Bus Ulm: Rozkład jazdy PKS

PKS Ulm - Porównaj wszystkie autobusy i znajdź najlepsze połączenie

swap
Dorośli
1
Dzieci
0
Podróżujesz grupą?
Wypożycz autobus tutaj!
2094 Firm - 5 679 001 Połączeń
Najlepsze ofertyZaoszczędź średnio 70 %
Z myślą o TobieOferty z całego świata
Prosto i wygodnieWyszukaj jednym kliknięciem
Ulm - tanie bilety autobusowe do punktu
  • FlixBus
    11:15
    Tybinga - Dworzec Glówny
    Czas jazdy 1h 40m
    12:55
    Ulm - International Bus Stop Böfingen
    od22,30 zł
  • BlaBlaBus
    07:00
    Monachium - Dworzec Główny Autobusowy Hackerbrücke
    Czas jazdy 1h 40m
    08:40
    Ulm - International Bus Stop Böfingen
    od22,30 zł
  • FlixBus
    05:50
    Stuttgart - Vaihingen Dworzec PKP
    Czas jazdy 1h 10m
    07:00
    Ulm - International Bus Stop Böfingen
    od22,30 zł
  • FlixBus
    21:10
    Kornwestheim - Dworzec Autobusowy
    Czas jazdy 2h 5m
    23:15
    Ulm - International Bus Stop Böfingen
    od26,76 zł
  • BlaBlaBus
    08:15
    Mannheim - Dworzec Główny Autobusowy
    Czas jazdy 3h 15m
    11:30
    Ulm - International Bus Stop Böfingen
    od31,23 zł
  • BlaBlaBus
    09:20
    Karlsruhe - Dworzec Główny
    Czas jazdy 2h 10m
    11:30
    Ulm - International Bus Stop Böfingen
    od31,23 zł
  • FlixBus
    14:45
    Salzburg - P+R South
    Czas jazdy 5h 25m
    20:10
    Ulm - International Bus Stop Böfingen
    od66,93 zł
  • FlixBus
    09:15
    Titisee-Neustadt - Am Badeparadies
    Czas jazdy 4h 45m
    14:00
    Ulm - International Bus Stop Böfingen
    od71,40 zł

Ulm - tanie bilety kolejowe do punktu
  • Deutsche Bahn
    05:38
    Kempten
    Czas jazdy 1h 4m
    06:42
    Ulm
    od73,72 zł
  • Deutsche Bahn
    00:05
    Stuttgart
    Czas jazdy 1h 0m
    01:05
    Ulm
    od78,19 zł
  • Deutsche Bahn
    00:01
    Monachium
    Czas jazdy 1h 13m
    01:14
    Ulm
    od78,19 zł
3404 Autobusowe
4 Przystanki autobusowe
24 Przewoźnicy
17,83 zł Najtańszy przejazd
Szukasz odpowiedni autobus ,który Ci najlepiej odpowiada? Jeden który możesz tanio rezerwować? CheckMyBus może Ci pomóc! Pokażemy Państwu nie tylko %PL_Najlepsze_oferty% z i do miasta: Ulm, lecz również wszystkie przystanki autobusów, jak: Ulm - Einsteinstraße, Ulm Dworzec Główny, Ulm - Dworzec Główny Autobusowy albo Ulm - International Bus Stop Böfingen. Proszę tylko trasę wybrać, podaj dzień podróży i kliknij tylko na "Znajdź teraz!" Otrzymasz przegląd wszystkich dostępnych autobusów i wszystkie dane jak: czas wyjazdu, wyposażenie, czas trwania podróży lub cena. Zdecyduj sam, czy wybierasz Arriva Croatia, BlaBlaBus albo ECOLINES i rezerwujesz Twoje bilety autobusowe bezpośrednio online!
Ulm w skrócie
Niemcy
120 451
Euro

Ulm - wszystkie stacje pośrednie

Stacje
Friedrich-Ebert-Straße 7, 89073 Ulm (Niemcy)
Einsteinstrasse 25, 89077 Ulm (Niemcy)
Eberhard-Finckh-Straße 34, 89075 Ulm (Niemcy)

Odkryj nowe kierunki

Ulm - najpopularniejsze połączenia autobusowe

Dla podróżnych - Ulm

Transport publiczny
Ulm - transport publiczny
Lokalny bilet w jedną stronę9,38 zł
Bilet miesięczny214,47 zł
Taksówką lub samochodem
Taxi krótki dystans20,11 zł
Taxi średni dystans37,99 zł
Taxi długi dystans100,57 zł
Paliwo6,01 zł
Jedzenie i Napoje
W restauracji lub kawiarni
Niedrogi posiłek44,68 zł
Menu trzydaniowe105,00 zł
Małe cappuccino11,89 zł
Duże piwo beczkowe13,40 zł
Zakupy w markecie i samodzielne gotowanie
Posiłek wegetariański9,69 zł
Dania mięsne16,36 zł
Butelka wody1,76 zł
Butelka wina (średnia półka)29,04 zł

Trasy autobusów Ulm: Przegląd najpopularniejszych połączeń

Oto przegląd najczęciej wybieranych połączeń ze stacji lub przystanku Ulm. Wystarczy kliknąć wybrane połączenie, aby zobaczyć wszystkie szczegóły trasy!

Miasta w pobliżu Ulm: sprawdź pozostałe dostępne miejsca docelowe
Kilka miejscowości w pobliżu Ulm znajduje się w zasięgu krajowych lub międzypaństwowych sieci połączeń autokarowych. Jeżeli chcesz uwzględnić w wynikach takie miasta, jak Stuttgart, Augsburg albo Reutlingen, zwiększ zakres wyszukiwań, a zobaczysz trasy okolicznych autobusów i pociągów. Możesz sprawdzić połączenia autokarowe łączące Ulm z lokalnym transportem publicznym albo autobusami międzymiastowymi w Esslingen, Tybinga, Aalen i innych miejscowościach. Szukasz przejazdu na lotnisko? Pomożemy Ci znaleźć połączenia do i z okolicznych portów lotniczych, takich jak Lotnisko Stuttgart, Lotnisko Memmingen. Dla miejscowości, gdzie rozkład jazdy jest dostępny, zaproponujemy dodatkowe opcje skorzystania z lokalnej sieci połączeń transportowych.
Trusted shop
Aplikacja CheckMyBus
Darmowe pobieranie
GPDR CheckMyBus shield

Szanujemy Twoja prywatnosc!

W celu zaprezentowania najlepszych ofert na przejazdy autobusowe, zbieramy pewne informacje na temat tego, jak korzystasz z CheckMyBus. Zapamietujemy anonimowe szczególy aby ulepszyc nasze uslugi i dostarczyc Ci spersonalizowane doswiadczenie z serwisu.