Bus Berno Zurych: Rozkład jazdy PKS

Autobus Berno ↔ Zurych: Znajdź na CheckmyBus najtańszy bilet

swap
Dorośli
1
Dzieci
0
Podróżujesz grupą?
Wypożycz autobus tutaj!
2094 Firm - 5 661 800 Połączeń
Najlepsze ofertyZaoszczędź średnio 70 %
Z myślą o TobieOferty z całego świata
Prosto i wygodnieWyszukaj jednym kliknięciem

Fakty o autobusie z Berno do Zurych

Najtańsze połączenie20,09 zł
Najszybsze połączenie1h 35m
Najwcześniejszy przejazd18:10
Najpóźniejszy pojazd18:10
Codzienne połączenia1 Ø
Dystans95,1 km
Firmy autobusoweFlixBus

Najtańsze połączenie z Berno do Zurych

Today
Tomorrow
09.07
10.07
od 20,09 zł
11.07
12.07

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów autobusowych.

  • FlixBus
    18:10
    Berno
    Czas jazdy 1h 35m
    19:45
    Zurych - Carpark Sihlquai
    od20,09 zł

Najtańsze połączenia kolejowe z Berno do Zurych

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów kolejowych.

  • SBB CFF FFS
    09:34
    Berno - Dworzec Główny
    Czas jazdy 1h 20m
    10:54
    Zurych - Dworzec Główny
    od67,67 zł
  • SBB CFF FFS
    13:34
    Berno - Dworzec Główny
    Czas jazdy 1h 20m
    14:54
    Zurych - Dworzec Główny
    od67,76 zł
  • OUI.sncf
    08:34
    Berno
    Czas jazdy 1h 20m
    09:54
    Zurych
    od203,54 zł
  • OUI.sncf
    08:02
    Berno
    Czas jazdy 0h 56m
    08:58
    Zurych
    od221,39 zł

Najtańsze połączenia carpooling z Berno do Zurych

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych połączeń carpooling.

  • BlaBlaCar
    19:10
    Berno
    Czas jazdy 1h 20m
    20:30
    Zurych
    od26,78 zł
  • BlaBlaCar
    14:00
    Berno
    Czas jazdy 1h 30m
    15:30
    Zurych
    od26,78 zł
  • BlaBlaCar
    09:30
    Berno
    Czas jazdy 2h 0m
    11:30
    Zurych
    od35,71 zł
  • BlaBlaCar
    09:30
    Berno
    Czas jazdy 1h 30m
    11:00
    Zurych
    od35,71 zł

Najtańsze połączenie z Zurych do Berno

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów autobusowych.

  • FlixBus
    09:50
    Zurych - Carpark Sihlquai
    Czas jazdy 1h 35m
    11:25
    Berno
    od20,09 zł

Najtańsze połączenia kolejowe z Zurych do Berno

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów kolejowych.

  • SBB CFF FFS
    23:32
    Zurych - Dworzec Główny
    Czas jazdy 0h 59m
    00:31
    Berno - Dworzec Główny
    od67,67 zł
  • OUI.sncf
    17:06
    Zurych
    Czas jazdy 1h 20m
    18:26
    Berno
    od203,54 zł
  • OUI.sncf
    16:53
    Zurych
    Czas jazdy 1h 28m
    18:21
    Berno
    od203,54 zł

Najtańsze połączenia carpooling z Zurych do Berno

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych połączeń carpooling.

