Autokar z Kraków do Łódź i z powrotem

Znajdź najtańsze bilety z Kraków do Łódź i z powrotem

swap
Dorośli
1
Dzieci
0
Podróżujesz grupą?
Wypożycz autobus tutaj!
Wyszukaj nocleg na stronie Booking.com
Najlepsze ofertyZaoszczędź średnio 70 %
Z myślą o TobieOferty z całego świata
Prosto i wygodnieWyszukaj jednym kliknięciem

Kraków do Łódź – informacje autokarowe

Najtańsze połączenie74,78 zł
Najszybsze połączenie7h 50m
Najwcześniejszy przejazd05:40
Najpóźniejszy pojazd13:45
Codzienne połączenia2 Ø
Dystans191,3 km
Firmy autobusoweFlixBus
Czy chcesz pojechać autobusem z Kraków do Łódź albo z powrotem?
CheckMyBus Ci pomoże! Porównujemy wszystkie dostępne połączenia autobusowe pomiędzy Kraków a Łódź i show wskazujemy czasy wyjazdu oraz dojazdu na miejsce, dokładne lokalizacje przystanków, czas podróży, a także najlepsze ceny biletów. Znajdziesz tu również informacje o wyposażeniu autokarów. Sprawdź czy autobus ma dostęp do Wi-Fi, klimatyzacji oraz gniazdek elektrycznych.
Na tej stronie prezentujemy również najtańsze połączenia z Kraków do Łódź dla najbliższych dni. Znajdziesz tu też informacje o przystankach międzymiastowych w Kraków i Łódź, co pozwoli Ci lepiej przygotować się do podróży. Znajdziemy też dla Ciebie opcje powrotu z Kraków, alternatywne kierunki dla wyjazdu z Łódź, a także najpopularniejsze transfery lotniskowe z Kraków i Łódź.

Najtańsze połączenie z Kraków do Łódź

Dzisiaj
Jutro
23.01
24.01
25.01
26.01

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów autobusowych.

  • FlixBus
    13:45
    Kraków Dworzec Główny Autobusowy
    Czas jazdy 9h 10m
    22:55
    Łódź - Fabryczna
    od74,78 zł
  • FlixBus
    05:40
    Kraków Dworzec Główny Autobusowy
    Czas jazdy 7h 50m
    13:30
    Łódź - Fabryczna
    od117,89 zł

Najtańsze połączenia carpooling z Kraków do Łódź

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych połączeń carpooling.

  • BlaBlaCar
    12:00
    Kraków
    Czas jazdy 4h 10m
    16:10
    Łódź
    od27,23 zł
  • BlaBlaCar
    22:00
    Kraków
    Czas jazdy 4h 20m
    02:20
    Łódź
    od27,23 zł
  • BlaBlaCar
    09:00
    Kraków
    Czas jazdy 4h 0m
    13:00
    Łódź
    od36,30 zł
  • BlaBlaCar
    19:10
    Kraków
    Czas jazdy 4h 10m
    23:20
    Łódź
    od45,38 zł

Chcesz iść w drugą stronę? Sprawdź wszystkie oferty z Łódź do Kraków

Autobus z Kraków do Łódź: dalsze informacje

Chcesz dostosować pod siebie wyniki wyszukiwania?
Domyślnie ustawiliśmy Kraków jako Twoje miejsce wyjazdu oraz Łódź jako kierunek Twojej podróży. Jeśli chcesz ustawić odwrotną trasę z Łódź do Kraków, wystarczy że klikniesz strzałki przy kierunkach.
Ustawiliśmy też domyślną datę podróży. Zazwyczaj użytkownicy rezerwują przejazd na od trzech do siedmiu dni do przodu. Jeśli chcesz sprawdzić konkretną datę, ustaw ją w kalendarzu, a wyniki wyszukiwania zostaną zaktualizowane.
Wiesz już, kiedy nastąpi Twój powrót? Sprawdź połączenia powrotne i ustaw preferowaną datę wyjazdu z Łódź do Kraków.
Podróżujesz z innymi osobami? Wskaż, ile pasażerów pojedzie ze sobą i zaktualizuj wyniki wyszukiwania.
Wyniki wyszukiwania możesz sortować według ceny, czasu wyjazdu i przyjazdu, a także filtrować je ze względu na przewoźników i miejsca przystanków. Nie wahaj się dostosować wszystkiego do swoich potrzeb.
Dla trasy Kraków - Łódź, prezentujemy również alternatywne opcje transportowe, takie jak samoloty, pociągi czy samochody.
Życzymy Ci udanego przejazdu z Kraków do Łódź!

Przystanki w Kraków i Łódź

Stacje
Aleja Rodziny Poznańskich , 90-001 Łódź (Polska)
Aleja Włokniarzy 203/205, Łódź (Polska)
Karolewska 38/40 , 90-561 Łódź (Polska)
Aleja Grzegorza Palki 7, 90-001 Łódź (Polska)
Księdza Biskupa Wincentego Tymienieckiego , 90-349 Łódź (Polska)

Porównaj Kraków i Łódź

8,00 zł
8,20 zł
Kraków
Łódź
Przejazd taksówką w lokalizacji: Kraków jest 3% tańszy niż w lokalizacji: Łódź.
3,80 zł
2,60 zł
Kraków
Łódź
Przejazd autobusem w lokalizacji: Kraków jest 32% droższy niż w lokalizacji: Łódź.
7,00 zł
6,00 zł
Kraków
Łódź
Duży kufel piwa w lokalizacji: Kraków jest 15% droższy niż w lokalizacji: Łódź.
1,87 zł
1,90 zł
Kraków
Łódź
1 litr wody w lokalizacji: Kraków jest 2% tańszy niż w lokalizacji: Łódź.
21,59 zł
20,50 zł
Kraków
Łódź
Pełny posiłek w lokalizacji: Kraków jest 6% droższy niż w lokalizacji: Łódź.

Kontynuuj swoją podróż da Kraków i Łódź

Trusted shop
Aplikacja CheckMyBus
Darmowe pobieranie
GPDR CheckMyBus shield

Szanujemy Twoja prywatnosc!

W celu zaprezentowania najlepszych ofert na przejazdy autobusowe, zbieramy pewne informacje na temat tego, jak korzystasz z CheckMyBus. Zapamietujemy anonimowe szczególy aby ulepszyc nasze uslugi i dostarczyc Ci spersonalizowane doswiadczenie z serwisu.