Autobus Katowice - Gliwice

Znajdź najtańsze bilety na trasie Katowice - Gliwice
Najlepsze oferty Zaoszczędź średnio 70%
Z myślą o Tobie Oferty z całego świata
Prosto i wygodnie Wyszukaj jednym kliknięciem

Fakty dotyczące autobusów z miasta Katowice do miasta Gliwice

Porównaj wszystkich dostawców, takich jak Neobus i FlixBus, którzy podróżują 17 razy każdego dnia autobusem z miasta Katowice do miasta Gliwice jednym kliknięciem! Zarezerwuj bilet autobusowy z miasta Katowice do miasta Gliwice już od 14 zł!

Najtańsze połączenie 14 zł
Najszybsze połączenie 0h 27m
Najwcześniejszy odjazd 01:05
Najpóźniejszy odjazd 22:00
Codzienne połączenia 17 Ø
Dystans 25,3 km
Firmy autobusowe Neobus i FlixBus

Najtańsze połączenia autobusowe z miasta Katowice do miasta Gliwice

Każdego dnia, 17 autobusy z 2 firm autobusowych odjeżdżają z miasta Katowice do miasta Gliwice: w poniższej tabeli znajdziesz najtańsze ceny za autobus na tej trasie, począwszy od 2024-02-26 i na kolejne dni.

poniedziałek
wtorek
środa
czwartek
piątek
sobota
niedziela
poniedziałek 26.02
14 zł
wtorek 27.02
14 zł
środa 28.02
14 zł
czwartek 29.02
14 zł
piątek 01.03
14 zł
sobota 02.03
14 zł
niedziela 03.03
15 zł
poniedziałek 04.03
14 zł
wtorek 05.03
14 zł
środa 06.03
14 zł
czwartek 07.03
15 zł
piątek 08.03
15 zł
sobota 09.03
14 zł
niedziela 10.03
15 zł
poniedziałek 11.03
14 zł
wtorek 12.03
14 zł
środa 13.03
14 zł
czwartek 14.03
piątek 15.03
14 zł
sobota 16.03
14 zł
niedziela 17.03
14 zł
poniedziałek 18.03
14 zł
wtorek 19.03
14 zł
środa 20.03
14 zł
czwartek 21.03
14 zł
piątek 22.03
sobota 23.03
14 zł
niedziela 24.03

Najtańszy czas podróży z miasta Katowice do miasta Gliwice.

Sprawdź tutaj, w którym dniu i o której godzinie możesz znaleźć najtańszy bilet autobusowy z miasta Katowice do miasta Gliwice, na najbliższe 30 dni.
Z ceną zaczynającą się od 14 zł, środa jest najtańszym dniem dla autobusu z miasta Katowice do miasta Gliwice. Zamiast tego poniedziałek jest najdroższym dniem z cenami zaczynającymi się od 14 zł.
Najtańsza pora dnia na bilety autobusowe z miasta Katowice do miasta Gliwice jest rano, z 14 zł. To najdroższa pora dnia z cenami zaczynającymi się od 14 zł jest rano.

Jak zaoszczędzić pieniądze podróżując z miasta Katowice do miasta Gliwice?

Podróże mogą być drogie, ale nie muszą! Czy chcesz uniknąć płacenia strasznej ceny za swoją podróż? Wykonaj te szybkie kroki, aby zaoszczędzić pieniądze:

Zarezerwuj bilet z miasta Katowice do miasta Gliwice z wyprzedzeniem! Im wcześniej dokonasz rezerwacji, tym niższa będzie zazwyczaj cena. Ponadto będziesz mieć pewność, że będziesz mieć miejsce w autobusie z miasta Katowice do miasta Gliwice, w porównaniu do sytuacji, gdy kupisz go w ostatniej chwili lub bezpośrednio na stacji.

Jeśli możesz, unikaj podróżowania w godzinach szczytu. Zamiast w weekend, spróbuj podróżować w ciągu tygodnia. Podróżowanie wieczorem lub w nocy jest również tańsze, a późniejsze autobusy z miasta Katowice do miasta Gliwice są również bardziej puste.

Porównaj wszystkie rozkłady jazdy autobusów z miasta Katowice do miasta Gliwice.

