calendar
Dalsze opcje
314 Firm - 694 376 Połączeń

Bus Getynga: Rozkład jazdy PKS

PKS Getynga - Porównaj wszystkie autobusy i znajdź najlepsze połączenie

Obojętnie jeśli chcesz jechać do lub z Berlina, autobusem dotrzesz wszędzie i najlepszymi cenami! SAPS S.r.l. (Busweb), megabus and Bokolina - są operatorami z którymi podróżujesz wygodnie z Getynga Dworzec Główny, Getynga Kauf Park or FlixBus-Haltestelle Getynga KaufPark / Dworzec Główny. Z CheckMyBus wyszukiwarką do autobusów, znajdziesz zawsze najlepsze oferty. Możesz kupić bilet tutaj zaraz online!

Autobusy z
Getynga

Rozkład jazdy dla Getynga
Odjazd: 25 maja 2016

  Wyjazd Przystanek Bus do Dostawca  
 
11:05
Getynga Dworzec Główny
Frankfurt Lotnisko
FlixBus
 
 
Stacje:
Getynga → Frankfurt Lotnisko
 
   
 
11:20
Getynga Dworzec Główny
Hannover
FlixBus
 
 
Stacje:
Getynga → Hannover
 
   
 
11:30
Getynga Dworzec Główny
Karlsruhe
FlixBus
 
 
Stacje:
Getynga → Karlsruhe
 
   
 
11:40
Getynga Dworzec Główny
Stralsund
FlixBus
 
 
Stacje:
Getynga → Stralsund
 
   
 
11:50
Getynga Dworzec Główny
Frankfurt nad Menem
Postbus
 
 
Stacje:
Getynga → Frankfurt nad Menem
 
   
  póżniej  

Autobusy do
Getynga

Rozklad jazdy dla Getynga
Przyjazd: 25 maja 2016

  Pzyjazd Przystanek Bus z Dostawca  
 
14:30
Getynga Dworzec Główny
Dortmund
FlixBus
 
 
Stacje:
Dortmund → Getynga
 
   
 
16:05
Getynga Dworzec Główny
Frankfurt nad Menem
Postbus
 
 
Stacje:
Frankfurt nad Menem → Getynga
 
   
 
16:30
Getynga Dworzec Główny
Frankfurt nad Menem
FlixBus
 
 
Stacje:
Frankfurt nad Menem → Getynga
 
   
 
17:05
Getynga Dworzec Główny
Frankfurt nad Menem
FlixBus
 
 
Stacje:
Frankfurt nad Menem → Getynga
 
   
 
17:10
Getynga Dworzec Główny
Frankfurt nad Menem
Distribusion
 
 
Stacje:
Frankfurt nad Menem → Getynga
 
   
  póżniej  

Getynga: Przystanki i Dworzec Autobusowy / Dworzec PKS

  • FlixBus-Haltestelle Getynga KaufPark / Dworzec Główny
    Actually, there are two FlixBus-coach stations in Göttingen. We kindly ask you to please contact the bus company directly for any further info.
  • Getynga Dworzec Główny
    Berliner Straße 28 Getynga
  • Getynga Kauf Park
    Am Kaufpark Getynga

Rozkład jazdy dla Getynga: Popularne połączenia autobusowe

W tabeli poniżej znajdziesz 30 najpopularniejszych połączeń pomiędzy Getynga i innymi miastami, a także ilość kursów i firm obsługujących daną trasę. Kliknij w połączenie, aby dowiedzieć się więcej na temat interesującej Cię trasy.

Połączenia autobusowe (Niemcy)
Liczba połączeń
Operator autobusów
Cena
44
7
od 28,99 zł w megabus
44
8
od 17,39 zł w megabus
28
6
od 28,99 zł w megabus
24
7
od 61,66 zł w Postbus
26
6
od 39,92 zł w Postbus
24
3
od 66,54 zł w FlixBus
16
6
od 52,79 zł w Postbus
14
6
od 26,61 zł w OneBus
12
6
od 26,61 zł w OneBus
14
6
od 26,61 zł w OneBus
20
6
od 39,92 zł w Postbus
14
6
od 61,66 zł w Postbus
16
6
od 43,91 zł w Postbus
16
4
od 79,84 zł w FlixBus
14
5
od 26,61 zł w OneBus
14
4
od 35,49 zł w MeinFernbus
12
4
od 79,84 zł w FlixBus
14
4
od 28,99 zł w megabus
12
6
od 43,91 zł w Postbus
12
5
od 48,79 zł w FlixBus
10
4
od 39,92 zł w OneBus

Międzynarodowe połączenia autobusowe
Liczba połączeń
Operator autobusów
Cena
12
4
od 124,20 zł w OneBus
10
4
od 215,00 zł w EuroTicket
6
3
od 110,90 zł w FlixBus