calendar
Więcej opcji wyszukiwania
509 Firm - 1 155 594 Połączeń

Bus Zurych: Rozkład jazdy PKS

PKS Zurych - Porównaj wszystkie autobusy i znajdź najlepsze połączenie

Który autobus jedzie do i z miasta: Zurych? CheckMyBus pokazuje Ci rozkład jazdy wszystkich firm autobusowych. Wybierz z wszystkich rezultatów najszybszy autokar i wybierz Twój przystanek odjazdu. W mieście: Zurych autobusy zatrzymują się na przystankach: Zurych Dworzec Główny, Zurych i Zurych Dworzec Główny. Obecnie są stamtąd dostępne 1498 bezpośrednie połączenia, firm autobusowych jak Eurolines UK, Eurolines Germany albo Allgäu-Airport-Express. Porównaj wszystkie dane jak: wyposażenie, cena, czas odjazdu lub czas trwania podróży i rezerwuj Twoje bilety autobusowe bezpośrednio online!

Autobusy z
Zurych

Rozkład jazdy dla Zurych
Odjazd: 17 stycznia 2017

 Godzina wyjazduPrzystanekAutobus doPrzewoźnik 
 
18:20
Zurych Dworzec Główny
Zagrzeb
Autotrans
 
 
Stacje:
Zurych → Zagrzeb
 
  
 
18:30
Zurych Dworzec Główny
Innsbruck
FlixBus
 
 
Stacje:
Zurych → Innsbruck
 
  
 
18:30
Zurych Dworzec Główny
Mediolan
Movelia
 
 
Stacje:
Zurych → Mediolan
 
  
 
18:40
Zurych Dworzec Główny
Monachium
SemiTimeS
 
 
Stacje:
Zurych → Monachium
 
  
 
18:45
Zurych Dworzec Główny
Monachium
FlixBus
 
 
Stacje:
Zurych → Monachium
 
  
 póżniej 

Autobusy do
Zurych

Rozklad jazdy dla Zurych
Przyjazd: 17 stycznia 2017

 PzyjazdPrzystanekAutobus zPrzewoźnik 
 
21:30
Zurych Dworzec Główny
Fryburg Bryzgowijski
FlixBus
 
 
Stacje:
Fryburg Bryzgowijski → Zurych
 
  
 
22:45
Zurych Dworzec Główny
Mediolan
FlixBus
 
 
Stacje:
Mediolan → Zurych
 
  
 
23:35
Zurych Dworzec Główny
Konstancja
FlixBus
 
 
Stacje:
Konstancja → Zurych
 
  

Zurych: Przystanki i Dworzec Autobusowy / Dworzec PKS

  • Zurych
    Ausstellungsstrasse 15 Zurych
    Zurych
  • Zurych Dworzec Główny
    Sihlquai 9, 8005 Zurych
    Zurych Dworzec Główny
  • Zurych Dworzec Główny
    Zurych Dworzec Główny