Oto wybór najtańszych przejazdów autobusowych z rozkładu jazdy z miasta Katowice do miasta Gliwice od różnych operatorów autobusowych, takich jak Neobus albo FlixBus na następne dni.
  • Neobus
    0h 27m
    04:55
    Katowice
    Dworzec Glówny Autobusowy
    05:22
    Gliwice
    Dworzec Główny
    Neobus
    Ekonomiczna
    od 14 zł
  • Neobus
    0h 27m
    04:55
    Katowice
    05:22
    Gliwice
    Przystanek autobusowy
    Neobus
    Ekonomiczna
    od 15 zł
  • FlixBus
    0h 32m
    12:15
    Katowice
    Dworzec Glówny Autobusowy
    12:47
    Gliwice
    Przystanek autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    od 15 zł
  • FlixBus
    0h 32m
    01:05
    Katowice
    Dworzec Glówny Autobusowy
    01:37
    Gliwice
    Przystanek autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    od 17 zł
  • FlixBus
    0h 32m
    01:05
    Katowice
    Dworzec Glówny Autobusowy
    01:37
    Gliwice
    Przystanek autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    od 20 zł
  • FlixBus
    0h 32m
    13:40
    Katowice
    Dworzec Glówny Autobusowy
    14:12
    Gliwice
    Przystanek autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    od 22 zł

Inni przewoźnicy autobusowi zazwyczaj dostępni dla trasy Katowice - Gliwice

Rozkłady jazdy autobusów ulegają ciągłym zmianom. Poniższe oferty nie są już dostępne dla autobusów z miasta Katowice do miasta Gliwice, ale mogą powrócić w przyszłości. Miej na nie oko!

  • Wispol
    0h 35m
    21:10
    Katowice
    Dworzec Glówny Autobusowy
    21:45
    Gliwice
    Przystanek autobusowy
    Wispol
    Czasowo niedostępne: ostatnio znaleziono 2023-08-13
    Ekonomiczna
    od 11 zł
  • Mokrzycki Bus
    0h 35m
    19:15
    Katowice
    Dworzec Glówny Autobusowy
    19:50
    Gliwice
    Przystanek autobusowy
    Mokrzycki Bus
    Czasowo niedostępne: ostatnio znaleziono 2023-09-29
    Ekonomiczna
    od 20 zł

Częstotliwość połączeń autobusowych między miastami Katowice i Gliwice.

Zobacz tutaj, jak częste są połączenia między miastami Katowice i Gliwice w różnych godzinach i dniach tygodnia.
Najbardziej ruchliwym dniem jest piątek, z ponad 23 autobusami dziennie z miasta Katowice do miasta Gliwice. Natomiast ma czwartek najmniej połączeń, z zaledwie 10 autobusów dziennie między miastami Katowice i Gliwice.
Najbardziej ruchliwą porą dnia jest popołudnie, z 52 autobusami z miasta Katowice do miasta Gliwice, podczas gdy wieczór widzi najmniej połączeń między miastami Katowice i Gliwice, z ofertami 23.

Ukochani przewoźnicy autobusowi z miasta Katowice do miasta Gliwice

Oto najczęściej rezerwowane przez naszych użytkowników połączenia pomiędzy miastami Katowice a Gliwice.

Wszystkie dworce autobusowe i przystanki w miastach Katowice i Gliwice.

Poniższa mapa pokazuje, gdzie znajdziesz wszystkie dworce autobusowe w miastach Katowice i Gliwice.

Obsługa i komfort w autobusie z miasta Katowice do miasta Gliwice

Chcesz wiedzieć, jakie klasy miejsc są dostępne w autobusach na trasie od miasta Katowice do miasta Gliwice? Lub którzy przewoźnicy obsługują trasę z miasta Katowice do miasta Gliwice? Poniżej znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania.

Często zadawane pytania dotyczące trase z miasta Katowice do miasta Gliwice

Ile kosztuje podróż autobusowa z miasta Katowice do miasta Gliwice?

To zależy, między innymi, od dnia i czasu podróży. Najtańszy przejazd jest dostępny od 14 zł i trwa 0h 27m do osiagnięcia celu w mieście Gliwice. Porównuj oferty i oszczędzaj!

Ile mogę zaoszczędzić porównując ceny autobusów na trasie z miasta Katowice do miasta Gliwice?

Liczba firm autokarowych obsługujących to połączenie wynosi: 2. Ceny biletów zawierają się w przedziale od 14 zł do 22 zł. Radzimy rezerwować Twój bilet jak najwcześniej jest to możliwe, co zapewni Ci najtańszą podróż do miasta Gliwice.

