Autokar z Bazylea do Zurych i z powrotem

Znajdź najtańsze bilety z Bazylea do Zurych i z powrotem

Wyszukaj nocleg na stronie Booking.com
Najlepsze oferty Zaoszczędź średnio 70 %
Z myślą o Tobie Oferty z całego świata
Prosto i wygodnie Wyszukaj jednym kliknięciem
Jaki jest najtańszy bilet autobusowy z Bazylea do Zurych. Którym autobusem podróż jest najszybsza? Porównaj wszystkie połączenia i firmy autokarowe dla trasy Bazylea - Zurych. Znajdź wszystkie rozkłady autobusowe jednym kliknięciem!
Czy chcesz pojechać autobusem z Bazylea do Zurych albo z powrotem?
CheckMyBus Ci pomoże! Porównujemy wszystkie dostępne połączenia autobusowe pomiędzy Bazylea a Zurych i wskazujemy czasy wyjazdu oraz dojazdu na miejsce, dokładne lokalizacje przystanków, czas podróży, a także najniższe ceny biletów. Pokażemy Ci bilety autobusowe takich firm obsługujacych tę trasę, jak . Znajdziesz tu również informacje o wyposażeniu autokarów. Sprawdź czy autobus ma dostęp do Wi-Fi, klimatyzacji oraz gniazdek elektrycznych.
Na tej stronie prezentujemy również najtańsze połączenia z Bazylea do Zurych na najbliższe dni. Znajdziesz tu też informacje o przystankach międzymiastowych w Bazylea i Zurych, co pozwoli Ci lepiej przygotować się do podróży. Znajdziemy też dla Ciebie opcje powrotu do Bazylea, alternatywne kierunki dla wyjazdu z Zurych, a także najpopularniejsze transfery lotniskowe z Bazylea i Zurych.

Najtańsze połączenia kolejowe z Bazylea do Zurych

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów kolejowych.

 • SBB CFF FFS
  00:10
  Bazylea
  Czas jazdy 1h 14m
  01:24
  Zurych
  od 68,04 zł
 • OUI.sncf
  05:43
  Bazylea
  Czas jazdy 1h 9m
  06:52
  Zurych
  od 130,64 zł
 • TGV Lyria
  10:33
  Bazylea
  Czas jazdy 0h 53m
  11:26
  Zurych
  od 148,78 zł

Najtańsze połączenia carpooling z Bazylea do Zurych

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych połączeń carpooling.

 • BlaBlaCar
  19:30
  Bazylea
  Czas jazdy 1h 10m
  20:40
  Zurych
  od 22,68 zł

Autobus z Bazylea do Zurych: pozostałe informacje

Chcesz dostosować swoje wyniki wyszukiwania?
Domyślnie ustawiliśmy Bazylea jako Twoje miejsce wyjazdu oraz Zurych jako kierunek docelowy Twojej podróży. Jeśli chcesz ustawić trasę w przeciwnym kierunku do Zurych z Bazylea wystarczy, że klikniesz strzałki przy miejscu wyjazdu.
Ustawiliśmy też domyślną datę podróży. Zazwyczaj użytkownicy rezerwują przejazd z wyprzedzeniem od trzech do siedmiu dni. Jeśli chcesz sprawdzić konkretną datę, ustaw ją w kalendarzu, a wyniki wyszukiwania zostaną zaktualizowane.
Wiesz już, kiedy nastąpi Twój powrót? Sprawdź połączenia powrotne i ustaw preferowaną datę wyjazdu z Zurych do Bazylea.
Podróżujesz z innymi osobami? Wskaż, ilu pasażerów pojedzie z Tobą i zaktualizuj wyniki wyszukiwania.
Gdy uzyskasz wyniki wyszukiwania będziesz mógł porównać wszystkie dostepne autobusy z Bazylea do Zurych i rozważyć wiele czynników zanim zarazerwujesz podróż. Najtańśze bilety autobusowe oferuje za , natomiast najszybsze połączenie trwa . To od Ciebie zależy decyzja, czy wolisz wybrać najtańszy bilet, najszybszą podróż albo autobus z największą liczbę udogodnień. Niezależnie czego szukasz, pomożemy Ci znaleźć ofertę, która spełni najlepiej Twoje oczekiwania!
Wyniki wyszukiwania możesz sortować według ceny, czasu wyjazdu i przyjazdu, a także filtrować je ze względu na przewoźników i miejsca przystanków. Nie wahaj się dostosować wszystkiego do swoich potrzeb.
Dla trasy Bazylea - Zurych, prezentujemy również alternatywne opcje transportowe, takie jak kolej, loty czy podróże samochodowe.
Życzymy Ci udanego przejazdu z Bazylea do Zurych!

Przystanki w Bazylea i Zurych

Stacje
Zurych - Altstetten
8048 Zurych (Szwajcaria)
Zurych - Carpark Sihlquai
Limmatstrasse , 8005 Zurych (Szwajcaria)
Zurych - Oerlikon Główny
Zurych (Szwajcaria)
Zurych - Siebnen-Wangen
Zurych (Szwajcaria)
Zurych - Stadelhofen Główny
Zurych (Szwajcaria)
Zurych Affoltern
Zurych (Szwajcaria)
Zurych Dworzec Główny
Bahnhofplatz , 8001 Zurych (Szwajcaria)
Zurych Hardbrücke
Zurych (Szwajcaria)

Najczęściej zadawane pytania (FAQ) o trasie autobusowej z Bazylea do Zurych

Ile kosztuje podróż autobusowa z Bazylea do Zurych?

