Autobus Łódź - Wrocław i z powrotem

Znajdź najtańsze bilety z miasta Łódź do miasta Wrocław i z powrotem
Najlepsze oferty Zaoszczędź średnio 70%
Z myślą o Tobie Oferty z całego świata
Prosto i wygodnie Wyszukaj jednym kliknięciem

Fakty dotyczące autobusów z miasta Łódź do miasta Wrocław

Porównaj wszystkich dostawców, takich jak FlixBus, którzy podróżują 15 razy każdego dnia autobusem z miasta Łódź do miasta Wrocław jednym kliknięciem! Zarezerwuj bilet autobusowy z miasta Łódź do miasta Wrocław już od 35 zł!

Najtańsze połączenie 35 zł
Najszybsze połączenie 2h 45m
Najwcześniejszy odjazd 02:20
Najpóźniejszy odjazd 23:05
Codzienne połączenia 15 Ø
Dystans 182,4 km
Firmy autobusowe FlixBus

Najtańsze połączenia autobusowe z miasta Łódź do miasta Wrocław

Każdego dnia, 15 autobusy z 1 firm autobusowych odjeżdżają z miasta Łódź do miasta Wrocław: w poniższej tabeli znajdziesz najtańsze ceny za autobus na tej trasie, począwszy od 2024-02-26 i na kolejne dni.

poniedziałek
wtorek
środa
czwartek
piątek
sobota
niedziela
poniedziałek 26.02
40 zł
wtorek 27.02
środa 28.02
40 zł
czwartek 29.02
40 zł
piątek 01.03
45 zł
sobota 02.03
45 zł
niedziela 03.03
40 zł
poniedziałek 04.03
35 zł
wtorek 05.03
35 zł
środa 06.03
czwartek 07.03
piątek 08.03
40 zł
sobota 09.03
40 zł
niedziela 10.03
40 zł
poniedziałek 11.03
35 zł
wtorek 12.03
35 zł
środa 13.03
czwartek 14.03
piątek 15.03
sobota 16.03
35 zł
niedziela 17.03
45 zł
poniedziałek 18.03
40 zł
wtorek 19.03
35 zł
środa 20.03
40 zł
czwartek 21.03
40 zł
piątek 22.03
45 zł
sobota 23.03
niedziela 24.03

Najtańszy czas podróży z miasta Łódź do miasta Wrocław.

Sprawdź tutaj, w którym dniu i o której godzinie możesz znaleźć najtańszy bilet autobusowy z miasta Łódź do miasta Wrocław, na najbliższe 30 dni.
Z ceną zaczynającą się od 35 zł, poniedziałek jest najtańszym dniem dla autobusu z miasta Łódź do miasta Wrocław. Zamiast tego piątek jest najdroższym dniem z cenami zaczynającymi się od 45 zł.
Najtańsza pora dnia na bilety autobusowe z miasta Łódź do miasta Wrocław jest rano, z 35 zł. To najdroższa pora dnia z cenami zaczynającymi się od 40 zł jest noc.

Jak zaoszczędzić pieniądze podróżując z miasta Łódź do miasta Wrocław?

Podróże mogą być drogie, ale nie muszą! Czy chcesz uniknąć płacenia strasznej ceny za swoją podróż? Wykonaj te szybkie kroki, aby zaoszczędzić pieniądze:

Zarezerwuj bilet z miasta Łódź do miasta Wrocław z wyprzedzeniem! Im wcześniej dokonasz rezerwacji, tym niższa będzie zazwyczaj cena. Ponadto będziesz mieć pewność, że będziesz mieć miejsce w autobusie z miasta Łódź do miasta Wrocław, w porównaniu do sytuacji, gdy kupisz go w ostatniej chwili lub bezpośrednio na stacji.

Jeśli możesz, unikaj podróżowania w godzinach szczytu. Zamiast w weekend, spróbuj podróżować w ciągu tygodnia. Podróżowanie wieczorem lub w nocy jest również tańsze, a późniejsze autobusy z miasta Łódź do miasta Wrocław są również bardziej puste.

Porównaj wszystkie rozkłady jazdy autobusów z miasta Łódź do miasta Wrocław.

