Autobus Rzeszów - Jastrzębie-Zdrój

Znajdź najtańsze bilety na trasie Rzeszów - Jastrzębie-Zdrój
Najlepsze oferty Zaoszczędź średnio 70%
Z myślą o Tobie Oferty z całego świata
Prosto i wygodnie Wyszukaj jednym kliknięciem

Porównaj wszystkie rozkłady jazdy autobusów z miasta Rzeszów do miasta Jastrzębie-Zdrój.

Oto wybór najtańszych przejazdów autobusowych z rozkładu jazdy z miasta Rzeszów do miasta Jastrzębie-Zdrój od różnych operatorów autobusowych, takich jak FlixBus na następne dni.
dzisiaj
od 45 zł
jutro
od 45 zł
poniedziałek
wtorek
środa
od 45 zł
czwartek
piątek

Najtańsze przejazdy autobusem w dzisiaj

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • FlixBus
    6h 5m
    07:00
    Rzeszów
    Dworzec Autobusowy
    13:05
    Jastrzębie-Zdrój
    Dworzec Główny
    FlixBus
    Ekonomiczna
    45 zł
  • FlixBus
    5h 55m
    14:50
    Rzeszów
    Dworzec Autobusowy
    20:45
    Jastrzębie-Zdrój
    Dworzec Główny
    FlixBus
    Ekonomiczna
    45 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w jutro

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • FlixBus
    5h 55m
    14:50
    Rzeszów
    Dworzec Autobusowy
    20:45
    Jastrzębie-Zdrój
    Dworzec Główny
    FlixBus
    Ekonomiczna
    45 zł
  • FlixBus
    6h 5m
    07:00
    Rzeszów
    Dworzec Autobusowy
    13:05
    Jastrzębie-Zdrój
    Dworzec Główny
    FlixBus
    Ekonomiczna
    47 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w środa

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • FlixBus
    7h 10m
    07:00
    Rzeszów
    Dworzec Autobusowy
    14:10
    Jastrzębie-Zdrój
    Dworzec Główny
    FlixBus
    Ekonomiczna
    45 zł
  • FlixBus
    5h 55m
    14:50
    Rzeszów
    Dworzec Autobusowy
    20:45
    Jastrzębie-Zdrój
    Dworzec Główny
    FlixBus
    Ekonomiczna
    45 zł
  • FlixBus
    8h 0m
    05:05
    Rzeszów
    Dworzec Autobusowy
    13:05
    Jastrzębie-Zdrój
    Dworzec Główny
    FlixBus
    Ekonomiczna
    55 zł

Częstotliwość połączeń autobusowych między miastami Rzeszów i Jastrzębie-Zdrój.

Zobacz tutaj, jak częste są połączenia między miastami Rzeszów i Jastrzębie-Zdrój w różnych godzinach i dniach tygodnia.
Najbardziej ruchliwym dniem jest środa, z ponad 3 autobusami dziennie z miasta Rzeszów do miasta Jastrzębie-Zdrój. Natomiast ma sobota najmniej połączeń, z zaledwie 2 autobusów dziennie między miastami Rzeszów i Jastrzębie-Zdrój.
Najbardziej ruchliwą porą dnia jest rano, z 3 autobusami z miasta Rzeszów do miasta Jastrzębie-Zdrój, podczas gdy noc widzi najmniej połączeń między miastami Rzeszów i Jastrzębie-Zdrój, z ofertami 1.

Fakty dotyczące autobusów z miasta Rzeszów do miasta Jastrzębie-Zdrój

Porównaj wszystkich dostawców, takich jak FlixBus, którzy podróżują 2 razy każdego dnia autobusem z miasta Rzeszów do miasta Jastrzębie-Zdrój jednym kliknięciem! Zarezerwuj bilet autobusowy z miasta Rzeszów do miasta Jastrzębie-Zdrój już od 45 zł!

Najtańsze połączenie 45 zł
Najszybsze połączenie 5h 55m
Najwcześniejszy odjazd 07:00
Najpóźniejszy odjazd 14:50
Codzienne połączenia 2 Ø
Dystans 243,0 km
Firmy autobusowe FlixBus

Najtańsze połączenia autobusowe z miasta Rzeszów do miasta Jastrzębie-Zdrój

Każdego dnia, 2 autobusy z 1 firm autobusowych odjeżdżają z miasta Rzeszów do miasta Jastrzębie-Zdrój: w poniższej tabeli znajdziesz najtańsze ceny za autobus na tej trasie, począwszy od 2024-04-20 i na kolejne dni.

poniedziałek
wtorek
środa
czwartek
piątek
sobota
niedziela
poniedziałek 15.04
wtorek 16.04
środa 17.04
czwartek 18.04
piątek 19.04
sobota 20.04
45 zł
niedziela 21.04
45 zł
poniedziałek 22.04
wtorek 23.04
środa 24.04
45 zł
czwartek 25.04
piątek 26.04
sobota 27.04
niedziela 28.04
poniedziałek 29.04
wtorek 30.04
środa 01.05
65 zł
czwartek 02.05
piątek 03.05
sobota 04.05
niedziela 05.05
poniedziałek 06.05
wtorek 07.05
środa 08.05
czwartek 09.05
piątek 10.05
sobota 11.05
niedziela 12.05

Najtańszy czas podróży z miasta Rzeszów do miasta Jastrzębie-Zdrój.

