calendar
Więcej opcji wyszukiwania
541 Firm - 1 108 312 Połączeń

Bus Konstancja: Rozkład jazdy PKS

PKS Konstancja - Porównaj wszystkie autobusy i znajdź najlepsze połączenie

Szukasz odpowiedni autobus ,który Ci najlepiej odpowiada? Jeden który możesz tanio rezerwować? CheckMyBus może Ci pomóc! Pokażemy Państwu nie tylko najszybszy autokar z i do miasta: Konstancja, lecz również wszystkie przystanki autobusów, jak: Konstancja Dworzec Główny Döbeleplatz, Konstancja, Konstancja Dworzec Główny albo Konstancja Allmannsdorf. Proszę tylko połączenie autobusowe wybrać, podaj dzień podróży i kliknij tylko na "Znajdź teraz!" Otrzymasz przegląd wszystkich dostępnych autobusów i wszystkie dane jak: cena, wyposażenie, czas trwania podróży lub czas wyjazdu. Zdecyduj sam, czy wybierasz PolskiBus, DeinBus.de albo Busbud i rezerwujesz Twoje bilety autobusowe bezpośrednio online!

Autobusy z
Konstancja

Rozkład jazdy dla Konstancja
Odjazd: 26 lutego 2017

 Godzina wyjazduPrzystanekAutobus doPrzewoźnik 
 
08:35
Konstancja Dworzec Główny Döbeleplatz
Monachium
FlixBus
 
 
Stacje:
Konstancja → Monachium
 
  
 
08:50
Konstancja Allmannsdorf
Seefeld
FlixBus
 
 
Stacje:
Konstancja → Seefeld
 
  
 
09:05
Konstancja Dworzec Główny Döbeleplatz
Heilbronn
FlixBus
 
 
Stacje:
Konstancja → Heilbronn
 
  
 
09:35
Konstancja Dworzec Główny Döbeleplatz
Wenecja
FlixBus
 
 
Stacje:
Konstancja → Wenecja
 
  
 
10:35
Konstancja Allmannsdorf
Zurych
FlixBus
 
 
Stacje:
Konstancja → Zurych
 
  
 póżniej 

Autobusy do
Konstancja

Rozklad jazdy dla Konstancja
Przyjazd: 26 lutego 2017

 PzyjazdPrzystanekAutobus zPrzewoźnik 
 
11:05
Konstancja Dworzec Główny Döbeleplatz
Zurych
FlixBus
 
 
Stacje:
Zurych → Konstancja
 
  
 
11:30
Konstancja Dworzec Główny
Zurych
PolskiBus
 
 
Stacje:
Zurych → Konstancja
 
  
 
11:30
Konstancja Dworzec Główny Döbeleplatz
Lörrach
FlixBus
 
 
Stacje:
Lörrach → Konstancja
 
  
 
13:20
Konstancja Allmannsdorf
Basel - Mulhouse Lotnisko
FlixBus
 
 
Stacje:
Basel - Mulhouse Lotnisko → Konstancja
 
  
 
14:50
Konstancja Dworzec Główny Döbeleplatz
Monachium
FlixBus
 
 
Stacje:
Monachium → Konstancja
 
  
 póżniej 

Konstancja: Przystanki i Dworzec Autobusowy / Dworzec PKS

  • Konstancja
  • Konstancja Allmannsdorf
    Mainaustr. 154 Konstancja
  • Konstancja Dworzec Główny
    Banhofplatz 23, 78462 Konstancja
  • Konstancja Dworzec Główny Döbeleplatz
    Döbeleplatz 1 Konstancja