calendar
Dalsze opcje
314 Firm - 694 380 Połączeń

Bus Marburg (Lahn): Rozkład jazdy PKS

PKS Marburg (Lahn) - Porównaj wszystkie autobusy i znajdź najlepsze połączenie

Znajdź i porównaj wszystkie dostępne autokary z i do miasta: Marburg (Lahn)! Wybierz po prostu trase wpisz dzień i i kliknij znajdź teraz! Na CheckMyBus widzisz wszystkie przystanki z mapą i dokładny adres, a także szczegółowe odcinki jazdy. Sprawdź ceny, czas podróży i czasy jak i wyposażenie autobusów Upewnij się gdzie się dokładnie zatrzymuje Twój autobus, na Marburg (Krummbogen), Marburg an der Lahn Dworzec Główny or Marburg (Lahn). Wybrałeś jazde autobusem? Za pomocą jednego kliknięcia jesteś na web od DeinBus.de, Eurolines Germany or FlixBus gdzie można kupić bilet online.

Autobusy z
Marburg (Lahn)

Rozkład jazdy dla Marburg (Lahn)
Odjazd: 30 maja 2016

  Wyjazd Przystanek Bus do Dostawca  
 
11:05
Marburg (Krummbogen)
Kassel
FlixBus
 
 
Stacje:
Marburg (Lahn) → Kassel
 
   
 
11:15
Marburg (Krummbogen)
Leverkusen
FlixBus
 
 
Stacje:
Marburg (Lahn) → Leverkusen
 
   
 
12:40
Marburg (Krummbogen)
Kassel
FlixBus
 
 
Stacje:
Marburg (Lahn) → Kassel
 
   
 
13:45
Marburg an der Lahn Dworzec Główny
Kolonia/Bonn Lotnisko
DeinBus.de
 
 
Stacje:
Marburg (Lahn) → Kolonia/Bonn Lotnisko
 
   
 
14:00
Marburg (Krummbogen)
Kassel
FlixBus
 
 
Stacje:
Marburg (Lahn) → Kassel
 
   
  póżniej  

Autobusy do
Marburg (Lahn)

Rozklad jazdy dla Marburg (Lahn)
Przyjazd: 30 maja 2016

  Pzyjazd Przystanek Bus z Dostawca  
 
14:00
Marburg (Krummbogen)
Getynga
FlixBus
 
 
Stacje:
Getynga → Marburg (Lahn)
 
   
 
17:05
Marburg (Krummbogen)
Heidelberg
FlixBus
 
 
Stacje:
Heidelberg → Marburg (Lahn)
 
   
 
17:25
Marburg (Krummbogen)
Leverkusen
FlixBus
 
 
Stacje:
Leverkusen → Marburg (Lahn)
 
   
 
21:05
Marburg (Krummbogen)
Heidelberg
FlixBus
 
 
Stacje:
Heidelberg → Marburg (Lahn)
 
   
 
21:10
Marburg (Krummbogen)
Getynga
FlixBus
 
 
Stacje:
Getynga → Marburg (Lahn)
 
   
  póżniej  

Marburg (Lahn): Przystanki i Dworzec Autobusowy / Dworzec PKS

  • Marburg (Krummbogen)
    Krummbogen 100, 35039 Marburg (Lahn)
  • Marburg (Lahn)
  • Marburg an der Lahn Dworzec Główny
    Neue Kasseler Straße 1 Marburg (Lahn)

Rozkład jazdy dla Marburg (Lahn): Popularne połączenia autobusowe

W tabeli poniżej znajdziesz 30 najpopularniejszych połączeń pomiędzy Marburg (Lahn) i innymi miastami, a także ilość kursów i firm obsługujących daną trasę. Kliknij w połączenie, aby dowiedzieć się więcej na temat interesującej Cię trasy.

Połączenia autobusowe (Niemcy)
Liczba połączeń
Operator autobusów
Cena
20
2
od 96,61 zł w FlixBus
14
3
od 74,65 zł w FlixBus
18
3
od 35,13 zł w FlixBus
12
3
od 101,00 zł w FlixBus
18
2
od 65,87 zł w FlixBus
20
4
od 21,96 zł w FlixBus
12
3
od 83,43 zł w FlixBus
10
3
od 57,09 zł w FlixBus
10
4
od 72,45 zł w DeinBus.de
12
3
od 48,30 zł w DeinBus.de
10
3
od 61,48 zł w FlixBus
14
2
od 74,65 zł w FlixBus
12
2
od 39,52 zł w FlixBus
8
2
od 105,39 zł w FlixBus
8
3
od 70,26 zł w FlixBus
6
2
od 57,09 zł w FlixBus
6
2
od 39,52 zł w FlixBus
6
3
od 61,48 zł w FlixBus
6
2
od 87,82 zł w FlixBus
6
2
od 114,17 zł w FlixBus
8
2
od 39,52 zł w FlixBus
6
2
od 21,96 zł w FlixBus
4
2
od 65,87 zł w FlixBus