Najlepsze oferty od 5000+ przewoźników!

Autobus Hamburg - Frankfurt nad Menem od 88 zł

Porównaj 1 przewoźników autobusowych i znajdź najlepszą cenę z CheckMyBus
Najlepsze oferty Zaoszczędź średnio 70%
Z myślą o Tobie Oferty z całego świata
Prosto i wygodnie Wyszukaj jednym kliknięciem

Porównaj wszystkie rozkłady jazdy autobusów z miasta Hamburg do miasta Frankfurt nad Menem.

Oto wybór najtańszych przejazdów autobusowych z rozkładu jazdy z miasta Hamburg do miasta Frankfurt nad Menem od różnych operatorów autobusowych, takich jak FlixBus na następne dni.
dzisiaj
od 150 zł
jutro
od 141 zł
piątek
od 146 zł
sobota
od 118 zł
niedziela
od 118 zł
poniedziałek
od 103 zł
wtorek
od 88 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w dzisiaj

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • FlixBus
    6h 25m
    21:00
    Hamburg
    Dworzec główny autobusowy
    03:25
    Frankfurt nad Menem
    Dworzec Główny
    FlixBus
    Ekonomiczna
    150 zł
  • FlixBus
    8h 45m
    18:00
    Hamburg
    Dworzec główny autobusowy
    02:45
    Frankfurt nad Menem
    Dworzec Główny
    FlixBus
    Ekonomiczna
    180 zł
  • FlixBus
    8h 50m
    18:50
    Hamburg
    Dworzec główny autobusowy
    03:40
    Frankfurt nad Menem
    Dworzec Główny
    FlixBus
    Ekonomiczna
    201 zł
  • FlixBus
    8h 27m
    14:48
    Hamburg
    23:15
    Frankfurt nad Menem
    Dworzec Główny
    FlixBus
    Ekonomiczna
    330 zł
  • FlixBus
    8h 14m
    15:01
    Hamburg
    23:15
    Frankfurt nad Menem
    Dworzec Główny
    FlixBus
    Ekonomiczna
    330 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w jutro

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • FlixBus
    9h 0m
    09:00
    Hamburg
    Dworzec główny autobusowy
    18:00
    Frankfurt nad Menem
    Dworzec Główny
    FlixBus
    Ekonomiczna
    141 zł
  • FlixBus
    6h 25m
    21:00
    Hamburg
    Dworzec główny autobusowy
    03:25
    Frankfurt nad Menem
    Dworzec Główny
    FlixBus
    Ekonomiczna
    150 zł
  • FlixBus
    8h 50m
    18:50
    Hamburg
    Dworzec główny autobusowy
    03:40
    Frankfurt nad Menem
    Dworzec Główny
    FlixBus
    Ekonomiczna
    197 zł
  • FlixBus
    7h 20m
    08:15
    Hamburg
    Dworzec główny autobusowy
    15:35
    Frankfurt nad Menem
    Dworzec Główny
    FlixBus
    Ekonomiczna
    201 zł
  • FlixBus
    8h 14m
    15:01
    Hamburg
    23:15
    Frankfurt nad Menem
    Dworzec Główny
    FlixBus
    Ekonomiczna
    238 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w piątek

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • FlixBus
    9h 0m
    09:00
    Hamburg
    Dworzec główny autobusowy
    18:00
    Frankfurt nad Menem
    Dworzec Główny
    FlixBus
    Ekonomiczna
    146 zł
  • FlixBus
    6h 25m
    21:00
    Hamburg
    Dworzec główny autobusowy
    03:25
    Frankfurt nad Menem
    Dworzec Główny
    FlixBus
    Ekonomiczna
    154 zł
  • FlixBus
    8h 50m
    18:50
    Hamburg
    Dworzec główny autobusowy
    03:40
    Frankfurt nad Menem
    Dworzec Główny
    FlixBus
    Ekonomiczna
    171 zł
  • FlixBus
    9h 31m
    08:49
    Hamburg
    18:20
    Frankfurt nad Menem
    Dworzec Główny
    FlixBus
    Ekonomiczna
    233 zł
  • FlixBus
    9h 19m
    09:01
    Hamburg
    18:20
    Frankfurt nad Menem
    Dworzec Główny
    FlixBus
    Ekonomiczna
    233 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w sobota