Oto wybór najtańszych przejazdów autobusowych z rozkładu jazdy z miasta Łódź do miasta Wrocław od różnych operatorów autobusowych, takich jak FlixBus na następne dni.
  • FlixBus
    2h 55m
    09:10
    Łódź
    Fabryczna
    12:05
    Wrocław
    Plac Grunwaldzki
    FlixBus
    Ekonomiczna
    od 35 zł
  • FlixBus
    2h 55m
    09:10
    Łódź
    Fabryczna
    12:05
    Wrocław
    Plac Grunwaldzki
    FlixBus
    Ekonomiczna
    od 40 zł
  • FlixBus
    2h 50m
    23:05
    Łódź
    Fabryczna
    01:55
    Wrocław
    Plac Grunwaldzki
    FlixBus
    Ekonomiczna
    od 45 zł
  • FlixBus
    3h 5m
    23:05
    Łódź
    Fabryczna
    02:10
    Wrocław
    Dworzec Glówny Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    od 50 zł
  • FlixBus
    3h 5m
    12:15
    Łódź
    Fabryczna
    15:20
    Wrocław
    Dworzec Glówny Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    od 55 zł
  • FlixBus
    2h 45m
    12:15
    Łódź
    Fabryczna
    15:00
    Wrocław
    Plac Grunwaldzki
    FlixBus
    Ekonomiczna
    od 60 zł
  • FlixBus
    3h 5m
    12:15
    Łódź
    Fabryczna
    15:20
    Wrocław
    Dworzec Glówny Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    od 80 zł
  • FlixBus
    2h 50m
    02:20
    Łódź
    Fabryczna
    05:10
    Wrocław
    Plac Grunwaldzki
    FlixBus
    Ekonomiczna
    od 100 zł

Częstotliwość połączeń autobusowych między miastami Łódź i Wrocław.

Zobacz tutaj, jak częste są połączenia między miastami Łódź i Wrocław w różnych godzinach i dniach tygodnia.
Najbardziej ruchliwym dniem jest poniedziałek, z ponad 16 autobusami dziennie z miasta Łódź do miasta Wrocław. Natomiast ma środa najmniej połączeń, z zaledwie 14 autobusów dziennie między miastami Łódź i Wrocław.
Najbardziej ruchliwą porą dnia jest popołudnie, z 40 autobusami z miasta Łódź do miasta Wrocław, podczas gdy noc widzi najmniej połączeń między miastami Łódź i Wrocław, z ofertami 14.

Ukochani przewoźnicy autobusowi z miasta Łódź do miasta Wrocław

Oto najczęściej rezerwowane przez naszych użytkowników połączenia pomiędzy miastami Łódź a Wrocław.

Wszystkie dworce autobusowe i przystanki w miastach Łódź i Wrocław.

Poniższa mapa pokazuje, gdzie znajdziesz wszystkie dworce autobusowe w miastach Łódź i Wrocław.

Obsługa i komfort w autobusie z miasta Łódź do miasta Wrocław

Chcesz wiedzieć, jakie klasy miejsc są dostępne w autobusach na trasie od miasta Łódź do miasta Wrocław? Lub którzy przewoźnicy obsługują trasę z miasta Łódź do miasta Wrocław? Poniżej znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania.

Często zadawane pytania dotyczące trase z miasta Łódź do miasta Wrocław

Ile kosztuje podróż autobusowa z miasta Łódź do miasta Wrocław?

To zależy, między innymi, od dnia i czasu podróży. Najtańszy przejazd jest dostępny od 35 zł i trwa 2h 55m do osiagnięcia celu w mieście Wrocław. Porównuj oferty i oszczędzaj!

Ile mogę zaoszczędzić porównując ceny autobusów na trasie z miasta Łódź do miasta Wrocław?

Liczba firm autokarowych obsługujących to połączenie wynosi: 1. Ceny biletów zawierają się w przedziale od 35 zł do 100 zł. Radzimy rezerwować Twój bilet jak najwcześniej jest to możliwe, co zapewni Ci najtańszą podróż do miasta Wrocław.

Średnio dziennie ile połączeń jest dostępnych z miasta Łódź do miasta Wrocław?

Liczba dziennych połączeń autobusowych obsługujących trasę z miasta Łódź do miasta Wrocław wynosi: 15. Za pomocą naszego wyszukiwania możesz porównać rozkłady jazdy autobusów i znaleźć idealne połączenie dla Ciebie.

Jak długo trwa podróż z miasta Łódź do miasta Wrocław?

Najszybsze połączenie autobusowe z miasta Łódź do miasta Wrocław oferuje FlixBus a podróż trwa 2h 45m. Najtańsze bilety autobusowe na tym połączeniu kosztują 40 zł. Pamiętaj, że podróż może trwać dłużej z powodu wzmożonego ruchu drogowego na trasie przejazdu.

O której odjeżdża pierwszy autobus z miasta Łódź do miasta Wrocław?

Najwcześniejszy autobus do miasta Wrocław odjeżdża z miasta Łódź o 02:20. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Najprościej znajdziesz dokładne godziny i zaplanujesz podróż używając naszego wyszukiwania.

