calendar
Dalsze opcje
314 Firm - 690 298 Połączeń

Bus Konstancja: Rozkład jazdy PKS

PKS Konstancja - Porównaj wszystkie autobusy i znajdź najlepsze połączenie

Szukasz odpowiedni autobus ,który Ci najlepiej odpowiada? Jeden który możesz tanio rezerwować? CheckMyBus może Ci pomóc! Pokażemy Państwu nie tylko najszybszy autokar z i do miasta: Konstancja, lecz również wszystkie przystanki autobusów, jak: Konstancja Dworzec Główny Döbeleplatz, Konstancja, Konstancja Dworzec Główny or Konstanz Allmannsdorf. Proszę tylko połączenie autobusowe wybrać, podaj dzień podróży i kliknij tylko na "Znajdź teraz!" Otrzymasz przegląd wszystkich dostępnych autobusów i wszystkie dane jak: cena, wyposażenie, czas trwania podróży lub czas wyjazdu. Zdecyduj sam, czy wybierasz FlixBus, Bokolina or DeinBus.de i rezerwujesz Twoje bilety autobusowe bezpośrednio online!

Autobusy z
Konstancja

Rozkład jazdy dla Konstancja
Odjazd: 27 czerwca 2016

 WyjazdPrzystanekBus doDostawca 
 
05:50
Konstanz Allmannsdorf
Monachium
FlixBus
 
 
Stacje:
Konstancja → Monachium
 
  
 
07:05
Konstancja Dworzec Główny Döbeleplatz
Monachium
FlixBus
 
 
Stacje:
Konstancja → Monachium
 
  
 
07:20
Konstancja Dworzec Główny Döbeleplatz
Fryburg Bryzgowijski
FlixBus
 
 
Stacje:
Konstancja → Fryburg Bryzgowijski
 
  
 
08:55
Konstancja Dworzec Główny Döbeleplatz
Berlin
FlixBus
 
 
Stacje:
Konstancja → Berlin
 
  
 
09:05
Konstancja Dworzec Główny Döbeleplatz
Monachium
FlixBus
 
 
Stacje:
Konstancja → Monachium
 
  
 póżniej 

Autobusy do
Konstancja

Rozklad jazdy dla Konstancja
Przyjazd: 27 czerwca 2016

 PzyjazdPrzystanekBus zDostawca 
 
10:25
Konstanz Allmannsdorf
Fryburg Bryzgowijski
FlixBus
 
 
Stacje:
Fryburg Bryzgowijski → Konstancja
 
  
 
10:35
Konstanz Allmannsdorf
Monachium
FlixBus
 
 
Stacje:
Monachium → Konstancja
 
  
 
10:50
Konstancja Dworzec Główny Döbeleplatz
Monachium
FlixBus
 
 
Stacje:
Monachium → Konstancja
 
  
 
11:05
Konstancja Dworzec Główny Döbeleplatz
Stuttgart Lotnisko
FlixBus
 
 
Stacje:
Stuttgart Lotnisko → Konstancja
 
  
 
12:05
Konstancja Dworzec Główny Döbeleplatz
Stuttgart Lotnisko
DeinBus.de
 
 
Stacje:
Stuttgart Lotnisko → Konstancja
 
  
 póżniej 

Konstancja: Przystanki i Dworzec Autobusowy / Dworzec PKS

  • Konstancja
    Konstancja
  • Konstancja Dworzec Główny
    Banhofplatz 23, 78462 Konstancja
    Konstancja Dworzec Główny
  • Konstancja Dworzec Główny Döbeleplatz
    Döbeleplatz 1 Konstancja
    Konstancja Dworzec Główny Döbeleplatz
  • Konstanz Allmannsdorf
    Mainaustr. 154 Konstancja
    Konstanz Allmannsdorf

Rozkład jazdy dla Konstancja: Popularne połączenia autobusowe

W tabeli poniżej znajdziesz 30 najpopularniejszych połączeń pomiędzy Konstancja i innymi miastami, a także ilość kursów i firm obsługujących daną trasę. Kliknij w połączenie, aby dowiedzieć się więcej na temat interesującej Cię trasy.

Połączenia autobusowe (Niemcy)
Liczba połączeń
Operator autobusów
Cena
22
3
od 84,39 zł w FlixBus
16
5
od 53,30 zł w FlixBus
16
5
od 75,51 zł w FlixBus
18
5
od 35,53 zł w FlixBus
14
5
od 59,96 zł w DeinBus.de
10
3
od 84,39 zł w FlixBus
18
5
od 84,39 zł w FlixBus
14
4
od 73,29 zł w DeinBus.de
8
3
od 48,86 zł w FlixBus
10
4
od 35,53 zł w DeinBus.de
8
3
od 84,39 zł w FlixBus
10
3
od 179,89 zł w FlixBus
8
3
od 75,51 zł w FlixBus
6
3
od 119,93 zł w FlixBus
6
3
od 97,72 zł w FlixBus
8
3
od 111,04 zł w FlixBus
8
3
od 84,39 zł w FlixBus
8
3
od 84,39 zł w FlixBus