✈ Autokar z Lotnisko Wiedeń-Schwechat (VIE) do Brno

Znajdź tanie bilety na przejazd autobusowy z Lotnisko Wiedeń-Schwechat do Brno

swap
Dorośli
1
Dzieci
0
Podróżujesz grupą?
Wypożycz autobus tutaj!
Wyszukaj nocleg na stronie Booking.com
Najlepsze ofertyZaoszczędź średnio 70 %
Z myślą o TobieOferty z całego świata
Prosto i wygodnieWyszukaj jednym kliknięciem
Jakie bilety są najtańsze dla połączenia autobusowego z Lotnisko Wiedeń-Schwechat do Brno. Którym autobusem podróż będzie najszybsza? Porównaj wszystkie połączenia i firmy autokarowe, szukając tras z Lotnisko Wiedeń-Schwechat do Brno. Znajdź wszystkie rozkłady autobusowe jednym kliknięciem!

Lotnisko Wiedeń-Schwechat (VIE) – Brno informacje o połączeniu

Najtańsze połączenie36,71 zł
Najszybsze połączenie1h 50m
Najwcześniejszy odjazd00:05
Najpóźniejszy odjazd21:10
Codzienne połączenia5 Ø
Dystans120,0 km
Firmy autobusoweFlixBus, RegioJet, Gepard Express
Czy chcesz pojechać autobusem z Lotnisko Wiedeń-Schwechat do Brno?
CheckMyBus Ci pomoże! Porównujemy wszystkie dostępne połączenia z Lotnisko Wiedeń-Schwechat do Brno, pokazujemy godziny odjazdu i przyjazdu na miejsce, dokładne przystanki, czas podróży, a także najniższe ceny biletów. Pomożemy Ci wybrać firmy autokarowe oferujące tę trasę, łącznie z FlixBus, RegioJet albo Gepard Express. Pokażemy Ci również informacje o wszystkich udogodnieniach na pokładzie autokarów. Sprawdź czy autobus posiada dostęp do Wi-Fi, gniazdka elektryczne i klimatyzację.
Na tej stronie zobaczysz najtańsze połączenia z Lotnisko Wiedeń-Schwechat do Brno na najbliższe dni. Znajdziesz też informacje o przystankach międzymiastowych w Lotnisko Wiedeń-Schwechat i Brno, które pomogą Ci w organizacji wyjazdu. Prezentujemy również najtańsze opcje dalszej podróży z Lotnisko Wiedeń-Schwechat, a także alternatywne kierunki wyjazdu z Brno.

Najtańsze połączenie z Lotnisko Wiedeń-Schwechat do Brno

Dzisiaj
od 55,10 zł
Jutro
od 78,12 zł
25.10
od 64,29 zł
26.10
od 78,12 zł
27.10
od 91,90 zł
28.10
od 36,71 zł

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów autobusowych.

  • FlixBus
    12:30
    Lotnisko Wiedeń-Schwechat
    Czas jazdy 2h 25m
    14:55
    Brünn - Hotel Grand
    od36,71 zł
  • FlixBus
    17:55
    Lotnisko Wiedeń-Schwechat
    Czas jazdy 2h 25m
    20:20
    Brünn - Hotel Grand
    od36,71 zł
  • FlixBus
    11:55
    Lotnisko Wiedeń-Schwechat
    Czas jazdy 2h 5m
    14:00
    Brünn - Hotel Grand
    od36,71 zł
  • FlixBus
    00:05
    Lotnisko Wiedeń-Schwechat
    Czas jazdy 2h 0m
    02:05
    Brünn - Hotel Grand
    od64,29 zł
  • RegioJet
    07:10
    Lotnisko Wiedeń-Schwechat
    Czas jazdy 2h 40m
    09:50
    Brno Dworzec Główny Autobusowy
    od78,12 zł
  • RegioJet
    11:10
    Lotnisko Wiedeń-Schwechat
    Czas jazdy 2h 40m
    13:50
    Brno Dworzec Główny Autobusowy
    od78,12 zł
  • RegioJet
    15:10
    Lotnisko Wiedeń-Schwechat
    Czas jazdy 2h 40m
    17:50
    Brno Dworzec Główny Autobusowy
    od78,12 zł
  • RegioJet
    19:10
    Lotnisko Wiedeń-Schwechat
    Czas jazdy 2h 40m
    21:50
    Brno Dworzec Główny Autobusowy
    od78,12 zł
  • RegioJet
    21:10
    Lotnisko Wiedeń-Schwechat
    Czas jazdy 2h 40m
    23:50
    Brno Dworzec Główny Autobusowy
    od78,12 zł
  • Gepard Express
    00:20
    Lotnisko Wiedeń-Schwechat
    Czas jazdy 1h 50m
    02:10
    Brno
    od91,90 zł
  • Gepard Express
    04:10
    Lotnisko Wiedeń-Schwechat
    Czas jazdy 1h 50m
    06:00
    Brno
    od91,90 zł
  • Gepard Express
    10:10
    Lotnisko Wiedeń-Schwechat
    Czas jazdy 1h 50m
    12:00
    Brno
    od91,90 zł
  • Gepard Express
    14:20
    Lotnisko Wiedeń-Schwechat
    Czas jazdy 1h 50m
    16:10
    Brno
    od91,90 zł
  • Gepard Express
    17:10
    Lotnisko Wiedeń-Schwechat
    Czas jazdy 1h 50m
    19:00
    Brno
    od91,90 zł

