calendar
Więcej opcji wyszukiwania
509 Firm - 1 155 594 Połączeń

Bus Jena: Rozkład jazdy PKS

PKS Jena - Porównaj wszystkie autobusy i znajdź najlepsze połączenie

Który autobus jedzie do i z miasta: Jena? CheckMyBus pokazuje Ci harmonogram wszystkich firm autobusowych. Wybierz z wszystkich rezultatów najszybszy autokar i wybierz Twój przystanek odjazdu. W mieście: Jena autobusy zatrzymują się na przystankach: Jena Dworzec Autobusowy, Jena Paradiesbahnhof West i Jena Dworzec Göschwitz. Aktualnie są stamtąd dostępne 539 bezpośrednie połączenia, firm autobusowych jak Deutsche Bahn, Postbus albo Busbud. Porównaj wszystkie dane jak: wyposażenie, cena, czas trwania podróży lub czas wyjazdu i rezerwuj Twoje bilety autobusowe bezpośrednio online!

Autobusy z
Jena

Rozkład jazdy dla Jena
Odjazd: 17 stycznia 2017

 Godzina wyjazduPrzystanekAutobus doPrzewoźnik 
 
11:05
Jena Dworzec Autobusowy
Gießen
FlixBus
 
 
Stacje:
Jena → Gießen
 
  
 
12:00
Jena Dworzec Autobusowy
Berlin
FlixBus
 
 
Stacje:
Jena → Berlin
 
  
 
12:30
Jena Dworzec Autobusowy
Leverkusen
FlixBus
 
 
Stacje:
Jena → Leverkusen
 
  
 
13:20
Jena Dworzec Autobusowy
Chemnitz
FlixBus
 
 
Stacje:
Jena → Chemnitz
 
  
 
15:00
Jena Dworzec Autobusowy
Hamburg
FlixBus
 
 
Stacje:
Jena → Hamburg
 
  
 póżniej 

Autobusy do
Jena

Rozklad jazdy dla Jena
Przyjazd: 17 stycznia 2017

 PzyjazdPrzystanekAutobus zPrzewoźnik 
 
15:20
Jena Dworzec Autobusowy
Chemnitz
FlixBus
 
 
Stacje:
Chemnitz → Jena
 
  
 
17:00
Jena Dworzec Autobusowy
Erlangen
FlixBus
 
 
Stacje:
Erlangen → Jena
 
  
 
17:55
Jena Dworzec Autobusowy
Siegen
FlixBus
 
 
Stacje:
Siegen → Jena
 
  
 
19:25
Jena Dworzec Autobusowy
Berlin
FlixBus
 
 
Stacje:
Berlin → Jena
 
  
 
20:45
Jena Dworzec Autobusowy
Bamberg
FlixBus
 
 
Stacje:
Bamberg → Jena
 
  
 póżniej 

Jena: Przystanki i Dworzec Autobusowy / Dworzec PKS

  • Jena Dworzec Autobusowy
    Knebelstraße Jena
    Jena Dworzec Autobusowy
  • Jena Dworzec Göschwitz
    Bahnhofsvorplatz Jena
    Jena Dworzec Göschwitz
  • Jena Paradiesbahnhof West
    Knebelstraße, 07743 Jena
    Jena Paradiesbahnhof West