Bus Lotnisko Bratysława (BTS) Brno : Rozkład jazdy PKS

✈ Autobus Lotnisko Bratysława ↔ Brno: Znajdź na CheckmyBus najtańszy bilet

swap
Dorośli
1
Dzieci
0
Podróżujesz grupą?
Wypożycz autobus tutaj!
2094 Firm - 5 661 800 Połączeń
Najlepsze ofertyZaoszczędź średnio 70 %
Z myślą o TobieOferty z całego świata
Prosto i wygodnieWyszukaj jednym kliknięciem

Fakty o autobusie z Lotnisko Bratysława do Brno

Najtańsze połączenie29,91 zł
Najszybsze połączenie1h 0m
Najwcześniejszy przejazd04:00
Najpóźniejszy pojazd20:25
Codzienne połączenia3 Ø
Dystans122,3 km
Firmy autobusoweRede Expressos, Union Ivkoni, INFOBUS, Turancar, FlixBus

Najtańsze połączenie z Lotnisko Bratysława do Brno

Today
od 84,72 zł
Tomorrow
09.07
od 84,72 zł
10.07
11.07
12.07

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów autobusowych.

  • Rede Expressos
    10:30
    Bratysława Lotnisko
    Czas jazdy 1h 5m
    11:35
    Brünn - Dworzec Autobusowy Zvonarka
    od29,91 zł
  • Rede Expressos
    14:30
    Bratysława Lotnisko
    Czas jazdy 1h 0m
    15:30
    Brünn - Dworzec Autobusowy Zvonarka
    od29,91 zł
  • Rede Expressos
    17:15
    Bratysława Lotnisko
    Czas jazdy 1h 0m
    18:15
    Brünn - Dworzec Autobusowy Zvonarka
    od29,91 zł
  • Rede Expressos
    18:00
    Bratysława Lotnisko
    Czas jazdy 1h 0m
    19:00
    Brünn - Dworzec Autobusowy Zvonarka
    od29,91 zł
  • Union Ivkoni
    04:00
    Lotnisko Bratysława
    Czas jazdy 1h 45m
    05:45
    Brno
    od31,96 zł
  • INFOBUS
    20:25
    Lotnisko Bratysława
    Czas jazdy 1h 45m
    22:10
    Brno
    od33,70 zł
  • INFOBUS
    19:30
    Lotnisko Bratysława
    Czas jazdy 1h 40m
    21:10
    Brno
    od35,84 zł
  • Turancar
    09:00
    Lotnisko Bratysława
    Czas jazdy 1h 30m
    10:30
    Brno
    od49,99 zł
  • FlixBus
    07:45
    Bratysława Lotnisko
    Czas jazdy 6h 15m
    14:00
    Brünn - Dworzec Autobusowy Zvonarka
    od57,94 zł

Najtańsze połączenia kolejowe z Lotnisko Bratysława do Brno

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów kolejowych.

  • ÖBB
    19:21
    Lotnisko Bratysława
    Czas jazdy 3h 43m
    23:04
    Brno
    od62,49 zł

Najtańsze połączenia carpooling z Lotnisko Bratysława do Brno

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych połączeń carpooling.

  • BlaBlaCar
    05:00
    Lotnisko Bratysława
    Czas jazdy -1h -20m
    03:40
    Brno
    od17,85 zł
  • BlaBlaCar
    07:40
    Lotnisko Bratysława
    Czas jazdy -1h -20m
    06:20
    Brno
    od17,85 zł
  • BlaBlaCar
    10:00
    Lotnisko Bratysława
    Czas jazdy -1h -30m
    08:30
    Brno
    od17,85 zł
  • BlaBlaCar
    09:30
    Lotnisko Bratysława
    Czas jazdy -1h -40m
    07:50
    Brno
    od22,32 zł

Najtańsze połączenie z Brno do Lotnisko Bratysława

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów autobusowych.

  • INFOBUS
    15:00
    Brno
    Czas jazdy 1h 40m
    16:40
    Lotnisko Bratysława
    od33,70 zł
  • Union Ivkoni
    00:30
    Brno
    Czas jazdy 1h 15m
    01:45
    Lotnisko Bratysława
    od35,53 zł
  • INFOBUS
    05:30
    Brno
    Czas jazdy 1h 30m
    07:00
    Lotnisko Bratysława
    od35,71 zł
  • Union Ivkoni
    23:45
    Brno
    Czas jazdy 1h 45m
    01:30
    Lotnisko Bratysława
    od45,66 zł
  • FlixBus
    05:25
    Brünn - Dworzec Autobusowy Zvonarka
    Czas jazdy 6h 45m
    12:10
    Bratysława Lotnisko
    od75,79 zł
  • FlixBus
    08:30
    Brünn - Dworzec Autobusowy Zvonarka
    Czas jazdy 5h 40m
    14:10
    Bratysława Lotnisko
    od84,72 zł
  • FlixBus
    13:55
    Brünn - Dworzec Autobusowy Zvonarka
    Czas jazdy 5h 0m
    18:55
    Bratysława Lotnisko
    od84,72 zł
  • FlixBus
    12:35
    Brünn - Dworzec Autobusowy Zvonarka
    Czas jazdy 4h 35m
    17:10
    Bratysława Lotnisko
    od111,50 zł
  • Rede Expressos
    07:10
    Brünn - Dworzec Autobusowy Zvonarka
    Czas jazdy 6h 15m
    13:25
    Bratysława Lotnisko
    od138,37 zł

Najtańsze połączenia kolejowe z Brno do Lotnisko Bratysława

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów kolejowych.