To zależy, między innymi, od dnia i czasu podróży. Najtańszy przejazd jest dostępny od i trwa do osiagnięcia celu w Zurych. Porównuj oferty i oszczędzaj!

Ile mogę zaoszczędzić porównując ceny autobusów na trasie z Bazylea do Zurych?

Liczba firm autokarowych obsługujących to połączenie wynosi: . Ceny biletów zawierają się w przedziale od  do . Radzimy rezerwować Twój bilet jak najwcześniej jest to możliwe, co zapewni Ci najtańszą podróż do Zurych.

Średnio dziennie ile połączeń jest dostępnych z Bazylea do Zurych?

Liczba dziennych połączeń autobusowych obsługujących trasę z Bazylea do Zurych wynosi: . Za pomocą naszej wyszukiwarki możesz porównać rozkłady jazdy autobusów i znaleźć idealne połączenie dla Ciebie.

Jak długo trwa podróż z Bazylea do Zurych?

Najszybsze połączenie autobusowe z Bazylea do Zurych oferuje a podróż trwa . Najtańsze bilety autobusowe na tym połączeniu kosztują . Pamiętaj, że podróż może trwać dłużej z powodu wzmożonego ruchu drogowego na trasie przejazdu.

O której odjeżdża pierwszy autobus z Bazylea do Zurych?

Najwcześniejszy autobus do Zurych odjeżdża z Bazylea o . Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Najprościej znajdziesz dokładne godziny i zaplanujesz podróż używając naszej wyszukiwarki.

Kiedy odjeżdza ostatni autobus z Bazylea do Zurych?

Ostatni autobus z Bazylea do Zurych wyrusza o . Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Wystarczy użyć naszej wyszukiwarki do znalezienia dokładnego rozkładu i zaplanowania Twojej podróży.

Która firma autokarowa obsługuje połączenie z Bazylea do Zurych?

Podróżując autobusem z Bazylea do Zurych, pasażerowie mogą wybrać . Dzięki naszej wyszukiwarce możesz porównać wszystkie dostępne bilety autobusowe i zarezerwować te które Ci najbardziej pasują.

Czy kursuje bezposredni autobus z Bazylea do Zurych?

Jeśli szukasz bezpośredniego przejazdu z Bazylea do Zurych, aktualnie liczba porównywanych połączeń autobusowych przez CheckMyBus wynosi: . Przejazd oferuje

Co mogę zabrać ze sobą do autobusu na trasie z Bazylea do Zurych?

Rzeczy, które możesz zabrać ze sobą do autobusu zależą od wybranej firmy autokarowej. Zazwyczaj na trasie z Bazylea do Zurych możesz bez opłat zabrać walizkę i bagaż podręczny. Najprościej to sprawdzić używając naszej wyszukiwarki, która pozwoli znaleźć Ci najbardziej pasujące połączenie autobusowe w dniu planowanej podróży.

Jakie wyposażenie posiadają autobusy obsługujące trasę z Bazylea do Zurych?

Wyposażenie autobusów różni się w zależności od wybranej firmy autokarowej. Niemniej, wiele dalekobieżnych autobusów posiada dostęp do Wi-Fi, dzięki czemu możesz w takcie podróży informować swoich przyjaciół, w którym miejscu się znajdujesz. Z kolei klimatyzacja oferowana na pokładach autokarów sprawia, że podróżowanie jest jeszcze bardziej przyjemne. Najlepiej użyj naszej wyszukiwarki do znalezienia dokładnych informacji o wyposażeniu autobusu na trasie z Bazylea do Zurych w dniu zaplanowanej przez Ciebie podróży.

Porównaj Bazylea i Zurych

44,60 zł
42,34 zł
Bazylea
Zurych
Przejazd taksówką w lokalizacji: Bazylea jest 6% droższy niż w lokalizacji: Zurych.
15,55 zł
17,71 zł
Bazylea
Zurych
Przejazd autobusem w lokalizacji: Bazylea jest 13% tańszy niż w lokalizacji: Zurych.
27,00 zł
30,24 zł
Bazylea
Zurych
Duży kufel piwa w lokalizacji: Bazylea jest 11% tańszy niż w lokalizacji: Zurych.
5,83 zł
5,20 zł
Bazylea
Zurych
1 litr wody w lokalizacji: Bazylea jest 11% droższy niż w lokalizacji: Zurych.
98,32 zł
100,86 zł
Bazylea
Zurych
Pełny posiłek w lokalizacji: Bazylea jest 3% tańszy niż w lokalizacji: Zurych.

Kontynuuj swoją podróż da Bazylea i Zurych

Trusted shop
Aplikacja CheckMyBus
Darmowe pobieranie
Idź do sklepu
GPDR CheckMyBus shield

Szanujemy Twoja prywatnosc!

W celu zaprezentowania najlepszych ofert na przejazdy autobusowe, zbieramy pewne informacje na temat tego, jak korzystasz z CheckMyBus. Zapamietujemy anonimowe szczególy aby ulepszyc nasze uslugi i dostarczyc Ci spersonalizowane doswiadczenie z serwisu.