Najtańsze połączenia carpooling z Lotnisko Wiedeń-Schwechat do Brno

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych połączeń carpooling.

  • BlaBlaCar
    19:40
    Lotnisko Wiedeń-Schwechat
    Czas jazdy 1h 40m
    21:20
    Brno
    od36,76 zł

Autobus z Lotnisko Wiedeń-Schwechat do Brno: pozostałe informacje

Chcesz dostosować wyniki swojego wyszukiwania?
W wynikach wyszukiwania znajdziesz już Lotnisko Wiedeń-Schwechat, jako swoje miejsce wyjazdu oraz Brno, jako miejsce docelowe Twojej podróży. Jeśli przejazd do Brno z Lotnisko Wiedeń-Schwechat ma odbyć się w odwrotnym kierunku, naciśnij strzałki przy miejscu wyjazdu.
Podaliśmy już domyślną datę wyjazdu. Zazwyczaj użytkownicy rezerwują przejazd z wyprzedzeniem od trzech do siedmiu dni. Jeśli chcesz ustawić konkretną datę, to wybierz ją z kalendarza przy pasku wyszukiwania.
Wiesz już kiedy będziesz wracać z Brno do Lotnisko Wiedeń-Schwechat? Sprawdź dostępne opcje powrotu, które wyświetlą się po wskazaniu daty podróży.
Podróżujesz z innymi osobami? Wskaż ile osób jedzie z Tobą i kontynuuj wyszukiwanie przejazdów.
Możesz porównać wszystkie ceny biletów autobusowych na trasie z Lotnisko Wiedeń-Schwechat do Brno. Nastepnie możesz wybrać najbardziej pasującą Ci podróż. Najtańsze połączenie za 36,71 zł oferuje FlixBus, natomiast najszybsza podróż trwa 1h 50m. Niezależnie czy wolisz najtańszy bilet czy najszybszą podróż z największą liczbą udogodnień, możemy Ci pomóc w znalezieniu najlepszej oferty!
Wyniki wyszukiwania możesz sortować według ceny, czasu wyjazdu i powrotu, a także filtrować je według przewoźnika lub miejsc postoju, dzięki czemu na pewno nie spóźnisz się na swój lot.
Dla połączeń z Lotnisko Wiedeń-Schwechat do Brno staramy się wskazać dodatkowe opcje transportowe, takie jak kolej, loty czy podróże samochodowe.

Przystanki autobusowe w Lotnisko Wiedeń-Schwechat i Brno

Stacje
Brno - Dolní Nádraží
Brno  (Czechy)
Brno - Horní Heršpice
Brno  (Czechy)
Brno - Královo Pole
Brno  (Czechy)
Brno - Novomoravanská
Brno  (Czechy)
Brno - Ořechovská
Brno  (Czechy)
Brno - Rooseveltova Rooseveltova
Brno  (Czechy)
Brno - Stará Nemocnice
Kamenice , 625 00  Brno  (Czechy)
Brno - Ústřední hřbitov
Brno  (Czechy)
Brno Dworzec Główny Autobusowy
Rosicka , 60200  Brno  (Czechy)
Brünn - Dworzec Autobusowy Zvonarka
Zvonařka 470/2b, Brno  (Czechy)
Brünn - Dworzec Główny
Nádražní 418/1, 602 00  Brno  (Czechy)
Brünn - Hotel Grand
Benešova , 602 00  Brno  (Czechy)
Brünn - Židenice
Lazaretní 610/11, 615 00  Brno  (Czechy)

Najczęśćiej zadawane pytania (FAQ) o trasie autobusowej z Lotnisko Wiedeń-Schwechat do Brno

Ile kosztuje bilet autobusowy z Lotnisko Wiedeń-Schwechat do Brno?

To zależy, między innymi, od dnia i czasu podróży. Cena najtańszego biletu na tej trasie wynosi 36,71 zł a podróż trwa 2h 25m aby dojechać do Brno. Oszczędzaj porównując ceny biletów autobusowych!

