calendar
Dalsze opcje
314 Firm - 690 298 Połączeń

Bus Jena: Rozkład jazdy PKS

PKS Jena - Porównaj wszystkie autobusy i znajdź najlepsze połączenie

Który autobus jedzie do i z miasta: Jena? CheckMyBus pokazuje Ci harmonogram wszystkich firm autobusowych. Wybierz z wszystkich rezultatów najszybszy autokar i wybierz Twój przystanek odjazdu. W mieście: Jena autobusy zatrzymują się na przystankach: Jena Dworzec Autobusowy, Jena Paradiesbahnhof West and Jena Dworzec Göschwitz. Aktualnie są stamtąd dostępne 529 bezpośrednie połączenia, firm autobusowych jak IC Bus, Deutsche Bahn or Bokolina. Porównaj wszystkie dane jak: wyposażenie, cena, czas trwania podróży lub czas wyjazdu i rezerwuj Twoje bilety autobusowe bezpośrednio online!

Autobusy z
Jena

Rozkład jazdy dla Jena
Odjazd: 25 czerwca 2016

 WyjazdPrzystanekBus doDostawca 
 
12:20
Jena Dworzec Autobusowy
Bamberg
Distribusion
 
 
Stacje:
Jena → Bamberg
 
  
 
12:30
Jena Dworzec Autobusowy
Leverkusen
FlixBus
 
 
Stacje:
Jena → Leverkusen
 
  
 
12:50
Jena Dworzec Göschwitz
Essen
Postbus
 
 
Stacje:
Jena → Essen
 
  
 
13:20
Jena Dworzec Autobusowy
Drezno
FlixBus
 
 
Stacje:
Jena → Drezno
 
  
 
13:30
Jena Dworzec Autobusowy
Berlin Tegel Lotnisko
Distribusion
 
 
Stacje:
Jena → Berlin Tegel Lotnisko
 
  
 póżniej 

Autobusy do
Jena

Rozklad jazdy dla Jena
Przyjazd: 25 czerwca 2016

 PzyjazdPrzystanekBus zDostawca 
 
14:45
Jena Dworzec Göschwitz
Chemnitz
Postbus
 
 
Stacje:
Chemnitz → Jena
 
  
 
14:55
Jena Dworzec Göschwitz
Chemnitz
Distribusion
 
 
Stacje:
Chemnitz → Jena
 
  
 
17:20
Jena Dworzec Autobusowy
Norymberga
Distribusion
 
 
Stacje:
Norymberga → Jena
 
  
 
17:25
Jena Dworzec Autobusowy
Berlin
FlixBus
 
 
Stacje:
Berlin → Jena
 
  
 
18:50
Jena Dworzec Göschwitz
Stuttgart Lotnisko
Postbus
 
 
Stacje:
Stuttgart Lotnisko → Jena
 
  
 póżniej 

Jena: Przystanki i Dworzec Autobusowy / Dworzec PKS

  • Jena Dworzec Autobusowy
    Knebelstraße Jena
    Jena Dworzec Autobusowy
  • Jena Dworzec Göschwitz
    Bahnhofsvorplatz Jena
    Jena Dworzec Göschwitz
  • Jena Paradiesbahnhof West
    Knebelstraße, 07743 Jena
    Jena Paradiesbahnhof West

Rozkład jazdy dla Jena: Popularne połączenia autobusowe

W tabeli poniżej znajdziesz 30 najpopularniejszych połączeń pomiędzy Jena i innymi miastami, a także ilość kursów i firm obsługujących daną trasę. Kliknij w połączenie, aby dowiedzieć się więcej na temat interesującej Cię trasy.

Połączenia autobusowe (Niemcy)
Liczba połączeń
Operator autobusów
Cena
54
5
od 44,80 zł w Distribusion
18
6
od 85,12 zł w FlixBus
16
6
od 62,27 zł w Postbus
22
6
od 35,84 zł w Distribusion
24
4
od 53,76 zł w Postbus
20
6
od 40,32 zł w FlixBus
14
4
od 76,16 zł w FlixBus
12
5
od 71,68 zł w FlixBus
14
5
od 71,68 zł w Postbus
12
5
od 71,68 zł w Postbus
16
5
od 71,68 zł w Postbus
12
5
od 71,68 zł w Postbus
22
5
od 22,40 zł w FlixBus
14
5
od 22,40 zł w Postbus
16
5
od 51,52 zł w Postbus
12
5
od 76,16 zł w FlixBus
14
5
od 67,20 zł w FlixBus
8
4
od 67,20 zł w FlixBus
12
5
od 62,72 zł w Postbus
12
5
od 53,76 zł w Postbus
8
4
od 150,08 zł w FlixBus
10
4
od 40,32 zł w IC Bus
10
5
od 40,32 zł w Postbus
10
4
od 94,08 zł w Postbus

Międzynarodowe połączenia autobusowe
Liczba połączeń
Operator autobusów
Cena
12
5
od 120,96 zł w FlixBus
14
4
od 185,92 zł w FlixBus
14
4
od 67,20 zł w FlixBus
10
4
od 103,04 zł w Postbus