✈ Autobus Port lotniczy Gdańsk (GDN) - Toruń

Znajdź tanie bilety na przejazd autobusowy z lotniska Port lotniczy Gdańsk do miasta Toruń
Najlepsze oferty Zaoszczędź średnio 70%
Z myślą o Tobie Oferty z całego świata
Prosto i wygodnie Wyszukaj jednym kliknięciem

Porównaj wszystkie rozkłady jazdy autobusów wahadłowych z lotniska Port lotniczy Gdańsk do miasta Toruń.

Oto wybór najtańszych przejazdów wahadłowych z rozkładu jazdy z lotniska Port lotniczy Gdańsk do miasta Toruń od różnych operatorów autobusowych, takich jak FlixBus na następne dni.
dzisiaj
od 60 zł
jutro
od 42 zł
niedziela
od 45 zł
poniedziałek
od 40 zł
wtorek
od 40 zł
środa
od 45 zł
czwartek
od 50 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w dzisiaj

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • FlixBus
    3h 10m
    16:25
    Port lotniczy Gdańsk
    Lotnisko Gdańsk
    19:35
    Toruń
    Miasto
    FlixBus
    Ekonomiczna
    60 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w jutro

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • FlixBus
    3h 10m
    16:25
    Port lotniczy Gdańsk
    Lotnisko Gdańsk
    19:35
    Toruń
    Miasto
    FlixBus
    Ekonomiczna
    42 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w niedziela

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • FlixBus
    3h 10m
    16:25
    Port lotniczy Gdańsk
    Lotnisko Gdańsk
    19:35
    Toruń
    Miasto
    FlixBus
    Ekonomiczna
    45 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w poniedziałek

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • FlixBus
    3h 10m
    16:25
    Port lotniczy Gdańsk
    Lotnisko Gdańsk
    19:35
    Toruń
    Miasto
    FlixBus
    Ekonomiczna
    40 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w wtorek

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • FlixBus
    3h 10m
    16:25
    Port lotniczy Gdańsk
    Lotnisko Gdańsk
    19:35
    Toruń
    Miasto
    FlixBus
    Ekonomiczna
    40 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w środa

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • FlixBus
    3h 10m
    16:25
    Port lotniczy Gdańsk
    Lotnisko Gdańsk
    19:35
    Toruń
    Miasto
    FlixBus
    Ekonomiczna
    45 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w czwartek

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • FlixBus
    3h 10m
    16:25
    Port lotniczy Gdańsk
    Lotnisko Gdańsk
    19:35
    Toruń
    Miasto
    FlixBus
    Ekonomiczna
    50 zł

Fakty dotyczące autobusów wahadłowych z lotniska Port lotniczy Gdańsk (GDN) do miasta Toruń

Porównaj wszystkich dostawców, takich jak FlixBus, którzy podróżują 1 razy każdego dnia autobusem wahadłowym z lotniska Port lotniczy Gdańsk do miasta Toruń jednym kliknięciem! Zarezerwuj bilet z lotniska Port lotniczy Gdańsk miasta Toruń już od 40 zł!

Najtańsze połączenie 40 zł
Najszybsze połączenie 3h 10m
Najwcześniejszy odjazd 16:25
Najpóźniejszy odjazd 16:25
Codzienne połączenia 1 Ø
Dystans 152,0 km
Firmy autobusowe FlixBus

Najtańsze połączenia wahadłowe z lotniska Port lotniczy Gdańsk do miasta Toruń

Każdego dnia, 1 autobusy wahadłowe z 1 firm autobusowych odjeżdżają z lotniska Port lotniczy Gdańsk do miasta Toruń: w poniższej tabeli znajdziesz najtańsze ceny za autobus wahadłowy na tej trasie, począwszy od 2024-05-24 i na kolejne dni.

poniedziałek
wtorek
środa
czwartek
piątek
sobota
niedziela
poniedziałek 20.05
wtorek 21.05
środa 22.05
czwartek 23.05
piątek 24.05
60 zł
sobota 25.05
42 zł
niedziela 26.05
45 zł
poniedziałek 27.05
40 zł
wtorek 28.05
40 zł
środa 29.05
45 zł
czwartek 30.05
50 zł
piątek 31.05
42 zł
sobota 01.06
45 zł
niedziela 02.06
80 zł
poniedziałek 03.06
wtorek 04.06
40 zł
środa 05.06
50 zł
czwartek 06.06
40 zł
piątek 07.06
40 zł
sobota 08.06
40 zł
niedziela 09.06
40 zł
poniedziałek 10.06
40 zł
wtorek 11.06
40 zł
środa 12.06
40 zł
czwartek 13.06
40 zł
piątek 14.06
40 zł
sobota 15.06
40 zł
niedziela 16.06

Jak zaoszczędzić pieniądze podróżując z lotniska Port lotniczy Gdańsk do miasta Toruń?

