calendar
Więcej opcji wyszukiwania
509 Firm - 1 156 097 Połączeń

Bus Osnabrück: Rozkład jazdy PKS

PKS Osnabrück - Porównaj wszystkie autobusy i znajdź najlepsze połączenie

Znajdź autokar do (lub) z Berlina, który najbardziej Ci odpowiada! Sprawdź wszystkie dostępne połączenie autobusowe i wszystkie przystanki. Masz wybór, podróżuj od Osnabrück Dworzec Główny albo Osnabrück - Hamburger Straße. Co jest dla Ciebie ważne? Czy czas wyjazdu, wyposażenie, czas trwania podróży lub cena. Porównaj na CheckMyBus połączenie autobusowe od SemiTimeS, Busbud i ECOLINES i zdecyduj sam, z którym autobusem chcesz jechać.

Autobusy z
Osnabrück

Rozkład jazdy dla Osnabrück
Odjazd: 19 stycznia 2017

 Godzina wyjazduPrzystanekAutobus doPrzewoźnik 
 
11:15
Osnabrück Dworzec Główny
Hannover
FlixBus
 
 
Stacje:
Osnabrück → Hannover
 
  
 
12:40
Osnabrück Dworzec Główny
Warnemünde
FlixBus
 
 
Stacje:
Osnabrück → Warnemünde
 
  
 
13:10
Osnabrück Dworzec Główny
Hamburg
FlixBus
 
 
Stacje:
Osnabrück → Hamburg
 
  
 
13:50
Osnabrück Dworzec Główny
Bonn
FlixBus
 
 
Stacje:
Osnabrück → Bonn
 
  
 
16:10
Osnabrück Dworzec Główny
Lubeka
FlixBus
 
 
Stacje:
Osnabrück → Lubeka
 
  
 póżniej 

Autobusy do
Osnabrück

Rozklad jazdy dla Osnabrück
Przyjazd: 19 stycznia 2017

 PzyjazdPrzystanekAutobus zPrzewoźnik 
 
16:20
Osnabrück Dworzec Główny
Hamburg
FlixBus
 
 
Stacje:
Hamburg → Osnabrück
 
  
 
17:05
Osnabrück Dworzec Główny
Brunszwik
FlixBus
 
 
Stacje:
Brunszwik → Osnabrück
 
  
 
18:50
Osnabrück Dworzec Główny
Hannover
FlixBus
 
 
Stacje:
Hannover → Osnabrück
 
  
 
20:10
Osnabrück Dworzec Główny
Brema
FlixBus
 
 
Stacje:
Brema → Osnabrück
 
  
 
20:35
Osnabrück Dworzec Główny
Lipsk
FlixBus
 
 
Stacje:
Lipsk → Osnabrück
 
  

Osnabrück: Przystanki i Dworzec Autobusowy / Dworzec PKS

  • Osnabrück - Hamburger Straße
    Hamburger Straße 22b, 49084 Osnabrück
    Osnabrück - Hamburger Straße
  • Osnabrück Dworzec Główny
    Eisenbahnstr 10 Osnabrück
    Osnabrück Dworzec Główny