calendar
Więcej opcji wyszukiwania
413 Firm - 1 004 854 Połączeń

Bus Kolonia/Bonn Lotnisko: Rozkład jazdy PKS

PKS Kolonia/Bonn Lotnisko - Porównaj wszystkie autobusy i znajdź najlepsze połączenie

Znajdź i porównaj wszystkie dostępne autokary z i do miasta: Kolonia/Bonn Lotnisko! Wybierz po prostu droge wpisz dzień i i kliknij znajdź teraz! Na CheckMyBus widzisz wszystkie przystanki z mapą i dokładny adres, a także szczegółowe odcinki jazdy. Sprawdź ceny, czas podróży i czasy jak i wyposażenie autobusów Upewnij się gdzie się dokładnie zatrzymuje Twój autobus, na Kolonia/Bonn Lotnisko albo Cologne/Bonn Airport bus station. Wybrałeś jazde autobusem? Za pomocą jednego kliknięcia jesteś na stronie internetowej od Busfor, FlixBus albo Eurolines France gdzie można kupić bilet online.

Autobusy z
Kolonia/Bonn Lotnisko

Rozkład jazdy dla Kolonia/Bonn Lotnisko
Odjazd: 25 sierpnia 2016

 Godzina wyjazduPrzystanekAutobus doPrzewoźnik 
 
08:10
Kolonia/Bonn Lotnisko
Montabaur
Postbus
 
 
Stacje:
Kolonia/Bonn Lotnisko → Montabaur
 
  
 
08:30
Kolonia/Bonn Lotnisko
Hannover
Distribusion
 
 
Stacje:
Kolonia/Bonn Lotnisko → Hannover
 
  
 
08:45
Cologne/Bonn Airport bus station
Akwizgran
Eurolines Germany
 
 
Stacje:
Kolonia/Bonn Lotnisko → Akwizgran
 
  
 
09:10
Kolonia/Bonn Lotnisko
Montabaur
Postbus
 
 
Stacje:
Kolonia/Bonn Lotnisko → Montabaur
 
  
 
09:10
Kolonia/Bonn Lotnisko
Amsterdam
SemiTimeS
 
 
Stacje:
Kolonia/Bonn Lotnisko → Amsterdam
 
  
 póżniej 

Autobusy do
Kolonia/Bonn Lotnisko

Rozklad jazdy dla Kolonia/Bonn Lotnisko
Przyjazd: 25 sierpnia 2016

 PzyjazdPrzystanekAutobus zPrzewoźnik 
 
09:45
Kolonia/Bonn Lotnisko
Akwizgran
DeinBus.de
 
 
Stacje:
Akwizgran → Kolonia/Bonn Lotnisko
 
  
 
10:05
Kolonia/Bonn Lotnisko
Akwizgran
Postbus
 
 
Stacje:
Akwizgran → Kolonia/Bonn Lotnisko
 
  
 
11:40
Kolonia/Bonn Lotnisko
Trewir
Postbus
 
 
Stacje:
Trewir → Kolonia/Bonn Lotnisko
 
  
 
12:10
Kolonia/Bonn Lotnisko
Schwerte
Postbus
 
 
Stacje:
Schwerte → Kolonia/Bonn Lotnisko
 
  
 
12:30
Kolonia/Bonn Lotnisko
Schwerte
Postbus
 
 
Stacje:
Schwerte → Kolonia/Bonn Lotnisko
 
  
 póżniej 

Kolonia/Bonn Lotnisko: Przystanki i Dworzec Autobusowy / Dworzec PKS

  • Cologne/Bonn Airport bus station
    Kennedyallee, 51147 Kolonia/Bonn Lotnisko
    Cologne/Bonn Airport bus station
  • Kolonia/Bonn Lotnisko
    Kennedyallee, Terminal, 51147 Kolonia/Bonn Lotnisko
    Kolonia/Bonn Lotnisko

Rozkład jazdy dla Kolonia/Bonn Lotnisko: Popularne połączenia autobusowe

W tabeli poniżej znajdziesz 30 najpopularniejszych połączeń pomiędzy Kolonia/Bonn Lotnisko i innymi miastami, a także ilość kursów i firm obsługujących daną trasę. Kliknij w połączenie, aby dowiedzieć się więcej na temat interesującej Cię trasy.

Połączenia autobusowe (Niemcy)
Liczba połączeń
Przewoźnicy
Cena
72
11
od 17,72 zł w megabus
46
9
od 40,50 zł w megabus
42
7
od 10,13 zł w megabus
30
7
od 40,50 zł w megabus
26
5
od 43,06 zł w OneBus
28
6
od 51,25 zł w Postbus
20
6
od 35,44 zł w megabus
26
6
od 42,63 zł w Postbus
30
5
od 21,53 zł w Postbus
28
5
od 21,53 zł w Postbus
24
5
od 72,78 zł w Postbus
18
6
od 60,29 zł w STUDENT AGENCY
24
5
od 38,76 zł w DeinBus.de
18
6
od 51,68 zł w Postbus
22
5
od 73,21 zł w Eurolines Germany
16
5
od 47,37 zł w OneBus
10
5
od 25,31 zł w megabus
12
4
od 21,53 zł w Eurolines Germany
14
5
od 51,68 zł w Postbus
12
5
od 124,88 zł w Deutsche Bahn
12
4
od 30,14 zł w Eurolines Germany

Międzynarodowe połączenia autokarowe
Liczba połączeń
Przewoźnicy
Cena
30
5
od 40,50 zł w megabus
26
7
od 38,76 zł w Eurolines Germany
22
5
od 64,59 zł w Eurolines Germany
20
5
od 167,95 zł w Eurolines Germany
12
6
od 150,72 zł w OneBus
20
6
od 73,21 zł w Eurolines Germany
16
4
od 288,52 zł w Eurolines Germany
8
4
od 99,05 zł w Eurolines Germany
14
4
od 202,40 zł w OneBus