Podróże mogą być drogie, ale nie muszą! Czy chcesz uniknąć płacenia strasznej ceny za swoją podróż? Wykonaj te szybkie kroki, aby zaoszczędzić pieniądze:

Zarezerwuj bilet z lotniska Port lotniczy Gdańsk do miasta Toruń z wyprzedzeniem! Im wcześniej dokonasz rezerwacji, tym niższa będzie zazwyczaj cena. Ponadto będziesz mieć pewność, że będziesz mieć miejsce w autobusie wahadłowym z lotniska Port lotniczy Gdańsk do miasta Toruń, w porównaniu do sytuacji, gdy kupisz go w ostatniej chwili lub bezpośrednio na stacji.

Jeśli możesz, unikaj podróżowania w godzinach szczytu. Zamiast w weekend, spróbuj podróżować w ciągu tygodnia. Podróżowanie wieczorem lub w nocy jest również tańsze, a późniejsze autobusy wahadłowe z lotniska Port lotniczy Gdańsk do miasta Toruń są również bardziej puste.

Ukochani przewoźnicy autobusowi z lotniska Port lotniczy Gdańsk do miasta Toruń

Oto najczęściej rezerwowane przez naszych użytkowników połączenia pomiędzy lotniskiem Port lotniczy Gdańsk a miastem Toruń.

Wszystkie dworce autobusowe i przystanki na lotnisku Port lotniczy Gdańsk i w mieście Toruń.

Poniższa mapa pokazuje, gdzie znajdziesz wszystkie dworce autobusowe lotnisku Port lotniczy Gdańsk i w mieściena Toruń.

Obsługa i komfort w autobusie wahadłowym z lotniska Port lotniczy Gdańsk do miasta Toruń

Chcesz wiedzieć, jakie klasy miejsc są dostępne w autobusach wahadłowych na trasie z lotniska Port lotniczy Gdańsk do miasta Toruń? Lub którzy przewoźnicy obsługują trasę z lotniska Port lotniczy Gdańsk do miasta Toruń? Poniżej znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania.

Często zadawane pytania dotyczące trase z lotniska Port lotniczy Gdańsk do miasta Toruń

Ile kosztuje podróż wahadłowa z lotniska Port lotniczy Gdańsk do miasta Toruń?

To zależy, między innymi, od dnia i czasu podróży. Najtańszy przejazd wahadłowy jest dostępny od 40 zł i trwa 3h 10m do osiagnięcia celu do miasta Toruń. Porównuj oferty i oszczędzaj!

Ile mogę zaoszczędzić porównując ceny autobusów wahadłowych na trasie z lotniska Port lotniczy Gdańsk do miasta Toruń?

Liczba firm autokarowych obsługujących to połączenie wynosi: 1. Ceny biletów zawierają się w przedziale od 40 zł do 60 zł. Radzimy rezerwować Twój bilet jak najwcześniej jest to możliwe, co zapewni Ci najtańszą podróż do miasta Toruń.

Średnio dziennie ile połączeń jest dostępnych z lotniska Port lotniczy Gdańsk do miasta Toruń?

Liczba dziennych połączeń wahadłowych obsługujących trasę z lotniska Port lotniczy Gdańsk do miasta Toruń wynosi: 1. Za pomocą naszego wyszukiwania możesz porównać rozkłady jazdy autobusów wahadłowych i znaleźć idealne połączenie dla Ciebie.

Jak długo trwa podróż wahadłowa z lotniska Port lotniczy Gdańsk do miasta Toruń?

Najszybsze połączenie wahadłowe z lotniska Port lotniczy Gdańsk do miasta Toruń oferuje FlixBus a podróż trwa 3h 10m. Najtańsze bilety wahadłowe na tym połączeniu kosztują 60 zł. Pamiętaj, że podróż może trwać dłużej z powodu wzmożonego ruchu drogowego na trasie przejazdu.

O której odjeżdża pierwszy autobus wahadłowy z lotniska Port lotniczy Gdańsk do miasta Toruń?

Najwcześniejszy autobus wahadłowy do miasta Toruń odjeżdża z lotniska Port lotniczy Gdańsk o 16:25. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Najprościej znajdziesz dokładne godziny i zaplanujesz podróż używając naszego wyszukiwania.

Kiedy odjeżdza ostatni autobus wahadłowy z lotniska Port lotniczy Gdańsk do miasta Toruń?

Ostatni autobus wahadłowy z lotniska Port lotniczy Gdańsk do miasta Toruń wyrusza o 16:25. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Wystarczy użyć naszego wyszukiwania do znalezienia dokładnego rozkładu i zaplanowania Twojej podróży.

Która firma autokarowa obsługuje połączenie wahadłowe z lotniska Port lotniczy Gdańsk do miasta Toruń?

Podróżując autobusem wahadłowym z lotniska Port lotniczy Gdańsk do miasta Toruń, pasażerowie mogą wybrać FlixBus. Dzięki naszemu wyszukiwaniu możesz porównać wszystkie dostępne bilety wahadłowe i zarezerwować te które Ci najbardziej pasują.

