Frankfurt nad Menem → Bayreuth
 
   
 
14:00
Bayreuth Dworzec Główny
Berlin
Distribusion
 
 
Stacje:
Berlin → Bayreuth
 
   
 
16:50
Bayreuth Dworzec Główny
Berlin
FlixBus
 
 
Stacje:
Berlin → Bayreuth
 
   
  póżniej  

Bayreuth: Przystanki i Dworzec Autobusowy / Dworzec PKS

  • Bayreuth Dworzec Główny
    Goethestraße Bayreuth
  • Bayreuth Goethestraße
    Goethestraße 11, 95444 Bayreuth
  • Bayreuth Uniwersytet
    Universitätsstraße 30, 95447 Bayreuth

Rozkład jazdy dla Bayreuth: Popularne połączenia autobusowe

W tabeli poniżej znajdziesz 30 najpopularniejszych połączeń pomiędzy Bayreuth i innymi miastami, a także ilość kursów i firm obsługujących daną trasę. Kliknij w połączenie, aby dowiedzieć się więcej na temat interesującej Cię trasy.

Połączenia autobusowe (Niemcy)
Liczba połączeń
Operator autobusów
Cena
46
5
od 61,48 zł w Postbus
28
4
od 39,52 zł w Postbus
16
5
od 104,95 zł w Postbus
16
5
od 52,69 zł w Postbus
18
5
od 39,52 zł w Postbus
12
5
od 50,50 zł w Postbus
16
5
od 57,09 zł w FlixBus
10
4
od 79,04 zł w FlixBus
10
4
od 160,28 zł w Postbus
10
4
od 79,04 zł w FlixBus
14
5
od 30,74 zł w Postbus
10
4
od 79,04 zł w Postbus
10
4
od 109,78 zł w FlixBus
12
4
od 39,52 zł w Postbus
12
2
od 70,26 zł w FlixBus
8
3
od 83,43 zł w FlixBus

Międzynarodowe połączenia autobusowe
Liczba połączeń
Operator autobusów
Cena
14
3
od 135,69 zł w FlixBus
8
3
od 109,78 zł w FlixBus
8
3
od 129,54 zł w FlixBus
6
2
od 127,34 zł w Deutsche Bahn
6
2
od 144,91 zł w MeinFernbus
6
2
od 144,91 zł w MeinFernbus
4
2
od 70,26 zł w MeinFernbus