Autokar z Kraków do Brno i z powrotem

Znajdź najtańsze bilety z Kraków do Brno i z powrotem

swap
Dorośli
1
Dzieci
0
Podróżujesz grupą?
Wypożycz autobus tutaj!
Wyszukaj nocleg na stronie Booking.com
Najlepsze ofertyZaoszczędź średnio 70 %
Z myślą o TobieOferty z całego świata
Prosto i wygodnieWyszukaj jednym kliknięciem

Kraków do Brno – informacje autokarowe

Najtańsze połączenie58,54 zł
Najszybsze połączenie5h 25m
Najwcześniejszy przejazd08:00
Najpóźniejszy pojazd19:45
Codzienne połączenia4 Ø
Dystans259,1 km
Firmy autobusoweRegioJet, AGAT, INFOBUS, Eurolines Germany, Trans Tempo
Czy chcesz pojechać autobusem z Kraków do Brno albo z powrotem?
CheckMyBus Ci pomoże! Porównujemy wszystkie dostępne połączenia autobusowe pomiędzy Kraków a Brno i show wskazujemy czasy wyjazdu oraz dojazdu na miejsce, dokładne lokalizacje przystanków, czas podróży, a także najlepsze ceny biletów. Znajdziesz tu również informacje o wyposażeniu autokarów. Sprawdź czy autobus ma dostęp do Wi-Fi, klimatyzacji oraz gniazdek elektrycznych.
Na tej stronie prezentujemy również najtańsze połączenia z Kraków do Brno dla najbliższych dni. Znajdziesz tu też informacje o przystankach międzymiastowych w Kraków i Brno, co pozwoli Ci lepiej przygotować się do podróży. Znajdziemy też dla Ciebie opcje powrotu z Kraków, alternatywne kierunki dla wyjazdu z Brno, a także najpopularniejsze transfery lotniskowe z Kraków i Brno.

Najtańsze połączenie z Kraków do Brno

Dzisiaj
Jutro
23.01
24.01
25.01
26.01

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów autobusowych.

  • RegioJet
    08:00
    Kraków Dworzec Główny Autobusowy
    Czas jazdy 7h 25m
    15:25
    Brno Dworzec Główny Autobusowy
    od58,54 zł
  • RegioJet
    08:00
    Kraków Dworzec Główny Autobusowy
    Czas jazdy 5h 25m
    13:25
    Brno Dworzec Główny Autobusowy
    od58,54 zł
  • AGAT
    19:45
    Kraków Dworzec Główny Autobusowy
    Czas jazdy 7h 5m
    02:50
    Brünn - Hotel Grand
    od80,00 zł
  • INFOBUS
    19:45
    Kraków
    Czas jazdy 6h 25m
    02:10
    Brno
    od80,86 zł
  • Eurolines Germany
    19:45
    Kraków Dworzec Główny Autobusowy
    Czas jazdy 7h 5m
    02:50
    Brünn - Dworzec Główny
    od90,75 zł
  • INFOBUS
    08:00
    Kraków
    Czas jazdy 6h 10m
    14:10
    Brno
    od123,02 zł
  • Trans Tempo
    08:00
    Kraków Dworzec Główny Autobusowy
    Czas jazdy 6h 10m
    14:10
    Brünn - Hotel Grand
    od135,00 zł

Najtańsze połączenia carpooling z Kraków do Brno

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych połączeń carpooling.

  • BlaBlaCar
    11:00
    Kraków
    Czas jazdy 3h 40m
    14:40
    Brno
    od31,76 zł
  • BlaBlaCar
    13:30
    Kraków
    Czas jazdy 3h 50m
    17:20
    Brno
    od58,99 zł
  • BlaBlaCar
    08:30
    Kraków
    Czas jazdy 3h 50m
    12:20
    Brno
    od58,99 zł

Chcesz iść w drugą stronę? Sprawdź wszystkie oferty z Brno do Kraków

Autobus z Kraków do Brno: dalsze informacje

Chcesz dostosować pod siebie wyniki wyszukiwania?
Domyślnie ustawiliśmy Kraków jako Twoje miejsce wyjazdu oraz Brno jako kierunek Twojej podróży. Jeśli chcesz ustawić odwrotną trasę z Brno do Kraków, wystarczy że klikniesz strzałki przy kierunkach.
Ustawiliśmy też domyślną datę podróży. Zazwyczaj użytkownicy rezerwują przejazd na od trzech do siedmiu dni do przodu. Jeśli chcesz sprawdzić konkretną datę, ustaw ją w kalendarzu, a wyniki wyszukiwania zostaną zaktualizowane.
Wiesz już, kiedy nastąpi Twój powrót? Sprawdź połączenia powrotne i ustaw preferowaną datę wyjazdu z Brno do Kraków.
Podróżujesz z innymi osobami? Wskaż, ile pasażerów pojedzie ze sobą i zaktualizuj wyniki wyszukiwania.
Wyniki wyszukiwania możesz sortować według ceny, czasu wyjazdu i przyjazdu, a także filtrować je ze względu na przewoźników i miejsca przystanków. Nie wahaj się dostosować wszystkiego do swoich potrzeb.
Dla trasy Kraków - Brno, prezentujemy również alternatywne opcje transportowe, takie jak samoloty, pociągi czy samochody.
Życzymy Ci udanego przejazdu z Kraków do Brno!

Przystanki w Kraków i Brno

Stacje
Brno (Czechy)
Brno (Czechy)
Kamenice , 625 00 Brno (Czechy)
Rosicka , 60200 Brno (Czechy)
Zvonařka 470/2b, Brno (Czechy)
Nádražní 418/1, 602 00 Brno (Czechy)
Benešova , 602 00 Brno (Czechy)
Lazaretní 610/11, 615 00 Brno (Czechy)

Porównaj Kraków i Brno

8,00 zł
12,15 zł
Kraków
Brno
Przejazd taksówką w lokalizacji: Kraków jest 35% tańszy niż w lokalizacji: Brno.
3,80 zł
4,34 zł
Kraków
Brno
Przejazd autobusem w lokalizacji: Kraków jest 13% tańszy niż w lokalizacji: Brno.
7,00 zł
5,21 zł
Kraków
Brno
Duży kufel piwa w lokalizacji: Kraków jest 26% droższy niż w lokalizacji: Brno.
1,87 zł
2,44 zł
Kraków
Brno
1 litr wody w lokalizacji: Kraków jest 24% tańszy niż w lokalizacji: Brno.
21,59 zł
28,10 zł
Kraków
Brno
Pełny posiłek w lokalizacji: Kraków jest 24% tańszy niż w lokalizacji: Brno.

Kontynuuj swoją podróż da Kraków i Brno

Trusted shop
Aplikacja CheckMyBus
Darmowe pobieranie
GPDR CheckMyBus shield

Szanujemy Twoja prywatnosc!

W celu zaprezentowania najlepszych ofert na przejazdy autobusowe, zbieramy pewne informacje na temat tego, jak korzystasz z CheckMyBus. Zapamietujemy anonimowe szczególy aby ulepszyc nasze uslugi i dostarczyc Ci spersonalizowane doswiadczenie z serwisu.