  • ÖBB
    19:03
    Brno
    Czas jazdy 3h 35m
    22:38
    Lotnisko Bratysława
    od62,49 zł
  • ÖBB
    07:46
    Brno
    Czas jazdy 3h 52m
    11:38
    Lotnisko Bratysława
    od62,49 zł
  • ÖBB
    17:33
    Brno
    Czas jazdy 4h 5m
    21:38
    Lotnisko Bratysława
    od62,49 zł
  • ÖBB
    11:03
    Brno
    Czas jazdy 3h 35m
    14:38
    Lotnisko Bratysława
    od111,14 zł

Najtańsze połączenia carpooling z Brno do Lotnisko Bratysława

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych połączeń carpooling.

  • BlaBlaCar
    17:20
    Brno
    Czas jazdy 1h 30m
    18:50
    Lotnisko Bratysława
    od13,39 zł
  • BlaBlaCar
    16:20
    Brno
    Czas jazdy 1h 50m
    18:10
    Lotnisko Bratysława
    od17,85 zł
  • BlaBlaCar
    11:00
    Brno
    Czas jazdy 1h 30m
    12:30
    Lotnisko Bratysława
    od22,32 zł
  • BlaBlaCar
    00:50
    Brno
    Czas jazdy 2h 50m
    03:40
    Lotnisko Bratysława
    od40,17 zł

Informacje o połączeniach autobusowych, udogodnieniach i obsłudze

Poszukiwanie miejsca parkingowego na lotnisku to denerwujące podróżnych zajęcie, którego możesz uniknąć! O wiele prościej jest skorzystać z kursów autobusowych i oddać się relaksowi. Sprawdź czasy odjazdu autobusów na trasie: Lotnisko Bratysława - Brno lub spowrotem i wybierz połączenie odpowiadające wszystkim Twoim oczekiwaniom. Nie musisz martwić się opłatami: firma proponuje obecnie ceny od 57,94 zł! Wszystko w Twoich rękach: kliknij "Znajdź połączenie" i zdecyduj którym autokarem pojedziesz!
Mierz wysoko! Nieważne, jak chcesz podróżować, wyszukiwarka połączeń CheckMyBus pozwoli Ci znaleźć najlepsze połączenie na lotnisko. Szukając przejazdu z Lotnisko Bratysława do Brno możesz sprawdzić, które oferty są najtańsze, najkorzystniejsze czasowo lub zapewnią Ci największy komfort podróży. Bagaż podręczny można zazwyczaj zabrać ze sobą bez konieczności ponoszenia dodatkowych opłat. W przypadku większych toreb lub walizek sprawa może wyglądać jednak inaczej. Jeśli chcesz zabrać z Brno do Lotnisko Bratysława bagaż nadmiarowy, to dokładnie zapoznaj się z ofertą firm autobusowych świadczących usługi na tej trasie. W wynikach wyszukiwania znajdziesz szczegóły dotyczące dostępnych ofert przejazdu. Zapoznaj się również z listą promocji prezentowanych na naszej stronie. Podróżuj mądrze!
Podróżowanie autobusem jest jednym z najbardziej opłacalnych sposobów przemieszczenia się z punktu A do punktu B – także w przypadku dojazdu na lotnisko. Najtańsze bilety dla trasy Lotnisko Bratysława – Brno kosztują obecnie tylko 57,94 zł. Nie zwlekaj jednak na ostatnia chwilę, bo ich cena może wzrosnąć do 84,72 zł. Wskazówka dla Ciebie: sprawdź różne godziny wyjazdu. Jeśli Ci się poszczęści, zaoszczędzisz kilka-kilkanaście złotych dzięki wybraniu wcześniejszego połączenia.

Przystanki autobusowe w Lotnisko Bratysława i Brno

Stacje
Brno (Czechy)
Kamenice , 625 00 Brno (Czechy)
Zvonařka 470/2b, Brno (Czechy)
Nádražní 418/1, 602 00 Brno (Czechy)
Benešova , 602 00 Brno (Czechy)
Lazaretní 610/11, 615 00 Brno (Czechy)

Porównaj Lotnisko Bratysława i Brno

17,54 zł
11,71 zł
Lotnisko Bratysława
Brno
Przejazd taksówką w lokalizacji: Lotnisko Bratysława jest 34% droższy niż w lokalizacji: Brno.
4,02 zł
4,18 zł
Lotnisko Bratysława
Brno
Przejazd autobusem w lokalizacji: Lotnisko Bratysława jest 4% tańszy niż w lokalizacji: Brno.
6,70 zł
5,02 zł
Lotnisko Bratysława
Brno
Duży kufel piwa w lokalizacji: Lotnisko Bratysława jest 26% droższy niż w lokalizacji: Brno.
2,64 zł
2,35 zł
Lotnisko Bratysława
Brno
1 litr wody w lokalizacji: Lotnisko Bratysława jest 11% droższy niż w lokalizacji: Brno.
38,26 zł
27,09 zł
Lotnisko Bratysława
Brno
Pełny posiłek w lokalizacji: Lotnisko Bratysława jest 30% droższy niż w lokalizacji: Brno.

Kontynuuj swoją podróż

Trusted shop
Aplikacja CheckMyBus
Darmowe pobieranie
GPDR CheckMyBus shield

Szanujemy Twoja prywatnosc!

W celu zaprezentowania najlepszych ofert na przejazdy autobusowe, zbieramy pewne informacje na temat tego, jak korzystasz z CheckMyBus. Zapamietujemy anonimowe szczególy aby ulepszyc nasze uslugi i dostarczyc Ci spersonalizowane doswiadczenie z serwisu.