calendar
Więcej opcji wyszukiwania
413 Firm - 887 755 Połączeń

Bus Getynga: Rozkład jazdy PKS

PKS Getynga - Porównaj wszystkie autobusy i znajdź najlepsze połączenie

Obojętnie jeśli chcesz jechać do lub z Berlina, autobusem dotrzesz wszędzie i najlepszymi cenami! megabus, Busfor i FlixBus - są operatorami z którymi podróżujesz wygodnie z Getynga Dworzec Główny, Getynga Kauf Park albo FlixBus-Haltestelle Getynga KaufPark / Dworzec Główny. Z CheckMyBus wyszukiwarką do autobusów, znajdziesz zawsze najlepsze oferty. Możesz kupić bilet tutaj zaraz online!

Autobusy z
Getynga

Rozkład jazdy dla Getynga
Odjazd: 30 sierpnia 2016

 Godzina wyjazduPrzystanekAutobus doPrzewoźnik 
 
11:30
Getynga Dworzec Główny
Düsseldorf
FlixBus
 
 
Stacje:
Getynga → Düsseldorf
 
  
 
11:40
Getynga Dworzec Główny
Berlin
FlixBus
 
 
Stacje:
Getynga → Berlin
 
  
 
12:00
Getynga Dworzec Główny
Paryż
FlixBus
 
 
Stacje:
Getynga → Paryż
 
  
 
13:10
Getynga Dworzec Główny
Berlin
FlixBus
 
 
Stacje:
Getynga → Berlin
 
  
 
13:25
Getynga Dworzec Główny
Berlin
FlixBus
 
 
Stacje:
Getynga → Berlin
 
  
 póżniej 

Autobusy do
Getynga

Rozklad jazdy dla Getynga
Przyjazd: 30 sierpnia 2016

 PzyjazdPrzystanekAutobus zPrzewoźnik 
 
14:40
Getynga Dworzec Główny
Hannover
Postbus
 
 
Stacje:
Hannover → Getynga
 
  
 
16:05
Getynga Dworzec Główny
Frankfurt nad Menem
Postbus
 
 
Stacje:
Frankfurt nad Menem → Getynga
 
  
 
16:25
Getynga Dworzec Główny
Frankfurt nad Menem
Distribusion
 
 
Stacje:
Frankfurt nad Menem → Getynga
 
  
 
16:50
Getynga Dworzec Główny
Norymberga
FlixBus
 
 
Stacje:
Norymberga → Getynga
 
  
 
17:05
Getynga Dworzec Główny
Frankfurt nad Menem
FlixBus
 
 
Stacje:
Frankfurt nad Menem → Getynga
 
  
 póżniej 

Getynga: Przystanki i Dworzec Autobusowy / Dworzec PKS

  • FlixBus-Haltestelle Getynga KaufPark / Dworzec Główny
    FlixBus-Haltestelle Getynga KaufPark / Dworzec Główny
    Actually, there are two FlixBus-coach stations in Göttingen. We kindly ask you to please contact the bus company directly for any further info.
  • Getynga Dworzec Główny
    Berliner Straße 28 Getynga
    Getynga Dworzec Główny
  • Getynga Kauf Park
    Am Kaufpark Getynga
    Getynga Kauf Park

Rozkład jazdy dla Getynga: Popularne połączenia autobusowe

W tabeli poniżej znajdziesz 30 najpopularniejszych połączeń pomiędzy Getynga i innymi miastami, a także ilość kursów i firm obsługujących daną trasę. Kliknij w połączenie, aby dowiedzieć się więcej na temat interesującej Cię trasy.

Połączenia autobusowe (Niemcy)
Liczba połączeń
Przewoźnicy
Cena
40
6
od 25,47 zł w megabus
40
7
od 15,28 zł w megabus
28
6
od 25,47 zł w megabus
26
6
od 39,12 zł w Postbus
18
5
od 60,42 zł w Postbus
18
6
od 60,42 zł w Postbus
20
2
od 65,20 zł w FlixBus
14
5
od 51,73 zł w Postbus
14
4
od 25,47 zł w megabus
10
4
od 26,08 zł w OneBus
14
4
od 34,78 zł w MeinFernbus
8
4
od 26,08 zł w OneBus
10
4
od 26,08 zł w OneBus
14
5
od 43,04 zł w Postbus
12
5
od 39,12 zł w Postbus
10
4
od 47,82 zł w FlixBus
10
5
od 43,04 zł w Postbus
10
3
od 26,08 zł w OneBus
18
4
od 33,78 zł w Postbus
6
3
od 91,29 zł w OneBus
8
2
od 78,25 zł w FlixBus

Międzynarodowe połączenia autokarowe
Liczba połączeń
Przewoźnicy
Cena
14
6
od 215,00 zł w EuroTicket
8
2
od 121,72 zł w OneBus