calendar
Więcej opcji wyszukiwania
487 Firm - 1 073 696 Połączeń

Bus Osnabrück: Rozkład jazdy PKS

PKS Osnabrück - Porównaj wszystkie autobusy i znajdź najlepsze połączenie

Znajdź autokar do (lub) z Berlina, który najbardziej Ci odpowiada! Sprawdź wszystkie dostępne połączenie autobusowe i wszystkie przystanki. Masz wybór, podróżuj od Osnabrück Dworzec Główny albo Osnabrück - Hamburger Straße. Co jest dla Ciebie ważne? Czy czas wyjazdu, wyposażenie, czas trwania podróży lub cena. Porównaj na CheckMyBus połączenie autobusowe od Eurolines France, Busbud i Ulusoy i zdecyduj sam, z którym autobusem chcesz jechać.

Autobusy z
Osnabrück

Rozkład jazdy dla Osnabrück
Odjazd: 11 grudnia 2016

 Godzina wyjazduPrzystanekAutobus doPrzewoźnik 
 
05:15
Osnabrück Dworzec Główny
Brema
FlixBus
 
 
Stacje:
Osnabrück → Brema
 
  
 
07:20
Osnabrück Dworzec Główny
Drezno
FlixBus
 
 
Stacje:
Osnabrück → Drezno
 
  
 
08:35
Osnabrück Dworzec Główny
Brema
FlixBus
 
 
Stacje:
Osnabrück → Brema
 
  
 
08:40
Osnabrück Dworzec Główny
Drezno
FlixBus
 
 
Stacje:
Osnabrück → Drezno
 
  
 
09:10
Osnabrück Dworzec Główny
Ulm
FlixBus
 
 
Stacje:
Osnabrück → Ulm
 
  
 póżniej 

Autobusy do
Osnabrück

Rozklad jazdy dla Osnabrück
Przyjazd: 11 grudnia 2016

 PzyjazdPrzystanekAutobus zPrzewoźnik 
 
13:45
Osnabrück Dworzec Główny
Hannover
FlixBus
 
 
Stacje:
Hannover → Osnabrück
 
  
 
15:50
Osnabrück Dworzec Główny
Frankfurt nad Menem
FlixBus
 
 
Stacje:
Frankfurt nad Menem → Osnabrück
 
  
 
17:05
Osnabrück Dworzec Główny
Hamburg
FlixBus
 
 
Stacje:
Hamburg → Osnabrück
 
  
 
18:30
Osnabrück Dworzec Główny
Monachium
FlixBus
 
 
Stacje:
Monachium → Osnabrück
 
  
 
19:50
Osnabrück Dworzec Główny
Drezno
FlixBus
 
 
Stacje:
Drezno → Osnabrück
 
  
 póżniej 

Osnabrück: Przystanki i Dworzec Autobusowy / Dworzec PKS

  • Osnabrück - Hamburger Straße
    Hamburger Straße 22b, 49084 Osnabrück
    Osnabrück - Hamburger Straße
  • Osnabrück Dworzec Główny
    Eisenbahnstr 10 Osnabrück
    Osnabrück Dworzec Główny