Średnio dziennie ile połączeń jest dostępnych z miasta Katowice do miasta Gliwice?

Liczba dziennych połączeń autobusowych obsługujących trasę z miasta Katowice do miasta Gliwice wynosi: 17. Za pomocą naszego wyszukiwania możesz porównać rozkłady jazdy autobusów i znaleźć idealne połączenie dla Ciebie.

Jak długo trwa podróż z miasta Katowice do miasta Gliwice?

Najszybsze połączenie autobusowe z miasta Katowice do miasta Gliwice oferuje Neobus a podróż trwa 0h 27m. Najtańsze bilety autobusowe na tym połączeniu kosztują 14 zł. Pamiętaj, że podróż może trwać dłużej z powodu wzmożonego ruchu drogowego na trasie przejazdu.

O której odjeżdża pierwszy autobus z miasta Katowice do miasta Gliwice?

Najwcześniejszy autobus do miasta Gliwice odjeżdża z miasta Katowice o 01:05. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Najprościej znajdziesz dokładne godziny i zaplanujesz podróż używając naszego wyszukiwania.

Kiedy odjeżdza ostatni autobus z miasta Katowice do miasta Gliwice?

Ostatni autobus z miasta Katowice do miasta Gliwice wyrusza o 22:00. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Wystarczy użyć naszego wyszukiwania do znalezienia dokładnego rozkładu i zaplanowania Twojej podróży.

Która firma autokarowa obsługuje połączenie z miasta Katowice do miasta Gliwice?

Podróżując autobusem z miasta Katowice do miasta Gliwice, pasażerowie mogą wybrać Neobus i FlixBus. Dzięki naszemu wyszukiwaniu możesz porównać wszystkie dostępne bilety autobusowe i zarezerwować te które Ci najbardziej pasują.

Czy istnieje bezpośrednia magistrala między miastami Katowice i Gliwice?

Możesz sprawdzić wszystkie bezpośrednie połączenia pomiędzy miastami Katowice i Gliwice używając naszej wyszukiwarki i patrząc na sekcję Zmiany w naszych filtrach. Oto niektóre z firm oferujących bezpośrednie połączenia autobusowe: Neobus i FlixBus.

Co mogę zabrać ze sobą do autobusu na trasie z miasta Katowice do miasta Gliwice?

Rzeczy, które możesz zabrać ze sobą do autobusu zależą od wybranej firmy autokarowej. Zazwyczaj na trasie z miasta Katowice do miasta Gliwice możesz bez opłat zabrać walizkę i bagaż podręczny. Najprościej to sprawdzić używając naszego wyszukiwania, która pozwoli znaleźć Ci najbardziej pasujące połączenie autobusowe w dniu planowanej podróży.

Jakie wyposażenie posiadają autobusy obsługujące trasę z miasta Katowice do miasta Gliwice?

Wyposażenie autobusów różni się w zależności od wybranej firmy autokarowej. Niemniej, wiele dalekobieżnych autobusów posiada dostęp do Wi-Fi, dzięki czemu możesz w takcie podróży informować swoich przyjaciół, w którym miejscu się znajdujesz. Z kolei klimatyzacja oferowana na pokładach autokarów sprawia, że podróżowanie jest jeszcze bardziej przyjemne. Najlepiej użyj naszego wyszukiwania do znalezienia dokładnych informacji o wyposażeniu autobusu na trasie z miasta Katowice do miasta Gliwice w dniu zaplanowanej przez Ciebie podróży.

Dostępne klasy miejsc, które są oferowane na trasie Katowice - Gliwice

.
Ekonomiczna
Economy

Najtańsza opcja dostępna dla Twojego biletu, zazwyczaj posiada rozkładane fotele i klimatyzację.

Więcej tras autobusowych z miasta Katowice i miasta Gliwice.

Oto przegląd najpopularniejszych tras autobusowych z miasta Katowice oraz z miasta Gliwice. Po prostu kliknij na wybrane połączenie, a znajdziesz wszystkie szczegóły dotyczące Twojej trasy autobusowej!

Aplikacja CheckMyBus

Darmowe pobieranie

App Store
CheckMyBus App
Zamknij
GPDR CheckMyBus shield

Cenimy Twoją prywatność

Aby pokazać ci najlepsze oferty autobusowe, my i nasi partnerzy używamy technicznych, analitycznych i marketingowych plików cookie do personalizacji reklam. Zapamiętujemy twoje anonimowe dane, by zapewnić ci spersonalizowane doświadczenie.