Sprawdź tutaj, w którym dniu i o której godzinie możesz znaleźć najtańszy bilet autobusowy z miasta Rzeszów do miasta Jastrzębie-Zdrój, na najbliższe 30 dni.
Z ceną zaczynającą się od 45 zł, sobota jest najtańszym dniem dla autobusu z miasta Rzeszów do miasta Jastrzębie-Zdrój. Zamiast tego środa jest najdroższym dniem z cenami zaczynającymi się od 45 zł.
Najtańsza pora dnia na bilety autobusowe z miasta Rzeszów do miasta Jastrzębie-Zdrój jest popołudnie, z 45 zł. To najdroższa pora dnia z cenami zaczynającymi się od 54 zł jest noc.

Jak zaoszczędzić pieniądze podróżując z miasta Rzeszów do miasta Jastrzębie-Zdrój?

Podróże mogą być drogie, ale nie muszą! Czy chcesz uniknąć płacenia strasznej ceny za swoją podróż? Wykonaj te szybkie kroki, aby zaoszczędzić pieniądze:

Zarezerwuj bilet z miasta Rzeszów do miasta Jastrzębie-Zdrój z wyprzedzeniem! Im wcześniej dokonasz rezerwacji, tym niższa będzie zazwyczaj cena. Ponadto będziesz mieć pewność, że będziesz mieć miejsce w autobusie z miasta Rzeszów do miasta Jastrzębie-Zdrój, w porównaniu do sytuacji, gdy kupisz go w ostatniej chwili lub bezpośrednio na stacji.

Jeśli możesz, unikaj podróżowania w godzinach szczytu. Zamiast w weekend, spróbuj podróżować w ciągu tygodnia. Podróżowanie wieczorem lub w nocy jest również tańsze, a późniejsze autobusy z miasta Rzeszów do miasta Jastrzębie-Zdrój są również bardziej puste.

Ukochani przewoźnicy autobusowi z miasta Rzeszów do miasta Jastrzębie-Zdrój

Oto najczęściej rezerwowane przez naszych użytkowników połączenia pomiędzy miastami Rzeszów a Jastrzębie-Zdrój.

Wszystkie dworce autobusowe i przystanki w miastach Rzeszów i Jastrzębie-Zdrój.

Poniższa mapa pokazuje, gdzie znajdziesz wszystkie dworce autobusowe w miastach Rzeszów i Jastrzębie-Zdrój.

Obsługa i komfort w autobusie z miasta Rzeszów do miasta Jastrzębie-Zdrój

Chcesz wiedzieć, jakie klasy miejsc są dostępne w autobusach na trasie od miasta Rzeszów do miasta Jastrzębie-Zdrój? Lub którzy przewoźnicy obsługują trasę z miasta Rzeszów do miasta Jastrzębie-Zdrój? Poniżej znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania.

Często zadawane pytania dotyczące trase z miasta Rzeszów do miasta Jastrzębie-Zdrój

Ile kosztuje podróż autobusowa z miasta Rzeszów do miasta Jastrzębie-Zdrój?

To zależy, między innymi, od dnia i czasu podróży. Najtańszy przejazd jest dostępny od 45 zł i trwa 6h 5m do osiagnięcia celu w mieście Jastrzębie-Zdrój. Porównuj oferty i oszczędzaj!

Ile mogę zaoszczędzić porównując ceny autobusów na trasie z miasta Rzeszów do miasta Jastrzębie-Zdrój?

Liczba firm autokarowych obsługujących to połączenie wynosi: 1. Ceny biletów zawierają się w przedziale od 45 zł do 55 zł. Radzimy rezerwować Twój bilet jak najwcześniej jest to możliwe, co zapewni Ci najtańszą podróż do miasta Jastrzębie-Zdrój.

Średnio dziennie ile połączeń jest dostępnych z miasta Rzeszów do miasta Jastrzębie-Zdrój?

