calendar
Więcej opcji wyszukiwania
541 Firm - 1 113 630 Połączeń

Bus Zurych: Rozkład jazdy PKS

PKS Zurych - Porównaj wszystkie autobusy i znajdź najlepsze połączenie

Który autobus jedzie do i z miasta: Zurych? CheckMyBus pokazuje Ci rozkład jazdy wszystkich firm autobusowych. Wybierz z wszystkich rezultatów najszybszy autokar i wybierz Twój przystanek odjazdu. W mieście: Zurych autobusy zatrzymują się na przystankach: Zurych Dworzec Główny, Zurych i Zurych Dworzec Główny. Obecnie są stamtąd dostępne 1442 bezpośrednie połączenia, firm autobusowych jak Busbud, ECOLINES albo ExpressBus.ch. Porównaj wszystkie dane jak: wyposażenie, cena, czas odjazdu lub czas trwania podróży i rezerwuj Twoje bilety autobusowe bezpośrednio online!

Autobusy z
Zurych

Rozkład jazdy dla Zurych
Odjazd: 21 lutego 2017

 Godzina wyjazduPrzystanekAutobus doPrzewoźnik 
 
12:40
Zurych Dworzec Główny
Monachium
FlixBus
 
 
Stacje:
Zurych → Monachium
 
  
 
13:00
Zurych Dworzec Główny
Heilbronn
FlixBus
 
 
Stacje:
Zurych → Heilbronn
 
  
 
14:00
Zurych Dworzec Główny
Salzburg
FlixBus
 
 
Stacje:
Zurych → Salzburg
 
  
 
14:05
Zurych Dworzec Główny
Konstancja
FlixBus
 
 
Stacje:
Zurych → Konstancja
 
  
 
14:16
Zurych Dworzec Główny
Monachium
IC Bus
 
 
Stacje:
Zurych → Monachium
 
  
 póżniej 

Autobusy do
Zurych

Rozklad jazdy dla Zurych
Przyjazd: 21 lutego 2017

 PzyjazdPrzystanekAutobus zPrzewoźnik 
 
15:55
Zurych Dworzec Główny
Meersburg
FlixBus
 
 
Stacje:
Meersburg → Zurych
 
  
 
18:40
Zurych Dworzec Główny
Mediolan
FlixBus
 
 
Stacje:
Mediolan → Zurych
 
  
 
18:55
Zurych Dworzec Główny
Heidelberg
FlixBus
 
 
Stacje:
Heidelberg → Zurych
 
  
 
20:40
Zurych Dworzec Główny
Turyn
FlixBus
 
 
Stacje:
Turyn → Zurych
 
  
 
20:55
Zurych Dworzec Główny
Ulm
FlixBus
 
 
Stacje:
Ulm → Zurych
 
  
 póżniej 

Zurych: Przystanki i Dworzec Autobusowy / Dworzec PKS

  • Zurych
    Ausstellungsstrasse 15 Zurych
  • Zurych Dworzec Główny
    Sihlquai 9, 8005 Zurych
  • Zurych Dworzec Główny