calendar
Więcej opcji wyszukiwania
342 Firm - 732 314 Połączeń

Bus Brunszwik: Rozkład jazdy PKS

PKS Brunszwik - Porównaj wszystkie autobusy i znajdź najlepsze połączenie

Z CheckMyBus, wyszukiwarki dla autokarów, znajdziesz najlepsze oferty szybko i bez problemu! Z którymi operatorami chcesz jechać: Eurolines France, ECOLINES or FlixBus? Oni odjeżdżają w mieście: Brunszwik z przystanku: Braunschweig Dworzec Główny and Braunschweig Hansastraße - dokładny adres znajdziesz w wynikach wyszukiwania. Wyposażenie autokarów i cena, wyposażenie, czas trwania podróży lub czas wyjazdu znajdziesz również na naszej stronie. Wypróbuj! Po prostu wybierz dzień podróży, droge i porównaj oferty.

Autobusy z
Brunszwik

Rozkład jazdy dla Brunszwik
Odjazd: 29 lipca 2016

 Godzina wyjazduPrzystanekAutobus doPrzewoźnik 
 
16:25
Braunschweig Dworzec Główny
Berlin
FlixBus
 
 
Stacje:
Brunszwik → Berlin
 
  
 
16:30
Braunschweig Dworzec Główny
Monachium
FlixBus
 
 
Stacje:
Brunszwik → Monachium
 
  
 
17:05
Braunschweig Dworzec Główny
Drezno
FlixBus
 
 
Stacje:
Brunszwik → Drezno
 
  
 
17:15
Braunschweig Dworzec Główny
Paryż
FlixBus
 
 
Stacje:
Brunszwik → Paryż
 
  
 
17:30
Braunschweig Dworzec Główny
Hannover
Distribusion
 
 
Stacje:
Brunszwik → Hannover
 
  
 póżniej 

Autobusy do
Brunszwik

Rozklad jazdy dla Brunszwik
Przyjazd: 29 lipca 2016

 PzyjazdPrzystanekAutobus zPrzewoźnik 
 
17:45
Braunschweig Dworzec Główny
Hannover
Distribusion
 
 
Stacje:
Hannover → Brunszwik
 
  
 
20:05
Braunschweig Dworzec Główny
Berlin
FlixBus
 
 
Stacje:
Berlin → Brunszwik
 
  
 
21:05
Braunschweig Dworzec Główny
Berlin
FlixBus
 
 
Stacje:
Berlin → Brunszwik
 
  
 
21:20
Braunschweig Dworzec Główny
Berlin
Postbus
 
 
Stacje:
Berlin → Brunszwik
 
  
 
22:10
Braunschweig Dworzec Główny
Leverkusen
FlixBus
 
 
Stacje:
Leverkusen → Brunszwik
 
  
 póżniej 

Brunszwik: Przystanki i Dworzec Autobusowy / Dworzec PKS

  • Braunschweig Dworzec Główny
    Busbahnhof Berliner Platz Brunszwik
    Braunschweig Dworzec Główny
  • Braunschweig Hansastraße
    Hansestraße 43, 38112 Brunszwik
    Braunschweig Hansastraße

Rozkład jazdy dla Brunszwik: Popularne połączenia autobusowe

W tabeli poniżej znajdziesz 30 najpopularniejszych połączeń pomiędzy Brunszwik i innymi miastami, a także ilość kursów i firm obsługujących daną trasę. Kliknij w połączenie, aby dowiedzieć się więcej na temat interesującej Cię trasy.

Połączenia autobusowe (Niemcy)
Liczba połączeń
Przewoźnicy
Cena
40
5
od 39,25 zł w Distribusion
30
6
od 56,70 zł w Distribusion
26
5
od 43,18 zł w FlixBus
20
5
od 82,86 zł w FlixBus
16
6
od 43,18 zł w Postbus
14
6
od 51,90 zł w Postbus
14
5
od 65,42 zł w MeinFernbus
14
5
od 51,90 zł w Postbus
12
5
od 47,97 zł w Distribusion
12
4
od 100,31 zł w FlixBus
14
4
od 56,70 zł w FlixBus
16
4
od 39,25 zł w FlixBus
22
5
od 21,81 zł w FlixBus
14
4
od 95,95 zł w MeinFernbus
12
5
od 69,78 zł w Postbus
14
4
od 34,89 zł w MeinFernbus
10
4
od 113,39 zł w FlixBus
12
4
od 113,39 zł w MeinFernbus FlixBus
8
4
od 34,89 zł w Distribusion
8
4
od 69,78 zł w Distribusion
10
3
od 39,25 zł w FlixBus
6
3
od 117,76 zł w FlixBus
8
3
od 82,86 zł w Deutsche Bahn

Międzynarodowe połączenia autokarowe
Liczba połączeń
Przewoźnicy
Cena
8
4
od 335,82 zł w Eurolines Germany
12
4
od 292,21 zł w Eurolines Germany
12
4
od 100,31 zł w Eurolines Germany
8
4
od 82,86 zł w Distribusion
8
3
od 109,03 zł w FlixBus
12
3
od 505,91 zł w Eurolines Germany
8
4
od 165,73 zł w Eurolines Germany
8
4
od 100,31 zł w Eurolines Germany