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • FlixBus
    6h 25m
    21:00
    Hamburg
    Dworzec główny autobusowy
    03:25
    Frankfurt nad Menem
    Dworzec Główny
    FlixBus
    Ekonomiczna
    118 zł
  • FlixBus
    9h 0m
    09:00
    Hamburg
    Dworzec główny autobusowy
    18:00
    Frankfurt nad Menem
    Dworzec Główny
    FlixBus
    Ekonomiczna
    141 zł
  • FlixBus
    8h 50m
    18:50
    Hamburg
    Dworzec główny autobusowy
    03:40
    Frankfurt nad Menem
    Dworzec Główny
    FlixBus
    Ekonomiczna
    141 zł
  • FlixBus
    8h 25m
    07:10
    Hamburg
    Harburg Rathaus Dworzec Kolejowy
    15:35
    Frankfurt nad Menem
    Dworzec Główny
    FlixBus
    Ekonomiczna
    169 zł
  • FlixBus
    7h 20m
    08:15
    Hamburg
    Dworzec główny autobusowy
    15:35
    Frankfurt nad Menem
    Dworzec Główny
    FlixBus
    Ekonomiczna
    171 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w niedziela

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • FlixBus
    7h 20m
    08:15
    Hamburg
    Dworzec główny autobusowy
    15:35
    Frankfurt nad Menem
    Dworzec Główny
    FlixBus
    Ekonomiczna
    118 zł
  • FlixBus
    6h 25m
    21:00
    Hamburg
    Dworzec główny autobusowy
    03:25
    Frankfurt nad Menem
    Dworzec Główny
    FlixBus
    Ekonomiczna
    126 zł
  • FlixBus
    9h 0m
    09:00
    Hamburg
    Dworzec główny autobusowy
    18:00
    Frankfurt nad Menem
    Dworzec Główny
    FlixBus
    Ekonomiczna
    133 zł
  • FlixBus
    8h 50m
    18:50
    Hamburg
    Dworzec główny autobusowy
    03:40
    Frankfurt nad Menem
    Dworzec Główny
    FlixBus
    Ekonomiczna
    146 zł
  • FlixBus
    8h 25m
    07:10
    Hamburg
    Harburg Rathaus Dworzec Kolejowy
    15:35
    Frankfurt nad Menem
    Dworzec Główny
    FlixBus
    Ekonomiczna
    214 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w poniedziałek

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • FlixBus
    7h 20m
    08:15
    Hamburg
    Dworzec główny autobusowy
    15:35
    Frankfurt nad Menem
    Dworzec Główny
    FlixBus
    Ekonomiczna
    103 zł
  • FlixBus
    6h 25m
    21:00
    Hamburg
    Dworzec główny autobusowy
    03:25
    Frankfurt nad Menem
    Dworzec Główny
    FlixBus
    Ekonomiczna
    103 zł
  • FlixBus
    9h 0m
    09:00
    Hamburg
    Dworzec główny autobusowy
    18:00
    Frankfurt nad Menem
    Dworzec Główny
    FlixBus
    Ekonomiczna
    116 zł
  • FlixBus
    8h 50m
    18:50
    Hamburg
    Dworzec główny autobusowy
    03:40
    Frankfurt nad Menem
    Dworzec Główny
    FlixBus
    Ekonomiczna
    122 zł
  • FlixBus
    9h 31m
    08:49
    Hamburg
    18:20
    Frankfurt nad Menem
    Dworzec Główny
    FlixBus
    Ekonomiczna
    143 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w wtorek

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • FlixBus
    7h 20m
    08:15
    Hamburg
    Dworzec główny autobusowy
    15:35
    Frankfurt nad Menem
    Dworzec Główny
    FlixBus
    Ekonomiczna
    88 zł
  • FlixBus
    6h 25m
    21:00
    Hamburg
    Dworzec główny autobusowy
    03:25
    Frankfurt nad Menem
    Dworzec Główny
    FlixBus
    Ekonomiczna
    92 zł
  • FlixBus
    8h 50m
    18:50
    Hamburg
    Dworzec główny autobusowy
    03:40
    Frankfurt nad Menem
    Dworzec Główny
    FlixBus
    Ekonomiczna
    109 zł
  • FlixBus
    8h 27m
    14:48
    Hamburg
    23:15
    Frankfurt nad Menem
    Dworzec Główny
    FlixBus
    Ekonomiczna
    141 zł
  • FlixBus
    8h 14m
    15:01
    Hamburg
    23:15
    Frankfurt nad Menem
    Dworzec Główny
    FlixBus
    Ekonomiczna
    143 zł

Częstotliwość połączeń autobusowych między miastami Hamburg i Frankfurt nad Menem.

