calendar
Dalsze opcje
314 Firm - 693 937 Połączeń

Bus Kolonia/Bonn Lotnisko: Rozkład jazdy PKS

PKS Kolonia/Bonn Lotnisko - Porównaj wszystkie autobusy i znajdź najlepsze połączenie

Znajdź i porównaj wszystkie dostępne autokary z i do miasta: Kolonia/Bonn Lotnisko! Wybierz po prostu droge wpisz dzień i i kliknij znajdź teraz! Na CheckMyBus widzisz wszystkie przystanki z mapą i dokładny adres, a także szczegółowe odcinki jazdy. Sprawdź ceny, czas podróży i czasy jak i wyposażenie autobusów Upewnij się gdzie się dokładnie zatrzymuje Twój autobus, na Kolonia/Bonn Lotnisko or Cologne/Bonn Airport bus station. Wybrałeś jazde autobusem? Za pomocą jednego kliknięcia jesteś na stronie internetowej od Bokolina, Cipolla Group or Marino Autolinee gdzie można kupić bilet online.

Autobusy z
Kolonia/Bonn Lotnisko

Rozkład jazdy dla Kolonia/Bonn Lotnisko
Odjazd: 31 maja 2016

  Wyjazd Przystanek Bus do Dostawca  
 
08:30
Kolonia/Bonn Lotnisko
Hannover
Distribusion
 
 
Stacje:
Kolonia/Bonn Lotnisko → Hannover
 
   
 
08:50
Kolonia/Bonn Lotnisko
Monachium
megabus
 
 
Stacje:
Kolonia/Bonn Lotnisko → Monachium
 
   
 
09:00
Kolonia/Bonn Lotnisko
Amsterdam
megabus
 
 
Stacje:
Kolonia/Bonn Lotnisko → Amsterdam
 
   
 
09:10
Kolonia/Bonn Lotnisko
Amsterdam
SemiTimeS
 
 
Stacje:
Kolonia/Bonn Lotnisko → Amsterdam
 
   
 
09:10
Kolonia/Bonn Lotnisko
Monachium
Postbus
 
 
Stacje:
Kolonia/Bonn Lotnisko → Monachium
 
   
  póżniej  

Autobusy do
Kolonia/Bonn Lotnisko

Rozklad jazdy dla Kolonia/Bonn Lotnisko
Przyjazd: 31 maja 2016

  Pzyjazd Przystanek Bus z Dostawca  
 
10:05
Kolonia/Bonn Lotnisko
Akwizgran
Postbus
 
 
Stacje:
Akwizgran → Kolonia/Bonn Lotnisko
 
   
 
12:30
Kolonia/Bonn Lotnisko
Dortmund
Postbus
 
 
Stacje:
Dortmund → Kolonia/Bonn Lotnisko
 
   
 
13:45
Cologne/Bonn Airport bus station
Essen
Eurolines Germany
 
 
Stacje:
Essen → Kolonia/Bonn Lotnisko
 
   
 
13:45
Kolonia/Bonn Lotnisko
Essen
Postbus
 
 
Stacje:
Essen → Kolonia/Bonn Lotnisko
 
   
 
14:45
Cologne/Bonn Airport bus station
Amsterdam
Eurolines Germany
 
 
Stacje:
Amsterdam → Kolonia/Bonn Lotnisko
 
   
  póżniej  

Kolonia/Bonn Lotnisko: Przystanki i Dworzec Autobusowy / Dworzec PKS

  • Cologne/Bonn Airport bus station
    Kennedyallee, 51147 Kolonia/Bonn Lotnisko
  • Kolonia/Bonn Lotnisko
    Kennedyallee, Terminal, 51147 Kolonia/Bonn Lotnisko

Rozkład jazdy dla Kolonia/Bonn Lotnisko: Popularne połączenia autobusowe

W tabeli poniżej znajdziesz 30 najpopularniejszych połączeń pomiędzy Kolonia/Bonn Lotnisko i innymi miastami, a także ilość kursów i firm obsługujących daną trasę. Kliknij w połączenie, aby dowiedzieć się więcej na temat interesującej Cię trasy.

Połączenia autobusowe (Niemcy)
Liczba połączeń
Operator autobusów
Cena
46
7
od 43,94 zł w OneBus
52
9
od 11,54 zł w megabus
54
9
od 20,20 zł w megabus
40
8
od 46,18 zł w megabus
32
8
od 46,18 zł w megabus
26
8
od 52,29 zł w Postbus
22
7
od 40,40 zł w megabus
36
7
od 21,97 zł w Postbus
22
7
od 43,50 zł w Postbus
30
6
od 21,97 zł w Postbus
32
6
od 70,30 zł w Postbus
24
7
od 39,55 zł w DeinBus.de
26
7
od 74,70 zł w Eurolines Germany
18
6
od 48,33 zł w OneBus
14
5
od 21,97 zł w Eurolines Germany
18
6
od 52,73 zł w Postbus
20
5
od 65,91 zł w OneBus
16
6
od 52,73 zł w Postbus
16
4
od 74,26 zł w Postbus
16
5
od 61,52 zł w STUDENT AGENCY
14
5
od 30,76 zł w Eurolines Germany
10
5
od 28,86 zł w megabus
12
5
od 105,46 zł w Postbus

Międzynarodowe połączenia autobusowe
Liczba połączeń
Operator autobusów
Cena
18
8
od 153,79 zł w OneBus
22
5
od 171,37 zł w Eurolines Germany
26
4
od 46,18 zł w megabus
20
5
od 39,55 zł w Eurolines Germany
16
5
od 65,91 zł w Eurolines Germany
10
5
od 101,06 zł w Eurolines Germany
10
5
od 109,85 zł w Eurolines Germany
16
4
od 294,40 zł w Eurolines Germany
14
4
od 74,70 zł w Eurolines Germany
16
5
od 206,52 zł w OneBus