  • BlaBlaCar
    10:00
    Zurych
    Czas jazdy 1h 30m
    11:30
    Berno
    od35,71 zł

Informacje o połączeniach autobusowych, udogodnieniach i obsłudze

Pomimo tego, że ceny połączenia autobusowego na trasie: Berno - Zurych zazwyczaj zaczynają się od 20,09 zł, mogą one być również trochę droższe w okresach dużego ruchu lub w przypadku rezerwacji na ostatnią chwilę. Dlatego właśnie porównanie cen zawsze się opłaca! Wykorzystaj naszą wyszukiwarkę internetową aby znaleźć odpowiednie trasy oferowane przez FlixBus, Movelia, SaveATrain i . Najszybszy autobus pokonuje trasę Berno - Zurych w zaledwie 1h 35m. To proste: kliknij "Znajdź połączenie" aby wybrać kurs!
Znalezienie taniego biletu autobusowego z Berno do Zurych może okazać się wyzwaniem, jeśli nie wiemy, gdzie szukać. Dlatego właśnie jesteśmy my – chcemy umożliwić Ci dokonanie najlepszego wyboru. Dzięki naszej stronie internetowej możesz sprawdzić dostępne oferty i wybrać najkorzystniejszą z nich. Wybierz najszybszą opcję przejazdu, jeżeli się spieszysz, zwróć uwagę na najtańsze połączenia, jeżeli chcesz zaoszczędzić albo zerknij na wyposażenie autokaru, jeśli cenisz sobie komfort przejazdu. Obecnie klimatyzacja, dodatkowa przestrzeń na nogi czy dostęp do poczęstunku stają się standardem, jednak niektórzy przewoźnicy oferują dodatkowe udogodnienia, takie jak gniazdka i Wi-Fi. Wprowadź punkt swojego wyjazdu oraz miejsce docelowe podróży i jej datę, a następnie pozwól naszej wyszukiwarce działać. Wybierając przykładowo połączenie z Zurych do Berno, darmowe Wi-Fi znajdzie się w autokarach takich przewoźników, jak FlixBus. Dzięki naszej stronie internetowej znajdziesz najlepszą opcję przejazdu między Berno i Zurych, która będzie bardziej komfortowa niż pociąg lub samolot.
Chcesz tanio podróżować? Wypróbuj przejazdy autobusowe! Za podróż z Berno do Zurych zapłacisz obecnie od 20,09 zł do 92,80 zł. Jeśli nie masz zamiaru wydawać wielu pieniędzy, upewnij się, że kupisz bilet z odpowiednim wyprzedzeniem. Czasami aby zaoszczędzić, wystarczy wybrać wcześniejszy przejazd. Zwróć również uwagę na czas przejazdu, który w przypadku oferty wyniesie jedynie 1h 35m. Wybierając usługi innych operatorów autokarowych będzie on prawdopodobnie dłuższy.

Przystanki autobusowe w Berno i Zurych

Stacje
8048 Zurych (Szwajcaria)
Limmatstrasse , 8005 Zurych (Szwajcaria)
Bahnhofplatz , 8001 Zurych (Szwajcaria)
Hofwiesenstrasse 369, 8050 Zürich, Switzerland , Zurych (Szwajcaria)

Porównaj Berno i Zurych

44,86 zł
41,09 zł
Berno
Zurych
Przejazd taksówką w lokalizacji: Berno jest 9% droższy niż w lokalizacji: Zurych.
18,45 zł
17,19 zł
Berno
Zurych
Przejazd autobusem w lokalizacji: Berno jest 7% droższy niż w lokalizacji: Zurych.
25,00 zł
29,35 zł
Berno
Zurych
Duży kufel piwa w lokalizacji: Berno jest 15% tańszy niż w lokalizacji: Zurych.
4,40 zł
5,05 zł
Berno
Zurych
1 litr wody w lokalizacji: Berno jest 13% tańszy niż w lokalizacji: Zurych.
94,63 zł
97,89 zł
Berno
Zurych
Pełny posiłek w lokalizacji: Berno jest 4% tańszy niż w lokalizacji: Zurych.

Kontynuuj swoją podróż

Trusted shop
Aplikacja CheckMyBus
Darmowe pobieranie
GPDR CheckMyBus shield

Szanujemy Twoja prywatnosc!

W celu zaprezentowania najlepszych ofert na przejazdy autobusowe, zbieramy pewne informacje na temat tego, jak korzystasz z CheckMyBus. Zapamietujemy anonimowe szczególy aby ulepszyc nasze uslugi i dostarczyc Ci spersonalizowane doswiadczenie z serwisu.