calendar
Więcej opcji wyszukiwania
509 Firm - 1 156 719 Połączeń

Bus Münster: Rozkład jazdy PKS

PKS Münster - Porównaj wszystkie autobusy i znajdź najlepsze połączenie

Obojętnie jeśli chcesz jechać do lub z Berlina, autokarem dotrzesz wszędzie i najlepszymi cenami! Eurolines Spain, DeinBus.de i Postbus - są operatorami z którymi podróżujesz tanio i wygodnie z Münster Dworzec Autobusowy albo Münster Dworzec Główny. Z CheckMyBus wyszukiwarką do autobusów, znajdziesz zawsze najszybszy autokar. Możesz kupić bilet tutaj zaraz online!

Autobusy z
Münster

Rozkład jazdy dla Münster
Odjazd: 20 stycznia 2017

 Godzina wyjazduPrzystanekAutobus doPrzewoźnik 
 
12:20
Münster Dworzec Autobusowy
Bazylea
FlixBus
 
 
Stacje:
Münster → Bazylea
 
  
 
12:35
Münster Dworzec Autobusowy
Erlangen
FlixBus
 
 
Stacje:
Münster → Erlangen
 
  
 
12:45
Münster Dworzec Autobusowy
Brema
FlixBus
 
 
Stacje:
Münster → Brema
 
  
 
13:00
Münster Dworzec Autobusowy
Berlin
FlixBus
 
 
Stacje:
Münster → Berlin
 
  
 
14:50
Münster Dworzec Autobusowy
Hannover
FlixBus
 
 
Stacje:
Münster → Hannover
 
  
 póżniej 

Autobusy do
Münster

Rozklad jazdy dla Münster
Przyjazd: 20 stycznia 2017

 PzyjazdPrzystanekAutobus zPrzewoźnik 
 
16:05
Münster Dworzec Autobusowy
Bocholt
FlixBus
 
 
Stacje:
Bocholt → Münster
 
  
 
16:30
Münster Dworzec Autobusowy
Hamburg
FlixBus
 
 
Stacje:
Hamburg → Münster
 
  
 
16:40
Münster Dworzec Autobusowy
Siegen
FlixBus
 
 
Stacje:
Siegen → Münster
 
  
 
17:40
Münster Dworzec Autobusowy
Siegen
FlixBus
 
 
Stacje:
Siegen → Münster
 
  
 
19:20
Münster Dworzec Autobusowy
Essen
FlixBus
 
 
Stacje:
Essen → Münster
 
  
 póżniej 

Münster: Przystanki i Dworzec Autobusowy / Dworzec PKS

  • Münster Dworzec Autobusowy
    Hafenstraße 40, 48153 Münster
    Münster Dworzec Autobusowy
  • Münster Dworzec Główny
    Bahnhofstraße, 48143 Münster
    Münster Dworzec Główny