Ile mogę zaoszczędzić porównując ceny biletów na trasie z Lotnisko Wiedeń-Schwechat do Brno?

Liczba firm autokarowych obsługujących tę trasę wynosi: 3. Ceny biletów zawierają się w przedziale od 36,71 zł do 91,90 zł. Dlatego radzimy Ci zarezerwować bilet najwcześniej, jak to tylko możliwe, co zapewni Ci najniższą cenę na połączenie do Brno.

Ile połączeń autobusowych dziennie jest dostępnych średnio z Lotnisko Wiedeń-Schwechat do Brno?

Liczba dziennych połączeń autobusowych z Lotnisko Wiedeń-Schwechat do Brno wynosi: 5. Dzięki naszej wyszukiwarce możesz porównać rozkłady jazdy autobusów i znaleźć idealne połączenie dla Ciebie.

Jak długo trwa podróż autobusem z Lotnisko Wiedeń-Schwechat do Brno?

Gepard Express oferuje najszybsze połączenie z Lotnisko Wiedeń-Schwechat do Brno, które trwa 1h 50m. Najtańsze bilety na to połączenie kosztują 91,90 zł. Pamiętaj jednak, że podróż autobusem może trwać dłużej z powodu wzmożonego ruchu drogowego na trasie przejazdu.

Czy jest bezpośrednie połączenie autobusowe z Lotnisko Wiedeń-Schwechat do Brno?

Dla trasy z Lotnisko Wiedeń-Schwechat do Brno liczba aktualnie porównywanych połączeń bezpośrednich przez naszą wyszukiwarkę wynosi: 6 FlixBus, RegioJet i Gepard Express.

O której odjeżdża pierwszy autobus z Lotnisko Wiedeń-Schwechat do Brno?

Pierwszy autobus do Brno z Lotnisko Wiedeń-Schwechat odjeżdża o 00:05. W weekendy i święta godziny odjazdów mogą być inne. Najprościej zaplanujesz swoją podróż znajdując dokładny rozkład na naszej wyszukiwarce.

O której odjeżdża ostatni autobus z Lotnisko Wiedeń-Schwechat do Brno?

Ostatni autobus z Lotnisko Wiedeń-Schwechat do Brno odjeżdża o 21:10. W weekendy i święta godziny odjazdów mogą być inne. A zatem po prostu użyj naszej wyszukiwarki, żeby dokładnie zaplanować Twoją podróż.

Które firmy autokarowe obsługują trasę z Lotnisko Wiedeń-Schwechat do Brno?

Podróżując na trasie autobusowej z Lotnisko Wiedeń-Schwechat do Brno, pasażerowie mogą wybrać takie firmy, jak FlixBus, RegioJet i Gepard Express. Używając naszej wyszukiwarki możesz porównać wszystkie dostępne połączenia i znaleźć to, które Ci pasuje.

Co mogę zabrać ze sobą do autobusu na trasie z Lotnisko Wiedeń-Schwechat do Brno?

Firmy autokarowe mają różne przepsiy dotyczące rzeczy dopuszczanych na ich pokłady. Zazwyczaj, na trasie z Lotnisko Wiedeń-Schwechat do Brno możesz bez opłat zabrać walizkę i bagaż podręczny. Skorzystaj z naszej wyszukiwarki i znajdź autobus, który najlepiej zaspokoi potrzeby Twojej podróży.

Jakie wyposażenie jest dostępne w autobusie na trasie z Lotnisko Wiedeń-Schwechat do Brno?

Wyposażenie w autobusach różni się w zależności od wybranej firmy autokarowej. Zazwyczaj, wiele międzymiastowych autobusów posiada Wi-Fi, co pozwala na stały kontakt z Twoimi przyjaciółmi i przekazanie im miejsca, w którym znajdujesz się podczas podróży. Z kolei klimatyzacja zapwenia lepszy komfort przejazdu. Dzięki naszej wyszukiwarce możesz znaleźć dokładne informacje na temat wyposażenia w autobusie na trasie z Lotnisko Wiedeń-Schwechat do Brno w dniu zaplanowanej podróży.

Połączenia autobusowe z Lotnisko Wiedeń-Schwechat oraz z Brno

Trusted shop
Aplikacja CheckMyBus
Darmowe pobieranie
Idź do sklepu
GPDR CheckMyBus shield

Szanujemy Twoja prywatnosc!

W celu zaprezentowania najlepszych ofert na przejazdy autobusowe, zbieramy pewne informacje na temat tego, jak korzystasz z CheckMyBus. Zapamietujemy anonimowe szczególy aby ulepszyc nasze uslugi i dostarczyc Ci spersonalizowane doswiadczenie z serwisu.