Zobacz tutaj, jak częste są połączenia między miastami Hamburg i Frankfurt nad Menem w różnych godzinach i dniach tygodnia.
Najbardziej ruchliwym dniem jest niedziela, z ponad 12 autobusami dziennie z miasta Hamburg do miasta Frankfurt nad Menem. Natomiast ma środa najmniej połączeń, z zaledwie 5 autobusów dziennie między miastami Hamburg i Frankfurt nad Menem.
Najbardziej ruchliwą porą dnia jest rano, z 31 autobusami z miasta Hamburg do miasta Frankfurt nad Menem, podczas gdy noc widzi najmniej połączeń między miastami Hamburg i Frankfurt nad Menem, z ofertami 1.

Fakty dotyczące autobusów z miasta Hamburg do miasta Frankfurt nad Menem

Porównaj wszystkich dostawców, takich jak FlixBus, którzy podróżują 8 razy każdego dnia autobusem z miasta Hamburg do miasta Frankfurt nad Menem jednym kliknięciem! Zarezerwuj bilet autobusowy z miasta Hamburg do miasta Frankfurt nad Menem już od 88 zł!

Najtańsze połączenie 88 zł
Najszybsze połączenie 6h 25m
Najwcześniejszy odjazd 14:48
Najpóźniejszy odjazd 21:00
Codzienne połączenia 8 Ø
Dystans 393,0 km
Firmy autobusowe FlixBus

Najtańsze połączenia autobusowe z miasta Hamburg do miasta Frankfurt nad Menem

Każdego dnia, 8 autobusy z 1 firm autobusowych odjeżdżają z miasta Hamburg do miasta Frankfurt nad Menem: w poniższej tabeli znajdziesz najtańsze ceny za autobus na tej trasie, począwszy od 2024-07-24 i na kolejne dni.

poniedziałek
wtorek
środa
czwartek
piątek
sobota
niedziela
poniedziałek 22.07
wtorek 23.07
środa 24.07
150 zł
czwartek 25.07
141 zł
piątek 26.07
146 zł
sobota 27.07
118 zł
niedziela 28.07
118 zł
poniedziałek 29.07
103 zł
wtorek 30.07
88 zł
środa 31.07
88 zł
czwartek 01.08
92 zł
piątek 02.08
105 zł
sobota 03.08
103 zł
niedziela 04.08
109 zł
poniedziałek 05.08
92 zł
wtorek 06.08
81 zł
środa 07.08
81 zł
czwartek 08.08
81 zł
piątek 09.08
101 zł
sobota 10.08
94 zł
niedziela 11.08
92 zł
poniedziałek 12.08
92 zł
wtorek 13.08
81 zł
środa 14.08
79 zł
czwartek 15.08
88 zł
piątek 16.08
94 zł
sobota 17.08
86 zł
niedziela 18.08

Najtańszy czas podróży z miasta Hamburg do miasta Frankfurt nad Menem.

Sprawdź tutaj, w którym dniu i o której godzinie możesz znaleźć najtańszy bilet autobusowy z miasta Hamburg do miasta Frankfurt nad Menem, na najbliższe 30 dni.
Z ceną zaczynającą się od 88 zł, wtorek jest najtańszym dniem dla autobusu z miasta Hamburg do miasta Frankfurt nad Menem. Zamiast tego środa jest najdroższym dniem z cenami zaczynającymi się od 150 zł.
Najtańsza pora dnia na bilety autobusowe z miasta Hamburg do miasta Frankfurt nad Menem jest rano, z 88 zł. To najdroższa pora dnia z cenami zaczynającymi się od 214 zł jest noc.

Jak zaoszczędzić pieniądze podróżując z miasta Hamburg do miasta Frankfurt nad Menem?

Podróże mogą być drogie, ale nie muszą! Czy chcesz uniknąć płacenia strasznej ceny za swoją podróż? Wykonaj te szybkie kroki, aby zaoszczędzić pieniądze:

Zarezerwuj bilet z miasta Hamburg do miasta Frankfurt nad Menem z wyprzedzeniem! Im wcześniej dokonasz rezerwacji, tym niższa będzie zazwyczaj cena. Ponadto będziesz mieć pewność, że będziesz mieć miejsce w autobusie z miasta Hamburg do miasta Frankfurt nad Menem, w porównaniu do sytuacji, gdy kupisz go w ostatniej chwili lub bezpośrednio na stacji.

Jeśli możesz, unikaj podróżowania w godzinach szczytu. Zamiast w weekend, spróbuj podróżować w ciągu tygodnia. Podróżowanie wieczorem lub w nocy jest również tańsze, a późniejsze autobusy z miasta Hamburg do miasta Frankfurt nad Menem są również bardziej puste.

