Autokar z Berlin do Frankfurt nad Menem i z powrotem

Znajdź najtańsze bilety z Berlin do Frankfurt nad Menem i z powrotem

swap
Dorośli
1
Dzieci
0
Podróżujesz grupą?
Wypożycz autobus tutaj!
Najlepsze ofertyZaoszczędź średnio 70 %
Z myślą o TobieOferty z całego świata
Prosto i wygodnieWyszukaj jednym kliknięciem

Berlin do Frankfurt nad Menem – informacje autokarowe

Najtańsze połączenie83,82 zł
Najszybsze połączenie6h 55m
Najwcześniejszy przejazd08:00
Najpóźniejszy pojazd23:20
Codzienne połączenia3 Ø
Dystans423,5 km
Firmy autobusoweFlixBus, BlaBlaBus
Czy chcesz pojechać autobusem z Berlin do Frankfurt nad Menem albo z powrotem?
CheckMyBus Ci pomoże! Porównujemy wszystkie dostępne połączenia autobusowe pomiędzy Berlin a Frankfurt nad Menem i show wskazujemy czasy wyjazdu oraz dojazdu na miejsce, dokładne lokalizacje przystanków, czas podróży, a także najlepsze ceny biletów. Znajdziesz tu również informacje o wyposażeniu autokarów. Sprawdź czy autobus ma dostęp do Wi-Fi, klimatyzacji oraz gniazdek elektrycznych.
Na tej stronie prezentujemy również najtańsze połączenia z Berlin do Frankfurt nad Menem dla najbliższych dni. Znajdziesz tu też informacje o przystankach międzymiastowych w Berlin i Frankfurt nad Menem, co pozwoli Ci lepiej przygotować się do podróży. Znajdziemy też dla Ciebie opcje powrotu z Berlin, alternatywne kierunki dla wyjazdu z Frankfurt nad Menem, a także najpopularniejsze transfery lotniskowe z Berlin i Frankfurt nad Menem.

Najtańsze połączenie z Berlin do Frankfurt nad Menem

Dzisiaj
od 101,48 zł
Jutro
od 123,55 zł
12.08
od 145,62 zł
13.08
od 145,62 zł
14.08
15.08
od 101,48 zł

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów autobusowych.

  • FlixBus
    21:30
    Berlin - Alexanderplatz
    Czas jazdy 7h 40m
    05:10
    Frankfurt nad Menem - Dworzec Główny Area B
    od83,82 zł
  • FlixBus
    08:00
    Berlin - Dworzec Główny Autobusowy
    Czas jazdy 8h 50m
    16:50
    Frankfurt nad Menem - Dworzec Główny Area B
    od101,48 zł
  • FlixBus
    08:00
    Berlin - Dworzec Główny Autobusowy
    Czas jazdy 7h 5m
    15:05
    Frankfurt nad Menem - Dworzec Główny Area B
    od101,48 zł
  • FlixBus
    22:00
    Berlin - Dworzec Główny Autobusowy
    Czas jazdy 7h 45m
    05:45
    Frankfurt nad Menem - Dworzec Główny Area B
    od101,48 zł
  • BlaBlaBus
    23:20
    Berlin - Dworzec Główny Autobusowy
    Czas jazdy 14h 50m
    14:10
    Frankfurt nad Menem - Dworzec Główny Area A
    od123,51 zł
  • BlaBlaBus
    23:20
    Berlin - Dworzec Główny Autobusowy
    Czas jazdy 15h 40m
    15:00
    Frankfurt nad Menem - Dworzec Główny Area A
    od123,51 zł
  • BlaBlaBus
    23:20
    Berlin - Dworzec Główny Autobusowy
    Czas jazdy 16h 40m
    16:00
    Frankfurt nad Menem - Dworzec Główny Area A
    od123,51 zł
  • FlixBus
    22:15
    Berlin - Dworzec Główny Autobusowy
    Czas jazdy 6h 55m
    05:10
    Frankfurt nad Menem - Dworzec Główny Area B
    od123,55 zł
  • FlixBus
    12:00
    Berlin - Dworzec Główny Autobusowy
    Czas jazdy 9h 55m
    21:55
    Frankfurt nad Menem - Dworzec Główny Area B
    od141,16 zł
  • FlixBus
    19:20
    Berlin - Alt-Tegel
    Czas jazdy 9h 50m
    05:10
    Frankfurt nad Menem - Dworzec Główny Area B
    od172,06 zł

Najtańsze połączenia kolejowe z Berlin do Frankfurt nad Menem

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów kolejowych.

  • Deutsche Bahn
    19:34
    Berlin
    Czas jazdy 4h 18m
    23:52
    Frankfurt nad Menem
    od123,15 zł
  • Deutsche Bahn
    06:50
    Berlin
    Czas jazdy 4h 10m
    11:00
    Frankfurt nad Menem
    od123,15 zł
  • Deutsche Bahn
    06:30
    Berlin
    Czas jazdy 4h 14m
    10:44
    Frankfurt nad Menem
    od131,98 zł
  • Deutsche Bahn
    00:41
    Berlin
    Czas jazdy 7h 3m
    07:44
    Frankfurt nad Menem
    od162,88 zł

Najtańsze połączenia carpooling z Berlin do Frankfurt nad Menem

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych połączeń carpooling.