Czy istnieje bezpośrednia magistrala między lotniskiem Port lotniczy Gdańsk i miastem Toruń?

Możesz sprawdzić wszystkie bezpośrednie połączenia pomiędzy lotniskiem Port lotniczy Gdańsk i miastem Toruń używając naszej wyszukiwarki i patrząc na sekcję Zmiany w naszych filtrach. Oto niektóre z firm oferujących bezpośrednie połączenia wahadłowe: FlixBus.

Co mogę zabrać ze sobą do autobusu wahadłowego na trasie z lotniska Port lotniczy Gdańsk do miasta Toruń?

Rzeczy, które możesz zabrać ze sobą do autobusu wahadłowego zależą od wybranej firmy autokarowej. Zazwyczaj na trasie z lotniska Port lotniczy Gdańsk do miasta Toruń możesz bez opłat zabrać walizkę i bagaż podręczny. Najprościej to sprawdzić używając naszego wyszukiwania, która pozwoli znaleźć Ci najbardziej pasujące połączenie wahadłowe w dniu planowanej podróży.

Jakie wyposażenie posiadają autobusy wahadłowe obsługujące trasę z lotniska Port lotniczy Gdańsk do miasta Toruń?

Wyposażenie autobusów wahadłowych różni się w zależności od wybranej firmy autokarowej. Niemniej, wiele autobusów wahadłowych posiada dostęp do Wi-Fi, dzięki czemu możesz w takcie podróży informować swoich przyjaciół, w którym miejscu się znajdujesz. Z kolei klimatyzacja oferowana na pokładach autokarów sprawia, że podróżowanie jest jeszcze bardziej przyjemne. Najlepiej użyj naszego wyszukiwania do znalezienia dokładnych informacji o wyposażeniu autobusu wahadłowego na trasie z lotniska Port lotniczy Gdańsk do miasta Toruń w dniu zaplanowanej przez Ciebie podróży.

Dostępne klasy miejsc, które są oferowane na trasie Port lotniczy Gdańsk - Toruń

.
Ekonomiczna
Economy

Najtańsza opcja dostępna dla Twojego biletu, zazwyczaj posiada rozkładane fotele i klimatyzację.

Alternatywne typy transportu z lotniska Port lotniczy Gdańsk do miasta Toruń

Tani carpooling z miasta Port lotniczy Gdańsk do miasta Toruń

Oto wybór najtańszych ofert carpoolingu z rozkładu jazdy od miasta Port lotniczy Gdańsk do miasta Toruń na najbliższe dni.
  • BlaBlaCar
    2h 0m
    14:00
    Port lotniczy Gdańsk
    16:00
    Toruń
    BlaBlaCar
    Ekonomiczna
    od 22 zł
  • BlaBlaCar
    1h 50m
    21:30
    Port lotniczy Gdańsk
    23:20
    Toruń
    BlaBlaCar
    Ekonomiczna
    od 26 zł
  • BlaBlaCar
    2h 10m
    15:00
    Port lotniczy Gdańsk
    17:10
    Toruń
    BlaBlaCar
    Ekonomiczna
    od 28 zł
  • BlaBlaCar
    3h 10m
    23:50
    Port lotniczy Gdańsk
    03:00
    Toruń
    BlaBlaCar
    Ekonomiczna
    od 44 zł
  • BlaBlaCar
    2h 0m
    14:00
    Port lotniczy Gdańsk
    16:00
    Toruń
    BlaBlaCar
    Ekonomiczna
    od 22 zł
  • BlaBlaCar
    1h 50m
    21:30
    Port lotniczy Gdańsk
    23:20
    Toruń
    BlaBlaCar
    Ekonomiczna
    od 26 zł
  • BlaBlaCar
    2h 10m
    15:00
    Port lotniczy Gdańsk
    17:10
    Toruń
    BlaBlaCar
    Ekonomiczna
    od 28 zł
  • BlaBlaCar
    3h 10m
    23:50
    Port lotniczy Gdańsk
    03:00
    Toruń
    BlaBlaCar
    Ekonomiczna
    od 44 zł

Więcej tras autobusowych z lotniska Port lotniczy Gdańsk i miasta Toruń.

Oto przegląd najpopularniejszych tras autobusowych z lotniska Port lotniczy Gdańsk oraz z miasta Toruń. Po prostu kliknij na wybrane połączenie, a znajdziesz wszystkie szczegóły dotyczące Twojej trasy autobusowej!

Aplikacja CheckMyBus

Darmowe pobieranie

App Store
CheckMyBus App
Zamknij
GPDR CheckMyBus shield

Cenimy Twoją prywatność

Aby pokazać ci najlepsze oferty autobusowe, my i nasi partnerzy używamy technicznych, analitycznych i marketingowych plików cookie do personalizacji reklam. Zapamiętujemy twoje anonimowe dane, by zapewnić ci spersonalizowane doświadczenie.