calendar
Więcej opcji wyszukiwania
541 Firm - 1 388 125 Połączeń

Bus Getynga: Rozkład jazdy PKS

PKS Getynga - Porównaj wszystkie autobusy i znajdź najlepsze połączenie

Obojętnie jeśli chcesz jechać do lub z Berlina, autobusem dotrzesz wszędzie i najlepszymi cenami! ECOLINES, PolskiBus i Eurolines Germany - są operatorami z którymi podróżujesz wygodnie z Getynga Dworzec Główny, Getynga Kauf Park albo FlixBus-Haltestelle Getynga KaufPark / Dworzec Główny. Z CheckMyBus wyszukiwarką do autobusów, znajdziesz zawsze najlepsze oferty. Możesz kupić bilet tutaj zaraz online!

Autobusy z
Getynga

Rozkład jazdy dla Getynga
Odjazd: 27 marca 2017

 Godzina wyjazduPrzystanekAutobus doPrzewoźnik 
 
15:35
Getynga Dworzec Główny
Paryż
FlixBus
 
 
Stacje:
Getynga → Paryż
 
  
 
15:50
Getynga Dworzec Główny
Bochum
FlixBus
 
 
Stacje:
Getynga → Bochum
 
  
 
16:35
Getynga Dworzec Główny
Oldenburg
FlixBus
 
 
Stacje:
Getynga → Oldenburg
 
  
 
17:10
Getynga Dworzec Główny
Altenbüren
FlixBus
 
 
Stacje:
Getynga → Altenbüren
 
  
 
18:30
Getynga Dworzec Główny
Praga
FlixBus
 
 
Stacje:
Getynga → Praga
 
  
 póżniej 

Autobusy do
Getynga

Rozklad jazdy dla Getynga
Przyjazd: 27 marca 2017

 PzyjazdPrzystanekAutobus zPrzewoźnik 
 
18:40
Getynga Dworzec Główny
Berlin
FlixBus
 
 
Stacje:
Berlin → Getynga
 
  
 
19:45
Getynga Dworzec Główny
Würzburg
FlixBus
 
 
Stacje:
Würzburg → Getynga
 
  
 
23:10
Getynga Dworzec Główny
Berlin
FlixBus
 
 
Stacje:
Berlin → Getynga
 
  

Getynga: Przystanki i Dworzec Autobusowy / Dworzec PKS

  • FlixBus-Haltestelle Getynga KaufPark / Dworzec Główny
    Actually, there are two FlixBus-coach stations in Göttingen. We kindly ask you to please contact the bus company directly for any further info.
  • Getynga Dworzec Główny
    Berliner Straße 28 Getynga
  • Getynga Kauf Park
    Am Kaufpark Getynga