Kiedy odjeżdza ostatni autobus z miasta Łódź do miasta Wrocław?

Ostatni autobus z miasta Łódź do miasta Wrocław wyrusza o 23:05. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Wystarczy użyć naszego wyszukiwania do znalezienia dokładnego rozkładu i zaplanowania Twojej podróży.

Która firma autokarowa obsługuje połączenie z miasta Łódź do miasta Wrocław?

Podróżując autobusem z miasta Łódź do miasta Wrocław, pasażerowie mogą wybrać FlixBus. Dzięki naszemu wyszukiwaniu możesz porównać wszystkie dostępne bilety autobusowe i zarezerwować te które Ci najbardziej pasują.

Czy istnieje bezpośrednia magistrala między miastami Łódź i Wrocław?

Możesz sprawdzić wszystkie bezpośrednie połączenia pomiędzy miastami Łódź i Wrocław używając naszej wyszukiwarki i patrząc na sekcję Zmiany w naszych filtrach. Oto niektóre z firm oferujących bezpośrednie połączenia autobusowe: FlixBus.

Co mogę zabrać ze sobą do autobusu na trasie z miasta Łódź do miasta Wrocław?

Rzeczy, które możesz zabrać ze sobą do autobusu zależą od wybranej firmy autokarowej. Zazwyczaj na trasie z miasta Łódź do miasta Wrocław możesz bez opłat zabrać walizkę i bagaż podręczny. Najprościej to sprawdzić używając naszego wyszukiwania, która pozwoli znaleźć Ci najbardziej pasujące połączenie autobusowe w dniu planowanej podróży.

Jakie wyposażenie posiadają autobusy obsługujące trasę z miasta Łódź do miasta Wrocław?

Wyposażenie autobusów różni się w zależności od wybranej firmy autokarowej. Niemniej, wiele dalekobieżnych autobusów posiada dostęp do Wi-Fi, dzięki czemu możesz w takcie podróży informować swoich przyjaciół, w którym miejscu się znajdujesz. Z kolei klimatyzacja oferowana na pokładach autokarów sprawia, że podróżowanie jest jeszcze bardziej przyjemne. Najlepiej użyj naszego wyszukiwania do znalezienia dokładnych informacji o wyposażeniu autobusu na trasie z miasta Łódź do miasta Wrocław w dniu zaplanowanej przez Ciebie podróży.

Dostępne klasy miejsc, które są oferowane na trasie Łódź - Wrocław

.
Ekonomiczna
Economy

Najtańsza opcja dostępna dla Twojego biletu, zazwyczaj posiada rozkładane fotele i klimatyzację.

Alternatywne typy transportu z miasta Łódź do miasta Wrocław

Nie znalazłeś odpowiedniego autobusu? Oto wybór alternatywnych rodzajów transportu z rozkładu jazdy od miasta Łódź do miasta Wrocław na następne dni.

Tanie bilety kolejowe z miasta Łódź do miasta Wrocław

Oto wybór najtańszych pociągów z rozkładu jazdy od miasta Łódź do miasta Wrocław na następne dni.
  • PKP Intercity
    3h 37m
    05:48
    Łódź
    09:25
    Wrocław
    Dworzec Główny
    PKP Intercity
    Ekonomiczna
    od 30 zł
  • PKP Intercity
    3h 5m
    08:43
    Łódź
    11:48
    Wrocław
    Dworzec Główny
    PKP Intercity
    Ekonomiczna
    od 47 zł
  • PKP Intercity
    3h 37m
    05:48
    Łódź
    09:25
    Wrocław
    Dworzec Główny
    PKP Intercity
    Ekonomiczna
    od 52 zł
  • PolRegio
    4h 27m
    10:18
    Łódź
    14:45
    Wrocław
    Dworzec Główny
    PolRegio
    Ekonomiczna
    od 78 zł

Więcej tras autobusowych z miasta Łódź i miasta Wrocław.

Oto przegląd najpopularniejszych tras autobusowych z miasta Łódź oraz z miasta Wrocław. Po prostu kliknij na wybrane połączenie, a znajdziesz wszystkie szczegóły dotyczące Twojej trasy autobusowej!

Aplikacja CheckMyBus

Darmowe pobieranie

App Store
CheckMyBus App
Zamknij
GPDR CheckMyBus shield

Cenimy Twoją prywatność

Aby pokazać ci najlepsze oferty autobusowe, my i nasi partnerzy używamy technicznych, analitycznych i marketingowych plików cookie do personalizacji reklam. Zapamiętujemy twoje anonimowe dane, by zapewnić ci spersonalizowane doświadczenie.