Wszystkie dworce autobusowe i przystanki w miastach Hamburg i Frankfurt nad Menem.

Poniższa mapa pokazuje, gdzie znajdziesz wszystkie dworce autobusowe w miastach Hamburg i Frankfurt nad Menem.

Obsługa i komfort w autobusie z miasta Hamburg do miasta Frankfurt nad Menem

Chcesz wiedzieć, jakie klasy miejsc są dostępne w autobusach na trasie od miasta Hamburg do miasta Frankfurt nad Menem? Lub którzy przewoźnicy obsługują trasę z miasta Hamburg do miasta Frankfurt nad Menem? Poniżej znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania.

Często zadawane pytania dotyczące trase z miasta Hamburg do miasta Frankfurt nad Menem

Ile kosztuje podróż autobusowa z miasta Hamburg do miasta Frankfurt nad Menem?

To zależy, między innymi, od dnia i czasu podróży. Najtańszy przejazd jest dostępny od 88 zł i trwa 7h 20m do osiagnięcia celu w mieście Frankfurt nad Menem. Porównuj oferty i oszczędzaj!

Ile mogę zaoszczędzić porównując ceny autobusów na trasie z miasta Hamburg do miasta Frankfurt nad Menem?

Liczba firm autokarowych obsługujących to połączenie wynosi: 1. Ceny biletów zawierają się w przedziale od 88 zł do 432 zł. Radzimy rezerwować Twój bilet jak najwcześniej jest to możliwe, co zapewni Ci najtańszą podróż do miasta Frankfurt nad Menem.

Średnio dziennie ile połączeń jest dostępnych z miasta Hamburg do miasta Frankfurt nad Menem?

Liczba dziennych połączeń autobusowych obsługujących trasę z miasta Hamburg do miasta Frankfurt nad Menem wynosi: 8. Za pomocą naszego wyszukiwania możesz porównać rozkłady jazdy autobusów i znaleźć idealne połączenie dla Ciebie.

Jak długo trwa podróż z miasta Hamburg do miasta Frankfurt nad Menem?

Najszybsze połączenie autobusowe z miasta Hamburg do miasta Frankfurt nad Menem oferuje FlixBus a podróż trwa 6h 25m. Najtańsze bilety autobusowe na tym połączeniu kosztują 150 zł. Pamiętaj, że podróż może trwać dłużej z powodu wzmożonego ruchu drogowego na trasie przejazdu.

O której odjeżdża pierwszy autobus z miasta Hamburg do miasta Frankfurt nad Menem?

Najwcześniejszy autobus do miasta Frankfurt nad Menem odjeżdża z miasta Hamburg o 14:48. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Najprościej znajdziesz dokładne godziny i zaplanujesz podróż używając naszego wyszukiwania.

Kiedy odjeżdza ostatni autobus z miasta Hamburg do miasta Frankfurt nad Menem?

Ostatni autobus z miasta Hamburg do miasta Frankfurt nad Menem wyrusza o 21:00. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Wystarczy użyć naszego wyszukiwania do znalezienia dokładnego rozkładu i zaplanowania Twojej podróży.

Która firma autokarowa obsługuje połączenie z miasta Hamburg do miasta Frankfurt nad Menem?

Podróżując autobusem z miasta Hamburg do miasta Frankfurt nad Menem, pasażerowie mogą wybrać FlixBus. Dzięki naszemu wyszukiwaniu możesz porównać wszystkie dostępne bilety autobusowe i zarezerwować te które Ci najbardziej pasują.

Czy istnieje bezpośrednia magistrala między miastami Hamburg i Frankfurt nad Menem?

Możesz sprawdzić wszystkie bezpośrednie połączenia pomiędzy miastami Hamburg i Frankfurt nad Menem używając naszej wyszukiwarki i patrząc na sekcję Zmiany w naszych filtrach. Oto niektóre z firm oferujących bezpośrednie połączenia autobusowe: FlixBus.

Co mogę zabrać ze sobą do autobusu na trasie z miasta Hamburg do miasta Frankfurt nad Menem?

Rzeczy, które możesz zabrać ze sobą do autobusu zależą od wybranej firmy autokarowej. Zazwyczaj na trasie z miasta Hamburg do miasta Frankfurt nad Menem możesz bez opłat zabrać walizkę i bagaż podręczny. Najprościej to sprawdzić używając naszego wyszukiwania, która pozwoli znaleźć Ci najbardziej pasujące połączenie autobusowe w dniu planowanej podróży.