  • BlaBlaCar
    08:00
    Berlin
    Czas jazdy 6h 20m
    14:20
    Frankfurt nad Menem
    od88,28 zł
  • BlaBlaCar
    16:00
    Berlin
    Czas jazdy 6h 0m
    22:00
    Frankfurt nad Menem
    od114,77 zł
  • Movacar
    09:00
    Berlin
    Czas jazdy 5h 30m
    14:30
    Frankfurt nad Menem
    od250,90 zł
  • Movacar
    08:00
    Berlin
    Czas jazdy 5h 30m
    13:30
    Frankfurt nad Menem
    od250,90 zł

Chcesz iść w drugą stronę? Sprawdź wszystkie oferty z Frankfurt nad Menem do Berlin

Autobus z Berlin do Frankfurt nad Menem: dalsze informacje

Chcesz dostosować pod siebie wyniki wyszukiwania?
Domyślnie ustawiliśmy Berlin jako Twoje miejsce wyjazdu oraz Frankfurt nad Menem jako kierunek Twojej podróży. Jeśli chcesz ustawić odwrotną trasę z Frankfurt nad Menem do Berlin, wystarczy że klikniesz strzałki przy kierunkach.
Ustawiliśmy też domyślną datę podróży. Zazwyczaj użytkownicy rezerwują przejazd na od trzech do siedmiu dni do przodu. Jeśli chcesz sprawdzić konkretną datę, ustaw ją w kalendarzu, a wyniki wyszukiwania zostaną zaktualizowane.
Wiesz już, kiedy nastąpi Twój powrót? Sprawdź połączenia powrotne i ustaw preferowaną datę wyjazdu z Frankfurt nad Menem do Berlin.
Podróżujesz z innymi osobami? Wskaż, ile pasażerów pojedzie ze sobą i zaktualizuj wyniki wyszukiwania.
Wyniki wyszukiwania możesz sortować według ceny, czasu wyjazdu i przyjazdu, a także filtrować je ze względu na przewoźników i miejsca przystanków. Nie wahaj się dostosować wszystkiego do swoich potrzeb.
Dla trasy Berlin - Frankfurt nad Menem, prezentujemy również alternatywne opcje transportowe, takie jak samoloty, pociągi czy samochody.
Życzymy Ci udanego przejazdu z Berlin do Frankfurt nad Menem!

Przystanki w Berlin i Frankfurt nad Menem

Stacje
Am Hauptbahnhof , 60329 Frankfurt nad Menem (Niemcy)
Mannheimer Str 6, 60329 Frankfurt nad Menem (Niemcy)
Stuttgarter Str. , 60329 Frankfurt nad Menem (Niemcy)
Pforzheimer Str. , 60329 Frankfurt nad Menem (Niemcy)
Diesterwegplatz , 60594 Frankfurt nad Menem (Niemcy)
60433 Frankfurt nad Menem (Niemcy)
Mainzer Landstraße 581 , 65933 Frankfurt nad Menem (Niemcy)
65929 Frankfurt nad Menem (Niemcy)
60528 Frankfurt nad Menem (Niemcy)
60314 Frankfurt nad Menem (Niemcy)
Baruch-Baschwitz-Platz, 60489 Frankfurt am Main , Frankfurt nad Menem (Niemcy)
65931 Frankfurt nad Menem (Niemcy)
Frankfurt nad Menem (Niemcy)
60528 Frankfurt nad Menem (Niemcy)
Kasseler Str. , 60486 Frankfurt nad Menem (Niemcy)

Porównaj Berlin i Frankfurt nad Menem

26,05 zł
23,17 zł
Berlin
Frankfurt nad Menem
Przejazd taksówką w lokalizacji: Berlin jest 12% droższy niż w lokalizacji: Frankfurt nad Menem.
11,92 zł
12,36 zł
Berlin
Frankfurt nad Menem
Przejazd autobusem w lokalizacji: Berlin jest 4% tańszy niż w lokalizacji: Frankfurt nad Menem.
13,24 zł
16,55 zł
Berlin
Frankfurt nad Menem
Duży kufel piwa w lokalizacji: Berlin jest 20% tańszy niż w lokalizacji: Frankfurt nad Menem.
2,05 zł
2,68 zł
Berlin
Frankfurt nad Menem
1 litr wody w lokalizacji: Berlin jest 24% tańszy niż w lokalizacji: Frankfurt nad Menem.
36,13 zł
47,82 zł
Berlin
Frankfurt nad Menem
Pełny posiłek w lokalizacji: Berlin jest 25% tańszy niż w lokalizacji: Frankfurt nad Menem.

Kontynuuj swoją podróż da Berlin i Frankfurt nad Menem

Trusted shop
Aplikacja CheckMyBus
Darmowe pobieranie
GPDR CheckMyBus shield

Szanujemy Twoja prywatnosc!

W celu zaprezentowania najlepszych ofert na przejazdy autobusowe, zbieramy pewne informacje na temat tego, jak korzystasz z CheckMyBus. Zapamietujemy anonimowe szczególy aby ulepszyc nasze uslugi i dostarczyc Ci spersonalizowane doswiadczenie z serwisu.