Liczba dziennych połączeń autobusowych obsługujących trasę z miasta Rzeszów do miasta Jastrzębie-Zdrój wynosi: 2. Za pomocą naszego wyszukiwania możesz porównać rozkłady jazdy autobusów i znaleźć idealne połączenie dla Ciebie.

Jak długo trwa podróż z miasta Rzeszów do miasta Jastrzębie-Zdrój?

Najszybsze połączenie autobusowe z miasta Rzeszów do miasta Jastrzębie-Zdrój oferuje FlixBus a podróż trwa 5h 55m. Najtańsze bilety autobusowe na tym połączeniu kosztują 45 zł. Pamiętaj, że podróż może trwać dłużej z powodu wzmożonego ruchu drogowego na trasie przejazdu.

O której odjeżdża pierwszy autobus z miasta Rzeszów do miasta Jastrzębie-Zdrój?

Najwcześniejszy autobus do miasta Jastrzębie-Zdrój odjeżdża z miasta Rzeszów o 07:00. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Najprościej znajdziesz dokładne godziny i zaplanujesz podróż używając naszego wyszukiwania.

Kiedy odjeżdza ostatni autobus z miasta Rzeszów do miasta Jastrzębie-Zdrój?

Ostatni autobus z miasta Rzeszów do miasta Jastrzębie-Zdrój wyrusza o 14:50. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Wystarczy użyć naszego wyszukiwania do znalezienia dokładnego rozkładu i zaplanowania Twojej podróży.

Która firma autokarowa obsługuje połączenie z miasta Rzeszów do miasta Jastrzębie-Zdrój?

Podróżując autobusem z miasta Rzeszów do miasta Jastrzębie-Zdrój, pasażerowie mogą wybrać FlixBus. Dzięki naszemu wyszukiwaniu możesz porównać wszystkie dostępne bilety autobusowe i zarezerwować te które Ci najbardziej pasują.

Czy istnieje bezpośrednia magistrala między miastami Rzeszów i Jastrzębie-Zdrój?

Możesz sprawdzić wszystkie bezpośrednie połączenia pomiędzy miastami Rzeszów i Jastrzębie-Zdrój używając naszej wyszukiwarki i patrząc na sekcję Zmiany w naszych filtrach. Oto niektóre z firm oferujących bezpośrednie połączenia autobusowe: FlixBus.

Co mogę zabrać ze sobą do autobusu na trasie z miasta Rzeszów do miasta Jastrzębie-Zdrój?

Rzeczy, które możesz zabrać ze sobą do autobusu zależą od wybranej firmy autokarowej. Zazwyczaj na trasie z miasta Rzeszów do miasta Jastrzębie-Zdrój możesz bez opłat zabrać walizkę i bagaż podręczny. Najprościej to sprawdzić używając naszego wyszukiwania, która pozwoli znaleźć Ci najbardziej pasujące połączenie autobusowe w dniu planowanej podróży.

Jakie wyposażenie posiadają autobusy obsługujące trasę z miasta Rzeszów do miasta Jastrzębie-Zdrój?

Wyposażenie autobusów różni się w zależności od wybranej firmy autokarowej. Niemniej, wiele dalekobieżnych autobusów posiada dostęp do Wi-Fi, dzięki czemu możesz w takcie podróży informować swoich przyjaciół, w którym miejscu się znajdujesz. Z kolei klimatyzacja oferowana na pokładach autokarów sprawia, że podróżowanie jest jeszcze bardziej przyjemne. Najlepiej użyj naszego wyszukiwania do znalezienia dokładnych informacji o wyposażeniu autobusu na trasie z miasta Rzeszów do miasta Jastrzębie-Zdrój w dniu zaplanowanej przez Ciebie podróży.

Dostępne klasy miejsc, które są oferowane na trasie Rzeszów - Jastrzębie-Zdrój

.
Ekonomiczna
Economy

Najtańsza opcja dostępna dla Twojego biletu, zazwyczaj posiada rozkładane fotele i klimatyzację.

Więcej tras autobusowych z miasta Rzeszów i miasta Jastrzębie-Zdrój.

Oto przegląd najpopularniejszych tras autobusowych z miasta Rzeszów oraz z miasta Jastrzębie-Zdrój. Po prostu kliknij na wybrane połączenie, a znajdziesz wszystkie szczegóły dotyczące Twojej trasy autobusowej!

Aplikacja CheckMyBus

Darmowe pobieranie

App Store
CheckMyBus App
Zamknij
GPDR CheckMyBus shield

Cenimy Twoją prywatność

Aby pokazać ci najlepsze oferty autobusowe, my i nasi partnerzy używamy technicznych, analitycznych i marketingowych plików cookie do personalizacji reklam. Zapamiętujemy twoje anonimowe dane, by zapewnić ci spersonalizowane doświadczenie.