Jakie wyposażenie posiadają autobusy obsługujące trasę z miasta Hamburg do miasta Frankfurt nad Menem?

Wyposażenie autobusów różni się w zależności od wybranej firmy autokarowej. Niemniej, wiele dalekobieżnych autobusów posiada dostęp do Wi-Fi, dzięki czemu możesz w takcie podróży informować swoich przyjaciół, w którym miejscu się znajdujesz. Z kolei klimatyzacja oferowana na pokładach autokarów sprawia, że podróżowanie jest jeszcze bardziej przyjemne. Najlepiej użyj naszego wyszukiwania do znalezienia dokładnych informacji o wyposażeniu autobusu na trasie z miasta Hamburg do miasta Frankfurt nad Menem w dniu zaplanowanej przez Ciebie podróży.

Dostępne klasy miejsc, które są oferowane na trasie Hamburg - Frankfurt nad Menem

.
Ekonomiczna
Economy

Najtańsza opcja dostępna dla Twojego biletu, zazwyczaj posiada rozkładane fotele i klimatyzację.

Alternatywne typy transportu z miasta Hamburg do miasta Frankfurt nad Menem

Nie znalazłeś odpowiedniego autobusu? Oto wybór alternatywnych rodzajów transportu z rozkładu jazdy od miasta Hamburg do miasta Frankfurt nad Menem na następne dni.

Tanie bilety kolejowe z miasta Hamburg do miasta Frankfurt nad Menem

Oto wybór najtańszych pociągów z rozkładu jazdy od miasta Hamburg do miasta Frankfurt nad Menem na następne dni.
  • Deutsche Bahn
    3h 46m
    05:14
    Hamburg
    Dworzec Główny
    09:00
    Frankfurt nad Menem
    Dworzec Główny
    Deutsche Bahn
    Ekonomiczna
    od 85 zł
  • Deutsche Bahn
    5h 11m
    04:15
    Hamburg
    Dworzec Główny
    09:26
    Frankfurt nad Menem
    Dworzec Połódnie
    Deutsche Bahn
    Ekonomiczna
    od 320 zł
  • Deutsche Bahn
    7h 12m
    01:48
    Hamburg
    Dammtor Dworzec Kolejowy
    09:00
    Frankfurt nad Menem
    Dworzec Główny
    Deutsche Bahn
    Ekonomiczna
    od 390 zł
  • Deutsche Bahn
    7h 43m
    01:48
    Hamburg
    Dammtor Dworzec Kolejowy
    09:31
    Frankfurt nad Menem
    Dworzec Połódnie
    Deutsche Bahn
    Ekonomiczna
    od 405 zł

Tani carpooling z miasta Hamburg do miasta Frankfurt nad Menem

Oto wybór najtańszych ofert carpoolingu z rozkładu jazdy od miasta Hamburg do miasta Frankfurt nad Menem na najbliższe dni.
  • BlaBlaCar
    5h 20m
    06:00
    Hamburg
    11:20
    Frankfurt nad Menem
    BlaBlaCar
    Ekonomiczna
    od 133 zł
  • BlaBlaCar
    5h 20m
    17:00
    Hamburg
    22:20
    Frankfurt nad Menem
    BlaBlaCar
    Ekonomiczna
    od 159 zł
  • Movacar
    5h 6m
    07:00
    Hamburg
    12:06
    Frankfurt nad Menem
    Movacar
    Ekonomiczna
    od 603 zł
  • Movacar
    5h 6m
    08:00
    Hamburg
    13:06
    Frankfurt nad Menem
    Movacar
    Ekonomiczna
    od 912 zł

Więcej tras autobusowych z miasta Hamburg i miasta Frankfurt nad Menem.

Oto przegląd najpopularniejszych tras autobusowych z miasta Hamburg oraz z miasta Frankfurt nad Menem. Po prostu kliknij na wybrane połączenie, a znajdziesz wszystkie szczegóły dotyczące Twojej trasy autobusowej!

Aplikacja CheckMyBus

Darmowe pobieranie

App Store
CheckMyBus App
Zamknij
GPDR CheckMyBus shield

Cenimy Twoją prywatność

Aby pokazać ci najlepsze oferty autobusowe, my i nasi partnerzy używamy technicznych, analitycznych i marketingowych plików cookie do personalizacji reklam. Zapamiętujemy twoje anonimowe dane, by zapewnić ci spersonalizowane doświadczenie.