calendar
Więcej opcji wyszukiwania
342 Firm - 732 300 Połączeń

Bus Münster: Rozkład jazdy PKS

PKS Münster - Porównaj wszystkie autobusy i znajdź najlepsze połączenie

Obojętnie jeśli chcesz jechać do lub z Berlina, autokarem dotrzesz wszędzie i najlepszymi cenami! SemiTimeS, Eurolines Spain and Postbus - są operatorami z którymi podróżujesz tanio i wygodnie z Münster Dworzec Autobusowy or Münster Dworzec Główny. Z CheckMyBus wyszukiwarką do autobusów, znajdziesz zawsze najszybszy autokar. Możesz kupić bilet tutaj zaraz online!

Autobusy z
Münster

Rozkład jazdy dla Münster
Odjazd: 28 lipca 2016

 Godzina wyjazduPrzystanekAutobus doPrzewoźnik 
 
01:55
Münster Dworzec Autobusowy
Pasawa
FlixBus
 
 
Stacje:
Münster → Pasawa
 
  
 
02:15
Münster Dworzec Autobusowy
Berlin
FlixBus
 
 
Stacje:
Münster → Berlin
 
  
 
03:35
Münster Dworzec Autobusowy
Leverkusen
FlixBus
 
 
Stacje:
Münster → Leverkusen
 
  
 
03:55
Münster Dworzec Autobusowy
Berlin
FlixBus
 
 
Stacje:
Münster → Berlin
 
  
 
05:45
Münster Dworzec Autobusowy
Hamburg
FlixBus
 
 
Stacje:
Münster → Hamburg
 
  
 póżniej 

Autobusy do
Münster

Rozklad jazdy dla Münster
Przyjazd: 28 lipca 2016

 PzyjazdPrzystanekAutobus zPrzewoźnik 
 
08:15
Münster Dworzec Autobusowy
Akwizgran
Eurolines Germany
 
 
Stacje:
Akwizgran → Münster
 
  
 
08:55
Münster Dworzec Autobusowy
Akwizgran
Distribusion
 
 
Stacje:
Akwizgran → Münster
 
  
 
09:30
Münster Dworzec Autobusowy
Wuppertal-Oberbarmen
Postbus
 
 
Stacje:
Wuppertal-Oberbarmen → Münster
 
  
 
11:10
Münster Dworzec Autobusowy
Kolonia/Bonn Lotnisko
Postbus
 
 
Stacje:
Kolonia/Bonn Lotnisko → Münster
 
  
 
11:50
Münster Dworzec Autobusowy
Düsseldorf
FlixBus
 
 
Stacje:
Düsseldorf → Münster
 
  
 póżniej 

Münster: Przystanki i Dworzec Autobusowy / Dworzec PKS

  • Münster Dworzec Autobusowy
    Hafenstraße 40, 48153 Münster
    Münster Dworzec Autobusowy
  • Münster Dworzec Główny
    Bahnhofstraße, 48143 Münster
    Münster Dworzec Główny

Rozkład jazdy dla Münster: Popularne połączenia autobusowe

W tabeli poniżej znajdziesz 30 najpopularniejszych połączeń pomiędzy Münster i innymi miastami, a także ilość kursów i firm obsługujących daną trasę. Kliknij w połączenie, aby dowiedzieć się więcej na temat interesującej Cię trasy.

Połączenia autobusowe (Niemcy)
Liczba połączeń
Przewoźnicy
Cena
56
6
od 61,04 zł w FlixBus
26
5
od 91,56 zł w Distribusion
28
6
od 61,04 zł w Postbus
36
5
od 30,52 zł w Postbus
24
6
od 26,16 zł w Eurolines Germany
18
5
od 97,66 zł w Postbus
20
6
od 21,80 zł w Postbus
18
5
od 28,34 zł w Postbus
12
4
od 43,60 zł w Distribusion
10
5
od 82,40 zł w Postbus
24
5
od 39,24 zł w FlixBus
22
4
od 39,24 zł w FlixBus
12
5
od 73,68 zł w Postbus
12
4
od 30,52 zł w Eurolines Germany
8
4
od 21,80 zł w FlixBus
10
4
od 82,84 zł w Postbus
10
4
od 43,60 zł w Distribusion
12
4
od 39,24 zł w FlixBus
10
4
od 82,84 zł w Postbus
8
4
od 69,76 zł w Distribusion
12
4
od 74,12 zł w Postbus
8
3
od 82,84 zł w MeinFernbus
6
3
od 82,84 zł w Postbus
8
4
od 21,80 zł w FlixBus

Międzynarodowe połączenia autokarowe
Liczba połączeń
Przewoźnicy
Cena
12
5
od 126,43 zł w FlixBus
14
3
od 117,72 zł w Eurolines Germany
10
2
od 588,58 zł w Bokolina
10
3
od 235,43 zł w Eurolines Germany
6
2
od 161,31 zł w MeinFernbus